Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
5. sep 2010

@tinaki1275 nesledujem moc basket ale tento rok sa im moc nedari, ne?

monline
5. sep 2010

ahojte kočky, chcem sa vás spýtať..ak ste boli prechladnuté a boleli vás vaječníky- tak vždy oba, alebo niekedy len jeden? lebo mňa dnes pravý strááášne bolí..ale spôsobom, akým ma predtým bolel vaječník pri ovulácii..žeby mi chcel začať cyklus? alebo som prechladla? neviem..☹

liluu
5. sep 2010

@monline aj mna dnes bolí ľavý vaječník, a prvý menzes po porode mám za sebou 😀 škoda
Dievčatá neviete nieje nejaký liek na tvorbu mliečka, čo by predpísal doktor, Keď predpisujú na zastavenie mohli by aj na spúšťanie, nie 😉

oacka
5. sep 2010

@liluu sú také bylinky. a tie homeopatiká si skúšala?

tutifruti
5. sep 2010

@liluu sú kvapky do nosa, davali to zenám v porodnici na laktáciu, ale ci sa davaju aj neskor netusim...

bambola
5. sep 2010

no nasa potvorka vcera nespala celyyyy den akurat pri kojeni vzdy trochu, bola tvrda ako stolverk ale ako nahle som ju polozila bola hore, oci dokoran a bez mami ani na krok. zaspala az po polnoci aj to len tak, ze poleziacky s cicikom v puse. nastastie spala az do siedmej rano a po nakojeni az do desiatej 🙂 tak som sa aj ja dospala kedze noc predtym som s nou pochodovala v noci od tretej do siestej 😠

teraz sme na tyzden v BB kvoli mojej skole tak sa mi zda, ze tu zmenu prostredia asi vnima takto citlivejsie. no ale teraz v podstate od rana spi, bola hore asi hodinu a pol. no ideme sa teraz niekde vyvencit. dnes krasne svieti slniecko, 🙂 vcera cely den lialo 😒

ericica
5. sep 2010

@tinaki1275 ako si sa prosim ta dostala az na kretu....nehovor ze ste sa s mm zoznamili na dovci 😀 😀 😀 ale mas aspom dovolenku po cely rok 😀 niekedy ked sa rozhodneme pre kretu ta navstivime 😉 😉 😉
@sunnygirl my takisto..chytila to malinka od nasej rebi a nie a nie prejst 😒
odsavam skoro stale a davam je libenar to nam poradila dr ale akosik nezabera.....ale horucku nema tak aspon to 😉
kocky ako vikendujete???malinka spinka ja som si umyla tie moje mastnaky(vlasy) a ked sa cica zobudi ideme zagratulovat mojej maminke k narodkam.....a zajtra zase skolka huraaaaaaaaa aj mala sa uz neskutocne tesi 🙂

oacka
5. sep 2010

@tutifruti čožeeeeee? to prvý raz počujem!

@ericica my celkom dobre spíme, ale ke´d je hore,tak sa čertí, neviem,čo jej je.

ericica
5. sep 2010

@oacka no dnes sme tak rano boli akurat som pri mojich nervoch na teba myslela 😀
zobudila sa a nie a nie papat a to jedla naposledy o pol 7 a budili sme sa o 9 reku sak urcite je hladna....a nie a nie jest len revala ☹ ☹ ☹ a odtahovala sa od prsnika,uz mi bolo do placu a mm mi hovori nech jej zamiesam um......to som odmietla vsak didky som mala na prasknutie tak uz zufala co mi prsniky od naliatia zacali tiect som jej jeden strcila zvislo do pusky a ako je to mliecko same zacalo tiect do pusky tak to potom s placom roztahala ....chapes to 😲 😲 😲 a to ani flasu nepouzivam ze by na nu bola zvyknuta.....

liluu
5. sep 2010

@tutiftuti jaj si spomínam, aj kočke čo bola so mnou na izbe to dali,
@oacka skušam všetko ricinus communis, vineu, caro čaje, prikladám každu hodinu ale aj tak mám mliečka strašne málo už skoro viacej dokrmujem ako kojím ☹

tutifruti
5. sep 2010

@liluu no a neskúsala si prikrmovat cez hadicku? Mne to teda dost pomohlo, ved v nemocke som vôbec nekojila a malý bol čisto na UM.... Normálna hadička, na krmenie novorodencov, ktorú kúpiš v lekárni, al. zdrav. potrebách.... odstrihneš jeden koniec, namočíš do mlieka jednu stranu, druhu s prsníkom dáš malému... tebe malý stimuluje tvorbu mlieka... nedokrmuješ flašou.... a ja som takto prešla na kojenie... Síce to bolo dosť náročné... najlepšie by bolo, ak máš v okolí laktačnú por., aby ti s tým pomohla

luminkasp
5. sep 2010

@monline mna bolel iba jeden a tak, ze si mysleli, ze mam slepaka, ale potom prisli na to, co to bolo, hrozna bolest 😢

tutifruti
5. sep 2010

@oacka no jasne... má to spustit mlieko... neviem ci to je nejaký hormon ci co... ale mojej spolubývajúcej to zabralo

maxara
5. sep 2010

Ahojte babulky,
tak si predstavte, ze ta moja krasnucka Ninocka dnes zatial nedostala ani kvapku plastaka (umeleho mliecka). 😲 normalne si dnes len tak kojim.. 🙂 😵 tesim sa...
zajtra idem volat do ambulancie chirurgovi a idem sa dohodnut na presny termin operacie. Bojim sa, ale drbem ja taky zivot.. vsade kam sa pohnem sa ma pytaju, co si dam, ponukaju mi jedlo a ja nic nemozem jest alebo si dam so strachom, potlapkam Algifen vo vrecku.. ☹
Vikend bol pohodovy, jeden den u nasich, druhy den u Michalovych.. vsetci Ninku cicikaju a ja ju potom do stredy oducam nosenie sa na rukach 😒
A este ma napadlo, ze viacere komentujete Ninocku ako ockovu kopiu, niektore, ze cela mamina.. ja nech na nu cumim ako chcem, podla mna je ockova. ALE! ked reve, vyzera ako ja v porodnici 😀 😀 😀

monline
5. sep 2010

@luminkasp
@liluu tak ja len dúfam, že to s tým vaječníkom rýchlo prejde a že to nebude ani cyklus znamenať (som asi náročná, čo? 🙂)

maxara
5. sep 2010

@monline mon, len aby to naozaj nebol slepak.. ☹ ked si potlacis lavy vajecnik a prudko pustis, pichne ta vpravo?

monline
5. sep 2010

@maxara nepichne..to je dobre? asi hej..spala som trocha po obede a máličko je to lepšie..ak to zajtra nebude bolieť, je to ovulácia a ja sa o dva týždne dočkám mrchy..a ak to bolieť bude, skočím asi k lekárke, však som ešte nebola na kontrole po šestonedelí

janka256
5. sep 2010

@liluu aj ja mam taky problem tiez mam velmi malo mliecka ale podla mna preto lebo mala nevie dobre pit z prsnika ona od narodenia len tak pocuckavala a viacej spala ako jedla tak podla mna to bude tym ☹

maxara
5. sep 2010

@monline no to je dobre, keby pichalo, tak by to mohol byt ten slepak.. a veru na tu kontrolu uz chod 😉 ved uz aj ja sa chystam

katty17
5. sep 2010

@monline - ja som tiez mala take nejake problemy a lekari si mysleli ze mam slepak. dokonca uz som bola na chirurgii atd. atd. a nakoniec zistili ze som mala velmi silny zapal mocovych ciest...

meruska
5. sep 2010

dnes sme s mm santili 😉

katty17
5. sep 2010

@meruska - krasne fotecky. babule vase pokladiky uz takto krasne drzia hlavicky ako ma meruska na fotke? moja sandricka este tak nevie drzat hlavku :(

katty17
5. sep 2010

moji dvaja spachtosi 🙂

meruska
5. sep 2010

@katty17 sandricka je pri tatikovi taka drobunka...ale krasne spinkaju 😉

katty17
5. sep 2010

@meruska - a to uz ma nasa baba 4500 gramov 🙂 zatial spinkava celkom dobrucko. dokonca vecer papala o pol deviatej a potom az o pol stvrtej. takze sme sa aj vyspinkali 🙂

zrzulka
5. sep 2010

@maxara no neviem ale ja tam vidim nieco aj z teba... moje deti su verne ockove kopie.... ale dlhe prstiky maju po mne 😉 a miska aj moju povahu ☹ 😒 😠

zrzulka
5. sep 2010

krasne deturence babulky mate veru

karinnka
5. sep 2010

@meruska krasne fotky 😵

zrzulka
5. sep 2010

tak strasne ten cas leti... maly je uz taky veliky... a mojmu muzovi sa snivalo ze sme mali dvojicky... kiezby 😉

katty17
5. sep 2010

@zrzulka - zrzi ty by si chcela dvojicky??? wooowww. ja som sa celkom obavala ze by som ich mala pretoze to mame v rodine bezne 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre