Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
26. aug 2010

@merikac 😉 mam synovcov, co maju teraz 17.. a mali tiez 14

maxara
26. aug 2010

@zrzulka chcela by si psika? ked si sa pytala na utulok

zrzulka
26. aug 2010

@merikac .....ani si tie saty vyzliect nechcela 😀 😀 😀 😀 ona je inak paradnica velika... teraz mi segra dovalila pre deti za igelitku oblecka tak uz vidim ze ked pridu z prechadzky tak dnes pred polnocou spat nepojde jak sa v tom bude prehrnat :O)))a vsetko skusat 😀
no tvoj syn uz je samostatna bojova jednotka.... v rodine nema partaka?????a baby maju kolko?

zrzulka
26. aug 2010

@maxara len okukat ist... my nemozeme do bytu psika ale keby sme boli v dome urcite jej nejakeho zadovazime... a pre mna macku 😀 😀 😀 vsak nech mame veselsie 😀

merikac
26. aug 2010

@zrzulka v rodine su same baby,,cize ma len sesternice a teto na foto maju 14+9..brasko ma 2 baby.ale uz dospele 24+22, dalsi ma 1babu 18 a mm brat ma 2 baby 7+3 a moje sesternice, maju tiez same baby (vratane tychto na foto)

zrzulka
26. aug 2010

@merikac juuuuuuuuj vy ste riadne velka rodina... inak aj nas pato je jediny chlap v rodine z muzovej aj mojej... teda zatial 😀

zrzulka
26. aug 2010

dufam ze to neostane opat na nas zadovazit mu partaka 😀 😀 😀

oacka
26. aug 2010

takže nás nezamkli? to je dobre.
@merikac jedna perfektná foto! 🙂

merikac
26. aug 2010

@oacka dakujem

cigaretka5
26. aug 2010

Kocky celkom som nepochopila zmenu názvu či novú tému. Tak ako toto tu konci? Alebo? Inak podľa mna je to celé blbosť sa premenovavat alebo niečo iné vytvárať. ........

merikac
26. aug 2010

prave mi buchtosa zaspinkala,,,zlate to dietatko,,po kupani vie, ze ked sa napapa, ma zatvorit ocka,,,, 😵 Decka sli prave do bazena,,sa pytaju ci mozu a ja ze chodte,,aspom je doma klud 😀 😀

merikac
26. aug 2010

@zrzulka ,,, ved vam v tom nic nebrani,,,,aj ja som si povedala v takom poporodnom osiali, ze chcem este jedno 😀

mirka285
26. aug 2010

@merikac ty si ta aka mladica 🙂 🙂 a som to ani ja nepochopila preco menime temu alebo nazov...ved nikto s tym problem nema a kazdy je zvyknuty....a Jul 2010 ostane len ten nas tak aky je problem?
@oacka to druhe meno nedavam len tak ze som sa rozhodla,to sa dava,aspon u nas v BA je to normalne,mozes ale nemusis dat....a ta moja Lindusa je fakt svata,ona uz spi a predpokladam ze az do rana...zajtra sa chystam ju ist dat zapisat do pasu,minule sme boli v Rakusku pre plienky a az ked sme prisli domov som zistila ze vsak ja ju nemam ani v pase zapisanu 😀

merikac
26. aug 2010

@mirka285 ,,no to ano ale 34 rocna a nie mladica ale blba na mladicu, ked s deckami takto vyvadzam 😀 ........Inac presne na toto som myslela aj ja, ze si malu musim dat zapisat, tiez chodime kade tade, ale ked ja nemam platny pas a mam dilemu, ci si dat spravit, ved kde ho uz budem potrebovat ,,ci??????

mirka285
26. aug 2010

@merikac ale vyzeras na 24 to je hlavne 🙂 ked nebudes mat pas tak si nemas kde dat zapisat malu..ja si musim dat lebo chodim casto do Rakuska,ale tak ja to mam fakt na skok...

merikac
26. aug 2010

@mirka285 ved to viem,,,len rozmylam, ci nestaci muzov pas, malasa da zapisat len jemu do pasu,denisovi, tiez skoncila platnost pasu, ale bude mat uz obcianku,...No ved teraz to neni ako kedysi, ze si na pas cakal dlhe mesiace,,,takze by sa mi mohlo uracit si ho ist vybavit,,,

oacka
26. aug 2010

@mirka285 takže ty si to už dávno tak naplánovala? ako merikac? takže to má normálne oficiálne aj v rodnom liste? aj u nás je to asi móda,ale asi len posledné roky,lebo žiakov na strednej som ešte nemala s dvomi menami.
Kde ste kupovali babyšatky? na nete? mm mi odobril,že to treba kúpiť,keď videl dnešný reflex. 😀 😀 😀 😀

mirka285
26. aug 2010

@merikac ani mne sa tam zajtra nechce ist,ale idem odniest papiere na upsvar tak to mam po ceste 😉 a veru ze neni to ako kedysi uz ze kilometrova rada tak to ma tak ukludnuje,ze vsak mi to spravia na pockanie...ale j si to musim urcite,ja som v Rakusku varena pecena a navyse vacsinou idem s kamoskou vzdy,Gabovi sa moc nechce,ma zdrbal minule ze vsetko obzeram styri hodiny 😀

mirka285
26. aug 2010

@oacka ja mam v rodnom liste iba jedno meno,ale teraz ked ju bude farar krstit to sa predtym nahlasi ze chcem krstne meno Maria,a na Krstnom liste co dostaneme potom v kostele uz bude Linda Maria,chapes uz ze?ja som nevidela ten refle,co tam bolo?ospevovali nosenie v satke?

oacka
26. aug 2010

@mirka285 to je mi úplná novinka s tými menami, preto sa toľko vypytujem...som nevedela,že to tak funguje, a to meno Mária bude niekde aj používať,či to je len na obrad? hej v reflexe hovorili o šatkkách. Podľa čoho treba šatku vyberať? a akú dlžku??????

kafoditka
26. aug 2010

Baby tak ja som akurat dobalila, rano odchadzame na 10dni k nam na Kysuce, sa tesiiiiiim 😵 😵 😵

@mirka285 tak ty by si si rozumela aj s mojou mamou... Boooze, ta dokaze stravit v Auparku pol dna, co vleze do kazdeho obchodu..vsetko musi ochytat, aj ked to vobec nekupi... 😝 ja znicena, tisic kilometrov v nohach a ona mi zapoti, ze : len si dam kavu a cigu a mozme pokracovat v eurovei 😲 😉

tanyja
26. aug 2010

ja som dala malému urobiť pas, lebo chodievame do čiech a ja mám svoj už dosť dlho neplatný, tak má chrústik teraz svoj, platný je 2 roky a potom sa uvidí, či si dám urobiť svoj a zapísať doň malého, to je ešte ďaleko
ked sme pri tých menách, aj jedna kamoška má malého s dovma menami ale to len preto, lebo jej drahý chcel, aby sa malý volal po ňom ( Pavel ) a ona nechcela, chcela Matthiasa, tak teraz sú obaja spokojní 😵 😵
môj chlap chcel iné meno, pôvodne aj ja, malý mal byť Richard, ale ked povedal, že Rišo - tak sa mi vlasy zježili a povedala som NIE 😀 , no a máme Radimka - krásne meno - ja som sa tak mala volať, keby som bola chlapec 😀 😀 😀

mirka285
26. aug 2010

@oacka to je len na obrad,proste aby mala svatu patronku,inak ju budeme volat Linda 🙂 so satkami ti poradi Dugy alebo Zrzulka 😉

tanyja
26. aug 2010

@kafoditka tak to by si rozumela s mojou švagrinkou 😀 tiež nakupuje jedni vec pol dňa
nakupovať s mojím mužom ? to je maratón - preletí cez obchod a sme von a nákup ?? takmer žiadny a ešte mi povie - to si mala vedieť, čo si chcela kúpiť .......... 😝

oacka
26. aug 2010

@kafoditka užite si výlet a ešte mi prezraď,podľa čoho a kde si kupovala šatku??? a vieš ju viazať?

mirka285
26. aug 2010

@kafoditka tak to ano,ja obzeram nie len handre,ja aj v potravinach viem stravit pol dna 😀 moja uzi si to doma,normalne ti aj zavidim trosku,ze budes mat zmenu,aj mna uz rit pali,by som isla niekam...ja som malej objednali sanky vcera cez net a sa tesim ako pojdeme v januari do Cicman.pekne mi to drbe ze?

monline
26. aug 2010

@mirka285 mirka a ako sa volá Linduškina krstná mama? ak raz bude Linda birmovaná, mala by si vziať birmovné meno po krstnej..

merikac
26. aug 2010

@mirka285, iste chodis sama v aute s malou,,kde ju mas, vedla seba, ci vzadu?

kafoditka
26. aug 2010

@oacka ja ako laik som nabehla do obchodu, ze chcem satku. Babenka velmi zlata kukla na mna - resp. na moju vysku a odhadla dlzku satky, ja mam 4,1m. Ukazala mi krok po kroku ako to mam viazat a dala mi taku babiku tazku 6kilovu aby som vedela, ako do nej napasovat maleho.. Potom mi ukazala rozne satky a vzory a ja som si vybrala.. Mojmu Filipkovi sa v nej velmi paci, vzdy mi tak zaspi. A je to aj prakticke, ked chcem vybehnut len do potravin kusok od nas a nechce sa mi trepat kocik..

merikac
26. aug 2010

@tanyja to som nevedela, ze sa da dat pas aj takemu malemu babu??? 😲
@monline ja mam inu krstnu mamu a inu birmovnu mamu,,,, 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre