Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
16. aug 2010

farar sa vola Slaninka. tak mi cudne znelo oslovenie pre farara: dobry den pan Slaninka 😀

ericica
16. aug 2010

@strasska to ti teda verim.....ja som zas raz dopadla .... 😝 boli sme v nitre v centre to je take nakupne centrum a parkovali sme na poschodi a osli sme dole pohyblivymi shodami....vonku prsalo ,ja malu na rukach a jak som na tie schody stupila tak velky smyk a aj s mlpu sme sa steperili......a oproti plnooo ludi,,,,malej sa chvalabohu nic nestalo len moja pycha utrpela 😀 😀 😀

ericica
16. aug 2010

@katty17 😀 😀 😀 to je dobreeeeeeee 😀

strasska
16. aug 2010

@katty17 a tu to niekde nie je napisane?

strasska
16. aug 2010

@ericica uf, tak ja by som si mozno aj cvrkla 😀

katty17
16. aug 2010

@strasska - nerozumiem. kde ci to je napisane? ides im pisat mail alebo?

bellablonde
16. aug 2010

caute kocky,
dnes ale kecate o106

moja zabka buva v noci poriadne, len s jednou prestavkou, vyspime sa fakt doruzova
zato cez den mi visi na prsku, rada sa necha nosit a miluje, ked jej rozpravam do uska a ukazujem blbosti
leeenze potom nic ine nespravim, samej sa jej nedari zaspat, ma chvilky, ked si zdriemne ... radsej v lehatku ako v postielke, ale potom zas kuka a mrnka, ze chce spolocnost

@lutsine ja nechavam odgrgavat aj v noci, vzdy 🙂
@maxara to je mi luto, ze mas take trampoty 😨 🤐drzim palec, nech sa z toho rychlo dostanes

ozaj a cajiky, ja vobec neriesim, fakt hippky su brutalne sladke
a harmancekovy by som nedavala vobec 🤐
vsak to je alergen ako hrom

strasska
16. aug 2010
hankast
16. aug 2010

@janulienocka ahoj prosím Ta aj moj malý ma stále vyhadzanú tvaričku dali ti na kožnom aj nejakú masť,alebo aspon radu čo nato dávať?

noemarta
16. aug 2010

@maxara dik za info, tak ja pojdem asi az na buduci tyzden v utorok, alebo teraz vo stvrtok. 🙂
@katty17 ahoooj, normalne ho oslov , otce duchovny.....
tak kati, nakoniec my nemame potnicky na tvary ale nejake kozne mliecne vyrazky ci ako to nazvala, ale ze to nie je z mlieka, neviem z coho.... tak nam dala taku specialnu namiesanu mast, tak hadam zaberie, lebo chuuuda, mala vyzera ako muchotravka, hi hi.

leanax
16. aug 2010

@bellablonde na tom čajíku od hipp harmančekovom je od ukončeného prvého týždňa napísané, že vhodné pre deti ohrozené alergiou, je to na obale... tak neviem... som už jeleň z toho... 😖

katty17
16. aug 2010

@noemarta - marcelka, boli ste u koznej alebo u pediny? tie pupaciky ma uplne po celej tvaricke alebo ma urcite miesta kde to ma? moja to ma na bradicke a na lickach :(
@leanax - cajik chces davat kvoli comu? ste na UM? a co davat feniklovy cajicek? taky sypany. aspon neobsahuje cukor.

noemarta
16. aug 2010

@katty17 kati ma to po celej tvaricke a taha sa jej to aj do vlaskov, aj v oboci.
akurat mi kamoska doporucovala, ze ju mam natriet mojim materskym mlieckom, tak skusim,este pred tou mastou.
a bola som iba u pediatricky, ak by to nezabralo, tak by ma poslala ku koznej. a vodu a caj nam nedoporucuje, iba mlieko ma pit.

lenkaaninka
16. aug 2010

čaute baby gazdujeme aj s dievkami aj s Paťkom u svokrovcov lebo išli všetci na dovolenku tak tu trávime čas ....
ja tiež malému dávam tie hipp čaje harmanček a feniklový a už sme totál na sunáre ale nemohol sa vykakať vždy len s plačom ale akonáhle som mu dala viac čajíku cez den tak je to super...

inak čo si pametáte že som dávnejšie písala o staršej dcérke že mala kliešťa na hlave a potom flak a uživali sme antb. a brali jej krv dneska prišli výsledky tak má boreliozu a odva mesiace dalšie odbery či budu negatívne alebo čo tak som trochu mimo dneska...

lenkaaninka
16. aug 2010

a ozaj už sme boli aj na klbiky tak musíme poctivo baliť naširoko lebo na pravej strane to ma nejaké zle tak ešte aj to...
a ja ten čajík robím uplne slabunký ale ved aj mlieko mate sladké neviem kto sa ohradzal na ten čajík že je sladký či čo ...

cigaretka5
16. aug 2010

@lenkaaninka Ma Mrzi s tou boleriozou ale nepanikar moja mama ani nevedela ze ma boleriozu tiez mala iba flak na chrbte. Ty uz davas iba um? A ako si spokojna so subatomic? Ja davam bebu a som spoko ale nejak ma furt mata ten sunar

cigaretka5
16. aug 2010

@maxara A co tak ist na zaludocnu
sondu? Moj mm mal furt nejake zaludocne
problemy,doktori nikto mic tak osiel na sondu zistili helikobaktera a aspon sa konecne zacal liecit....

lenkaaninka
16. aug 2010

inak maxi aj test sa dá v lekárni na helicobatera kupiť že nemusíš na sondu ja som mala isť tiež len som otehotnela tak zatial ok..

@cigaretka5 hej už len um lebo chcel byť často na ciciku a v noci býval od 4.oo hore a nedalo sa to zvládať ked som na všetko sama a začalo sa mi málo robiť mliečka tak asi bol aj hladný stále ... ja som sunarom aj baby potom prikrmovala tak zato som ho dala nejako som to neriešila..

cigaretka5
16. aug 2010

@lenkaaninka A ako sa doma testuje helikobaktera? Dychom?

leanax
16. aug 2010

@katty17 áno som ešte na UM, to moje sa málo tvorí alebo je slabé, malá stále plače a cmúla si rúčky keď ju len kojím a preto chcem ten čajík aby nebola smädná a aby sa nezapiekla od nutrilonu...

lenkaaninka
16. aug 2010

@cigaretka5 zdá sa mi že z krvi tam je tuším taká ihla sterilná a pichneš a také niečo mama si ho robila ale už nepamätám...ale aj z dychu sa dá ale neviem tuším len u lekara na gastre ale či to už je k dispozicii alebo len vo vývoji neviem.

bellablonde
16. aug 2010

@leanax fiha, tak to som aj ja potom z toho jelen,
asi tam davaju len nejaku umelu prichut harmanceka --- nie skutocny vytazok 😕
ked sa nad tym zamyslim, tak vlastne v kope produktov su len nahradne umeliny, nie to co je napisane na obale
napr vlhcene utierky s aloe vera? kto by sadil tolko kaktusov...a lisoval z nich stavu do milionov utierok...

@lenkaaninka ja som pisala, ze su sladke
som si urobila pre seba hipp feniklovy (z krabice, co sme dostavali vzorku v porodke) a bol mi priserne sladkyyyy

merikac
16. aug 2010

@maxara si zlata- nununka byva v bytovke dalej od rieky, ale ja hned vedla nej v rod. dome, veru nam nebol vsetko jedno, do 2 rana sme so susedmi sledovali tok rieky, kym nezacal klesat.......bola som dosliva vysrata 😅

mirka285
16. aug 2010

caute,tak ja som si dve hodky zdriemla teraz s malou,vsak to pocasie ma normalne tahalo do postele...viete co?ja ked vidim ze mala dva dni nekakala normalne jej spravim harmancekovy caj-podotykam ze pravy z lekarne,ziadny detsky a mala sa z neho vzdy vykaka....neviem co ma byt na nom akoze alergenne, ale malej teda nic neni 🙂 a nepouzivam ziadne infakoli,espumisany a podobne zalezitosti...pre najhorsi pripad mam tu rurku...

merikac
16. aug 2010

@maxara s tym tvojim zaludkom ,mas pekne patalie,,,sice na jednej strane si trenujes figuru,,ale parom to zober,ked mas bolesti,,, 😠

merikac
16. aug 2010

@mirka285 supr gri si si nasla na bo brusko ani ja malej nic nedavam...maximalne rurku, ale aj tu sa snazim obmedzit,

merikac
16. aug 2010

@mirka285 oprava- grif

mirka285
16. aug 2010

@merikac ja som to s tym kamilkovym cajom vycitala v teme Umele mlieka a naozaj to funguje...dva krat som to skusila a mala sa mi tak super posrala ze sa z toho normalne sama tesila 😀 robim to tak ze uvarim kamilkovy caj do 1,5 dc vody,potom polku odlejem do flasky doplnim prevarenou vodou podla potreby a malej do toho zarobin UM

tinka349
16. aug 2010

juuuj u nas ide nenormaaalna burka = certi sa vonku besneju 😕 😕 😕

maxara
16. aug 2010

@bambola dakujem, aj ja dufam.. ja idem na klbiky k obycajnemu ortopedovi, tak neviem, ci je tu aj nieco sukromne.. teda, ci noe ma na mysli toho ortopeda alebo ineho

@strasska 😲 ja by som sa bala tiez..

@leanax ja som si kupila v lekarni caj v sackoch, feniklovy tiez od ukonceneho prveho tyzdna.. len kvoli tomu, keby som nahodou definitivne prisla o mliecko a mala by bola uplne na UM.. tak skus taky.. ten je sice sladky, ale nie sladeny.. fenikel je taky sladky sam o sebe

@lenkaaninka 😲 co to mame dnes za den preboha.. to je strasne, hadam to bude dobre.. to sa nijak nelieci? mm dosiel minule z lesa s klistami dvoma, jednym na stehne a druhym ehm, hadaj kde 🙂 .. som mu ich vytiahla.. no ten na stehne mu nahnisal 😒
S tym cajikom je rozdiel v tom, ze tie hipp su s cukrom.. mliecko ma sladku chut ale nie od pridaneho cukru

@merikac vies co? sral pes tie tri kila, co som dala dole kvoli zaludku.. keby som aspon vedela, kedy ten zachvat pride, ale ziadna predzvest nic.. len v noci zrazu zly sen a nakoniec zistim, ze ved sa krutim ako paragraf a brucho boli ako svina 😢

@mirka285 cize ty akoze kamilkovou vodou zarabas UM? to by som mohla skusit.. mam aj ja taky caj doma, tak ked sa mi bude pucidielko krutit, skusim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre