Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
3. sep 2010

@alllexa u nas sa problemy s bruskom zmiernili, ked sme mu zacali davat kvapky bio gaia - odporucila mi ich kamoska z ciech - su to probiotika, u nas sa odporucaju od tretieho mesiaca, v cechach od 6 tt, nie je to idealne, ale je to ovela, ovela lepsie, porozmslaj

denisse
3. sep 2010

@oacka
dik za povzbudenie ... ja som tu navyse uplne sama .. teda ak nepocitam mm ... celu rodinu, kamaratov a znamych mam 650 km odtial ... aj to na mna dolieha ...
a dnes je zase lepsi den, tak aj mne je veselsie ... 🙂

denisse
3. sep 2010

a my sme uz par dni neboli vonku vobec, co tak revala, ze som sa bala vyjst ...
a satku pouzivam obcas ... ked ma velky zachvat placu, tak jej na rukach casto striedam polohy, kym nenajdem taku, kde sa upokoji a nie vzdy je to ta "koliskova satkova" ... a okrem toho nam kazal ortoped nasiroko balit a v satke tie nozky ma presne naopak - pri sebe a nie od seba, tak to zase nechcem prehanat, kym nam nepovie, ze ma klbiky ok ...

denisse
3. sep 2010

@oacka
a navyse ked zaspi v satke, tak ju tam musim nechat spat .. po vybrati sa zobudi 🙂

denisse
3. sep 2010

@oacka
este som ti chcela uz davnejsie napisat, ze mozno nieco bude na tej tvojej teorii o tom, ze nespave a narocne deti su neskor velmi sikovne ...
nasa nela bola odmalicka narocne dieta ... muselo sa jej venovat naplno, nikdy sa nehrala sama, nepoznam take to, ze dieta sedi a len tak spokojne okolo seba kuka ... dodnes s nou musime este aj telku pozerat, lebo aj k vecernicku ma tisic otazok a ked niecomu nerozumie, tak sa hned pyta ...
a naozaj si myslim, ze je dost sikovna ... napriklad skor rozpravala ako chodila ... ma tri roky a dva mesiace a uz vie aj "r" aj "ř" ... a stale sa pyta na tisic veci ... mame z nej naozaj radost a vracia nam plnou mierou to, ze sme sa jej tak museli venovat ... (samozrejme nie je idealna 😀 , je velky nervak, ked sa jej nedari, tak hadze veci aj seba o zem, je velmi nesmela a v novom prostredi si dlho a tazko zvyka .... )

kuk video, ako rozpravala, ked mala 15 mesiacov ... ked chces pre pobavenie 😉

https://www.youtube.com/watch?v=t3pkLk5PXqw
janka256
3. sep 2010

@denisse prave som si kukla video no krasne rozpravala moja Katka az teraz tak rozprava a to ma skoro 2,5 roka. 🙂

alllexa
3. sep 2010

@oacka - na brusko moc nepomaha, aj tak sa vrti a place... Rurku som kupila dnes, ale ked sa mi tak metal, tak som sa bala, ze mu tym ublizim.

pepppe
3. sep 2010

@miki060707 noo lazde babenko je ine,on na brusku byva rad aj tak spinkaval ,ale teraz uz ee,,len kuka a kuka 😉 ale dnes sme se skusali,a asi sme to zabudli 😀 dneska nic,,ziadne tocky na chrbatik neboli 😀

oacka
3. sep 2010

@denisse no vidíš, budeme mať šikovnice ukecané!!!! ja chcem mať z mojej spisovateľku,prosím pekne. 😀
bio gaia brala aj moja hne´d v prvom mesiaci, dokina povedala, že môže. teraz jej dávam lactobacilky, inak drahé je to jak sviňa, tie homeopatiká.... dnes mi mm kúpil kokosový olej, vraj je to dobré na plesne, tak papá aj malá aj ja.

@alllexa a to ho bolí brucho celý deň? lebo vraj pravá kolika je len v predvečerných hodinách.... som dakde čítala.. že to ostatné sú iné nie kolikové bolesti bruška.
naša pri večernom kojení 2x posrala - a to som ju pred kojením prebalila - takže za 40min 3 plienky, 4. už hádam vydrží....
idem trocha k mm, zajtra bude zas celý deň preč. chodí z roboty po šiestej a včera prišiel o deviatej, malá ho ani nevidí...

mirka285
3. sep 2010

ahojte 🙂 tak my sme dnes boli u Maxinky na grilovacke a bolo uplne ze super,deticky boli kludne,ziadne vreskoty,tak sme si pekne poklabosili,dobre sa napapali-tymto pozdravujem Michala a jedine co je mi luto,ze uz bude cim dalej tym zimsie a nebudeme si to moc zopakovat castejsie...Peti a Tomas zjedol vsetko co si mi zabalila a odkazuje ze mam ta pozdravit 😉

miki060707
3. sep 2010

@mirka285 tak to som radaaaa, že vám to vyšlo a kto tam bol, tri grááácie 🙂

mirka285
3. sep 2010

@miki060707 no tentokrat nas gracii bolo viac-Maxi,Adelaine,Neomarta,Bellabonde a ja....a musim povedat,ze vsetky baby su kocky,ziadna nevyzera ze sme nedavno rodili 😉

tinaki1275
3. sep 2010

Dievcata ak mozem rada sa k vam pridam,moja Leia sa narodila 7.7 ,zijeme na Krete , tatik je Grek .Mame strasne koliky niektore dni aj skoro cely den,uz som vyskusala skoro vsetko ,okrem rektalnej rurky (ale mam ju v zalohe) a tuzobne ocakam koniec tretieho mesiaca ke d dufam ze sa to zlepsi..

mirka285
3. sep 2010

ahoj tinaki,vitaj medzi nami 😉

luminkasp
3. sep 2010

@tinaki1275 ahoj tinaki, vitaj v klube 😉 a nemozete mat koliky zo stravy?

luminkasp
3. sep 2010

@mirka285 a kedy budu nejake foto, strasne som na vas zvedava

robika
3. sep 2010

@tinaki1275 vitaj medzi nami... my sme mavali tiez velmi velke koliky, boli dni ked som uz bola hotova, ze malemu neviem nijako pomoct... zacali sme brat infacol a postupne to preslo, teraz nas bolieva brusko iba kym si neodgrgneme alebo placka ked je velmi unaveny... taktiez som prestala pit mlieko a tiez som obmedzila caj na tvorbu mlieka, ani ten nam nerobil dobre
treba vyskusat, co by u vas zabralo

luminkasp
3. sep 2010

@lulu1983 neber si to tak k srdcu a neplac, ty si predsa mamina tvojho dietata avies najlepsie co a kedy od neho mozes chciet a co je spravne 😉

mirka285
3. sep 2010

ja mam len dve,zajtra ich sem supnem,dufam aj baby sem niake hodia 😉

tinaki1275
3. sep 2010

dakujem baby ,neviem uz co vyskusat,sab simplex nic nerobi ,biogaia tiez nie,trochu mi zaberaju kminove cipky ,tie mam z nemecka, fenyklovy caj sa mi nezda zeby nieco robil ..je to des..infacol som nezohnala cez internetovu lekaren,len lefax,ale este som to neskusala a ani baby calm..ale ono to je vsetko o tom istom ..ja si mlieko odstriekavam a davam pozor na to co jem....no neviem..dnes bola cely den ok ,a teraz uz od deviatej je show..akurat manzel chudak prebral sluzbu..

bambola
4. sep 2010

tak my sme prave teraz hore. mala sa sama rozprava a usmieva na cele kolo, vobec nevyzera na spanok 😠 a to ja idem rano do skoly 😖 uz mi od sameho nadssenia pregrcala celu plachtu a vankus kedze spi so mnou ale evidetne jej to nebrani v zabave. joooooj tak skoro ju neuspim 🙄 a mne sa taaaaaaaaak chce spat 😕

sunnygirl
4. sep 2010

@ericica ďakujem za dobrý tip na čistenie zlata, vyskúšam 🙂 a aj keď neskoro prajem skoré uzdravenie.
U nás sa nič nezlepšil, včerajší deň sme s Lenkou trávili odsávaním soplíkov. To sa nedá počúvať ako chrchoce, aj sa jej ťažšie papá. Takže počas kojenia aj dvakrát odsajeme, aby sa napapala 😒 . Momentálne berieme MAR PLUS. Ale idem vyskúšať materské mlieko do nošteka, vraj to pomáha tak uvidím. Veď už sme dobrali antibiotiká (PAMYCON) a nič 🙄 .

sunnygirl
4. sep 2010

@monline ďakujem Ti za pekný tip, si zlatá, že si si spomenula, pekný dník prajem 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
4. sep 2010

Ahojte Bambulky,
tak som Vás prišla len pozdraviť a popriať pekný dník, pa 🙂
A ak niekto oslavuje tak BLAHOŽELÁM !!! (myslím že Linduška oslavovala polu s Rebekou meniny,.....a tak) 😉 😉 😉

carrie84
4. sep 2010

Dobre rano, babule 🙂
Trochu som vas zanedbavala v poslednej dobe - ale maly mi daval zabrat a do toho este dokoncovacky na dome 😝
Ale vcera nam konecne prisla sedacka, tak nemusim telku pozerat zo stolicky alebo zo zeme 😀 Idem si pocitat, co ste stihli popisat 🙂

petrap001
4. sep 2010

ahojte mamicky,no my sme dnes spali vynimocne dlho.no sice asi s desiatimi nocnymi prestavkami,ale co uz.uz treti den sa mi v noci budi strasne casto.a pritom sa naje poriadne to viem.on sa len budi a mrmle si a rozhadzuje rukami.a potom zaspi.asi ho boli brusko,lebo uz dva dni nekakal 😒 ale cez den je uplne v pohode.este sa mi nestalo aby nekakal tak dlho.no co uz,ono to pride samo 😀
Pekny den Vam vsetkym prajem 🙂

miki060707
4. sep 2010

@mirka285 no tak to je dobre, že som tam ja nebola, lebo na mne bude aj po roku vidieť, nieže som rodila, ale že len budem rodiť 🙂

adelaine
4. sep 2010

@mirka285
odcenzurujem a ak bude nejaka schopna, tak ju sem hodim 😉

lutsine
4. sep 2010

@petrap001 my nekakame aj tyzden ...dokina vravela,ze plne kojene deti nemusia kakat aj dva tyzdna..takze tvoje dva dni su uplne v pohode. 🙂

noemarta
4. sep 2010

ahojte dobre ranko,
vyspateee,@adelaine ako malyyyy???? hi hi len nehovor ze bol zlyyy.... lebo ti to neuverime, ze baby????
nasa muchotlavka bola zlata, spala aj v noci pekne.
Ja tiez suhlasim s Mirkou, akcia sa vydarila, bolo super, aj deturence boli super, takze sme mohli klaaabosit a klaabosit.
A veru, mamicky vyzerate super, kocky !
ja sem hodim tiez foto, ale idem rychlo teraz za fararom, lebo este nam vobec nevolal a krstiny maju byt na dalsi tyzden, tak hadam na nas nezabudol... 😒
pak sa ozvem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre