Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
24. aug 2010

@mirka285 😀 tak to sa boji aj Denis, ze kde Emme spravime izbu, vraj hadam ju nenasackujeme k nemu do izby, ze co ked si dovedie frajerku a on tam bude mat hracky a este k tomu babiky 😀 😀

merikac
24. aug 2010

@oacka PRED CHVILOU SOM SI SPOMENULA NA TEBA,, Emma z nicoho nic spustila taky rev az sa zachazala, vobec netusim preco, ona plakat nezvykne, ani na rukach neprestavala, ani spievanie, ani prihovaranie nepomahalo,,,,az od unavy zaspala,,,,vobec netusim z coho tak plakala,,,a uz chapem to zufalstvo ☹ ☹

mirka285
24. aug 2010

@merikac no ved prave,mala ma u Tomasa zatial len niake hracky ale aj to schovane v krabici aby kamosi nevideli 😀

cigaretka5
24. aug 2010

baby tak ja som bla vcera cvicit a poviem vam niet lepej terapie a normalne som vladala a bolo to cardio combo

kafoditka
24. aug 2010

caute baby 🙂
My sme akurat dosli z poradne, tak mam doma pekneho valibuka. mame 6kg a 58cm 😉 Buduci mesiac ideme na prve ockovanie do oboch noziciek a zaroven vypije ten roztok proti rotavirusom, uz som dostala nan recept...
Baby za hodinku idem ku kadernicke, tak sa tesim, konecne mi nafarbi tie moje vypelichane vlasy a ostriha 😵 😵
Inak pocasie mi vyhovuje - maly spi a konecne nie je hic...
A este k tomu liehu : ja som malemu nikdy nevytierala zahyby liehom, len okupkala, poriadne utrela, vycistila uska a bolo. Nikdy nemal nic zaparene ani podrazdene..

sunnygirl
24. aug 2010

tak som bola nakoniec u Dr. lebo mala očko spuchnuté, bola tam iná Dr. lebo naša je na dovolenke, tak nám dala namiešať nejakú mastičku o tretej si idem po ňu, tak uvidím. Dúfam, že pomôže a diétu som zahodila za hlavu, idem sa stravovať normálne

@carrie84 áno Lenka chrapčí, ale tak medzi noštekom a tak vnútorne, aj som jej vysávala noštek, tak trocha jej vysalo soplíky, na to máme ten LIBENAR, to je ten fyz. roztok. 😨 a tie at sú aj do očiek aj do uška.

@mirka285 jéj aj ja mám dnes narodky, a to nepoznám nikoho kto sa narodil 24.8., tak predsa tvoj tato 😅

sunnygirl
24. aug 2010

@merikac inak Dr. povedala že sudocrem nie, že je dobrý ale na "plienkové zapareninky" a pýtala som sa aj na bylinky, že tiež nie, lebo že sa jej to viacej sčervená (môžem potvrdiť) a že to skôr môže mokvať

sunnygirl
24. aug 2010

@zrzulka tým mliečkom by som to mohla skúsiť, to ma nenapadlo, vyskúšam 🙂

sunnygirl
24. aug 2010

@kafoditka na mňa si sa nepýtala??? neva, gratulka k peknej váhe aj cm stúpajú 😉

kafoditka
24. aug 2010

@sunnygirl sunny, to vyhadzuje vsetkym detickam skoro, vacsinou je to zvysenym mazom sposobenym potom alebo aj z hormonov, ktore produkuje matka. Samo sa to po case vytrati ale keby to na niektorych miestach mokvalo, treba to len vysusit liehom.. Tolko mi povedala dokina. Inak dnes, ked je trochu chladnejsie, tak maly ma peknu tvaricku. Nejak mu to ustupilo..

mirka285
24. aug 2010

@sunnygirl jee Sunny tak vsetko najlepsie prajem 🙂
@kafoditka Linda ma tiez 58cm ale len 4400 g.,mozno bude vysoka po dedovi a nie take male pivo ako ja 😀

kafoditka
24. aug 2010

@sunnygirl a vsetko najlepsie k narodeninkam 😵 😵 😵

kafoditka
24. aug 2010

@mirka285 no ja dufam, ze Filip bude aspon taky vysoky ako moj Peto... sak to je srandovne, ked su chlapi nizky 😕 😅

mirka285
24. aug 2010

@kafoditka tak to mas pravdu,ja dufam ze moj Tomas nebude,zatial je presne vysoky ako ja,poziciavam si od neho mikiny 🙂

oacka
24. aug 2010

@merikac moja s tým už našťastie prestáva. ešte ju to sem tam chytí,ale zodvihnem ju na ruky a prestane. dúfam,že sa to už bude takto zlepšovať. moja sama od seba nezaspí - buď na cicke alebo pri kočíkovaní. od únavy zaspí iba večer...
@mirka285 také pekné maminy sme a naše dcéry sú kópie svojich otcov,no nie jje to škoda???? 😀 😀 😀 😀

@kafoditka moj muž je mini muž a našla som na tom viacero výhod! ale keď som ho prvý raz videla,tak mi ani nenapadlo,že si s ním dačo začnem! 😀

oacka
24. aug 2010

baby,ja mojej raz do týždňa taký soplisko vytiahnem z nosa, znamená to,že je prechladená? lebo inak sa tvári normálne.

maxara
24. aug 2010

@sunnygirl aj ja prajem vsetko najlepsie, dokonca som si pamatala, ze niekto tu vcera pisal, ze ma dnes narodky, ale som si nespomenula kto a hladat som to nemala cas ☹ takze VSETKO NAJ..

@kafoditka no paradny valibuk 😵 niekedy dobehni ukazat

@mirka285 no to mas super, ze si poziciavate mikce.. misko moje nechce a ja jeho neobleciem 😒 aj ked, mozno coskoro ano 😵

Prikladam cerstvu moju Ninku, aj ako dviha hlavku

oacka
24. aug 2010

@cigaretka5 čo sa stalo s tou modrinou? bola si u lekára?

oacka
24. aug 2010

@maxara šak ona má normálne dospelácke vlasy! zlatúšik.. mojej pomaly vypadávajú,presvitá jej pleš...

maxara
24. aug 2010

@oacka kukni album, dala som tam cerstve foto..
no ma pekne tie vlasky, ale tiez ich ma take riedunke.. asi jej padaju, ale ja som este ani jeden nikde nevidela vypadnuty, tak vzdy len kukam na tu jej bliznu, ze ci rednu ci co.. ja neviem.. ale rastu jej 😵

monline
24. aug 2010

@maxara ale však už to vôbec nie je také miminko ako si písala..však to je kočka, krásna je, šikovná 🙂

maxara
24. aug 2010

@monline no ona je velka, aj sikovna, ale sa tak netvari ako velka sikovnica.. tvari sa stale ako male bambu.. chapes.. tvoj Danko sa tvaril tak normalne, ako uz velke babo

monline
24. aug 2010

@maxara ale ani Danko sa tak netvári vždy..záleží od momentu kedy ho fotím a v čom je oblečený..ak má dupačky a je v bledučkom, je to roztomilé malinké bábätko..ale ak má sýtejšie farby a usmeje sa, je to "kus chlapa"

oacka
24. aug 2010

@maxara podľa mňa sedí už ako veľká čaja. to už môžem dávať malú sedieť? to by sa jej páčilo, konečne by videla svet.

ericica
24. aug 2010

@sunnygirl VSETKO NAJLEPSIE 😵 😵 😵

@oacka presne ako pises zas sa vo vas vidime......aj ja hovorim kedy bude ta nasa bambula spat,,,cez den sa jej akosik nehce ale vecer zaspi sama od seba.len co ju okupem ,nakojim a polozim na postel prikrijem dam pusu a idem prec,,,len ju chodim kontrolovat ci uz spi 🙂 no ale cez den hruuuza...aj teraz tu lezi na posteli a len sermuje tymi rukami ale spat nespi 🙄
@kafoditka paradne mieri maly valibuk 😉

@maxara ninka je presne ako nasa edinka .dlhe vlasy a baculate lica normalne akoby som nasu malu videla vsak spravim cerstve foto a hodim 🙂
@lutsine ani mi nemame monitor dychu,ale nemala som ani pri rebi....
@mirka285 my krstime presne tyzden po vas.....tak sa uz tesim...inac ani my sme neni sobaseny v kostole ale v pohode nam malu pokrstia 😉
dakdo tu spominla cukraren ludvik ,,,, maju prekrasne tortyy len tie prehnane ceny 😲 😲 😲 😲

oacka
24. aug 2010

@ericica nespavé deti budú múdre deti,lebo vidia zo sveta viac,ako tie,čo to prespia! viac sa s nimi musia rodičia rozprávať a venovať sa im,tak sú šikovnejšie! ja si to tak vždy poviem a hotovo. šak ona sa ešte naspí! vtedy, keď to bude najmenej vhodné... 😀
ja vám tak závidím tie faldy detské. naša také mať nebude, ona bude čvirik po tatovi. 😀
torty skúste na tortyodmamy.sk aj ty tám máš svoje výtvory,eri?

oacka
24. aug 2010

@ericica k tomu šermovaniu rukami: naša má za jeden deň také schodené ponožky,akoby už behala! stále nimi šúcha o posteľ ako divá, už by najradšej behala. roman sa smeje,že ako môže mať také malé decko špinavé ponožky. 😀 😀

maxara
24. aug 2010

@oacka myslim, ze este by sediet nemala.. ona bola opreta o vankuse a ja som urobila krok vzad aby som ju odfotila a ona sa takto nahla, ale stale bola bokom opreta o operadlo gauca

@ericica eri hod, nech vidim..

denisse
24. aug 2010

@maxara
popozerala som tvoj album, mala je krasna baculka a sikulka 😉 a vlasatica ... 🙂

denisse
24. aug 2010

ja nasu casto nosim na rukach tak, ze ma o mna oprety o mna chrbat a jednou rukou ju drzim pod zadkom ... obcas mam strach, ci to uz nie je ako "sedenie" a ci jej tym nenicim chrbatik 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre