• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@oacka babule dakujeme :slight_smile:
@oacka tak to neni sranda,ma mrzi ze mate taketo problemy...ti doktori si niekedy fakt otrasni :angry: jaj Linda spi,idem si umyt gebulu rychlo :slight_smile:
2. sep 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka vymen dokinu ak si snou neni spokojna...
@aalexis007 ja som bola nastrihnuta a zasita ako puncocha a sexovala som asi po 8 tyzdnoch prvykrat a nebolo to bohvieco... ale na druhy raz a dalej to uz bolo celkom v poho.. a dnes by som chcela kazdy den :grinning: :grinning: som rada, ze som za tie 4 mesiace bez sexu neofrigidnela :grinning: :grinning:

Baby, mne maly nekadil uz 5 dni :confused: spokojne si poprdkava, smrdi jak stary chlap ked si prdne ale kakanica ziadna..
ahojte, ja sa zatial na kojenie nestazujem , i ked papa vzdy po 2 hodinach...dokonca denne po trosku odsavam a mrazim na horsie casy....
vcera mm pri mne sedel ked som vecer odsavala a vymyslel, kedy prvu zmrazenu davku pouzijeme :slight_smile: blizi sa vyrocie svadby tak Timko stravi popoludnie u babky s dedkom a moju cici nahradi flasa s mojim mlieckom a my si pojdeme vyrazit :grinning:
pekny plan vymyslel ten moj muzik :grinning:
AHojte kočky,
@kafoditka - jej, tak ten apetit ti zavidim, ako som sa ja tesila ka keksik, tak teraz nemam chut...

Neviem co sa stalo, ale Danko zacal spavat od 20 - 4 hodiny pekne, sice vcera zaspal o 22 hod, ale spal do 4.15 hod, parada...ked sa napapa, tak 3 hodiny krasne vydrzi cez den, tak uz je to celkom pekne upravene.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes mame 3 mesiaciky, jejda, ako to letííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili blahozelam :slight_smile: to je super
2. sep 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ešte neviem,či s ňou nie som spokojná....možno ma len nechce zbytočne strašiť, ale zarazilo ma,že ani gyndoš ani pediatrička nespomenuli kvasinky na bradavkách a pritom som pediatričke hovorila,že malá sa odťahuje a reve,a ona,že nevie,čo by to mohlo byť... a že to nemusí byť krv, že či som nejedla cviklu.... :confounded: :confounded:
aspoň že v noci papá bez reptania a spinká pekne. aj teraz spí. dúfam,že laktačná mi poradí,o čo vlastne ide.... ako často kakajú vaše dojčené deti???? a ako to vyzerá???
2. sep 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ani nehovor o velkych ceckoch.. ja neobleciem ziadne tricko spred tehu - resp. obleciem ale vypadam v nom ako Janosik - vsetky mi hned vybehnu koli prsam nad pupok :angry: ale aspon sa mi mlieko ustalilo a uz mi nekvapka potokmi ked som v sprche.. ale chcela by som moje trojecky naspat.. :wink:
2. sep 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka tak ma pri malovani napadlo,,je tu jedna diskusia,,,dakujeme ti anag,,...ci tak nejako a tam pisu babule ktore maju problem s kojenim tejto babe,,,asi 2-3 strany dozadu ma odkaz aj na dotaznik,,,myslim, ze ti bude vediet poradit,
2. sep 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983
@mojalili aké máme v profilee krásne vysmiate fotky! aj kafko. :slight_smile:

@meruska ja som tak bola na oslave 50tky, najprv som nechcela ísť, malej dala moja mama nutrilon,lebo ja si odsajem veľký prd.. a nakoniec to bolo super, som sa odreagovala! mm je šikovný! :grinning:
@mojalili mne Filipko takto spava uz tyzden.. od 22:00 do 4:00 a potom este potiahne tri hodinky... ale zato za cely den naspi asi 2 hodiny dokopy a vyzaduje si stale pozornost..
@merikac práve odtiaľ mi jedna baba poradila to o bradavkách. chodím očumovať aj tam, aj na iné témy o tomto probléme.
2. sep 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Nápodobne, 1. cez prsia to nezapnem, mam to ako mini tricko,tiez mi vybehne a odhalia sa šunky, ked prípadne si dam tesnejšie gate, tak brucho vybehne ako Janosíkov opasok:slight_smile:))

Danko nekakaval aj 7 dní, len prdkal a smrdel, ale ked sa vykadil,t ak to bolo aj ja 3 plienky, co si aj videla. Ja krava som si dal vcera rizoto s hrachom, no ten prdiiii, sem tam mu do nejde... :unamused:

No ved ja sa cudujem,ze tak krasne spava, lebo cez den krasne spinka. Zahra sa, musim sa s nim porozpravat a potom sa napapa a spi, aj hodinku dve potiahne, takto to ide cely den On je pohodak a smejko, stale sa smeje a keca......
2. sep 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOčky, dnes ideme na ockovanie, dam mu na to octan hned, snad nebudu teploty. LILI mala dost, chuda...
2. sep 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka sme šťastné maminky so šťastnými detičkami:slight_smile:
2. sep 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, ženy, keby ste videli moje spľasnuté placky až na bruchu, boli by ste radi že máte také,aké máte! :angry: :grinning: ja by som šla na plastiku hneď, ale na ďalšiu operáciu po sekcii nemám gule...
2. sep 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka moja sa akurat teraz puci a puci sa strasne kazde rano, az sa bojim, ze jej nieco praskne, nejaka zilka alebo co :unamused: a kaka asi trikrat denne ale to je trikrat za sebou. predvcerom sa prekadila a mala az za krkom :grinning: ale zavisi...lebo vcera tusim len raz kakala aj to trosku. na dnesnu davku cakame :slight_smile:
inac je to vacsinou taka prazenicka (ospravedlnujem sa tym co maju radi prazenicu :grinning: ), farbou myslim a posledne dni ma stolicu viac riedku ako hustu. ale vykadila sa akurat ked sme boli u Dr. tak ta jej kaku pochvalila :grinning:
2. sep 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata mate niekto tu spanielsku deku? "zatepli" mi malu? nieje to take trosku umele ked je to cele z akrylu? videla som aj z ovcej vlny, mate niekto taku?
2. sep 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ani ja si nezapnem nic z pred tehu :angry: vsetko je na prsiach uzke...a tricka mam vypasovane ako neaka Pamela :angry:
2. sep 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka, @maxara, @mirka285, a ostatne babule ktore chcete chodit s malymi plavat, co keby sme sa dohodli a sli na kurz viacere spolu? ja tiez chcem chodit so Sandrickou plavat :slight_smile: cca od styroch mesiacov. cize co takto oktober-november? hmm? Snop na zahradnickej neznie zle ;)
2. sep 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka nas kaka nad ranom a okolo obeda vo viacerych davkach :wink: a tiez je to zlte a pomerne riedke.. :grinning: hustu som mu tusim este nevidela
2. sep 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac - ja som si tiez objednala tu ruzovu deku. aka je v skutocnosti? ked si odoslala objednavku aj ti to cosi vypisalo? lebo mne vobec nic. ako si to potom platila? ved mi ani nedalo ziadne polozky na platbu...
2. sep 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som pocula slastne vlhke zaprdenie a natlacenie do plienky :dizzy_face: konecne chudatko uz ju tu puci od siestej rana. kto by to bol byval bol povedal, ze nas bude tesit kazde hovienko a kazde zaprdkanie :grinning:
2. sep 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - nasa Sandricka prdka ako o dusu cele dni. az som sa musela opytat pediatricky ci je to v poriadku :grinning: . dokonca az tak ze sa svojich prdikov aj neskutocne zlakne a potom zaplace :wink:
2. sep 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 s materialom som maximalne spokojna,,makka, poddajna,,nie tepla-ako deka, ale prijemne zahreje,,,mne prisla odpoved na mail,ktory som tam uviedla a spatne som odpisovla , v anglictine, ci sa da platit aj v EUR, tak mi poslali druhy mail kolko mam zaplatit, a cislo uctu,lebo ucet zahranicnej platby je iny ako ich klasicky , ale ak chces, tak ti ho do IP preposlem a mas..
2. sep 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac - jasne preposli. za ako dlho ti to prislo?
2. sep 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,,bola som v meste kupovat malemu rifle,,a len som sa nasrala, lebo jemu sa nic nepaci,,zase vyberal take tie s klinom po kolena a o 3 cisla vacsie,,,,,domov siel zdurdeny,,a ja som si skusala taku peknu tuniku a co vam budem hovorit, XL mi je cez prsa uzka :angry: ,,,sade velka a cez prsa nasponovana,,tak som sa zdurdila aj ja :angry:
2. sep 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 kuknem, kedy som objednavala ,,,,
2. sep 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac - kolko rokov ma maly? :wink: cize teraz doma sedite obaja zdurdeni? :grinning:
2. sep 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac a co keby si si kupila take tuniky ktore su take volnejsie cez prsia... nosila som take pocas tehu k leginkam a rifliam. predavaju rozne druhy. a su aj peknucke :slight_smile:
2. sep 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok