Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
6. sep 2010

@tinaki1275 juuuj,,zavidim to more po cely rok,,,,ja by som teplo brala,,aj 40tky teploty,,mne skor vyhovuje, ako tato kosa a babusenie,,o co je jednoduchsie prebalit drobca vonku v kociku ked je teplo 😉

mojalili
6. sep 2010

@carrie84 ON je normalny katolik, nejako to neprehana, len antinu neuznava....ze on si da pozor...hahaha , ak nie, nakopem ho 😀

@merikac Uz som to citala, vela ludi o tom polemizuje , ci je to pravda ci nie. SKor by som bola za to, ze lekari nespravne urcili smrt a babo jemne dychalo.....ved nase babatka maju 3 mesiace a mame problem zachytit sluchom dych, nieto predcasne narodene babo......ale tak dobre sa stalo, radost... 🙂 to vzdy potesi...

mojalili
6. sep 2010

@merikac ja ked prichadzam do toho veku 30+, tak mam radsej jar a jesen 🙂 boze, ja stáááááárnem 🙂 Mala som rada letooo, len teraz aj tie sunky na bruchu ma budu odradovat od leta 😖

tinaki1275
6. sep 2010

@merikac videla som to v telke na anglickom programe,normalne ma to rozplakalo....uzasne

merikac
6. sep 2010

@oacka moja svagrina lekarnicka mi doniesla opalovaci krem znacky BABE a ja som obcas davala na noziny a rucicky,,,celkovo som nadmieru spokojna s tou kozmetikou

tinaki1275
6. sep 2010

@merikac to mas pravdu ,toto si uzivam mala ma na sebe od narodenia vzdy len bodik bez rukavov alebo skratkym rukavom ,a vecer maximalne ponozky (ktore vzdy dokaze vyzut..)ale des bol jun a do porodu vydrzat tieteploty ..

merikac
6. sep 2010

@mojalili co ake sunky???,,,aha pozri na papeky, ci ako sa vola"cica nezer", tá co chudla az schudla, teraz je kost a koza a snazi sa pribrat, bo je chora,,....Ja nehovorim,,aj mna rozculuju,aj sa obcas snazim nieco s tym spravit,,le na druhej strane som rada, ze som taka aka som.. 😀

merikac
6. sep 2010

@tinaki1275 😀 , tak to ti verim,,to aj tu kocky zazivali muky,,ja nastastie som rodila presne pred teplotami

tinka349
6. sep 2010

ahojte kocky,

malinka mi akurat zaspala, tak idem aspon nieco porobkat....nemame nic nove, sme zdrave, dnes som konecne skoncila s papierovackami o pridavky, prispevky, atd... a o chvilu mi zacina skolaa 😠

a tu su fotecky mojho zlaticka maleho a mojich dvoch krsniatok

oacka
6. sep 2010

no vidíte,baby, tak sú aj také opaľovacie krémy, a na mňa tam fakt pozerali tak,že ma pojdu udať na sociálku,že sa neviem postarať o decko!
tak ja budem teraz pekne dietkovať, sladké nejem už týždeň kvoli kvasinkám, teraz nebudem ani mliečne, tak dúfam,že aspoň schudnem!!!!!!! 🙂 tomu helicobacteru rovnako ako kvasinkám pomáha k životu sladké...som si zavarila, tak mi treba, bola som nenormálne pažravá...
mojalili, ja som už dva roky 30+,tak ma prosím nedeprimuj... a furt mám rada teplo, len nie vtedy,keď musím byť s novorodencom zavretá v horúcom byte... 😠

mojalili
6. sep 2010

@merikac ja mam vsetko tka ako som bola az na brucho a prsia....ale hovorim muzovi, ze pokial chce tretie dieta, tak nech ma nesere s chudnutim, budem az pri 3 detoch a aj same to pojde🙂
@tinka349 MAlicka ti rastie ako z vody, je krasna 🙂

Prave som supla do truby bublaninu ale s cokoladovym pudingom a mandarinkami, snad z toho nieco na jedenie bude. Pride kolegyna na opacky. Este predtym musim zbehnut za maminkou na chatu pre rajciny a slivky, pre LILI do skolky, no esteze mam auto, inak to je robota na cely den... 😒
Zajtra musim prihlasit LILI do ZUS na tanecnu,aby zacala chodit, mame to protekcne vybavene, nakolko beru nad 5 rokov, LILI ma 4,5 roka .
Kocky, neviete ako je to s pasom? Ci by som mohla dat zapisat dceru nevlastnemu tatkovi do pasu.... 😒

mojalili
6. sep 2010

@oacka NIC SOM NEPOVEDALA 😀 😀 😀

oacka
6. sep 2010

@tinka349 malá je krásna princeska. my sme včera v Kike kúpili komodu na Kikine veci, potom ju bude mať v detskej. taká som šťastná,keď vypadnem z domu na nákupy!

@mojalili no veď preto! 😀 😀 my tedatak skoro bábo neplánujeme, ak vobec... a tri určite nie! my môžme až o rok a pol. chcem si vychutnať malú.

oacka
6. sep 2010

ešte jednu podarenú fotku nášho hladoša som našla: robia to aj vaše deti? 😀 😀

mojalili
6. sep 2010

@oacka jasne, celu past si strci do pusy a cuca dat, ze to pocut v tretej izbe🙂 KOmoda je super, bude sa hodit do detskej izbicky na hracky🙂

maxara
6. sep 2010

@carrie84 😀 😀 😀 tak to ja mm vyzeniem este zapijat, ked to ma takto fungovat, lebo on teda len tak skromne Ninku zapil 😀
no ja inak neviem, co povie gyndas, ale tiez to tam mam posite riadne.. a to druhe babo, si hovorim, ze radsej pred 35kou, tak nech mam cas na plodenie.. a navyse, cim skor to budem mat za sebou, tym lepsie.. sa mi hovori, kedze Ninka je pokladik, ziadne strasne sceny nerobi, no uvidime..

@mojalili ja tiez nemam antiku a ani uz nikdy nechcem.. bud si dam teliesko, po druhom babu, alebo nech si da nieco mm, ked sa boji, ale ja som sa z tych hormonov vyprasila a teraz to musim schudnut.. a uz sa viac vyprasit nechcem.. a naburat si cyklus a vsetko..

carrie84
6. sep 2010

@oacka - Presneeeeee 😀 Cela past do pusy a cuca a cuca 🙂

leanax
6. sep 2010

Ahojte dievčatá. Veľmi dlho som tu už nebola. Mám problémy s mojou malou, trápi nás kolika asi z nutrilonu, kojiť som musela prestať aj to málo čo som mala som už stratila. Moja malá vždy keď je hore tak plače ale až tak silno , že sa bojím aby jej nevyšiel pruh. A hlavne večer po kúpaní ju neviem utíšiť. Je okúpana, napapaná, prebalená a stále plače. Mňa dnes pustili z nemocnice domov po operácii žlčníka vraj sa mi spravili kamene v tehotenstve keď mi bábo tlačilo na žlčník a pečeň. ☹

ericica
6. sep 2010

caute no to trvalo kym som si vas docitala 🙂
@mojalili klobuk dole pred tebou ze si trufas tretie.....aj ja by som hroooozne chcella ale sa toho uz bojim....takze my uz urcite neplanujeme 😒
@oacka a ako ti zistili malej toho helicobactera????alebo aj napr u teba ako sa prejavuje????lebo aj my mame teraz take obdobie zase ze sa dost odtahuje od prsnika.....musim s nou bojovat 😠
@maxara maxi ani ja uz neriesim antiku pockam si kym dokojim a dam si mirenu ja tie pilulky moc nemusim 😝
@tinaki1275 ok beirem ta za slovo 😀 😀 😀

leanax
6. sep 2010

A tu je môj anjelik a večer čertisko: 😉

zrzulka
6. sep 2010

@nina88 my tiez nemame este ani jedno ockovanie ale ako to chces obist????? rota povinne nie su ale hexa a pneumo su 😒

zrzulka
6. sep 2010

@mojalili vdaka, ja ho slnim len tak ako nam este v porodjke kazali ale teraz nie lebo mame dost kosno v byte tak nech neprechladne....

zrzulka
6. sep 2010

@mojalili tak si to upravil podla seba ved ked na to ides logicky a aj cirkev to ma tak v stanovach tak by sa nemal chranit nijako... cize by mal prijat tolko deti "kolko mu pan boh nadeli", ci??????ja som bola kedysi veriaca ale antiko som brala ... teraz uz nebudem... to som bola este mlada a blbaaaaaaaaa.

maxara
6. sep 2010

@merikac @mojalili ja som este pred 30 a leto nemusim.. ma ubijaju tie tepla.. a tehu bolo pre mna v tych teplach katastrofa.. a radsej som sa vzdy babusila v zime ALE.. ako sa blizim k tej 30, zacinam sa v zime tesit na leto a v lete na zimu, cize tak jar mi vyhovuje, aj jesen by sa dala, keby bola taka krasna, skor babie leto ako uprsana..

@mojalili len aby ste neskoncili ako moja kolegyna, co jej muz tiez neuznaval kvoli viere antiku a davaliu si pozor a do 40tky rodila ako visna

zrzulka
6. sep 2010

baby kupovali ste niektora spanielsku deku?ci ake deky kupujete pre deti do kocika na jesen a zimu???? pri malej som mala len obycajnu a fusak ale tie spanielske sa mi celkom pacia... aky je rozdiel medzi obycajnou dekou a tou spanielskou????????

zrzulka
6. sep 2010

@maxara ty a kolko mali deti???? 😀 😀 😀

maxara
6. sep 2010

@ericica no ved.. ja urcite uz nic pchat do seba nebudem.. teda tabletky myslim 😀 dost skody mi uz narobili

maxara
6. sep 2010

@zrzulka tak ta deka, teda ten rozdiel by zaujimal aj mna..
no mali 6, ale tak, ze tri vacsie, potom pauza a potom 3 mensie. Uz ma teraz davno po 40tke, myslim, ze bude mat skor teraz niekedy 50tku a zacina byt v prechode, na jar mala problem s kramami.. uz si chuda myslela, ze je znova tehula, ale potom, ze je to prechod, tak sa tesila jak svina..

maxara
6. sep 2010

@leanax naaapodobne

mavion
6. sep 2010

Ahojte baby,dlho som tu nebola tak som Vas prisla pozriet 🙂 🙂
My sa mame fajn,aj ked Lenku dost casto trapi brusko ☹ Ale comu sa tesim je ze Viki neziarli,skor ju akoby ochranuje, kazdemu rozprava ze je to jej sestricka 🙂
Inak baby tie co kojite cvicite? lebo akurat som citala clanok od annag ze sa moze aj cvicit...ja som rozmyslala ze by som cvicila vecer,kedze malinka mi od tej 8 spi a na budi sa az okolo druhej v noci...lebo to brucho je hrozne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre