Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
2. sep 2010

@oacka babule dakujeme 🙂
@oacka tak to neni sranda,ma mrzi ze mate taketo problemy...ti doktori si niekedy fakt otrasni 😠 jaj Linda spi,idem si umyt gebulu rychlo 🙂

merikac
2. sep 2010

@oacka vymen dokinu ak si snou neni spokojna...

kafoditka
2. sep 2010

@aalexis007 ja som bola nastrihnuta a zasita ako puncocha a sexovala som asi po 8 tyzdnoch prvykrat a nebolo to bohvieco... ale na druhy raz a dalej to uz bolo celkom v poho.. a dnes by som chcela kazdy den 😀 😀 som rada, ze som za tie 4 mesiace bez sexu neofrigidnela 😀 😀

Baby, mne maly nekadil uz 5 dni 😕 spokojne si poprdkava, smrdi jak stary chlap ked si prdne ale kakanica ziadna..

meruska
2. sep 2010

ahojte, ja sa zatial na kojenie nestazujem , i ked papa vzdy po 2 hodinach...dokonca denne po trosku odsavam a mrazim na horsie casy....
vcera mm pri mne sedel ked som vecer odsavala a vymyslel, kedy prvu zmrazenu davku pouzijeme 🙂 blizi sa vyrocie svadby tak Timko stravi popoludnie u babky s dedkom a moju cici nahradi flasa s mojim mlieckom a my si pojdeme vyrazit 😀
pekny plan vymyslel ten moj muzik 😀

mojalili
2. sep 2010

AHojte kočky,
@kafoditka - jej, tak ten apetit ti zavidim, ako som sa ja tesila ka keksik, tak teraz nemam chut...

Neviem co sa stalo, ale Danko zacal spavat od 20 - 4 hodiny pekne, sice vcera zaspal o 22 hod, ale spal do 4.15 hod, parada...ked sa napapa, tak 3 hodiny krasne vydrzi cez den, tak uz je to celkom pekne upravene.... 🙂 🙂 🙂

😵 😵 😵 😵 😵 😵 Dnes mame 3 mesiaciky, jejda, ako to letííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lulu1983
2. sep 2010

@mojalili blahozelam 🙂 to je super

oacka
2. sep 2010

@merikac ešte neviem,či s ňou nie som spokojná....možno ma len nechce zbytočne strašiť, ale zarazilo ma,že ani gyndoš ani pediatrička nespomenuli kvasinky na bradavkách a pritom som pediatričke hovorila,že malá sa odťahuje a reve,a ona,že nevie,čo by to mohlo byť... a že to nemusí byť krv, že či som nejedla cviklu.... 😖 😖
aspoň že v noci papá bez reptania a spinká pekne. aj teraz spí. dúfam,že laktačná mi poradí,o čo vlastne ide.... ako často kakajú vaše dojčené deti???? a ako to vyzerá???

kafoditka
2. sep 2010

@merikac ani nehovor o velkych ceckoch.. ja neobleciem ziadne tricko spred tehu - resp. obleciem ale vypadam v nom ako Janosik - vsetky mi hned vybehnu koli prsam nad pupok 😠 ale aspon sa mi mlieko ustalilo a uz mi nekvapka potokmi ked som v sprche.. ale chcela by som moje trojecky naspat.. 😉

merikac
2. sep 2010

@oacka tak ma pri malovani napadlo,,je tu jedna diskusia,,,dakujeme ti anag,,...ci tak nejako a tam pisu babule ktore maju problem s kojenim tejto babe,,,asi 2-3 strany dozadu ma odkaz aj na dotaznik,,,myslim, ze ti bude vediet poradit,

oacka
2. sep 2010

@lulu1983
@mojalili aké máme v profilee krásne vysmiate fotky! aj kafko. 🙂

@meruska ja som tak bola na oslave 50tky, najprv som nechcela ísť, malej dala moja mama nutrilon,lebo ja si odsajem veľký prd.. a nakoniec to bolo super, som sa odreagovala! mm je šikovný! 😀

kafoditka
2. sep 2010

@mojalili mne Filipko takto spava uz tyzden.. od 22:00 do 4:00 a potom este potiahne tri hodinky... ale zato za cely den naspi asi 2 hodiny dokopy a vyzaduje si stale pozornost..

oacka
2. sep 2010

@merikac práve odtiaľ mi jedna baba poradila to o bradavkách. chodím očumovať aj tam, aj na iné témy o tomto probléme.

mojalili
2. sep 2010

@kafoditka Nápodobne, 1. cez prsia to nezapnem, mam to ako mini tricko,tiez mi vybehne a odhalia sa šunky, ked prípadne si dam tesnejšie gate, tak brucho vybehne ako Janosíkov opasok🙂))

Danko nekakaval aj 7 dní, len prdkal a smrdel, ale ked sa vykadil,t ak to bolo aj ja 3 plienky, co si aj videla. Ja krava som si dal vcera rizoto s hrachom, no ten prdiiii, sem tam mu do nejde... 😒

No ved ja sa cudujem,ze tak krasne spava, lebo cez den krasne spinka. Zahra sa, musim sa s nim porozpravat a potom sa napapa a spi, aj hodinku dve potiahne, takto to ide cely den On je pohodak a smejko, stale sa smeje a keca......

mojalili
2. sep 2010

KOčky, dnes ideme na ockovanie, dam mu na to octan hned, snad nebudu teploty. LILI mala dost, chuda...

mojalili
2. sep 2010

@oacka sme šťastné maminky so šťastnými detičkami🙂

oacka
2. sep 2010

jaaj, ženy, keby ste videli moje spľasnuté placky až na bruchu, boli by ste radi že máte také,aké máte! 😠 😀 ja by som šla na plastiku hneď, ale na ďalšiu operáciu po sekcii nemám gule...

bambola
2. sep 2010

@oacka moja sa akurat teraz puci a puci sa strasne kazde rano, az sa bojim, ze jej nieco praskne, nejaka zilka alebo co 😒 a kaka asi trikrat denne ale to je trikrat za sebou. predvcerom sa prekadila a mala az za krkom 😀 ale zavisi...lebo vcera tusim len raz kakala aj to trosku. na dnesnu davku cakame 🙂
inac je to vacsinou taka prazenicka (ospravedlnujem sa tym co maju radi prazenicu 😀 ), farbou myslim a posledne dni ma stolicu viac riedku ako hustu. ale vykadila sa akurat ked sme boli u Dr. tak ta jej kaku pochvalila 😀

bambola
2. sep 2010

dievcata mate niekto tu spanielsku deku? "zatepli" mi malu? nieje to take trosku umele ked je to cele z akrylu? videla som aj z ovcej vlny, mate niekto taku?

meruska
2. sep 2010

inak ani ja si nezapnem nic z pred tehu 😠 vsetko je na prsiach uzke...a tricka mam vypasovane ako neaka Pamela 😠

katty17
2. sep 2010

@kafoditka, @maxara, @mirka285, a ostatne babule ktore chcete chodit s malymi plavat, co keby sme sa dohodli a sli na kurz viacere spolu? ja tiez chcem chodit so Sandrickou plavat 🙂 cca od styroch mesiacov. cize co takto oktober-november? hmm? Snop na zahradnickej neznie zle ;)

meruska
2. sep 2010

@oacka nas kaka nad ranom a okolo obeda vo viacerych davkach 😉 a tiez je to zlte a pomerne riedke.. 😀 hustu som mu tusim este nevidela

katty17
2. sep 2010

@merikac - ja som si tiez objednala tu ruzovu deku. aka je v skutocnosti? ked si odoslala objednavku aj ti to cosi vypisalo? lebo mne vobec nic. ako si to potom platila? ved mi ani nedalo ziadne polozky na platbu...

bambola
2. sep 2010

prave som pocula slastne vlhke zaprdenie a natlacenie do plienky 😵 konecne chudatko uz ju tu puci od siestej rana. kto by to bol byval bol povedal, ze nas bude tesit kazde hovienko a kazde zaprdkanie 😀

katty17
2. sep 2010

@bambola - nasa Sandricka prdka ako o dusu cele dni. az som sa musela opytat pediatricky ci je to v poriadku 😀 . dokonca az tak ze sa svojich prdikov aj neskutocne zlakne a potom zaplace 😉

merikac
2. sep 2010

@katty17 s materialom som maximalne spokojna,,makka, poddajna,,nie tepla-ako deka, ale prijemne zahreje,,,mne prisla odpoved na mail,ktory som tam uviedla a spatne som odpisovla , v anglictine, ci sa da platit aj v EUR, tak mi poslali druhy mail kolko mam zaplatit, a cislo uctu,lebo ucet zahranicnej platby je iny ako ich klasicky , ale ak chces, tak ti ho do IP preposlem a mas..

katty17
2. sep 2010

@merikac - jasne preposli. za ako dlho ti to prislo?

merikac
2. sep 2010

baby,,bola som v meste kupovat malemu rifle,,a len som sa nasrala, lebo jemu sa nic nepaci,,zase vyberal take tie s klinom po kolena a o 3 cisla vacsie,,,,,domov siel zdurdeny,,a ja som si skusala taku peknu tuniku a co vam budem hovorit, XL mi je cez prsa uzka 😠 ,,,sade velka a cez prsa nasponovana,,tak som sa zdurdila aj ja 😠

merikac
2. sep 2010

@katty17 kuknem, kedy som objednavala ,,,,

katty17
2. sep 2010

@merikac - kolko rokov ma maly? 😉 cize teraz doma sedite obaja zdurdeni? 😀

katty17
2. sep 2010

@merikac a co keby si si kupila take tuniky ktore su take volnejsie cez prsia... nosila som take pocas tehu k leginkam a rifliam. predavaju rozne druhy. a su aj peknucke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre