Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
24. aug 2010

@karinnka ja som s vozidielkom spokojnucka 😉 chces nafukovacie kolieska? aky mas vo vyhlade??? my sme sa uz boli previest okolo jazera a nebol problem..

kafoditka
24. aug 2010

@oacka kuk do mojho albumu, nafotila som ti tie adaptery aj autosedacku 😉

karinnka
24. aug 2010

@meruska no chcela by som....preoze aj my ked chodime tak sa to da,ale ked ideme po tych kockach co su tam,tak skace ako o dusu mala...

karinnka
24. aug 2010

nieco taketo by som brala

meruska
24. aug 2010

@karinnka nieco take maju http://www.vasekociky.sk/ a tento pan predava na blsaku

meruska
24. aug 2010

@karinnka ale maju ich i v optime v alltoyse, ale tam su to tie iste ale ovela drahsie

ericica
24. aug 2010

nasla som narychlo dve 🙂 podla mna sa nepodobaju....
edina je cela na svokru 😝

meruska
24. aug 2010

@karinnka ak si teda nieco vyberies z teh stranky neobjednavaj si postou, zajdi si ponho na blsak 😉 alebo tomu panovi jednoducho zavolaj a dohodnete sa kde si ho vyzdvihnes

oacka
24. aug 2010

@mirka285 dikes za odpoveď. maxi cosi sme pozerali aj my,zdala sa nám ľahšia ako tá čo máme. tak sa popýtame na tie adaptéry,dúfam,že too majú aj v KE. kočík Teutonia sme našli v košickej Kike! ale pani predavačka nám vobec nevedela poradiť,že to sme si už mali naštudovať na nete.... 🙄 vozíš v nej malú? naklikávaš na kočík často?
@kafoditka veľká vďaka, a koľko stála? je to drahšie či lacnejšie ako Maxi Cosi?

oacka
24. aug 2010

@ericica Rebi má skôr postavu ako naša Kikuša. jaká je zlatučká okatá!

kafoditka
24. aug 2010

@oacka to by som musela pozriet a hlavne najst blok. My sme to kupovali ako celu zostavu komplet so vsetkym a vyslo nas to na 1000eur

oacka
24. aug 2010

@zuzik1983 ak negrcá oblúkom,a nerobí to každý deň,tak to hádam nie je také vážne. aj moja mala grcacie dni, teraz ju zatiaľ prešli.

kafoditka
24. aug 2010

@oacka a teutonia vajicko som nebrala preto, ze som chcela tu najbezpecnejsiu autosedacku a romer medzi ne patri.. aj nam ju poradili v babymarkete..

oacka
24. aug 2010

@kafoditka aha,tak potom ništ,šak my skočíme pozrieť do nejakého obchodu. nechce sa nám ju stále prekladať z autosedačky do kočíka ke´d niekam ideme.

oacka
24. aug 2010

@kafoditka hej, romer aj maxi cosi sú najlepšie, Nemci kupujú len to..

kafoditka
24. aug 2010

@oacka oacik, tak som nasla ten blok. Adaptery stali 8,50 euro a autosedacka Romer 150eur.. 😉

cigaretka5
24. aug 2010

Kukam ze riesite sedacky...... Do akej váhy sú vlastne vajíčka? Mám pocit že pri našich 5 kilach , b
vajicko o chvíľu nahradime.......

oacka
24. aug 2010

@cigaretka5 píšu že do 13kg. ako s tou modrinou?

oacka
24. aug 2010

@kafoditka no ty si super! veľká vďaka!

karinnka
24. aug 2010

@meruska dakujem 🙂 ja som ich nasla na stranke www.svetkocikov.sk ale oni maju predajnu len v bardejove....tak asi zajtra skocim na Blsak

mirka285
24. aug 2010

@kafoditka 8,5 eur?to sa mi nezda,moje stali 30 eur a to je Maxi cosi o nieco lacnejsia autosedacka ako Romer...moja stala 130 eur....
@oacka pouzivam ju tiez vacsinou na nakup,hlavne do Tesca ked idem alebo domesta na urad,alebo proste nieco vybavit

mirka285
24. aug 2010

@cigaretka5 tak skoro tu sedacku nenahradis,treba si uvedomit ze dieta iba prve dva mesiace tak rychlo pribera,potom to uz ide pomaly...

bambola
24. aug 2010

@oacka do 13kg? 😨 ved to bude mat uz vyse roka. my mame doma jednu, ktora je do 18kg (dalsiu) to tam kedy malu zacnem davat?

dugyna
24. aug 2010

dievcata zajtra 17.15 bud na markize v reflexe hovorit o modernych latkovych plienkach kuknite si 😉

cigaretka5
24. aug 2010

no ked si spominam bracho kupoval sedacu pre svojho krpca po pol roku ja co som nasla tak dalsia kategoria je od 9 kg

mirka285
24. aug 2010

@cigaretka5 vsak ale ked bude mat dieta 9 kil nebudem predsa kupovat novu sedacku ked tu co mam je do 13 kil..

mirka285
24. aug 2010

ved nekupujem sedacku na pol roka,vajicko mi do roka vydrzi urcite...

luminkasp
24. aug 2010

@mirka285 aj ja mam prvu do 13kg 😉

luminkasp
24. aug 2010

@bambola uvidis ako vam bude treba, ja som tere dala do druhej nieco po roku, ona ma len teraz 14kg, takze...

luminkasp
24. aug 2010

@lutsine ja nemam ani som nemala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre