• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 za pokus to stojí :grinning:
21. aug 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Mirka... no ja tretie a to sa na mm podobá najviac.... No mozno stvrté bude konecne pekné.... po mne :grinning:
21. aug 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa dala aj na tretie,ale v dnesnej dobe je to tazke,treba nam najprv dom postavit a potom neviem ci uz nebudem stara :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri, co nevies, ze teraz su v mode maminy po 30tke??? :grinning: :grinning:

@tutifruti tie tvoje kocky su neskutocne chutne a krasne... Simonko tiez... Aj ja chcem druhu babu :sweat_smile:
21. aug 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no keby som toto riesila, tak nemám ani jedno :slight_smile: ... a aká stará.... to čo je.... No ked pozerám tvoje fotky... tak tehu ti prospelo.... a ako povedala jedna babka, kt. ma minule stretla... Tak zena po tetom dietati je najkrajsia.... :grinning:
21. aug 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vsak my ked sa nastahujeme do domu,budem uz zena po 40 tke :grinning:
21. aug 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 No moja svokra mala mm, ked mala 42.... a ako hovorí... jediný z rodiny má VŠ :grinning:
21. aug 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no sú :sweat_smile: A mat dievčatko je super... strasne.... az som si nevedela predstavit, aké to je mat chalana.... ale to je tiez super :slight_smile:
21. aug 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri, tak Tuti ma zatial dost dobre argumenty... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dufam ze moj Tomas pojde na VS,ale teraz ho zacali moc zaujimat baby,najnovsie uz ma frajerku...dufam ze sa mi nezlumpaci,zatial nemal na vysvedceni este ziadnu trojku,tak dufam ze mu to vydrzi,a je frajer na matiku,neviem po kom :grinning:
21. aug 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len narýchlo vás chcem pozdraviť, tiež sme boli na prechádzke a poprvé sme mali oblečené niečo okrem dupačiek :slight_smile:
teraz mame koliku, ale cez den sme boli superný, len to zaspávanie je ťažké, ale nevadi.....
21. aug 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tesim ze zase mam koho bozkavat lebo Tomasa uz nemozem :confused:
21. aug 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ale tak kvapku môžeš, nech malý vie, čo je tiež dobré :grinning: :grinning: :grinning:
no máte to teda fakt veselé :wink: :wink:
@mirka285 no po kom .... no jasne, ze po tebe.... :grinning:
@miki060707 pekne si vystafirovala Simonka :wink:
21. aug 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti vsak jasne :grinning:
21. aug 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no fakt malá je celý tato, aj sona bola celý tata, a tento je tiež celý tata, takže tak, xi

no ja som hned zavrhla mať tretie dieťa, ale aj ma to lákalo, ale asi budú stačiť dve, ale zas...človek nikdy nevie,....

miri a idete stavať dom? kdee? v BA asi, čo?
21. aug 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11 hodin vecer a mojej malej nezbednici sa nechce spat :rolling_eyes: newem co to ma za rezim...okupem ju o 8mej, dam jej papat a ukladam ju spat....a zaspava az o polnoci :unamused:
21. aug 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 radi by sme v BA,ale su tu tak nehorazne drahe pozemky ze to by sme museli bud vylupit banku alebo sa zadlzit na cely zivot :frowning2: takze musime spravit kompromis a stavat niekde blizko BA,a kedze Gabo pochadza zo Sale tak niekde medzi Salou a Bratislavou...zatial sa nam pozdava Mlynsky Klin,to je nova stvrt pri Senci,zatial si to tam len chodime obzerat a zvazujeme vsetky pre a proti :slight_smile:
21. aug 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri a aku mas predstavu o dome?? Ja mam jeden krasny, postavit by sme ho mohli, ved mame kde, ale do tej diery ja byvat rozhodne byvat nepojdem.. Kuk moj domcek : http://prodom.sk/?p=projekty&project=72&PHPSESSID=b36a5ac44ce5f9891803784809b676cd
21. aug 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malého tiež stále bozkávam a on ma za to poriadne šklbe, čudo malé :wink: :wink: , a už by sa len dvíhal, zistil, že ho nohy poslúchajú, brucho strávi všetko čo dostane ako dnešné bryndzové halušky... a vypije koľko mu dám do fľašky, stravník ako sa patrí :dizzy_face:
21. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Domi ako vzdy zase mame velmi podobny vkus...tiez chcem bungalow,a musi mat hnede plastove okna,kuchynu,obyvacku a tri izby...garaz,altanok s krbom a dvor kde sa moze mala hrat...pozemok cca 10 arov :slight_smile:
21. aug 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka krááááááááááásny, potom postavte rovno dva, prídem k vám blízko bývať :grinning: , naši chalani sa budú kúpať a my piť kafčo :grinning: :grinning:
21. aug 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja si to uzi pokial ho mozes bozkavat,bryndzove halusky su najoblubenejsie jedlo mojho syna,musi ich mat kazdy tyzden :slight_smile:
21. aug 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: užívam si to a asi idem spať, noc sa blíži ku koncu, teda začiatku....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no, prave si opisala komplet moju predstavu, vratane tych hnedych okien :grinning: :grinning: a ja by som musela mat na terase tu velku hupacku, to sa mi strasne lubi.. :wink:
21. aug 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka jak sme sa dnes boli pozriet v tom Mlynskom Kline tak niektore domy tam boli uplne ze nadherne a dodrbali to bielymi plastakmi :grinning:
21. aug 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri, inak na tej stranke, co som dala link, ked si najdes dom, ktory sa ti paci, tak ked si kliknes na FARBENIE, mozes si sama navrhnut komplet celu fasadu domu. Treba sa s tym pohrat... Do niektorych typov domov sa da akoze vojst a prezerat si interier...
21. aug 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 alebo ja mam dost, ked vidim nadherny dom, pekne hnede okna - a v nich tie male piči zaclonky a korunovane je to takymi zlatymi mriezkami v oknach - vies, co myslim... to ma vie uplne zabit
21. aug 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby no bývanie v dome je vážne úplne fasa si nás dom konečne teraz užívam i keď som aj dnes dosť nafˇdavala lebo tých podlach na dvoch poschodiach je kopec a umyvat to je des. A nikto iný to za mna neurobí......
Mirka kafko krásny bungalov ste vybrali aj mne sa páčia bungalovy, my mame poschodak a tiež pohodicka. Minule boli u nás dietky z paneláku a celu návštevu sedeli na schodozch, že vraj aké fasa mat v dome schody:slight_smile:
21. aug 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok