Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
13. sep 2010

Dobry vecer baby ,tak mi mame dnes za sebou prve ockovanie ☹ a 3 hodiny po nom zacala mala strasne plakat ale tak ze som myslela ze pobezim do nemocnice..plakala mi asi 4-5hodin s malymi prestavkami a nechcela nic len nosit na rukach ...az okolo osmej vecer som ju posadila do auta a zobrala do supermarketu a to sa ukludnila ako zvycajne ked nastartujem auto a este spi ..(stale v autosedacke)..dufam ze ked sa zobudi nezacne sa to od zaciatku.Divne bolo ze teplotu nemala,zeby ju nieco po tom ockovani bolelo?uz teraz sa bojim za mesiac dalsieho .. ☹

mojalili
13. sep 2010

@tinaki1275 jasne ze ju boli nozicka, ani hybat s nou urcite nemoze....to je velmi bolestive ockovanie... Skus jej dat na noc Paralen proti bolesti.

tinaki1275
13. sep 2010

@mojalili nas pichali 2 x ,do oboch noziciek dostala injekciu ..natrela som jej to octanom ale nema to ani opuchnute (teda zatial)zvlastne bolo ze po ockovani bola 3-4 hodky ok ...dala som jej vibrucol -homeopaticke cipky ,neviem ci su aj na slovensku ...hadam zabrali ..ako dlho zvykne trvat ta reakcia?

mirka285
13. sep 2010

caute koceny tak ja som sa dnes dotrepala z mesta az o pol osmej vecer,malu som okupala,nakrmila a hned zalomila 😀 ale som dnes mimoriadne spokojna,ja som nakupila vsetko co som potrebovala,aj co som nepotrebovala...a mam konecne kotnikove topanky,musela som si zobrat 37 aj ked mam velkost 36 lebo inac by som ostala zase bez topanok...Tomaskovi som kupila siltovku,vcera mi ukazoval na nete ako by mala vyzerat a pochvalil ma ze dobre som mu kupila,no vsak za 30 euri este aby sa stazoval 😀 a sebe som kupila supovy kabat,uplne mi padol do oka...a normalne som dnes odolala a malej som nekupila ziadne oblecenie,ale to len preto ze bola so mnou sestra a ta mi nedovolila,lebo mala to nestihne potom vsetko vynosit...a najvacsie prekvapko ma cakalo doma,Gabo dnes z cista jasna predal kabriolet,a najhorsie na tom je ze nam ostalo jedno auto...ale tesi sa lebo v zime by ho uz nikto nekupil a zbytocne by stracalo na hodnote...a zajtra mam opat akcny den,vstavam rano na krv,potom s malou poradna a poobede idem dat na druhy pokus vyoperovat to znamienko....tak som sa vykecala 😀

merikac
13. sep 2010

@tinaki1275 myslim, ze je to individualne a kazde telicko sa s tym inac vysporaduva,,,mala po ockovani bola velmi lutostiva,placliva,,tiez som ju na rukach nosila a lutostiva bola aj v noci,,pravidelne som jej to natierala octanovou mastou,,aj ked to nemala spuchnute,,obe nozicky,,a teploty mi dostala az v noci okolo 3,,,,,,,,,potom zas rano okolo 6...cez den to ustupilo,,,-ale dostala hnacky,,,a vecer zas zvysenu teplotu,,ale uz len mierne,,cez noc uz bolo ok

merikac
13. sep 2010

@mirka285 na,,jaky ty mas za sebou suprovy den 😀 .......a ja som sa akurat chcela spytat, ze ako si s tym znamienkom dopadla a ty sa este len chystas,,,tak nech to je nebolestive a cim skor zahojene 😵

tinaki1275
13. sep 2010

@merikac boze uz teraz mam paniku co bude nasledovat ked sa zobudi .. ...tak teda na toto ja nie som stavana..☹ja este len ked jej to isli pichat uz som mala slzy v ociach ..ja neviem co to materstvo so mnou porobilo ,placem uz pri predstave ze ju to bude boliet ...

merikac
13. sep 2010

@tinaki1275 myslim, ze sme na tom rovnako viacere,,,ja som to tu uz spominala,,že som sa dokonca minule rozrevala, ked sa 1x nahlas zasmiala...mozno je to tym vekom,,,, 🙂

mirka285
13. sep 2010

@merikac no ja som tam s tym znamienkom uz bola,len mi na to pozreli skasli 35 eur a objednali ma na zajtra..tak vam zajtra poviem kolko som vycalovala ked este mi nic nerobili a uz som o 35 euri lahsia..

mirka285
13. sep 2010

@merikac aj podla mna je to vekom,lebo ja si pamatam ze Tomas ked reval dlho alebo bol zly tak som normalne na neho zvysila hlas a bola som hned nervozna..teraz ked mala place,tak ju len nosim a lutujem ze co jej je...a tiez mi slzy vybehnu uz ked ju len pekne obleciem a poviem si aka je krasna 😔

merikac
13. sep 2010

@mirka285 😀 ......sme my ale truby jerichove urevane 😀 ,,,,,, ja tiez som este ani raz nezostala pri malej podrazdena,,,mohla by mi aj hlavu okadit a asi by som bola total kludna

mirka285
13. sep 2010

@merikac a bola si taka aj pri Denisovi?ja som bola na Tomasa teda niekedy pekne hnusna ti poviem...chuda moje 😔 a ja ,toto by som asi nemala hovorit ale som stastna ze mam dievcatko,ja som naozaj velmi tuzila po babe 🙂

merikac
13. sep 2010

@mirka285 presne taka ista ako ty,bola,,dost prisna,teraz si vycitam, niektore "postupy" vo vychove pri nom ☹ ...mne bolo jedno, co budem mat,,ale v duchu som tiez tuzila po babe,,,ale neviem preco mam o nu ukrutny strach

mirka285
13. sep 2010

@merikac ja som si narodenim Lindy zacala vazit viac obe deti..tiez sa bojim o malu ale aj o Tomasa co som doteraz tak nepocitovala,lebo som ho brala ako velkeho..

merikac
13. sep 2010

@mirka285 presne, tak isto to citim aj ja,,dokonca sa Denis minule cudoval, ze uz na neho menej kricim,,,,,,,,, 😀

merikac
13. sep 2010

@mirka285 taka odveci otazka,,ale aj ty malu kazdy den prezliekas ??...lebo mne mama nadava, ze stale perem, ze skade mam tolko pradla,vecer jej davam dupiny- pyzamko,,to som menila kazdy den, teraz kazdy druhy,,a cez den jej davam zakazdym ciste veci-aj ked z predosleho dna ich nema spinave, málokedy sa stane,ze jej dam zvrsok z predosleho dna a ked ideme von, zas ju prezliekam,,,,,asi som sisi,,,ale mne to neprislo, ze nieco robim divne,,len ked si to vsimla suseda teraz a pytala sa ma na to, ze ci jej davam kazdy den nove veci,,,,

mirka285
13. sep 2010

@merikac aj ja menej kricim,ale dnes ma skoro slak trafil ked som zistila ze bol v skole v teplakoch 😠 a este k tomu v takych bavlnenych co si ich dava na skateboard,no co si moze ucitelka mysliet 😒

merikac
13. sep 2010

@mirka285 😀 ten ma tie teplaky rad,,,neboj,,pride do veku ako denis a zrazu sa rano cisti, vonia, kremuje,,,az sa cudujem a po obede znova ked ide von,,,

mirka285
13. sep 2010

@merikac ja ju prezliekam presne tak ako ty 😀 pyzamko kazdy druhy den ciste,rano jej dam biake bodycko a dupacky,poobede ked ideme von ju prezleciem do niecoho teplejsieho..bodycko jej vzdy dam ciste lebo vacsinou si odgrcne alebo uslinta,niekedy len dupky jej necham z predosleho dna nadoma ale von jej obliekam vzdy nieco ine..vsak ale tolko mam tych veci ze naco to budem susit v skrini?ved aj tak z toho vyrastie rychlo tak nech to aj ponosi trochu...

mirka285
13. sep 2010

@merikac vsak on si da teplaky a kilo vonavky na seba...a najnovsie si nachava niake dlhsie vlasy,to je asi niaka nova moda ci co..

merikac
13. sep 2010

@mirka285 😀 ano,,,aj my sme vlasovym obdobim presli minuly rok,,, ked ich uz mal take krasne dlhe,,,- normalne sa mi to zacalo pacit- tak zrazu , ze ostrihat! aj sme ho odhovarali a nic nepomohlo,,,potom v tych kratkych vyzeral zrazu ako igracik,,kym sme si zas zvykli

tinaki1275
13. sep 2010

@merikac to mas pravdu,a to som si hovorila aka budem nad vecou🙂...

merikac
13. sep 2010

@tinaki1275 ja myslim, ze nad vecou istotne budes,,a to hlavne v pripadoch,kedy by uz mladsie maminy nevydrzali vystrajanie a zlobu svojho dietata a ty budes stale kludna 😀

mirka285
13. sep 2010

@merikac ved to,ze vyzera jak drbko v tych vlasoch a navyse strasne narastol,uz je vysoky ako ja,a tym padom je chudy....

mirka285
13. sep 2010

@tinaki1275 teba som sa chcela opytat ako sa cita to meno tvojej malinkej-Leja?

tinaki1275
13. sep 2010

@merikac to dufam..ze teda aspon na nieco budu skusenost ziskane vekom dobre...mala sa akurat napapala, a zadriemkala na mojom pleci,tak dufam ze to zvladneme,mm siel hrat futbal a dojde az za polhodinku...

tinaki1275
13. sep 2010

@mirka285 ano Leia cita sa to Lia-to bola v starovekom grecku vodkyna amazoniek..🙂padlo mi to do oka ,ked sme este mysleli ze cakam chlapceka..a lutovala som ze neudem moct pouzit to meno a mesiac na to mi dr povedal ze hop..to je predsa dievca..🙂

mirka285
13. sep 2010

@tinaki1275 pekne meno 🙂

tinaki1275
13. sep 2010

@mirka285 dakujem🙂

merikac
13. sep 2010

baby,,prajem Vam prijemnu noc,,,, 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre