Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
10. sep 2010

@mirka285 tak aspon niekto s takou potrebou 😉 niekedy je toho na mna dosť ....ale ked raz pôjdem bude to stáť za to 😉

mirka285
10. sep 2010

@lenkaaninka ja sa obavam ze ja ked pojdem,dva dni ma nebude 😀

janulienocka
10. sep 2010

baby nestresujte kvoli kabatom a obleceniu, este sme kratko po porode, aj ja mam 5 kg navyse, ale ono to este pojde do zimy dole urcite - nie tak rychlo ako prvy mesiac ale pojde to dole, aj brucho opadne, uvidite a tak za pol roka budeme ako pred tym 😉

mojalili
10. sep 2010

@miki060707 pripajam sa k tebe, mat tak 59 kg, skakala by som 3 metre radostou 😀
Pripajam dnesne foto, pozrite, aky sme zaslintany🙂

maxara
10. sep 2010

Babulky, co vas to chyta??? ☹ ja som tiez taka vselijaka.. ale asi z tej operacie, ze budem bez Ninky ☹ ja neviem, ale velmi som si na nu zvykla a uz teraz mi chyba, ked si predstavim, ze s nou tri dni nebudem. Aj ked je pravda, ze ked ju mam cely den zavesenu na krku, tak sa velmi tesim, ked pride mm a nachvilku mi ju vezme.. a toho sa prave bojim, ze kym budem tam, tak mm bude z nej naprasky.. ona je sice super, krasne spinka v noci aj vsetko.. ale cez den ona nespi a stale sa chce nosit a pozerat cez plece a mm akoby nechapal, ze ju ma nosit v tej polohe, furt ju nosi ako novorodenca, tak ako v perinke a jej sa to nepaci.. ☹ skratka ju nepozna tak ako ja. ☹ tak dufam, ze to zvladnu, nakoniec uz ju parkrat povaroval aj dlhsie, ked som isla do BA sama nakupovat... asi len ja to budem zase zle znasat, lebo mi bude smutno a budem sa bat, ze sa nezobudim z narkozy 😔
A asi som tu jedina, ale ja nechcem, aby sa mi vratila povodna vaha 😒

miki060707
10. sep 2010

@mojalili no kráásne detičky, tá čiapočka, no supeeeer, a už máte aj capačky, musim aj ja vytiahnuť....🙂)

maxara
10. sep 2010

a navyse, vzdy ked som tu ja, vy ste fuc ☹

merikac
10. sep 2010

jaaaaj baby,,aj som sa na vas zasmiala,,,kazda je akasi vytocena 😀 ,,,,,,,,,,ja som mala minule oblecenu zateplenu vestu bez rukavov a rozisiel sa mi zips na prsach 😠 ,,takze viac asi ani nemusim komentovat,,,,

mojalili
10. sep 2010

@miki060707 Dakujem. Capacky davam len do autosedacky, aby mal nozicky v teple. Teraz som ich vytiahla, nech to vyuzijeme 🙂

maxara
10. sep 2010

tak mne je vsetko velke a vobec mi to nie je luto 😀

cigaretka5
10. sep 2010

dievcata no nejak sem nestiham chodit a uz vobec prispievat a uz vobec citat dozadu ale chcem sa s vami podelit s jednou dnesnou skusenostou. Boli sme s malo a mm na prechadzke a potom na navsteve a bavili sme sa aj o urieknuti a ja ked som dosla domov tak mi bolo zle ze som len cakala kedy ma hodi o zem. Manzel vytiahlo cistec - poumyvali sme s nim malu a ked zaspala a mne bolo furt zle tak som si ruky a tvar zmyla aj ja a teraz neviem co s energiou tak mi je OK

miki060707
10. sep 2010

@maxara maxi, ja sa ti ani nečudujem, ja ked som mala byť bez Soni, tak som myslela, že skapem a to ma 3 roky, ale prežila som, uvidiš, že budeš doma s rodinou, teraz je zdravie dôležité, neboj sa, budeme tu na teba stááále myslieť a držať ti palce, aby si sa dostala do formy....a bola s malou Ninkou.....
a nedojde pomahať mm rodina, mamka, či svokra???

mojalili
10. sep 2010

@maxara MAxi, ak je to len na tri dni, tak to utecie ako voda. Na to,zeby si sa neprebrala ani nemysli. MAnzel to ide zvladne na 1. 😉

merikac
10. sep 2010

@maxara maxi bodujes,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 ( s tou povodnou vahou)....

A neboj,,jeden den prespis a druhy ti utece ako voda a potom uz pojdes domov,,,istotne to muz zvladne, istotne to bude mat nieco do seba, ze bude s ninkou sam, vytvori sa medzi nimi este silnejsie puto a mozno si viac uvedomi, ze to az taka dovoleka byt s babom neni 😉

miki060707
10. sep 2010

@maxara tak to ti vyšlo s tou váhou, čooooo, trošku po pravde závidim, ale zas si si dobre vytrpela....hadam po tej operácii už všetko bude ok, aj švagrina tak šla, ale malý bol vačší a tieež bola hotová, že malého necháva samého, teda s ockom

cigaretka5
10. sep 2010

@maxara neboj tri dni a si doma, ja mam tiez stres lebo mozno tiez pojdem na zakrok, mala som este pred tehu furt zlu cytologiu tak mi gynekolog povedal ze poriesime po porode tak idem na cyto v piatok a uz sa prirpavujem ze sa konizacii nevyhnem

maxara
10. sep 2010

@miki060707 normalne mi je do placu.. aj ked som isla v nemocnici na kyretaz, este v porodnici a Ninka sa slnila v lampe, tak som pred tou narkozou na cakacke revala.. ze co ked sa nezobudim a uz ju a mm nikdy neuvidim 😢 ja viem, drbe mi..

merikac
10. sep 2010

@mojalili jeeejda,to su tie capacky,co si fotila, ze si ulovila cez tehu v tescu?!...aj ja davam, len do sedacky,,ale ona ich este zosuchne z nohy

merikac
10. sep 2010

😉 @mirka285 teeda, kazdy den ides na kavicku??? sa mas,,,,,,,,,, si neviem predstavit, ze by som chodila,,ani nie pretoze by som nestihala,,ale nemam s kym ☹

robika
10. sep 2010

@maxara maxi ja hovienka z plienok a obcas aj z oblecenia cistim najskor s obycajnym mydlom a studenou vodou a potom na to nastriekam z DM-ky taky odstranovac skvrn - vola sa Denk mit spray pred pranim, nezostavaju mi ziadne skvrny

mirka285
10. sep 2010

@maxara co by si sa neprebrala,ti sibe ci co?take ani nehovor..

maxara
10. sep 2010

ste zlate babulky.. ☹ ja sa snazim na to nemysliet, ale uz je toho na mna asi vela.. a tri dni je najmenej ak vsetko dobre pojde.. tak to moze byt kludne aj viac.. navyse musim odsavat mlieko, lebo mi tam vybuchnu kozy a neviem si to predstavit po operacii.. ☹

@cigaretka5 co sa tyka gyndy, vcera mi dr povedal, ze mam neosetrenu trhlinu na krcku a musi mi to zasit, niekedy v novembri... cize keby som otehotnela, kludne sa mi moze stat, ze neudrzim babo, lebo vlastne som stale na spic prsta otvorena

maxara
10. sep 2010

@robika jeej vdaka, vyskusam aj to, aj to mirkino zlcove mydlo.. aj ked momentalne o zlci nechcem ani pocut

mirka285
10. sep 2010

@merikac no ale ved zavru terasky za chvilu a skoncila som...ja mam sestru na materskej,aj kolegynu z roboty,takze my mame taky ritual,ze poobede vzdy kavicka v cukrarni na teraske...sme sa udrbavali dnes,ze ked zavru terasy asi si budeme nosit kavu von v termoske 😀

miki060707
10. sep 2010

@maxara
@mirka285
presne tak ako hovorí Mirka, to ani nehovor, nad tým ani nerozmýšlaj, .....
a vôbec sa ti nečudujem, že ti je do plaču, ale fak to bude skuška, že to mm zvládne s malou a viiiiieeeeeeeš aký bude hrdýýýýý, to nezvládne hocikto, počkaj ako sa bude nosiť jak pááááv 🙂

maxara
10. sep 2010

@miki060707 no snad mate pravdu.. mm to zvladne, jeho mama ma navyse nutenu dovolenku, tak stopro budu u nas aj nocovat.. a moja mama sa mi uz ponukla, ze pride v stredu, ked idem na prijem, aby som nemusela brat Ninku k mm do roboty, oni by ma odtial hodili do nemocky a isli by domov. Ale ja ju chcem zobrat, aby som jej mohla este naposledy dat prsko pred operaciou. dva dni budem potom mlieko vylievat a najskor jej mozem dat moje mliecko az v piatok.

robika
10. sep 2010

@maxara maxi neboj sa rychlo Ti to ubehne a potom uz budes zase s Ninkou spolu a o manzela sa neboj, ked budu doma sami vsetko zvladne a hned pochopi co mala chce a potrebuje, vies muzi inak k detickam pristupuju ked sme na blizku, to som si vsimla aj na mm, ked nie som po ruke, urobi vsetko tak ako mu kazem, ked som na blizku, tak vie ze ked bude velmi zle, supne mi ho 🙂

merikac
10. sep 2010

@mirka285 mirka,,tie sanky ti uz prisli?? lebo ja by som z tade chcela objednat aj choditko,,,ze ako dlho to trva,,,,

maxara
10. sep 2010

@robika asi mas pravdu, aj mm to robi.. na druhej strane, vzdy na mna huci, ze Ninka je hladna, ale pritom nemoze byt a on to nechce pochopit, ze si pcha rucku do pusy aj po napapani.. niekedy sa chce len mojkat a on ju furt pcha do postielky.. a pritom ona cez den nebude ani minutu v postielke.. minule som mu kazala, nech ju hodinu zabavi, bola napapana, nechcela som aby spala, lebo o tu hodinu sme isli kupat a on sa jej 5 minut prihovaral na rukach, potom zacala placlive ksichty hadzat, tak ju polozil na postel a prihovaral sa, to uz revala, tak ju dal na brusko a to uz vrieskala a potom uz len na mna krical, ze ona je asi hladna, lebo uz vsetko skusal.. a to som si chcela len dojest veceru. Tak som mu vtedy vynadala.. on ked pride z roboty, prve co urobi (niekedy aj skor ako sa vyzuje) sa naje. To ani pomysliet, ze by ninku zobral hopa. Potom travi chvilku, potom si ide schrupnut na pol hodku a ked sa uz na neho ksichtim, ze ju mam cely den a ze by som sa chcela aj ja trebars v klude najest a urobit nieco bez prerusenia, tak nech ju trosku povaruje, tak mi zahnoji, ze si chcel este zacvicit.. 😒 a to uz je vacsinou 19 hodin vtedy

mirka285
10. sep 2010

@merikac este neprili a som nasrata,lebo posielali mi mail cez tyzden ze tovr by mi malo posielat okolo 8-9 a este furt nic...ako sanky este nepotrebujem samozrejme ale mala som odtial objednane aj capacky na krst,a krstime uz teraz v nedelu,takze kym mi dojdu budu mi uz nanic...este ze stali len 2 eura

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre