• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@merikac tak som to chcela..aj Niku som krstila presne keď mala mesiac, vyšlo to :slight_smile: mala som potom ešte dva dátumy, prvý 4.7., to by bol krstený presne v deň, kedy sa mal narodiť..ale pán farár bol na dovolenke..a další dátum na naše hody v auguste, ale to by bol dátum, ktorý si nikto nezapamätá, nepodstatný
23. aug 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 a keď pozerám inde,tak dovtedy čumí,kým si ju nevšimnem a potom zavre oko... a potom zas. :grinning: :grinning: :grinning:
V nedelu som mala dilemu kam so 4detmi, ako s nimi stravit cas a nakoniec sme dostali typ Bojna- ranc, ak to mate blizko odporucam,,,jazera, mini zoo (lev+levica+ mlade, tavy, opica, nejake vtactvo, pstrosy, kopytnky) , jazdenie na koni, prijemne posedenie,,,za vstup sa neplati
idem si na tri hodinky pospať.. aspoň ddúfam... dobrú noc!
23. aug 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ja zas ak kojím a chcem aby zaspal, nesmiem sa na neho pozerať, lebo on v zlomku sekundy má obrovské okále otvorené :slight_smile:
23. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka sladké sny :slight_smile:
23. aug 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac to musí byť rozkošné..rozprávanie pri papaní :slight_smile:
23. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to je fajn, ak to farár berie takto..ja som bola strašne nahnevaná na ten systém ked som nemohla krstiť bratovho tretieho syna..dvom som krstná a tomuto už nie :frowning2:
23. aug 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka si nas tie deti omotavaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline a preco s nemohla?
23. aug 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline Moni tak to je fakt blbe :frowning2: nas pan fararko je nastastie naozaj velmi ustretovy :slight_smile:
23. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac nemohla som, pretože som druhýkrát vydatá, ale prvýkrát som bola v kostole..a čo Boh spojil, človek nerozlučuj..čiže pred Bohom som stále vydatá za exa a žijem "nadivoko" s mužom..som hriešna :slight_smile:
23. aug 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 skúšala som vtedy krstiť v inom kostole, ale v dvoch odmietli, vtedy práve akosi prísne toto pravidlo brali..pritom dva roky predtým sme krstili Evelinku v inom kostole...(ale je celkom možné, že ked to švagriná vybavovala, nepovedala farárovi, že som rozvedená...neviem)
23. aug 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule tu bola reč o domoch, kto to chce stavať?
23. aug 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja nemam skusenost ale na jednom fore dost ludvika zvozili, ze sice dobre vyzeraju ale chutovo velmi zle resp. o nicom
23. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline my chceme stavat...zatial sa mi pozdava Mlynsky Klin,je to nova stvrt pri Senci...
23. aug 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 aj u nás v dedine je veľmi rozbehnutá výstavba, toto je nová lokalita
http://www.nadjazerom.sk/
23. aug 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline jaaaj,,no tak toto nastvalo aj mna,,,aj emma madruhu krstnu koli tomu,,,,, :angry:
23. aug 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja som ale mala výhodu, že sme postavili dom na pozemku od rodičov..resp. vedľa ich domu..má to ale výhody aj nevýhody
23. aug 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 chodievame okolo, je to neďaleko..
23. aug 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline aj my by sme mohli stavat na pozemku mojich rodicov,ale prave kvoli tym nevyhodam nechceme :grinning:
23. aug 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 úplne chápem...keby som mala na vlastný pozemok, ani o tom neuvažujem..ale - som rada, že vychádzame..hoci- občas si prajem, aby miesto pár metrov nás delilo pár desiatok kilometrov :slight_smile:
23. aug 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac v cirkvi je stále stredovek, žiaľ
23. aug 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline nevyzera to zle,akurat ze Gabo zbadal potok a hned to zavrhol...povedal ze tam budu povodne :frowning2: ale chceme nieco v okoli Senca...hlavne sa musime rozhybat,lebo najlepsie by bolo uz na jar zacat stavat....
23. aug 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tu nehrozia povodne, neboj :slight_smile: aj vo Veľkom Biely je nová lokalita, resp. v malom biely...tam po tej novej ceste nadjazerom sa zvyknem s malým prechádzať
23. aug 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko bábiky :slight_smile:
Inak som vám zabudla napísať, že berieme už aj antibiotiká :angry: (nie som zástancom ANT), lebo Lenka nám chrapčí. Je to PAMICON a predpísala nám aj nejaké vitamíny VIGANTOL a FENISTIL. Tak som jej prestala včera dávať tie antibiotiká, aj keď si myslím, že by sa celá vyhádzala aj telíčko. Ona je vyhádzaná na tváričke a krk. Dr. povedala, že to môže byť aj od môjho mlieka, ale opäť si myslím, že by bola celá vyhádzaná. Ja neviem, v nemocnici nám dávali normálne všetko aj jogurty (čo Dr. povedala, že radšej nie a mlieko vôbec)aj mäso aj zemiaky a tak a Lenka mala krásnu tváričku. Teraz, že mám držať očistnú diétu počas šestonedelia :confounded: :confounded: , no ja som nikdy v živote nebola zástancom žiadnej diéty, ani kvôli postave, ja keď sa nenajem ja som nervózna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: , tak ktovie či tá moja "diéta" sa teraz neprejavuje na Lenknej tváričke :frowning2: . Okrem toho mám momentálne oslabený imunitný systém,v ústach mám už 4 afty a neviem sa poriadne ani najesť.
Asi sa budem riadiť radou jednej sestričky v nemocnici "jedzte všetko čo doteraz (ako v tehotensve) samozrejme s mierou"

Ja keď vidím tú jej tváričku tak som z toho nešťastná :cry: :cry: :cry: .

Prajem pekný dník , pááááá
24. aug 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som, skúšam jej tváričku natierať sudocremom
24. aug 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, @sunnygirl aj my sa s tym strasne trapime, moj maly je vyhadzany po tvari od 2 tyzdna, vy zera to ako akne, boli sme uz aj na koznom, mame milion masti a vodiciek, teraz ma 7 tyzdnov a stale ma nejake bodky, jedine co nam pomaha je krem imazol, davam mu to len na tie miesta. vraj to ma z mojich hormonov, a malo by to zmiznut okolo 3 mesiaca. Pri prvom som taketo problemy nemala. Skus ten imazol. jakubko to uz ma ovela lepsie :wink:
24. aug 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano, babulky :slight_smile:
Malemu sa tak skaredo zapalilo to ockovanie proti TBC. Ma tam koooopu hnisu a strasne protestuje, ked mu to natieram liehom :frowning2: Ale vraj je to dobra reakcia, ze to znamena, ze si vytvoril protilatky.

Som si vsimla, ze rozoberate domceky - my sme sa tesne pred porodom stihli prestahovat do domu. Ako paradicka - mame bungalov a zatial som fakt spokojna. Sice nemame take detaily ako svietidla, pohovku, zrkadla, exterier a spol. - ale vsak vsetko bude - hlavne, ked si najdem cas to vybrat a objednat :wink: A zajtra nam pridu montovat skrine, pracovnu a predsien!!!! Sa mega tesim, ze nebude oblecenie v skatuliach :grinning:

@sunnygirl - sunny, aj moj sa vyhadzal - a sialene. Vyzeral ako v puberte :grinning: Ale nebolelo, nesvrbelo - ono je to normalne, vola sa to kojenecke akne (alebo tak nejak). Nam nato dr. dala Holtov krem - strasne smrdi, ale pomaha. Skus ten, je bez predpisu a aj svokra mi ho schvalila :grinning: (ona je lekarnicka). Nam ten sudocrem nepomohol, ale na zadok je najlepsi :wink: A chcem sa spytat este na tie antibiotika - to vam dali na zachripnutie? :astonished:

24. aug 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl neboj to jej zmizne,maju tu taky problem viacere kocky,tak z toho nebud smutna...ja uz pijem kavicku,ideme k ocnej s Lindou na kontrolu,prsi u nas tak som na srata lebo otec ma dnes narodky a mali sme grilovat :frowning2:
24. aug 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok