Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
31. aug 2010

@cigaretka5 no ja mam vyhodu oproti Tebe ze robim z domu, akurat psychicky je toho vela, lebo s malym to je tazke, stale chce papat a velmi mi cez den nespi, tak nestiham a ked sa venujem praci a ma sa mi o neho starat mm alebo svokra citim sa zle, ze sa mu tolko nevenujem, kolko by som mala...
robim uctovnictvo, takze to sa z domu da a prerusit to neviem, ani to nemam na koho hodit, pomoct mi tiez nema kto a prerusit to neviem aj kvoli tomu, ze som dostala prispevok z upsvaru...
co sa tyka rodicovskeho ten sme dali na mm, uz to mame vybavene a zaplatia nam aj za jul a august, aj ked ziadost podal len vcera. co som velmi rada, lebo tie peniaze sa zidu...
@bambola aj moj Filipko mal tuto noc take ladove rucicky a celu tvaricku, ze som si ho potom radsej zobrala k sebe do postele a este ako bol zakryty takou stredne hrubou dekou, som ho prikryla mojim paplonom a za chvilku uz mal rucky aj licka normalne teple, tak som ho nechala tak buvat az do rana a tuto noc uvidim ako mu bude, ale nepaci sa mi ze ma tie rucicky take studene, lebo takto cez den nema a nechcem aby nahodou prechladol.

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 radost mat takeho zakaznika... a hen ake topanky som si nasla.. odpadla som : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5923042&tab=14

mirka285
31. aug 2010

fuha tak v tych by si merala aj meter osemdesiat 😀 maju trosku zly sklon ked si vsimnes,boleli by ma v nich nohy..

kafoditka
31. aug 2010

@katy1979 jeeej Katy cau, ako sa mas?? Uz si Senci??

kafoditka
31. aug 2010

@mirka285 miri sak by som sa v nich zabila 😀 ja len takze na obrazku sa mi strasne pacia ale o praktickosti a hlavne pohodli tu nemoze byt rec.. 😉

mirka285
31. aug 2010

@kafoditka si predstav v nich kocikovat 😀 som Gabovi povedala ze som sa objednala na plasticku chirurgiu tak chcem aby bol v ten den doma s malou,no keby si videla tie oci co vyplestil na mna ze a co si idem dat robit na plastike 😀 ja ze no zatial len znamienko a bokombrady 😀

katy1979
31. aug 2010

@kafoditka hej uz mesiac sme v senci. Ale ficim na mobilnom nete len na kona sa nenalogujem. Teraz sme u nasich preto tu som. Marco ma 58cm a 5,5kg. Vecer mame revy a nevie sa ukludnit a zaspat ale snad to prejde. Sebi ide vo stvrtok do skolky tak uvidime ako to zvladne.

kafoditka
31. aug 2010

Baby, tak nam v byte kuria!!! 😕 😕 Zima vonku, leto v kalendari... 😠

katy1979
31. aug 2010

Mirka ake bokombrady? Co ides riesit? Ja ked dokojim tak si pojdem tie svoje didy dat napravit. Nemusia byt silikony ale nejako spevnit a nadvihnut.

lutsine
31. aug 2010

Baby co myslite vyuzije sa viac ohradka alebo cestovna postielka ktora posluzi aj ako ohradka?

mirka285
31. aug 2010

@katy1979 no normalne mam take vlasy na bokoch,to su proste bokombrady,tak si to idem dat odstranit-ze vraj epilacia laserom,tak som zvedava,nechcem to tam ☹

mirka285
31. aug 2010

@lutsine co ja viem asi ta cest. postielka to mas dva v jednom...

bambola
31. aug 2010

@lutsine my mame cest.postielku, pouzivame ju ale len u nasich, tam to ma mala na spanie. ale neviem si predstavit s nou cestovat, sak je tazka jak hovado 😕

sarai
31. aug 2010

@lutsine ja som si prednedavnom kupila cestovnu postielku a chcem ju vyuzivat aj ako ohradku. takze ja odporucam skor tu postielku. ale ak neplanujes cestovat, potom je ohradka ok.

tanyja
31. aug 2010

@bambola ja som teraz kúpila cestovnú postieľku s tým, že bude v nej malý spávať, keď ja budem na kurz, no ležal v nej, ale nespal - teda zatiaľ, ale bude musieť 😀
a naozaj je ťažká , má 10,5kg tak to je vhodné akurát tak na posiľovanie pre chlapov 😀
@kafoditka nám nekúria a asi to tak skoro nebude, menia nám teplovodné rúry na sídlisku a veruže sa s tým neponáhľajú, a dnes pršalo, tak ani neprišli 😒

karinnka
31. aug 2010

Ahojte,akurat zacinam pozerat zavinovacky do sedacky a fusaky na zimu.Tak ma zaujima k comu si farebne kombinujete fusaky 🙂 Mam tehlovo cierny kociar a premyslala som nad ciernym emitex fusakom,pretoze tehlovy nemaju v ponuke.Nebude to blbe mat cierny fusak? inak by sa mi hodil potom neskor aj do sportoveho...A este Vajicko mam taktiez cierno tehlove akej farby fusak tak?Riesim len ja take blbosti? 🤐 😀

karinnka
31. aug 2010

Tento kociarik plus tento fusak 🙂

tanyja
31. aug 2010

@karinnka do tehlovo-čierneho sa Ti hodia aj iné farby, bábo má byť vo farebnom a nie čiernom, čo tak červený alebo oranžový? to sa tiež hodí
ja mám fusak ešte po mne a veruže je super veľký, teplý a nepremokavý !!!

cigaretka5
31. aug 2010

@robika No to je haluz Ja robim aj ucto I ked to iba okrajovo a tiez som vzala prispevok z upsvaru . Ako ste Dali rodicak na mm? On nepracuje? Ci? ako Ja viem tak rodicovsky prispevok ti daju UVA ak nemas iny prijem a to vyplata je......

mirka285
31. aug 2010

@karinnka ja by som kupila ten cierny fusak,bude ti to pasovat,ved kocik je dost kriklavy takze fusak moze byt cierny 🙂 a do vajicka neviem,ale ja v uate kurim takze ja fusak nedavam,ja mam zavinovacku,tak uplne staci,fusak v aute je podla mna zbytocnost...

miki060707
31. aug 2010

@karinnka no mne sa pozdáva tiež čierny fusak...
ja do vajička síce fusak mám, ale jako overalový fusak, taký modrý, ale to som dostala,
je to dobre, ked prenášaš bábo, napr. k doktorke a tak...a máš dalej parkovisko

inak pri soni som nemala do vajka...

miki060707
31. aug 2010
miki060707
31. aug 2010

no tušim malý zaspáva, klasika, ešte neni jedenásť 🙂 a pôjdem asi aj ja, lebo šak ráno chcem vela porobiť, dnes som dosť požehlila, ked som vstala skoro,....a zajtra je prvého, ja som zvedava, či vydržim týžden tej 90ky, šak doobeda ovocie, nie a idem kuknuť jaký je prvý den....

tanyja
31. aug 2010

@kafoditka v takých topánkach, ako si si našla, by som sa zabila 😀 😀

aj ja mám na mimibazare obchodík a už som toho dosť predala

monline
31. aug 2010

@robika no my sme už dnes zakúrili..sila, kúriť v auguste, čo? ale keď tu bolo tak chladno..

katarina7777
31. aug 2010

Ahojte kocky, zijeme a sme v poriadku 🙂 len sa na net cez den nedostanem ... citavam vas cez noc ked si odsavam mlieko. Leo ma uz vyse 4 kg a zda sa mi obrovsky oproti 2,4 kilam co mal v nemocnici.. Ale na niektorych vasich valibukov nemame 😉
Riesim skoro vsetky problemy ktore trapia aj vas- kakanie, koliky, karpinove ocko, grckanie a pod ale V noci maly krasne spinka do 5 takze sa zda ze pochopil ze v noci sa spi 😉 .... co sa tyka kilov navyse ja ich mam este 5 a uz vyse mesiaca som neschudla ani deko 😠 snazim sa aspon v posteli ked uz Leo spi cvicit na nohy lebo vsetko mi visi... Jaaaaj ☹
Cez vikend idem k nasim na dva tyzdne do nitry, uz sa strasne tesim.... Kedy planujete to stretko v mlynoch? Keby som este tam tak by som prisla .
Inak musim povedat ze tohtorocne julovcata sa naozaj vydarili, vsetky su krasne. 😀
Aj ja teraz riesim dilemu aky nosic kupit, z info na nete sa mi najviac pozdava manduca a ergo, neviete nahodou ci ich predavaju aj v nitre?
Zelam vam dobru noc a nech vas drobcekovia nechaju vyspat...

cigaretka5
1. sep 2010

No my uz tiez krbujeme a je tosehr romantish. Kocky z ba- nepoznate nejaku kocky co by na hodku postrazila krpca

oacka
1. sep 2010

dobré ránko! Mňa včera poriadne vystrašila lekárka na poradni, malá vážila len 4680g! Dnes ráno som ju prevážila doma a má 5135g. taký veľký rozdiel medzi váhami nemôže byť... isto ju tam zle povážili, priberá síce menej,ale nie 130g za 18dní, doma mala včera 5060g. idem piť Caro,vraj to zvyšuje tvorbu mliečka.

petrap001
1. sep 2010

ahojte mamicky 🙂 bozeee ja tu vobec nemam cas chodit,ja som strasna 😀 ani neviem ako sa mate,necitam,proste nic.dufam,ze babatka vam rastu do krasy a su zdravucke.moj uz teda podrastol poriadne,ved len papa a papa 🙂 sme zdravucki,chvalabohu,pocuva,spinka pekne aj cez den aj v noci hoci sa stale budi po 3hodinach,ale mne to nevadi,lebo sa napapa a spi hned dalej.dnes sme dokonca spali do 8mej,normalne nechapem.normalne je to 6 hodin a chce sa rozpravat 😀 stale ho plne kojim,mliecka mam asi dost lebo vazi 5900g takze som rada.
Ten cas stasne leti,ved uz som mesiac doma a ako to rychle zbehlo.Pocasie je dost na prd,neda sa ani vyjst vonku,takze sedime doma 😖 este ze niesme chorucki.a vy kocky ako sa vam dari??musim si trosku aspon tak zbezne preletiet co nove,hoci asi neni sanca.popzeram fotecky,dufam,ze davate stale aktualne 😉

petrap001
1. sep 2010

Pozeram,ze riesite fusaky a cestovne postiely.ta ja fusak este nemam,ale urcite si ho v blizkej dobe kupim,lebo v takom pocasi ..katasatrofa. a cestovna postielka je super vec.a nejake stretka ste mali?
musim sa ja uz vybrat na nejake tie nakupy pre maleho,lebo veci ma plno,ale nejaku tu bundicku alebo teply overal by trebalo..ale veci podostaval strasne vela..netusim,kedy to vynosi.ale skoro vsetky su na neskor,tak na zimu.teraz by sa v nich utopil.
inac mojho posedne 3 dni tak akoby prehanalo,ale ani mi neplace ani sa nepuci,tak brusko ho asi neboli..a neviem o nicom,co by som take zjedla 😕
kolke z vas este koja?? ci uz ste povolili??mna to zatial bavi a hlavne je to pohodlne len vytiahnut cicku 😀 😀 😀 hoci ked idem niekde tak sa musim ponahlat 🙂
pridavam aj nejake tie fotky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre