Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lutsine
16. aug 2010

davate deticky odgrgavat aj v noci?

denisse
16. aug 2010

@ericica
rebi ide do skolky, ci ju budes mat doma?

denisse
16. aug 2010

@lutsine
ja ano ...

nina88
16. aug 2010

Ahojte
@lutsine ja ako kedy... ked maly spi a papa, pocujem ze nehlta vzduch, tak nie... ja to pocujem kedy ho treba dat a vtedy grgne takmer okamzite...

noemarta
16. aug 2010

adeleine, katty17, allexa, mne by to skor vyhovovalo okolo tej tretej, proste poobede, lebo nasa mala vstava tak okolo deviatej, desiatej. tak uz len den dohodnut, hadam bude este pekne a slnecno. 🙂
Dnes sme boli na poradni, tak mala ma 950g za tri tyzdne navyse, a 4 cm narastla, takze lekarka je maxim. spokojna, nas pochvalila. a mame sa objednat na coxycky do pk.
tak sa drzte.

meruska
16. aug 2010

@lutsine ja sa ho v noci snazim kojit po leziacky a vacsinou pri tom zaspi...potom ho takto v rovine prekladam do postielky...proste s nim nehybem a vtedy nedavam grgat..ale ked je velmi prebudeny kym k nemu vstanem a kojim po sediacky vzdy davam grgnut

ericica
16. aug 2010

@lutsine ja davam len ked si ziada ale ked zaspi tak to neriesim 😉
@denisse ano chvalabou ide,vsak by som sa doma aj zblaznila 😀

denisse
16. aug 2010

@ericica
aj nela ide ... ja len neviem, ako zvladnem po nu ist, kedze sa neda vobec zarucit, ze mi barunka v kociari vydrzi cestu tam a spat ... a uz vobec to nepojde nijak naplanovat ....
joooj, ja som strasne odveci, ja potrebujem jasny rezim a plan, aby som bola spokojna 😀 a viem, ze sa toho takskoro nedockam ...

lenuss84
16. aug 2010

@maxara ahoj.teda ti poviem ty mas riadnu smolu.ale obdivujem ta ako to vsetko zvladas.zelam vela zdravia,nech sa tieto tvoje zle dni uz skoncia a drzkajte sa.papa

maxara
16. aug 2010

@noemarta noe dobre ze hovoris.. akurat tam idem hned zavolat, nech nezabudnem 😔

@denisse ale chod.. praveze nezvladam.. len sa premaham ako sa da..

maxara
16. aug 2010

@lenuss84 vdaka.. ☹ zase ma zacina pobolievat ten zaludok.. tak cely, ako organ.. zvonku alebo co.. 😢 ja sa bojim dat cokolvek do ust, aj vodu..

katty17
16. aug 2010

ahojte babulky. prave som doobiehala lekarov na potvrdenia pre urady. ... trosku nas zachytil dazd ale uz sme u nasich na navsteve 🙂
@adelaine - tvoj misko ake vela vypapa. ze 150 ml? wooowww. a to ako dlho mu vydrzi? za ako dlho si opat zapyta papat?
ozaj, ohladne tych cajikov. niekto sa tu nan pytal. my sme tiez davali obcas hipp feniklovy ale lekarka mi ho zakazala davat. vraj je sladeny a to nieje dobre. povedala ze mame radsej davat prevarenu vodicku. ale ked jej tak obcas chuti ten cajik. sakris. ale je pravda ze asi nieje velmi dobre aby si miminko zvykalo na dve chute...
@allexa - mne by tiez asi viac vyhovovalo poobede sa stretnut, nakolko na deviatu by som sa nedotrepala z dlhych dielov na strkovec. potom jedine ak tak okolo jedenastej 🙂

oacka
16. aug 2010

@lutsine ja musím, lebo moja sa začne v postieľke pučiť,keď nedám, dakedy jej to nejde hneď, tak ju ešte zdvihnem z postieľky, grgne a spí.

jaruska8
16. aug 2010

Pridávam moju naj foto. 😉
@oacka Presne ako moja, moja si proste musí odgrgnúť, inak je zle a dokonca aj počas jedenia.

tinka349
16. aug 2010

@oacka to vazne len tolko malo spinka cez den? 😕 😕 😕 😕 😕 tak to mozem ruky do neba dvihat ze moja zas tolko toho naspi.....

tinka349
16. aug 2010

@oacka mozno by jej cerstvy vzduch pomohol . . . moja rada spinka vonku...sice vcera som s nou bola v meste na 5 hodinovej prechadzke a spala asi hodinku, len tak pozerala kade tade 😀

maxara
16. aug 2010

@noemarta akurat som volala na tie klbiky tu v PK a netreba sa objednavat, staci tam jednoducho prist v case, kedy ich robia, t.j. utorok, stvrtok od 12 do 13tej a v piatok neviem presne ci od 9 do 10 alebo od 8 do 9.. ja idem zajtra so sebou k mojmu, tak rovno zbehnem aj s Ninkou tam

bambola
16. aug 2010

@maxara drzim palce aby sa vsetko co najskor napravilo a uz si uzivala len ninku 🙂

bambola
16. aug 2010

@maxara maxi a tie klbiky u vas to je statne zariadenie ci sukromne?

katty17
16. aug 2010

ja idem tiez zajtra na klbiky. som zvedava ako dopadneme. sandricku som par krat balila na siroko a poviem vam ze to boli vreskotyyyyyy :(

strasska
16. aug 2010

Ahojte,my sme sa dnes vratili "z vyletu" Od dnes zaciname s Julkou cvicit dalsi cvik, lebo preferuje jednu stranu...bola v brusku trosku naklonena,,,keby ste videli ten rev, no ale hlavne nech to pomoze.
Boli sme v meste cela family, rano s ockom a spat busom, bez ocka. Kupodivu sme cestu zvladli na 1*, ale zial mame aj zazitok otrasny.
Presli sme sa trochu po meste, lebo sme mali viac casu do odchodu busu a tak ze ideme kupit aj ciapku Miskovi. Vchod do obchodaku boli take tie tociace sa dvere, tak sme sa tam nasackovali aj s Miskom aj s kocikom, a len tak tak. Vychadzali sme z obchodaku na druhej strane a tam zase tocaky, len este mensie, tak som poslala Miska napred (viem blba ) Misko sa rozbehol a zastal rovno vo vchode, takze ho dvere sotili na zem, riadne sa nalakal. Tak som ho zobrala na ruky a podho s kocikom do tych dveri...jasne ze sme to tam zasekli, v istom momente som totiz nevedela kocikom pohnut ani dopredu a ani dozadu. Ked som to uz nejako poriesila, tak mi dvere narazali do noh...no poviem vam, mala som riadny strach

ericica
16. aug 2010

@maxara ja idem na klbiky v stredu ...ideme trchu neskoro ale az teraz nas pedina poslala 😔
nasa teraz zaspala v spalni som stiahla zaluzie a spi ale budi sa casto trosku pohladkam a spi dalej....

ericica
16. aug 2010

@strasska no ja by som uz panikarila 😖 😕 🙄

strasska
16. aug 2010

a este otazocka, neviete tu niektora po madarsky? Chcem si objednat nosic liliputi a nasla som ho na madarskej stranke za super cenu, ale neviem si zistit, kolko by stalo postovne na SVK

katty17
16. aug 2010

baby, mam taku trochu odveci otazku. chcem volat fararovi kvoli krstu ale neviem ako ho mam oslovit 🙂 pan farar? otce? alebo? 🙂

strasska
16. aug 2010

@ericica no sak Misko ked videl na SAD-ke otacacie dvere, tak hned zacal mrncat...takze asi bude mat z toho riadnu traumu ☹

strasska
16. aug 2010

@katty17 podla mna aj jedno oslovoenie aj druhe v pohode...ja asi pouzivam : duchovny otce

ericica
16. aug 2010

@katty17 ja som mu povedala ,,dobry den Otče chcela by som sa spytat,,,,,atd 😀

katty17
16. aug 2010

@strasska - kolko by bolo postovne na slovensko - mennyi lenne postaköltség Szlovákia

oacka
16. aug 2010

@katty17 duchovný otec volám ja...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre