Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
21. aug 2010

@mirka285 za pokus to stojí 😀

tutifruti
21. aug 2010

@mirka285 Mirka... no ja tretie a to sa na mm podobá najviac.... No mozno stvrté bude konecne pekné.... po mne 😀

mirka285
21. aug 2010

ja by som sa dala aj na tretie,ale v dnesnej dobe je to tazke,treba nam najprv dom postavit a potom neviem ci uz nebudem stara 😝

kafoditka
21. aug 2010

@mirka285 miri, co nevies, ze teraz su v mode maminy po 30tke??? 😀 😀

@tutifruti tie tvoje kocky su neskutocne chutne a krasne... Simonko tiez... Aj ja chcem druhu babu 😅

tutifruti
21. aug 2010

@mirka285 no keby som toto riesila, tak nemám ani jedno 🙂 ... a aká stará.... to čo je.... No ked pozerám tvoje fotky... tak tehu ti prospelo.... a ako povedala jedna babka, kt. ma minule stretla... Tak zena po tetom dietati je najkrajsia.... 😀

mirka285
21. aug 2010

baby vsak my ked sa nastahujeme do domu,budem uz zena po 40 tke 😀

tutifruti
21. aug 2010

@mirka285 No moja svokra mala mm, ked mala 42.... a ako hovorí... jediný z rodiny má VŠ 😀

tutifruti
21. aug 2010

@kafoditka no sú 😅 A mat dievčatko je super... strasne.... az som si nevedela predstavit, aké to je mat chalana.... ale to je tiez super 🙂

kafoditka
21. aug 2010

@mirka285 miri, tak Tuti ma zatial dost dobre argumenty... 😀 😀 😀 😀

mirka285
21. aug 2010

ja dufam ze moj Tomas pojde na VS,ale teraz ho zacali moc zaujimat baby,najnovsie uz ma frajerku...dufam ze sa mi nezlumpaci,zatial nemal na vysvedceni este ziadnu trojku,tak dufam ze mu to vydrzi,a je frajer na matiku,neviem po kom 😀

miki060707
21. aug 2010

ahojte, ja len narýchlo vás chcem pozdraviť, tiež sme boli na prechádzke a poprvé sme mali oblečené niečo okrem dupačiek 🙂
teraz mame koliku, ale cez den sme boli superný, len to zaspávanie je ťažké, ale nevadi.....

mirka285
21. aug 2010

ja sa tesim ze zase mam koho bozkavat lebo Tomasa uz nemozem 😕

tanyja
21. aug 2010

@kafoditka ale tak kvapku môžeš, nech malý vie, čo je tiež dobré 😀 😀 😀
no máte to teda fakt veselé 😉 😉

tutifruti
21. aug 2010

@mirka285 no po kom .... no jasne, ze po tebe.... 😀

mirka285
21. aug 2010

@miki060707 pekne si vystafirovala Simonka 😉

mirka285
21. aug 2010

@tutifruti vsak jasne 😀

miki060707
21. aug 2010

@mirka285 no fakt malá je celý tato, aj sona bola celý tata, a tento je tiež celý tata, takže tak, xi

no ja som hned zavrhla mať tretie dieťa, ale aj ma to lákalo, ale asi budú stačiť dve, ale zas...človek nikdy nevie,....

miri a idete stavať dom? kdee? v BA asi, čo?

tinka349
21. aug 2010

11 hodin vecer a mojej malej nezbednici sa nechce spat 🙄 newem co to ma za rezim...okupem ju o 8mej, dam jej papat a ukladam ju spat....a zaspava az o polnoci 😒

mirka285
21. aug 2010

@miki060707 radi by sme v BA,ale su tu tak nehorazne drahe pozemky ze to by sme museli bud vylupit banku alebo sa zadlzit na cely zivot ☹ takze musime spravit kompromis a stavat niekde blizko BA,a kedze Gabo pochadza zo Sale tak niekde medzi Salou a Bratislavou...zatial sa nam pozdava Mlynsky Klin,to je nova stvrt pri Senci,zatial si to tam len chodime obzerat a zvazujeme vsetky pre a proti 🙂

kafoditka
21. aug 2010

@mirka285 miri a aku mas predstavu o dome?? Ja mam jeden krasny, postavit by sme ho mohli, ved mame kde, ale do tej diery ja byvat rozhodne byvat nepojdem.. Kuk moj domcek : http://prodom.sk/?p=projekty&project=72&PHPSESS...

tanyja
21. aug 2010

ja malého tiež stále bozkávam a on ma za to poriadne šklbe, čudo malé 😉 😉 , a už by sa len dvíhal, zistil, že ho nohy poslúchajú, brucho strávi všetko čo dostane ako dnešné bryndzové halušky... a vypije koľko mu dám do fľašky, stravník ako sa patrí 😵

mirka285
21. aug 2010

@kafoditka Domi ako vzdy zase mame velmi podobny vkus...tiez chcem bungalow,a musi mat hnede plastove okna,kuchynu,obyvacku a tri izby...garaz,altanok s krbom a dvor kde sa moze mala hrat...pozemok cca 10 arov 🙂

tanyja
21. aug 2010

@kafoditka krááááááááááásny, potom postavte rovno dva, prídem k vám blízko bývať 😀 , naši chalani sa budú kúpať a my piť kafčo 😀 😀

mirka285
21. aug 2010

@tanyja si to uzi pokial ho mozes bozkavat,bryndzove halusky su najoblubenejsie jedlo mojho syna,musi ich mat kazdy tyzden 🙂

tanyja
21. aug 2010

😵 😵 😵 užívam si to a asi idem spať, noc sa blíži ku koncu, teda začiatku....... 😵 😵 😵 😵

kafoditka
21. aug 2010

@mirka285 no, prave si opisala komplet moju predstavu, vratane tych hnedych okien 😀 😀 a ja by som musela mat na terase tu velku hupacku, to sa mi strasne lubi.. 😉

mirka285
21. aug 2010

@kafoditka jak sme sa dnes boli pozriet v tom Mlynskom Kline tak niektore domy tam boli uplne ze nadherne a dodrbali to bielymi plastakmi 😀

kafoditka
21. aug 2010

@mirka285 miri, inak na tej stranke, co som dala link, ked si najdes dom, ktory sa ti paci, tak ked si kliknes na FARBENIE, mozes si sama navrhnut komplet celu fasadu domu. Treba sa s tym pohrat... Do niektorych typov domov sa da akoze vojst a prezerat si interier...

kafoditka
21. aug 2010

@mirka285 alebo ja mam dost, ked vidim nadherny dom, pekne hnede okna - a v nich tie male piči zaclonky a korunovane je to takymi zlatymi mriezkami v oknach - vies, co myslim... to ma vie uplne zabit

cigaretka5
21. aug 2010

Baby no bývanie v dome je vážne úplne fasa si nás dom konečne teraz užívam i keď som aj dnes dosť nafˇdavala lebo tých podlach na dvoch poschodiach je kopec a umyvat to je des. A nikto iný to za mna neurobí......
Mirka kafko krásny bungalov ste vybrali aj mne sa páčia bungalovy, my mame poschodak a tiež pohodicka. Minule boli u nás dietky z paneláku a celu návštevu sedeli na schodozch, že vraj aké fasa mat v dome schody🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre