Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
23. aug 2010

@merikac tak som to chcela..aj Niku som krstila presne keď mala mesiac, vyšlo to 🙂 mala som potom ešte dva dátumy, prvý 4.7., to by bol krstený presne v deň, kedy sa mal narodiť..ale pán farár bol na dovolenke..a další dátum na naše hody v auguste, ale to by bol dátum, ktorý si nikto nezapamätá, nepodstatný

oacka
23. aug 2010

@cigaretka5 a keď pozerám inde,tak dovtedy čumí,kým si ju nevšimnem a potom zavre oko... a potom zas. 😀 😀 😀

merikac
23. aug 2010

V nedelu som mala dilemu kam so 4detmi, ako s nimi stravit cas a nakoniec sme dostali typ Bojna- ranc, ak to mate blizko odporucam,,,jazera, mini zoo (lev+levica+ mlade, tavy, opica, nejake vtactvo, pstrosy, kopytnky) , jazdenie na koni, prijemne posedenie,,,za vstup sa neplati

oacka
23. aug 2010

idem si na tri hodinky pospať.. aspoň ddúfam... dobrú noc!

monline
23. aug 2010

@oacka ja zas ak kojím a chcem aby zaspal, nesmiem sa na neho pozerať, lebo on v zlomku sekundy má obrovské okále otvorené 🙂

monline
23. aug 2010

@oacka sladké sny 🙂

monline
23. aug 2010

@merikac to musí byť rozkošné..rozprávanie pri papaní 🙂

monline
23. aug 2010

@mirka285 to je fajn, ak to farár berie takto..ja som bola strašne nahnevaná na ten systém ked som nemohla krstiť bratovho tretieho syna..dvom som krstná a tomuto už nie ☹

merikac
23. aug 2010

@oacka si nas tie deti omotavaju 😀 😀 😀 😀

merikac
23. aug 2010

@monline a preco s nemohla?

mirka285
23. aug 2010

@monline Moni tak to je fakt blbe ☹ nas pan fararko je nastastie naozaj velmi ustretovy 🙂

monline
23. aug 2010

@merikac nemohla som, pretože som druhýkrát vydatá, ale prvýkrát som bola v kostole..a čo Boh spojil, človek nerozlučuj..čiže pred Bohom som stále vydatá za exa a žijem "nadivoko" s mužom..som hriešna 🙂

monline
23. aug 2010

@mirka285 skúšala som vtedy krstiť v inom kostole, ale v dvoch odmietli, vtedy práve akosi prísne toto pravidlo brali..pritom dva roky predtým sme krstili Evelinku v inom kostole...(ale je celkom možné, že ked to švagriná vybavovala, nepovedala farárovi, že som rozvedená...neviem)

monline
23. aug 2010

minule tu bola reč o domoch, kto to chce stavať?

bambola
23. aug 2010

@noemarta ja nemam skusenost ale na jednom fore dost ludvika zvozili, ze sice dobre vyzeraju ale chutovo velmi zle resp. o nicom

mirka285
23. aug 2010

@monline my chceme stavat...zatial sa mi pozdava Mlynsky Klin,je to nova stvrt pri Senci...

monline
23. aug 2010

@mirka285 aj u nás v dedine je veľmi rozbehnutá výstavba, toto je nová lokalita
http://www.nadjazerom.sk/

merikac
23. aug 2010

@monline jaaaj,,no tak toto nastvalo aj mna,,,aj emma madruhu krstnu koli tomu,,,,, 😠

monline
23. aug 2010

@mirka285 ja som ale mala výhodu, že sme postavili dom na pozemku od rodičov..resp. vedľa ich domu..má to ale výhody aj nevýhody

monline
23. aug 2010

@mirka285 chodievame okolo, je to neďaleko..

mirka285
23. aug 2010

@monline aj my by sme mohli stavat na pozemku mojich rodicov,ale prave kvoli tym nevyhodam nechceme 😀

monline
23. aug 2010

@mirka285 úplne chápem...keby som mala na vlastný pozemok, ani o tom neuvažujem..ale - som rada, že vychádzame..hoci- občas si prajem, aby miesto pár metrov nás delilo pár desiatok kilometrov 🙂

monline
23. aug 2010

@merikac v cirkvi je stále stredovek, žiaľ

mirka285
23. aug 2010

@monline nevyzera to zle,akurat ze Gabo zbadal potok a hned to zavrhol...povedal ze tam budu povodne ☹ ale chceme nieco v okoli Senca...hlavne sa musime rozhybat,lebo najlepsie by bolo uz na jar zacat stavat....

monline
23. aug 2010

@mirka285 tu nehrozia povodne, neboj 🙂 aj vo Veľkom Biely je nová lokalita, resp. v malom biely...tam po tej novej ceste nadjazerom sa zvyknem s malým prechádzať

sunnygirl
24. aug 2010

Dobré ránko bábiky 🙂
Inak som vám zabudla napísať, že berieme už aj antibiotiká 😠 (nie som zástancom ANT), lebo Lenka nám chrapčí. Je to PAMICON a predpísala nám aj nejaké vitamíny VIGANTOL a FENISTIL. Tak som jej prestala včera dávať tie antibiotiká, aj keď si myslím, že by sa celá vyhádzala aj telíčko. Ona je vyhádzaná na tváričke a krk. Dr. povedala, že to môže byť aj od môjho mlieka, ale opäť si myslím, že by bola celá vyhádzaná. Ja neviem, v nemocnici nám dávali normálne všetko aj jogurty (čo Dr. povedala, že radšej nie a mlieko vôbec)aj mäso aj zemiaky a tak a Lenka mala krásnu tváričku. Teraz, že mám držať očistnú diétu počas šestonedelia 😖 😖 , no ja som nikdy v živote nebola zástancom žiadnej diéty, ani kvôli postave, ja keď sa nenajem ja som nervózna 😝 😖 , tak ktovie či tá moja "diéta" sa teraz neprejavuje na Lenknej tváričke ☹ . Okrem toho mám momentálne oslabený imunitný systém,v ústach mám už 4 afty a neviem sa poriadne ani najesť.
Asi sa budem riadiť radou jednej sestričky v nemocnici "jedzte všetko čo doteraz (ako v tehotensve) samozrejme s mierou"

Ja keď vidím tú jej tváričku tak som z toho nešťastná 😢 😢 😢 .

Prajem pekný dník , pááááá

sunnygirl
24. aug 2010

a zabudla som, skúšam jej tváričku natierať sudocremom

janulienocka
24. aug 2010

ahojky, @sunnygirl aj my sa s tym strasne trapime, moj maly je vyhadzany po tvari od 2 tyzdna, vy zera to ako akne, boli sme uz aj na koznom, mame milion masti a vodiciek, teraz ma 7 tyzdnov a stale ma nejake bodky, jedine co nam pomaha je krem imazol, davam mu to len na tie miesta. vraj to ma z mojich hormonov, a malo by to zmiznut okolo 3 mesiaca. Pri prvom som taketo problemy nemala. Skus ten imazol. jakubko to uz ma ovela lepsie 😉

carrie84
24. aug 2010

Dobre rano, babulky 🙂
Malemu sa tak skaredo zapalilo to ockovanie proti TBC. Ma tam koooopu hnisu a strasne protestuje, ked mu to natieram liehom ☹ Ale vraj je to dobra reakcia, ze to znamena, ze si vytvoril protilatky.

Som si vsimla, ze rozoberate domceky - my sme sa tesne pred porodom stihli prestahovat do domu. Ako paradicka - mame bungalov a zatial som fakt spokojna. Sice nemame take detaily ako svietidla, pohovku, zrkadla, exterier a spol. - ale vsak vsetko bude - hlavne, ked si najdem cas to vybrat a objednat 😉 A zajtra nam pridu montovat skrine, pracovnu a predsien!!!! Sa mega tesim, ze nebude oblecenie v skatuliach 😀

@sunnygirl - sunny, aj moj sa vyhadzal - a sialene. Vyzeral ako v puberte 😀 Ale nebolelo, nesvrbelo - ono je to normalne, vola sa to kojenecke akne (alebo tak nejak). Nam nato dr. dala Holtov krem - strasne smrdi, ale pomaha. Skus ten, je bez predpisu a aj svokra mi ho schvalila 😀 (ona je lekarnicka). Nam ten sudocrem nepomohol, ale na zadok je najlepsi 😉 A chcem sa spytat este na tie antibiotika - to vam dali na zachripnutie? 😲

mirka285
24. aug 2010

@sunnygirl neboj to jej zmizne,maju tu taky problem viacere kocky,tak z toho nebud smutna...ja uz pijem kavicku,ideme k ocnej s Lindou na kontrolu,prsi u nas tak som na srata lebo otec ma dnes narodky a mali sme grilovat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre