Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
10. sep 2010

@mirka285 pytam sa preto,,lebo niekde tu je zalozena tena,,ze ake maju maminy skusenosti s dodanim tovaru z tej stranky,,,,ale bola ta tema este nova a bol v nej len jeden prispevok

mirka285
10. sep 2010

@maxara jaj Peti tak toto poznam..mala moze byt najedena do prasknutia,ale staci ze zaplace a uz je urcite hladna...a najradsej mam ked mala pekne ticho trebars rano lezi alebo driemka v postielke a Gbo pri odchode z domu ju musi vytiahnut a nadrapovat na ruky ze ju uplne preberie,potom odide a mala spusti vreskot...tak to by som ho vtedy vedela prizabit,lebo keby ju nerozptyloval,mama pekne este hodinku lezi alebo spinka...

maxara
10. sep 2010

@mirka285 no tak nastastie miskovi staci, ze ju len pobozka a niekedy nas len obe pozdravi.. len ma stve, ze si vobec neuvedomuje, ze okrem toho, ze je cely den bez nas a svoj cas si menezuje ako chce, tak este aj po robote si ho menezuje ako chce.. a akoze MNE ju ochotne podrzi, ale len do vydania prveho hlasku. A ked mu nebodaj zavrie na chvilku oko na rukach, hned ju drbne do postielky a v tom momente je ona hore a on zrovna musi ist na zachod alebo nieco a ja zase mozem vstavat od niecoho, co som chcela konecne robit bez prerusenia.. 😒
Inak keby si potrebovala topanocky pre Lindusku, mam velmi pekne na krst, ti ich mozem pozicat.

robika
10. sep 2010

@maxara no podobne je to aj u nas ked pride mm z prace, mna sa nespyta ze ci sa nechcem v klude najest, ze by tiez maleho zabavil, ale posledne dni je to uz lepsie, lebo minule sa mu podarilo maleho uspat ako ho nosil na rukach a to bol asi nejaky zlom, lebo teraz ked vecer maly place, mm pride a vypyta si ho, ze ho skusi utisit...
a urcite tm pride na to, ze ake to je cely cas sa starat o babatko a bude to potom uplne inak brat, ze si s malou doma cely den, ze to nie je oddych... ..

strasska
10. sep 2010

Ahojte zienky, aj vy sa tak tesite, ked je vikend, ze konecne nebudete na deti same...lebo ja strasne 😀

@maxara to ake cierne myslienky ti behaju po rozume, sa chces vyhnut z naseho buduceho rodinneho spojenia? Ja ti dam! Pekne to vsetko zvladnes!!!! Sak si si este nevidela zata nazivo 😉

mirka285
10. sep 2010

@maxara mam od sestry,ved od teba uz mam pancuchy...ale dakujem

maxara
10. sep 2010

@robika no ja dufam, ze vsetko zle je na nieco dobre, takze toto by mohlo byt to dobre, ze sa mm nauci s ninkou komunikovat..

@strasska no ja v to pevne verim, aj v to, ze zata si uvidim 😉 a aj v to, ze to uz nebude dlho trvat...

@mirka285 😀 no ale aspon ze jej sedia tie pancusky. Teraz ma napadlo, ze sesternica mala vcera termin (ta co som s nou bola vo wenice) a este nedala o sebe vediet.. tak asi jej napisem mejl. Ale kedze ide rodit na kramare, tak urcite si ju tam nechali, lebo oni povazuju za prenasanie uz den po termine..

maxara
10. sep 2010

Dobru nocku, idem chrochnit.. a hoci este je len 10teho, ale tak snad to nevadi, kedze chcem byt prva
@kafoditka Kafko vsetko naj k tvojim zajtrajsim narodeninam.. chcela som vydrzat do polnoci a byt straaasne aktualna, ale nevydrzim uz ani pol oka drzat zobudene.. tak vsetko naj, nech sa vam dobre dari a nech sa ti splnia tvoje tajne sny 😵 cmuk cmuk

luminkasp
10. sep 2010

@tinaki1275 ja ked porovnam ceny so slovenskom tak tu je o dost drahsie, aj oblecko napr

luminkasp
10. sep 2010

@maxara ak ich ma uzke, to moze byt aj tym 😉

bambola
10. sep 2010

@maxara maxi a nieje ti lepsie si mliecko "predodsat" a dat zamrazit aby mm daval malej MM? ja som to tak robila tento tyzden ked som bola v skole. rano som nacapovala a nechala im. viem ze davas aj UM ale aby mala aj z toho MM, najma aj by si musela ostat dlhsie (co dufam samozrejme, ze nie)

tinaki1275
10. sep 2010

@luminkasp ale myslim ze u vas su lacne UM a myslim ze aj kasicky,niekde som to citala na nete..

kafoditka
11. sep 2010

@maxara aj tak si prva 😉 dakujem za blahozelanie 🙂

lulu1983
11. sep 2010

vsetko najlepsie k narodeninam kafko, vela zdravicka, spokojnosti, lasky a aj dusevnej pohody, filipko nech je aspon taky dobry ako doteraz 🙂 🙂 😵

kafoditka
11. sep 2010

@lulu1983 dakujem 😉

merikac
11. sep 2010

@kafoditka pripajam sa k nespocetnemu radu dnesnych gratulantov + vcerajsej gratulantky 😉 - a samozrejme, ze k zdaviu, stastiu a rodinnej pohody, ti zelam,,aby si uz nikdy nemusela presivat gombiky na balonaku 😀 , aby si sa coskoro prestala citit hurkoidne, no a hlavne aby ti ten tvoj novy rocik priniesol, len a len same krasne chvilky na ktore budes rada aj o par rokov v dobrom spominat 😵 😵 😵

kafoditka
11. sep 2010

@merikac jaaaj, teraz som sa schuti zasmiala..dakujem 🙂

mojalili
11. sep 2010

@kafoditka JEjda, co co tu vidim? KAfko ma narodeninky
PRAJEM TI VELA LáSKY, POHODY A RODINNEHO ŠťASTIA

kafoditka
11. sep 2010

@mojalili Jeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 netusim, ako si to spravila, ale je to krasne, dakujem 🙂

mojalili
11. sep 2010

@kafoditka jednoduche, ALexa mi tu dala webovu stranku, kde staci vybrat motiv, vlozit fotku a je to 😉
http://sk.picjoke.com

alllexa
11. sep 2010

@mirka285 - inak, aj ja mam chut niekam ist - pekne sa namalovat, obliect a ist si zatancovat, napr. do Havany🙂 Ale planujem s kamoskami, ze na konci septembra pojdeme - len tak od deviatej do jednej, necham doma odsate mlieko.

@kafoditka - mna to oblecenie a vaha tiez poriadne stve. Ostalo mi cca 6 kg navyse, ale nic nezapnem - nohavice, sukne... Kabaty som zatial ani neskusala. Blbe je, ze neviem, ako mam sportovat, ked sa nemam sancu dostat sa von. Navyse mi vsetci hovoria, nech neblbnem, ze sportom sa uvolnuju do mlieka kyselina mliecna. Chcela som si kupit aspon bezecky pas, ale vsetci ma odhovaraju, ze je to strasne hlucne, a mm ho tiez nechce, ze to bude zavadzat v obyvacke.

@maxara - mne tiez niekedy mm vytaca - ked dojde domov, tak sa spyta, ze co je na jedenie, akekoby si nemohol nieco spravit sam. A rano pravidelne beriem maleho do druhej izby, nech sa vyspi, takze spi aj do deviatej, a potom este zahlasi, ze je nevyspaty, lebo ho v noci zobudil plac... A este povedal, ze bude dva-tri razy do tyzdna chodit vecer plavat. Ze aj tak mi ide v telke Ordinacia, ze nema vyznam, aby bol doma.
Aspon, ze ho vecer kupe. Predtym s nim chodieval aj von kocikovat, ked som este nemohla, ale teraz uz ani to nerobi.

mojalili
11. sep 2010

@merikac PRE TEBA🙂

alllexa
11. sep 2010

@kafoditka - vsetko najlepsie! Nech si spokojna a stastna a nech Ti Filipko pekne prospieva!

mojalili
11. sep 2010

@alllexa Veru aj ja by som rada niekam vyrazila. Chceli sme ist dnes na nakup do Hodonina, ze si kupim kabatik, ale maly je akysi opet nevrly,zase ho bolia dasienka alebo čo....tak OPET DOMA.....

O muzovi nehovorim, urobila som ranajky podla jeho gusta, potom som musela ist uspat Danka a ja ze aspon riad z ranajok umyje....PRD PRD, ja to neumyjem,vcera som dala doporiadku cely byt...on od rana sedi pred TV a budte ticho, ja pocuvam.....no nech je tam do vecera ten riad, ani sa nepohnem,,,, 😠

@alllexa Neblbni s cvicenim, mam odskusane, ze akakolvek svalovica, malemu nehcutilo mliecko....malovali sme a ja som mala svalovicu na nohach...tak som bola zufala, lebo maly nechcel poriadne pit. 😒

alllexa
11. sep 2010

@mojalili - my ked ideme niekam s malym, tak mame na to akurat hodinu a pol, lebo aj ked ho tesne pred odchodom nakojim, tak po hodine a pol zacne kricat... Takze vzdy som taka nervozna, ze az, a nic si neuzijem a nestiham vybavit.
To fakt je to tak citit po nejakej namahe? Na nete pisu, ze po hodine by to malo z mlieka vyprchat, alebo je dobre si po cviceni to mlieko odstriekat.
Tak tie ranajky - to poznam, pravidelne mu robim caj, nosim do postele, ale nic po sebe neumyje, pritom tiez by mi dobre padlo, keby nieco sam od seba umyl. Alebo stale slubuje, ze mi spravi ranajky a stale nic. Teraz je napriklad este stale v posteli - tazka pohodicka. Ale zase musim povedat, ze umyva dlazky - asi raz za dva tyzdne.

kafoditka
11. sep 2010

@alllexa dakujem 😉

Baby, ja si nemyslim, ze sportovanie pocas kojenia je az tak skodlive.. Viem, ze sa vyplavuje kyselina mliecna, ale do dvoch hodin po sportovani sa hladina minimalizuje.. Ja mam susedu, ktora profesionalne precvicuje aerobic a ta zacala behavat hned po 600nedeli.. vravela, ze rano nakojila, isla behat, ked sa o pol hodiny vratila tak mala este 2hodiny cas, kym sa maly zobudil. Mliecko dovtedy stratilo kyslu prichut a maly pekne papal..
Myslim, ze sportovat mozme, ale samozrejme vsetko s mierou 😉

merikac
11. sep 2010

@mojalili daakujem,,pojdem to pozriet,,je to mile,,,, 😵

kafoditka
11. sep 2010

K tomu bordelarstvu nasich poloviciek - ja som v tomto vdacna mojej svokre, ze naucila svojich synov poriadku.. 😉 mm ked navari, tak si po sebe vsetko aj uprace, tak isto po ranajkach si sprace.. To ja som len taka hnusna detailistka, ze mi vadi, ked po sebe nezasuva rolldorku, ked sa oblecie a ide von.. tak len chodim a pravidelne ich zasuvam 😀 😀
Len raz sa stalo, ze pracne vyzehlene kapsace nechal pohodene na gauci a dokrcili sa, tak som urobila poriadky a odvtedy ich vzorne vešia 😀 😀

lulu1983
11. sep 2010

Mm je na tom podobne, rano mi venuje pol hodinu len pre mna, pocas kt. sa mam okrem sprchy postrat o ranajky, kavu urobit, macke dat zrat a obed mu zabalit, ale je to moja polhodinka.... a samozrejme, ze caka, ze bude navarene, upratane, pozehlene a dieta bude ticho, ani nemrnkne...skoda sa rozculovat. Vo stvrtok sme mali vyrocie svadby, nielenze nebol doma a isiel s kolegami na veceru, ale ani len kvet mi nepriniesol 😖 odo mna pri tom dostal nove hodinky. Neviem, uz chvilu som taka smutna, napata a podrazdena, ze by som najradsej zbalila kufor a isla na vikend do kupelov, nech sa aspon chvilu stara niekto aj o mna.. 😢 😖

mirka285
11. sep 2010

@kafoditka Domi vsetko najlepsie prajem 😉 nech ste vsetci zdravi a chlapi poslusni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre