• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@zuzik1983 tak ako hoovorila merikac, aj u kamošiek to trvalo asii 2 týždne a prešlo to. ty,ale fakt sa pdobajú! naša teraz akože spí v postieľke,oči má zavreté,ale čo robí s rukami,to je nenormálne, vycicia si asi aj krv z prstov, jednu ruku v ústach a druhou ju pridržiava, mľaská,vzdychá, chytá sa tou druhou rukou za hlavu,za čelo a zas do pusy..... a pritom spí...palec ešte nenašla,zatiaľ má v puse tak 2 až tri prsty.
9. sep 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka to moje tu na gauci vedla mna len mrnci,spat sa jej akosi nechce :slight_smile: a tie ruky si tiez stale pcha do ust,alebo mam taky pocit,ze skor len tu lavu
9. sep 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska nám sa dneska dostavila aj teplota má 37.9 tak zajtra pôjdeme doktorke ked to neprejde nie som moc zástanca antibiotík ale uvidíme. Malý zatial aj s Lenkou ok bez príznakov. Inak dávate niekto aj nejaké probiotiká babatkám pre posilnenie imun.?????
9. sep 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj malý si ručky ani do pusky nedáva neviem ani ked som ho kojila asi ešte nevie že sa to dá :grinning: :grinning:
ale včera za celý den prespal dva krát po hodinke a inak také schrupnutia po desať minúť a dneska v noci sa zobudil o druhej a potom ráno trochu cucol ale 30tku a spal a o desiatej 120 tku a spí ešte stále . Dospáva ten včerajšok.
9. sep 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je hore idem friško mliečko urobiť lebo zje aj mna :grinning:
9. sep 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby mimochodom včera som ho vážila a má približne 5,5 kg
9. sep 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, tak moj Risi ma dnes vahu 6.550 gramov :grinning: uff..
dnes mu prepichovali absces po ockovani, plackal vramci normy,
bol statocny ...
som sa pytala pediatricky, co s Nutrilonom, ked ho zapeka,
a ona, ze dajte Bebu..ved to nie je len tak, fuknut mu
druhe mlieko, nie?
9. sep 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka zrejme potrebuje vacsiu dierku na cumli Kafko, neviem aku mas flasku,
ale zrejme potrebuje akoby vacsi prud, preto sa jeduje..aj my mame...aj inu flasu
9. sep 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,
@maxara drzim moc moc palce aby ti vsetko dobre dopadlo a a aby si si nakoniec ten rezen mohla z chuti bez bolesti vychutnat !!!!
Spominas citlive bradavky, tak ja som toto mala na zaciatku tyzdna, na lavom prsu, som myslela ze umrem od bolesti, take jak na zaciatku v nemocnici, ked sa nalievali, ale teraz uz je o.k., tak neviem co to bolo, ci sa nejak extremne viac naliali, alebo..... neviem.... :confused:
Nasa Nelka celkom dobre spi, sice uz nepotiahne dve tri hodky cez den, ale naceca sa a spi, alebo sa hodku prehrame, prekecame a potom zas spi.
Akurat som sa vratila z avionu, bola som robit velky nakup na vikend, pride mi rodina z polska, mame tie krstiny, malu su bachla spat a ja idem trosku upratovat.
ADELAINEEEEEEEEEE, vsetko naj naj k meninkaaaam, vela zdraviiicka, stastiiicka, laaaasky a aby ten vas maly dubaacik aspon dnes supis spal !!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta jeej, zlata si, dakujem za prianie :wink: a bodaj by ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som zacala pouzivat uz cumle pre deti od 3 mesiacov aj ked ma mala len 2 ,lepsie sa malej z nej papa,to hned vidim ...inac ja ppuzivam DR.Brown flasku -protikolikovu ,ma super cumle..
@adelaine pekne miery maleeeho, neviem ci ho este mozeme nazyvat malyyym, hi hi
nasa ma 5 kg a 58 cm!!!
Som ju skusala dat do perinky na tie krstiny a a a sa mi zda byt v nej taka smiesna, lebo uz nie je take babatko, ale vsak tu chvilu tam vydrzi !!!
@zuzik1983 presne takto isto to prebieha aj u nas :frowning2: niekedy chyti naprvy sup ale napr prechvilou som ju nakojila s velkym bojom.....viem ze bola hladna a kedd som jej davala prsnik revala ako diva a odtahovala sa ..ked sa vynervacila uz zufala uchopila bradvaku a tahala ale to uz sa jej potom zakuckavalo od placu :confounded: :confounded: :confounded:
9. sep 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica tak neni len to moje take jedovite :slight_smile:
9. sep 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky,

Martinam vsetko najsamlepsie :slight_smile:

@adeleine: my sme na poradni vcera mali 61 cm a 6420 g, sestricka sa na mna divala, akoby som z marsu spadla :wink:
9. sep 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 no co uz, mame doma riadnych chlapov :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine aj ja prajem vsetko najlepsie k meninkam :wink:
9. sep 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym Martinkam zelame vsetko dobre k meninam,,,,
@miki060707 takze uz aj vy mate zmenu v skolke???my chodime od pondelka s velkym placom ale potom ju potom ju to prejde ked odidem a zacne plakat az ked idu spat :unamused: :unamused: :unamused: hadam ju to prejde :confounded:
9. sep 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxiiiiiiiii zelam ti aby si sa cim skor dala po opracii dokopy aby si sa mohla venovat malej ninke.cmuk
9. sep 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka ja dávam 2x denne lactobacilky, aby sme spacifikovali helikobaktera... aj ja jem Probion.
9. sep 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. sep 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no eri, tiež plačeme v škôlke, no to je ten 3tí kritický den, ale to tam bola jedno plačúce dieťa a z toho sona začala plakať a taká je na nás viazaná...
aj ja prajem martinkám všetko dobré,

Hanka, diki, že si mi priala k včerajším :slight_smile:
9. sep 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 moje baby plakávali minimálne dva týždne ale potom to prešlo neboj.
9. sep 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka, @maxi ten kamilkovy cajik nemusi byt vyslovene detsky, vsak?
lebo tie detske okrem kamiliek obsahuju aj kadeco ine...tak som kupila
obyc kamilkovy pre dospelych....
a inak, kolko mu ho mam dat vypit na jednu davku?
9. sep 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som pár fotos malinkého a Ninka prvý den v škole :wink:
9. sep 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine adel ak myslis recept a´la Mirka, tak ja ho mam odskusany tiez a super zabera :wink:
Kupila som obycajny popradsky kamilkovy caj, zaliala do 2dc pohara. Moj Filip papa 120ml mliecka, tak som mu do flasky dala 60ml prevarenej vody a 60ml toho caju, do toho som mu zarobila nutrilon. Do 3 hodin sa mi elegantne pokadil a este to aj vonalo po kamilkach :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 sa divíš riadny macík :wink: :grinning:
9. sep 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka no maly uzasny fesak :slight_smile: s ten hnedy svetrik mame aj my :wink:
9. sep 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka kamoške som to poradila tiež to zabralo do 4 hodín :wink:
9. sep 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIRKA by si to mala dat patentovat :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok