Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
22. aug 2010

@zrzulka my asi vybehneme s mm do pk na vinobranie... este uvidim, ci bude robit ten vikend..

agika1982
22. aug 2010

ahojte...@tinka349 moja je rovnako velka a kupujeme 62...a to jej je este nieco aj velke....pancuchy kupujem tak ze poviem na dvojmesacne babo a v obchode vedia.....

zrzulka
22. aug 2010

vdaka, je mi zname to zaklesie len som sa nevedela zorientovat. muzovi kamosi a kamosky si postavili domy v rovinke... aj tam je to celkom fajn... ale z toho smeru rano cestovat.... ufff hotovy zabijak....

zrzulka
22. aug 2010

zalesie nie zaklesie... pisat neviem

katty17
22. aug 2010

@zrzulka byvala som v rovinke a uz nikdy viac. to cestovanie bolo priserneeeee. ☹

zrzulka
22. aug 2010

@katty17 jak pisem cely ten smer Ds samorin, luzna to je zabijak.... my sme najprv zvazovali samorin ale ked sme to tam boli okuknut tak veruze nic moc. ono aj z pk sa dost blbje cestuje ale my sme nastastie hned na zaciatku tak to sa este da.... a tak zapchy obchadzame potom i tak az v blave. racko byva furt plne....

mirka285
22. aug 2010

kocky inak od Senca smerom do BA bude novy obchvat namiesto starej seneckej cesty takze tam zapchy nebudu...len o tom ludia este nevedia,ja viem lebo tam mam pozemok co som tu uz minule spominala e nemozem na nom stavat lebo kvoli planovanemu obchvatu nikto nechce vybudovat prijazdovu cestu 😒

kafoditka
22. aug 2010

@zrzulka
@katty17 my mame tym smerom zahradu, za Samorinom - v Lehniciach. A ked chytis zapchu uz pri slovnafte, tak ides aj dve hodiny... uplne zleeeeee. Preto tam nechcem ist byvat. Navyse tam nie su ani len potraviny v dedine, uplny zapadakov..

zrzulka
22. aug 2010

@mirka285 vsak nacase nieco s tym robit lebo fakt je to neunosne cestovat tym smerom.. ludia od DL chodia cez pole. Minule tam zapadol muzov kolega jak sa terigal tade do roboty.... inak to s tym tvojim pozemkom dobre blbe ze takto on vlastne pides 😠 😒

zrzulka
22. aug 2010

@kafoditka jeeeeeeeeeeeeej perfis fotka, najprv podla foto kukam ze kto to je. lehnice viem kde su... to je ta zahrada co pises ked napises ze idem s malym na zahradu???? 😉
v rovinke neviem jak je to s obchodmi lebo my tam chodime len na opekacky a sushi party 😀 😀 😀 (teda ja sushi nemusim)ale v DL je sqela zmrzka. ta ista co aj u nas v PK

kafoditka
22. aug 2010

@kafoditka miri a ten tvoj pozemok lezi priamo tam, kde ma viest obchvat?? To by mali potom od teba odkupit nie?

zrzulka
22. aug 2010

a este sme chodili do Mastale ked neboli deti... teda neviem ci ju uz aj nezrusili... s kamosmi z DL....tam to bolo fajn... Lacnejsie ovela ako ist sa zabavit v Ba

merikac
22. aug 2010

pekny den babulky,,,pekne ste sa o domceku rozpisali,,,ja som prave dodrhla bazen aj s mojim mm, som dopotena ako mys 😠 mat niekoho na upratovanie by sa zislo ☹ ...ale ma domcek ozaj vyhodu, ze napriklad, teraz mi babula spinusa na dvore,,pijeme kavicku a relaxujeme....

kafoditka
22. aug 2010

@zrzulka dakujem 😉 Ano to je ta zahrada, ktoru spominam... mame tam taky stary dom... teda svokrovci maju..

kafoditka
22. aug 2010

@merikac neprovokuj 😉 🙂

mirka285
22. aug 2010

@zrzulka ja on nepridem,on nejde cez tu cestu,tam ide o to ze neni prijazdova komunikacia k tym pozemkom a nikto ziadny investor ju nechce budovat,lebo by tam museli ist semafory a dalsie veci a kedze bude obchvat,nikomu sa ta investicia nevrati..obchvat bude ale hotovy az za 7 rokov a ja dovtedy cakat nemienim,i ked pani na urade nam povedala ze vdaka obchvatu to bude velmi lukrativny pozemok,takze my teraz postavime a pozemok potom planujem predat ked za neho dostanem pekne prachy 😀

kafoditka
22. aug 2010

@mirka285 tak to potom hej 🙂 🙂 V to pripade si mozte zobrat vacsiu hypoteku a zacat stavat hned, ked si ju neskor mozte vyplatit...ci?

merikac
22. aug 2010

inac mam problem,,moja buchtusa uz 3. den cmula palec,,,1.den,,len tak nahodou trafila do pusiny, 2. den sa snazila trafit a dnes sup ho tam a uz dudluje,,Uz som skusala aj dudel, aj s medom, aj s cukrom aj bez..ani bohovi mi ho chytit,,,ako ju to mam odnaucit?????????????

zrzulka
22. aug 2010

@mirka285 este ze tak ... som myslela ze o ten pozemok prides ze ta "odskodnia" nejakou smiesnou sumickou a dovi dopo 😉 za tych 7 rokov si tam mozno postavi domcek tvoj syn s frajerkou 😉 😉 😉 sa mas ze mas tolko pozemkov.... 😀 mne by uplne stacil jeden malinkaty na mini domcurik s bazenom pre deti a ihriskom a aby tam bol atelier pre mna kde by som chodila relaxovat a nikto ma nevyrusoval 😉 ja som len taka skromna osoba... mne ku stastiu vela netreba

zrzulka
22. aug 2010

mery mala je na zozratie... jaky chutny ruzovucky uzlicek:O)

kafoditka
22. aug 2010

@merikac ja by som jej na ten palcek co cucka natrela nieco, co jej urcite chutit nebude.. 😉

zrzulka
22. aug 2010

@kafoditka drsnááčka 😀 najlepsia ta foto ze dva cumle a palec v puse 🙂)))

alllexa
22. aug 2010

@tinka349 - ano, aj infacol som malemu davala mesiac... Inak ani ten nemal rad🙂
Ked ma Tvoja mala 61 cm, asi by som jej dala oblecko c 62.
Moj maly ma 58 cm a davam mu este 56, je mu akurat.

@katty17 - mam na mysli iny formular - zneje presne takto: "POTVRDENIE pre ucely naroku na rodicovsky prispevok". Zamestnavatel tam ma potvrdit, ze som požiadala o rodičovsku dovolenku. Ale uz som to asi pochopila - ono je treba poziadat zamestnavatela o rodicovsku dovolenku (po uplynuti materskej), nie je to automaticke.

zrzulka
22. aug 2010

nas maly uz je zase bez cumla tak som rada... fakt len v krajnom pripade vonku davam ale uz sa s nim da komunikovat takez vacsinou aj ked je nekludny tak staci ked mu rozpravam hluposti a ukludni sa na chvilku. pripadne ho beriem von z kocika

zrzulka
22. aug 2010

@tinka349 riad sa podla vyrobcu, tie SK vyrobky sedia velkostou ale napriklad HaM ci next ma ovela vacsie cislovanie. Slovenske my uz obliekame 68 ale co ma HaM bodynko 56 tak ta mu je este dobra. A pancuchy ja zatial nedavam. mam nakupene 68 a 74 tak snad mu budu dobre.

mirka285
22. aug 2010

@kafoditka no lenze mi nechceme ziadnu hypoteku....ja tym bankam nemienim platit tie nehorazne uroky....ja dufam ze si tie peniaze pozicieme od sukromnej osoby,postavime dom a ked predame byt tak peniaze vratime...nieco samozrejme mame...a nastahovat sa mozme do domceku aj ked nebude este vstko eno nuno,vsak dokoncime postupne podla toho ako Gabo hovori-uvidime ako pojde karta....

tinka349
22. aug 2010

@alllexa moja ma v oblube espumisan, to jej normalne chuti a pila by ho jojooooooj 😀 ale ten jej davam len malokedy, ked je uz ozaj nepokojna....a infacol len zopar kvapiek jej davam...hadam jej to dlhodobejsie uzivanie neposkodi....mojej je uz vsetko oblecko skoro male...zopar dupaciek este mam v rezerve ale ja som myslela ze velkost 0-3 mesiace jej bude dobra do 3 mesiacov a nie do jedneho 😝

mirka285
22. aug 2010

@merikac to aj Linda mala take pokusy,dostala cumel a bol pokoj...Emma je velmi zlatunka 🙂

kafoditka
22. aug 2010

@alllexa ked maleho brusko, vyskusaj Baby culm. Je 100% prirodny, obsahuje len oleje - feniklovy, anizovy, matovy. Mojmu Filipovi sa okamzite ulavilo a pekne sa vyprdkal. Riedi sa to vodou a davam pred kazdym kojenim 10kvapiek.. lepsie ako espumisam a podobne...

merikac
22. aug 2010

@zrzulka no,,ani ja by som sa nesnazila ju naucit na dudel, ked ho nechce,,,ale ten palec, ked neustriehnem, si cuca do mokra,,,bojim sa, ze sa to stane zvykom a ako spominala @mojalili (ak dobre pamatam), tak ju potom od toho palca tazko odnaucim,,,inca cumliv uz mame 7 od nejakeho specialneho po ten najjednoduchsi,,,,,

@kafoditka - ked ja neviem co nema rada,kedze cuca len mliecko,,ja som jej este anicaj ani vodu nedavala 🙂

@mirka285 pekne uvazujete,len ci vam potom nebude luto nieco take predavat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre