Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
9. sep 2010

@kafoditka a ona zije na strome v lese?

kafoditka
9. sep 2010

@mirka285
@adelaine no je to "normalna" moderna baba, mlada duchom ale v tomto ju nechapem.. inak keby ju pozrela gynda tak by asi odpadla, co by tam videla.. Ona totiz popri manzelovi lubi aj jednorazovky - a to by ste tolko rozkov nezjedli, kolko mala ona zajacikov 😲 😲 😀

ericica
9. sep 2010

@miki060707 aj ked dodatocne ale o to s vacsim prianim......zelame ti len to najlepsie....cmuky cmuk..... 😉

mirka285
9. sep 2010

@kafoditka no tusim je taka moderna az je nemoderna...baby kukam na Markize tu novu relaciu,akurat je tam Bartosova a ona tliacha uplne mimo...az mi jej je luto ☹

noemarta
9. sep 2010

@mirka285 ahooj, dobre hovoris, akurat to pozeram a ja,a nechapem z tej bartosky, uuuuplne ze zleee´.....
fuuuha, a teraz mi pripada ako napita..... 😕 😕 😕

mirka285
9. sep 2010

@noemarta marceli ja uplne nechapem co rozprava?ja neviem ci je nafetovana alebo jej uz normalne siblo 😒

noemarta
9. sep 2010

@mirka285 podla mna je pod nejakym sedativom....
boooze, ja to nemozem pocuvat, este ze sa vie ta adela vynajst.

mirka285
9. sep 2010

ona je normalne blazon 😕

cigaretka5
9. sep 2010

No bartosku kukam aj ja a chuda ani do plejbeku sa nevie trafiť

noemarta
9. sep 2010

pane bozeee, tak to je sila, co tam predvadza, mne je blbo za nu, obdivujem tu adelu, ze to ukocirovala....

agika1982
9. sep 2010

@maxara skusam ju podkladat tak, ze roh vankusu vzdy prehnem smerom dole a tym padom tam je hrbol, kt.jej zabranuje otacat tu hlavu do tej nechcenej strany....tak uvidime

mirka285
9. sep 2010

@noemarta presne,ti poviem ze klobuk dolu pred Adelou...to bola fakt sila..

miki060707
10. sep 2010

@mirka285 Mirka, mne tiež malý od včera, či prevčerajška pije, tak že celé nevypije, v noci stihaol len 30 a zaspal, potom celú dávku a včera celý den, vždy tak 90, ....
no tá bartošová, mne jej bolo uplne luto, šak to je taký citlivý človek.....šak ked mojsejka jedine ju neohovorilo, tak to stojí zato.....hadam sa už vzchopí....

maxara
10. sep 2010

Ranko dievcatka,
dakujem za vsetky palceky, co mi drzite... vcera som musela rychlo prchnut, lebo dosla mi ohlaseno-neohlasena navsteva.. akoze my sa niekedy zastavime, ale kedy??? a este v ten den zazvonili 😀 sa smejem, lebo mame akurat po troch rokoch zapojeny zvoncek. Strasne sa z neho tesim, lebo kazdy kto k nam chcel ist, musel mi volat spred branicky, ze tradaaaa som tuuu.
Dnes som si bola vyprevadit Miska na vlacik, ide na pol dna do roboty a poobede juchuuu cela partia (kolegovia z roboty) idu na vychod do Tokajskej oblasti na "degustaciu vin" 😀 podla mna zacnu uz vo vlaku vinami z malokrapatskej vinnej oblasti, aby mohli porovnat. 😀 no a moj Misko sa pekne rychlo lizne, tak dufam, ze si nezabudol zobrat magnezium.. ☹ bez neho mu po opici trpnu ruky a je mu strasne zle, az kym si ho neda..
takze som do nedele SLAMENA VDOVA ☹ 😀 ani neviem ci sa tesim alebo smutim.. som zvedava ako to zvladnem s Ninkou sama, kupanie a tak.. predsalen ma Misko nejake to percento funkcii vecer.. 😒
Co budete robit cez vikend? Nieco by som podnikla.. 🙂

agika1982
10. sep 2010

ahojte a dobre ranko....@maxara maxi a na aku operaciu ides??

adelaine
10. sep 2010

dobre ranko,
baby, ja som tu adelinu show nevidela, kedy byva? nie je to nieco podobne, ako ma Kraus "uvolnete se prosim?"

@maxara presne viem, o com hovoris, vieme si poradit aj same,
ale nasi mm su aj tak potrebni, pri tom kupani alebo ked treba nieco podat...

kafoditka
10. sep 2010

Bre ranko babule,
my sme dnes pekne spinkali len s jednym vstavanim v noci 🙂
@maxara my sa pojdeme trochu posuchtat po obchodoch a zajtra - kedze taky luxus, ako je vecera vo dvojke niekde v restike si uz dovolit nemozeme pre nas pokladik, tak to vidim asi na obed v Stupave na pizzi - btw.najlepsia pizza aku som kedy jedla.. 😉 🙂 A segre dosiel frajer z Irska, tak sa mame stretnut.. som zvedava 😵

agika1982
10. sep 2010

@adelaine daj si markiza archiv a tam adela show z 9.9 ....ako baby pripajam sa k vam, ze ta bartoska trepala total mimo...ale poviem vam, je mi jej luto....je velmi dobra spevacka a to co sa s nou deje, evidentne je toho na nu vela... nie kazdy dokaze zvladat stresove situacie.....myslim si ze v srdci je velmi uprimny clovek...

lenkaaninka
10. sep 2010

čaute baby tak ja som si to pozrela a ako musela som to vypnúť ona je tam ako fetlá chudiatko ako keby sa tým vyrovnávala so všetkým že je až tak sladká až mi je z nej zle. no otras. Až je podla mna trápna svojim chovaním a mal by jej to ten jej manažér a tá spústa chlapú čo su okolo nej ako ona vraví povedať.

inak u nás lazaretová situácia postupuje vpred. Malá Lenka chorá taktiež a Ninka celú noc prehorúčkovala a prekašlala tak to mm fukol k lekárke s nimi aby im dala antib. Izolujem ich do detskej aj ked neviem či ešte niečomu predídeme. A v noci som spala tri hodky potom Patko papal a do štyroch som počúvala ako malá kahrna.

lenkaaninka
10. sep 2010

@adelaine ja som krámy ešte nedostala a nekojím ale nemám akosik v tejto situácii čas behnem na druhý týžden. A pri prvej som za 4 mesiace otehotnela a to som kojila tak krámy ani neprišli a po Lenke nepamätám

lulu1983
10. sep 2010

Dobry den prajeme 🙂 ,

mame za sebou peknu noc, risko v prvom cykle spal dokonca 4 h v kuse a potom sa budil kazde 3 h.

Pridavame sa do klubu karpinkovym ociek a do klubu zjem si vlastnu ruku, alebo ju budem cucat dovtedy, kym sa nepogrcam
teraz lezi herec vedla mna, zuzla si prsteky a tlaci a tlaci do plienky a vyzera tak spokojne... teda...

PROSIM ako ste liecili karpinkove ocko? aj nieco kvapkate, resp. mastite, ci len vytierate s vodickou?

Ozaj, nezda sa vam, ze ta adela show chodi nejako moc casto? Mozno raz za 2 tt by podla mna stacilo

mirka285
10. sep 2010

dobre ranko 🙂
@maxara no vidis,tak niekto si to vie zariadit...ale zas dopraj Miskovi trosku oddychu a relaxu,chlapi sa potrebuju raz za cas opit aby mali zase na dlhsiu dobu pokoj 😀
@kafoditka a kde v Stupave?u mna zatial vedie pizza mica ale Stupavu mam tot za rohom tak mozno niekedy ochutnam..my v nedelu krstime,a dnes mali dojst baby z roboty,ale vobec sa neohlasili tak ani neviem ci pridu...navarene mam zo vcera rizoto tak ani neviem co dnes budem robit..

katty17
10. sep 2010

@adelaine - mati, ja som hned po sestonedeli dostala menzes. uplne normalnej jasnej farby a dost silny. trval sest dni. pytala som sa na to gyndosky a ona vravela ze zo zaciatku to moze chodit vselijako nepravidelne... cize je to asi normalne...

katty17
10. sep 2010

dobre ranko babulky. my sme dnes riadne dlho potiahli s jednym papanim. Sandricka papala vecer o pol osmej 90 ml a potom az o pol piatej dalsich 90 ml. cize si aj celkom slusne pospinkala 😉

lulu1983
10. sep 2010

@katty17 to je super 🙂 uff, by sa aj mne pacilo, keby dietak pospal naraz aspon takych 5 hodin, gratulujem 😉 spinka takto uz pravidelne, ci len sem -tam ?

kafoditka
10. sep 2010

@mirka285 pizzerka sa vola Galeone, je to v rodinnom dome na prizemi taka dost velka restika, vlastni ju original talian a aj tam vari, jeho syn robi pizzu a poviem ti, take cesto si este nejedla.. Ja aj Peto mame radi stiplave, ale ked si tam dal Peto salamovu s cili paprickami, tak dračikoval, ze mu slzy tiekli potokom 😀 😀 Tusim je tam oproti cez cestu nejaka banka velka - Sporitelna.. sak pozri : http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/378/neapol-v-st...

katty17
10. sep 2010

@lulu1983 - toto bola prva noc co takto potiahla. ale cez noc spinkava celkom slusne. okolo pat hodin potiahne. cez den papa cca kazde 3-4 hodiny. radsej si odklopem aby som to nezakrikla 🙂

kafoditka
10. sep 2010

Baby k tomu Vigantolu, teraz som volala s mojou pediatrickou a ta mi povedala, ze v pohode mozem pokracovat s vigantolom, ale mam si kupit v lekarni ine kvapatko..

robika
10. sep 2010

Dobre ranko vsetkym,

@lulu1983 my sme vyliecili ocko prevarenou vodicou, trosku sme potierali, takze kym sme isli k doktorke, tak sme to mali uz v poriadku, vraj sa to zvykne vratit, ale zatial to mame v poriadku. Doktori zvyknu predpisat kvapky, ak by to bolo potrebne.
my patrime tiez k cuckajucim rucicku, dokonca niekedy tak hlasno cucka a mlaska, ze ho pocujem cez zatvorene dvere do vedlajsej izby... ale my si papame celu rucicku, jednotlive prstiky nepostacuju 🙂

aalexis007
10. sep 2010

Ahojte, ako by sa malo postupovať po očkovaní v 3.mesiaci. Lebo jedna známa mi povedala, že je dobré, keď sa na to miesto priloží vreckovka vopred namočená do octu a odložená v chladničke. Ale neviem či je to dobré? Počuli ste už o tom???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre