Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
29. aug 2010

@miki060707 ja som jej ten Nutrilon extra pomiesala s tym normalnym a tak sme ho minuli...
@merikac to bola moja snurka ktoru som nosila predtym ja a mne ju uplietla kamaratka...dala som ju malej na prve dva tyzdne ked ju vsetci ocumovali a teraz ma novu ktoru som kupila na nete ale tu uz ma zapnutu na kociku...idem pozriet ci najdem ten link...

merikac
29. aug 2010

@mirka285 dakujem,,,,a preco jej ju nenechas na rucicke?

cigaretka5
29. aug 2010

@monline my sme fotoknihu z happy fota davali robit a pohodka a teraz je tusim aj akcia

mirka285
29. aug 2010

@merikac neviem to najst,ale viem ze som to nasla normalne cez google..tak skus pozriet..nenechala som jej ju lebo ako narastla tak jej bola moc natesno a ta nova co mam je normalne so zapinanim,ale na dospelu ruku,tak som ju pripla na kocik...nechcem nic zakriknut ale podla toho ako pekne ta moja Linda spava ju este nikto neuriekol 😀

merikac
29. aug 2010

@mirka285 akurat to hladam,,,ved prave,,mala je vzdy nervna, ked sa na nu pozera viac ludi a vzdy ju kupem v cisteci,,,ale po nom ma zapalene licka,,tak chcem toto vyskusat,,,a bolo mi sproste jej uviazat obycajnu snurku,,ale aj to by asi zaberalo,,nie?!

mirka285
29. aug 2010

@merikac ved jej ju uplet...ja som uplietla pre moje krsniatko ked sa narodil..kup v galanterke cervenu snurku taku co sa s nou vysiva,to je taka ze sa da rozdvojit na viac casti...ja som to plietla z takej,rozobrala som ju na tri casti a plietla normalne ako vrkoc,na konci som urobila uzliky...

merikac
29. aug 2010

@mirka285 , mozem skusit...a vyzera to dobre?

mirka285
29. aug 2010

@merikac podla mna ano,aj ta co ma Linda na ruke je tak isto upletena...

merikac
29. aug 2010

tak zajtra skusim a hodim foto,,, 😀

mirka285
29. aug 2010

ja idem zajtra na druhy pokus na upsvar,tak som zvedava co si zase vymyslia ze im treba este doniest alebo potvrdit ☹ a aj na pasove dufam stihnem uz konecne,a v pondelok vzdy upratujem ale veru zajtra asi nestihnem lebo aj v Tescu sa chcem zastavit..no mam toho volajako vela....

agika1982
30. aug 2010

ahojte..tak konecne sa mozem viac rozpisat...no malinka je uzasna, hotovy pokladik...place len ak je hladna alebo ak je sama....neznesie byt sama, vzdy ked varim a robim ine veci, musi byt pri mne..hned ako je v postielke, tak konec...placka....minuly vikend sme absolvovali navstevu v seredi, bo babka sa nema dobre a neodpustila by som si, keby malu nevidela....bala som sa, ako to bude zvladat...no mala bola usmievava, spokojna, takze bude spolocansky tvor...vobec sa neboji hehe....stale papame nutrilon, kaka raz za 24hodin ale nalozi riadne...co ma trapilo bolo, ze ma zelenu stolicu...na nete pisu, ze je to znak crevnej infekcie....ale myslim ze je to z nutrilonu, bo je spokojnucka a nema ani teploty, ani ju neboli brusko...spozorovala som, ze rozoberate cervenu maslicku alebo co....nasa mala ma obycajnu stuzku a z nej maslicku, taku ako sa dava na stuzkovej...ma ju na postielke a kociku....ale napr. kamosky maju zauzivane, ze mokrou pocikanou plienkou vzdy malej alebo malemu prejnu po cele trikrat...vraj to pomaha a je to osvedcene proti urieknutiu....dneska chcem ist k dokymu, bo je vyhadzana na tvari krku a rukach...vyzera to ako potnicky ale na tvari je to dost spatne a na cele a vlasoch ma suche flaky....mozno je to ta predcasna puberta z hormonov...uvidime, co povie doktor...o dva tyzdne ideme dat nausnicky...krsny kupil malej krasne,take gulicky....sak pak urobim fotky...mala ma minimalne 5 kil.....k obliekaniu, tiez ako aj mirka tusim pisala, davam jej dupky alebo body, teplaciky a mikinku...zdielam nazor na rigle, aj ked my mame rifle na gumicku ale velmi pohodlne....len este su jej trosilinku velke...@oacka ja som po sekcii a co sa tyka sexu, ziadny problem....len neviem ako z menzesom..zdalo sa mi, ze som mala, bo som krvacala asi 4 t a pak tyzden nic a pak dva dni jasnocervena....len ziadne krce, nafuknute brucho a trvalo to kratko....mozno sa budete divit, ze to nemam odsledovane, no proste tazko to odsledovat...no a este k malej, tak jakmile ju mam na sebe, vsetko pozoruje, musim chodit po celom byte inak zacne byt nekludna...a este sa mi mari, ze ste mali temu o domoch...my chceme montovyny dom, kamosky tak byvaju a su nesmierne spokojne....ale ked tak, prizemny domcek, 4izbovy....pacia sa mi od firmy a-mont....ale velmi pekne projekty su v casopise PROJEKTY RODINNYCH DOMOV....je to bezne v stankoch a stoji to okolo 3eciek....horsie je to s pozemkom, ale su firmy, kt.vam daju aj pozemok..teda maju k dispozicii...najlepsie su firmy, kt.dodavaju material z rakuska...predtym som vravela ze montovane domy su blbost ale technika pokrocila....tak uvidime ako pokrocime...
@mirka285 ake papiere ides este vybavovat???
kocky a ak sa mozem spytat, tie ktore ste po sekcii, ako vam idu kila dole??
ja dneska zacinam 90 dnovu dietu tak drzte palceky...a na zaver nasa krasna baculka, ked spinka....

noemarta
30. aug 2010

@agika1982 ahoj, ja som tiez po sekcii, a sest kil som nechala hned v nemocnici a po tyzdni co som bola doma som schudla 4 kg ani neviem ako a ostali mi este necele dve kg. takze ja to neriesim, len by som chcela zacat cvicit pilates, spevnit si telo, hlavne teda brucho. 🙂
pekny den prajem vsetkym, aj ked uprasany. 😒

luminkasp
30. aug 2010

ahojte, ja dnes zacinam vybavovat dvojite obcianstvo maleho, tak mi drzte palce

lulu1983
30. aug 2010

ahoj babulky,

prajeme pekny den. dnes ideme do karlovky k dokymu pozriet klbiky. Nas maly sa nerad s kociarom - nerad lezi, mm ho chcel dat uz do sportoveho - taka poloha ako v autosedacke, ale nedovolila som, mate s tym niektora skusenost? pridavam nasu fotku, ako sa vieme smiat a ako s tatom obzerame kolotoc

lulu1983
30. aug 2010

@luminkasp silno drzime 🙂
@agika1982: mala je krasna spiaca princezna

maxara
30. aug 2010

Ahojte kvakule..
no nasa Ninka ma nejaky osobny problem. V piatok sme u sestry oslavovali jej narodky a ja som pojedla piate cez deviate a Ninka to este vsetko nevyprdela.. ☹ stale tlaci chudatko, aj zo sna.. takze dnes bude uradovat kamilkovy cajik. A do toho ma zrejme tu laktacnu krizu, lebo furt si zerie ruky a dokaze sa hroooozne navalit. A ked jej nechcem dat UM, tak vrestiiii straaasne. Len sa bojim, aby nezbravela.
Tento tyzden nemam nic na plane, az v piatok a na ten sa mimoriadne tesiiim 😀
KTO SA ESTE TESI NA PIATOK?

lulu1983
30. aug 2010

@maxara a ma byt v piatok nieco extra? 🙂

bambola
30. aug 2010

my mame teraz zle styri dni za sebou ☹ vysadila som espumisan lebo som myslela, ze nepomaha tak malu bolu teraz brusko. vcera som jej zase dala tak snad sa to upravi. uz druhy den nekakala co by nevadilo ale puci ju tak, ze ju ide roztrhnut a nic z toho ☹ skusala som aj kamilkovy cajik ale bohuzial mi ho vypluva aj ked som ho primiesala do MM.

spala v 20min intervaloch pomedzi to ju pucilo. vcera sa mi povracala od prejedenia asi trikrat lebo sa ukludnovala na cicku no a prezrala sa 😠 chudatko moje. teraz mi spi od siedmej rano s jednou prestavkou, zrejme od unavy ale tiez ju pekne pucilo (teraz je chvilku ticho)
na obed ideme na kontrolu k pediatricke

@maxara ja sa tesim uz na stvrtok poobede, ideme k nasim na tyzden 🙂 😵

mojalili
30. aug 2010

@merikac Nie nedala az do vcerajska ☹ ☹ ☹

Ta brusna chripka ma pripavila o mliecko, vcera maly reval a reval od obeda cely den, stale som si ho prikladala, no vecer sa nedalo to zniest. Reval mi pri prse, odmietal ho, obe prsia...

Skusila som si odsat a NIC ......nedalo sa nic robit, maly hladny, tak vypil 200ml umeleho mliecka a bol spokojny....o 23 hod som jedla, pila meltu, caje, Vineu, homeopatika.........Spal do 3.15 hod rana, mne sa jedno prso naplnilo, tak papal 3x a teraz zase odmieta prsniky, pritom je tam mliecko.

Uz jem normalnu stravu, nemam uz chripku, len vyhodeny herpes na pere....uz s nervami nevladzem co sa tohoto tyka, nechcem skoncit s kojenim, no jedno prso mam akosi uz mlandrave a o nicom.....

merikac
30. aug 2010

@mojalili susala si si mliecko vytlacit aj rukami?? skus to viac krat, a ak zacne striekat, tak ho mas,,,mne odsavacka nechce spustit mliecko, ja takto musim skusat,,,,,,,,,aj mne mala odmietala prsniky a revala na nich,,uz aj ja som zacinala byt zufala,,ale mliecko som malala,,vydrazala som a opat bezproblemov taha,,ale trvalo to asi 2 tyzdne

mojalili
30. aug 2010

Vcera vytlacit neislo......len dnes uz mam, strieka 4 prudmi....ale stale maly reve a odmieta....

@merikac Davala si aj umele mliecko, ked malá stále plačkala?

luminkasp
30. aug 2010

zblaznim sa, vybavit nieco v spanielsku...

bambola
30. aug 2010

v devinskej vraj nejaky debil striela z automatickej pistole 😨 tak si davajte bacha. dufam, ze nepride do dubravky, my sme hned tu 😒

lulu1983
30. aug 2010

@bambola : hned som myslela na mirku, ona je z devinskej
jeej, my sme tiez z dubravky 🙂

merikac
30. aug 2010

@mojalili nie nedavala,,priznam, nemam ho doma kupene,keby som mala, tak by som jej ho asi dala,,ale mordovali sme sa aj kazdych 10 minut..ale ja som vzdy mliecka ako-tak mala,len ona nechcela, plakala, pucila sa,,uz dva dni to nerobi a papa tak ako predtym

tatianka.g
30. aug 2010

@mojalili skus pri kojeni inu polohu, mne tiez maly odmietal jeden prsnik, tak som zmenila polohu kojenia a tak mu to islo 🙂 nastastie

mima89
30. aug 2010

babulky uz ste krstili vase pokladiky? my budeme o 3tyzdne a mam problem-kupila som krasu perinku nak rst a malej uz bude pomaly mala.... a do coho ju mam zabalit??? netusila som ze tak rychlo narastie...a serie ma to lebo ta perinka je fakt peknucka :(

meruska
30. aug 2010

@mima89 s krstinami je to asi tak pol na pol.....teda polovica to ma este len pred sebou 😉
ja som maleho mala v perinke, lepsie sa tak drzi tu celu dobu co s nim treba stat v kostole, a ved mozno sa ti tam Dominika este tak natesno vojde 😉

nina88
30. aug 2010

Ahojte, ako tak citam, vacsina z vas sa v noci fajn vyspi, to je supeer... 😉 a pozeram,ze vacsinou deti na UM... Je to tym?? 😕 Ja maleho iba kojim, aj ked idem k doktorovi alebo narychlo nieco vybavit, odstriekam predtym... Ale v noci sa teda ukazkovo nevyspim ani zdaleka... Maly zaspi okolo 21:00 a zobudi sa o 1:00 (to je jeho najdlhsi spanok), potom kazde 2 hodiny, niekedy po hodine... Neviem preco, ale neriesim to, lebo neplace. Keby bol hladny alebo nieco, snad by mi dal info aspon placom, ci??

meruska
30. aug 2010

@nina88 moj spi od 20 do 1...a tiez potom kazde dve hodiny..a ja to beriem ze ako super spi...ja sa necitim nevyspata, ty ano? podla mna je to na kojene dieta fajn..ja sa ozaj nestazujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre