Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
10. sep 2010

Baby ja som takaaaa nasrataaa.. 😠 😠 😠
Ake pouzivate plienky? aku znacku a velkost? Mna ide porazit. V porodnici som mala kupene pampersky, babylove a sestra mi doniesla otestovat huggies a tescoplienky. Akurat ze tie huggiesky boli vacsie, ale inak v pohode. Ked sme dosli z porodky, dostali sme od kamarata plienky HAPPY a potom este plienkovu tortu z huggies 2. Takze dost plienok som vyskusala, musim povedat, ze najviac nam sadli pampersky, ale celkom nam nevadili ani tie babylove a tesco.. a teraz miname tu kopu huggiesok z torty a som sraaasne z toho rozcarovana, lebo vyzeraju celkom dobre, ale Ninka vsetky do jednej presrala.. normalne ma to uz nebavi, vzdy ked kaka, preserie sa z huggisok az na pupok a na krize, okolo noh.. vsetko.. ani raz mi nepresrala pampersku a ani ostatne.. ☹ navyse je to jej hovno nevypratelne.. co mam robit? teda okrem vyhodenia huggiesok.. 😠

maxara
10. sep 2010

@merikac radsej by som mala aspon jedneho brata namiesto nej.. 😒 dokonca bolo obdobie, ked sme si ani jedna nevedeli prist na meno.. a bavili sme sa potom len kvoli nasim, lebo bolo na mame vidno, aka je nestastna.. az teraz sa s tou prostrednou bavime celko9m v pohode, ale ta najstarsia nas obe privadza do zufalstva..

@adelaine ja som sa tiez rozhodla nedat rotavirusovu vakcinu

merikac
10. sep 2010

@adelaine zas nieco neve, o com som nevedela a ten Rotarix kedy detom podavaju v akom obdobi?

lenkaaninka
10. sep 2010

@maxara jednoznačne pampers a huggies moja skúsenosť

maxara
10. sep 2010

@merikac iba pre teba 😉 tu sme vsetky tri, ja samozrejme ta najmensia

karinnka
10. sep 2010

@maxara ja pouzivam Huggis a pampersky a ja som maximalne spokojna....Huggisky mi vyhovuju omnoho viac ako babylove a tesco🙂Pouzivame velkost 3-6kg a mala ma uz pomalicky 5kg

maxara
10. sep 2010

@lenkaaninka akoze vam huggies sedia? ti ich darujem.. 😖 podla mna su na dlhe chude babatka, co my nie sme

maxara
10. sep 2010

@karinnka no toto... akoze aj moja sestra ich pouzivala a bola spokojna.. tak ja neviem..

karinnka
10. sep 2010

@maxara aku pouzivas velkost?nie su jej uz mensie,ze ich prekaka?

maxara
10. sep 2010

@karinnka 3-6 kg ale mam pocit, ze su jej dlhe.. ked jej ich zapnem tam kde by som mala, tak jej nedoliehaju na nozkach alebo co.. skratka nesedia dobre.. 😒

maxara
10. sep 2010

@merikac a tu ti ukazem tu radikalnu zmenu, ako sa z tej najstarsej (tej blondiny) stala natural woman bez podprsenky s kozami na kolenach.. a mna tam ani nespoznas 😀 😝

lenkaaninka
10. sep 2010

@maxara na začiatku to som mala pár na skúšku ale je pravda že je teraz z neho gulka a teraz používam len pampers

adelaine
10. sep 2010

@merikac nam to pediatricka navrhla ockovat s prvym ockovanim, kedy sa ockuje záškrt, tetanus, čierny kašeľ, detská obrna, žltačka typu B, hemofilová infekcia, pneumokok,
a inak sa to ma podat, myslim ten Rotarix do pol roka veku zivota dietata

lenkaaninka
10. sep 2010

ešte mám dva baly 3-6 to sme všetko podostávali tak a potom pôjdem na dalšiu velkosť lebo sa mi zdá že čoskoro na páse budú malé

adelaine
10. sep 2010

@maxara maxi ja jedine pampers sensitive, ostatne mi tiez prekadil alebo precikal, a potom
chudak lezal v noci v mokrom, chudak ;( lebo v noci ho neprebalujem...a pampersa presla
zatazkavajucou skuskou 😀 😀

maxara
10. sep 2010

@lenkaaninka no ja som si uz kupila pampersy 4-9 ci take cosi.. a tie huggiesky uz jej nebudem davat..
Inak som sa pytala aj dr, ci je to normalne, ze ma nevypratelne hovno a ona vravela, ze ma asi silny bilirubin 😀 (kedze mala zltacku v porodke).

Ako vypierate hovno z veci? co pouzivate?

lenkaaninka
10. sep 2010

@maxara ja som hovno na veciach ešte nemala 😅 a inak môj ma hovienka také tmavé vobec nie žlté je to normálne??

maxara
10. sep 2010

@adelaine 😀 no tak ja tiez uz len pampery, uz som skepticka.. najprv som si myslela, ze len vela naraz vykandlila, ale nie.. presere sa skoro pokazde

maxara
10. sep 2010

@lenkaaninka 😕 to ja neviem, my mame ako prazenica, alebo ako marhulovy dzem.. zelene mala len ked som dala aj caj.

merikac
10. sep 2010

@maxara asi ti neporadim jednoznacne ake plienky a co robit so zvyskom plienok,,ale aj mne zacala mala kakavat tak, ze jej to vzdy vyjde az na chrbat- preto mysim, ze to nebude mozno ani tak problem plienok ako stylu "kadenia" nasich deti,,,,,,,,, 😀 a ked prekadi,,tak bud riedene savo na biele veci a zaprat , alebo vanish. )Inac vo vseobecnosti som aj ja viac spokojna s pamperskami 🙂

maxara
10. sep 2010

@merikac no ale vanish mi je na nish, lebo aj po nom mi ostavaju flaky.. iba co trosku vyblednu a chytia zeleny nadych

sedem
10. sep 2010

Ahojte, sice sme o rok starsi, ale nakukli sme 🙂 Len pridam osobnu skusenost, nam najviac sedia plienky z DMky Babylove, mali sme pri nich najmenej "mimoplienkovych nehod" a nie su zbytocne predrazene...Pampersky mi moja mala prekakala aj precikala velmi casto...no ak sa aj stane, tak my sa snazime zaprat co najskor, resp. hned a pouzivame obycajne detske mydlo a zatial sme bez flakov...tak snad niekomu pomozeme 😉

merikac
10. sep 2010

@maxara neodvazim sa tipovat,ktora je ktora na tej druhej foto 😅
...vidis, ja mam zase 2 braskov, ale su o tolko starsi, ze cestu k nim si zacinam hladat az teraz niekedy,,ale aj tak si okrem ahoj a ako sa mas nemame co povedat,,,,a ten vanish davam na farebne a mne to ide dole- nalejem,necham chvilku posobit a potom to presuchnem hubkou- tu co mam na riad,,jasne, ze novou a nie tou z riadu 😀 ,,,inac moja je tiez buchta,,tak mozno mas pravdu s tym, ze preto sa tak pokadia a tie plienky nie su na ne stavane 😀

maxara
10. sep 2010

@sedem 😉 vdaka ale nampromptne zapranie nepomaha 😖 ako tak sa to vyperie z oblecka najskor po tretom prani

lenkaaninka
10. sep 2010

@maxara malému dávam harmančekový čaj ale nie moc možno 30 max vypije za den neviem prečo aj ked som ho kojila tak nemal čisto praženicu 😕

merikac
10. sep 2010

@adelaine tak nastastie,,nam nic take nadavala,,dakujem za vysvetlenie

maxara
10. sep 2010

@merikac podla mna je to tym.. lebo Mato, synovec, bol taky sliz dlhy chudy a boli mu ako uliate.. 😒 no ja zaperiem, nalejem vanish, prebehnem hubkou ale aj tak tam flak ostane.. mam zvlast vanish na biele a zvlast na farebne, ale aj tak.. na tretie pranie mozno.. ☹
ja som v tej hnedej sukni so skoro ciernymi vlasmi, taka vykrutena, prostredna je ta v ciernom a ta najstarsia natural je ta s prsami na bruchu v modrych satach 🙂 na tej prvej je ona ta najsvetlovlasejsia

lenkaaninka
10. sep 2010

@maxara ja mám segru že total natural 😉

adelaine
10. sep 2010

@maxara zevraj existuje take daco ako zlcove mydlo....je to dobre na skvrny, ale ja osobne som ho este nepotrebovala

maxara
10. sep 2010

@lenkaaninka 😀 no na tej fotke sme ju dali ako tak dokopy 😒 ..

@adelaine moje upratovacky v roboty tvrdili, ze najlepsie z tychto mydiel je Lanza, asi si ju kupim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre