Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
14. sep 2010

@katty17 ja zacinam od zajtra behavat, mozem ist vzdy len ked ma mm volno.. a tenisky uz mam.. nakoniec som si vybrala adidas biele. Lahunke, odpruzene. Uz som v nich bola aj na prechadzke a su fajn.. a fitko poriesim asi casom, uvidim, ako maly..

@mirka285 jeziis, Lindusa ake licka ma bohove 🙂 podarena..

@katty17 tu mas link na tu fesandu z mmb: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=136

tinaki1275
14. sep 2010

@mirka285 no to je chutnucka babulka..

zrzulka
14. sep 2010

@noemarta next posiela aj na sk takze ak toho objednas viac oplati sa ti to priamo z nextovej stranky nakupit... ja mam tiez rada nextikove veci...pripadne ked budes objednavat tak daj vediet a mozeme si rozdelit postovne.... 😉 celkovo anglicke znacky mozem (tie lepsie, ziadny early days a spol )

katty17
14. sep 2010

@kafoditka - domi kolko teraz stoja take run tenisky? cca? mas ich cisto biele? ja by som chcela cierno ruzove alebo cierno zelene 🙂 pacia sa mi v nike 😉

tinaki1275
14. sep 2010

@zrzulka ja som skusala objednat z next,maju super vecicky,ale ta ich stranka je problemova,stale ma to vyhadzovalo..ty s tym nemas problem?

kafoditka
14. sep 2010

@katty17 kati ako ktore..v priemere od 80eur do 13Oeur.. ja mam tieto: http://www.adidasshop.sk/obuv/bezecke-boty/p/bo... ale co ti poviem, ked uz som ich mala kupene a odchadzali sme z avionu, stavili sme sa v nike a tam mali este krajsie 😒 ale uz som nechcela vymyslat.. 😉

mirka285
14. sep 2010

baby to co je na tych teniskach take drahe 😕 😕 ze sto evri,panenko skakava,za sto evri mam tenisky v dizajne Ed Hardy....to uz nevedia co pytat za bezecke tenisky??

mojalili
14. sep 2010

@noemarta @mirka285 ALe mate krasne kočky 😵 😵 😵 😵

kafoditka
14. sep 2010

@mirka285 drahe su - o tom pokoj... ale zasa ked chcem behavat pravidelne, tak ich aj patricne vyuzijem. Su odpruzene a vzdusne, tak neskracuju slachy a tlmia dopady na klby.. Ale aj tak je to prehnana cena.

miki060707
14. sep 2010

ahojte, ja som tu na skok, boli sme tiež na poradni, aj s malou na 3ročnej preventívke a s malym tiež, máme 59cm a tušim 5670 ale tušim aj viac, asi tušim 5700 niečo....a malá ma 16kg a 98cm 🙂 doobeda som chcela isť konečne zo sebou, lebo to odkladam, raz som dostala krámy, druhý krát som ich ešte také slabé mala a teraz reku idem a on mal dovolenku, ale išli sme zas iné vybavovať a konečne sme doma.....

máte krááásne detičky, všetky, mi tiež našťastie dobre prospievame, tak som rada, lebo zdravie je veeeľmi dôôležité....

prikladam foto z dneška 🙂
PS: Mi ideme kupovať starší dom, tak sme vybavovali.....síce tam bude treba dosť dorábať, prerábať, ale ked sa vymenia okná, dvere, radiatory, podlahy, tak to bude supeeer, 🙂

adelaine
14. sep 2010

@kafoditka veru ja tiez bud next, alebo sem tam wenice, a od jednej kocky som si tu
cez bazar kupila uplne novu krasnu usianku na zimu setino, takze tak..
a moj sa nastastie ciapkam nebrani, ale ked ju ma na hlave, tak sa v nej vrti a vrti
az ma svy ktore maju byt vzadu, ma ich vpredu, na jedno oko nevidi a podobne 😀

mirka285
14. sep 2010

@miki060707 tak si toho aj tak dnes dost postihala 🙂
@adelaine vsak oni tie nase deticky nechcu ciapky,a ja jej ju aj tak nutim 😎 no musim uz ist,chcem si dat este kavu u mami kym vyrazim do mesta....pa

adelaine
14. sep 2010

@kafoditka a mne tiez maly nekadil na Nutrilone, urcite ich to zapeka, moj Risino nekadil chudak
4 dni, len sa pucil a potom som kukala, co to z neho vylizlo, total huste..chudatko moje
Filipko by vsak nemal mat az taku zapchu, kem mu davaj aj svoje mlieko...a skusala si tie kamilky?

ja okrem ineho davam 1x denne probiotika do mlieka Dphilus a je klud

mojalili
14. sep 2010

@miki060707 MIki, veď i Šimonko je krasny. TEda, tak bdues mat cco robit teraz, ked budte prerabat. My sa chystame buduce leto prerabat, tiez to co si ty pisala. Muz ma len serie, nic nerobi len chodi s kalkulackou,kolko by sme mali usetrit, akoby som nieco minala..ale viem, ze to robi v dobrom. JA asi zacnem uz na jar prerabat zahradku a sadit prvy rok.

@kafoditka - ja davam BIOGAIA a odvtedy pravidelne kaka, dokonca mu to nacku upravilo.

lutsine
14. sep 2010

co je taka biela bodka na hornej jednotke -zubku?

oacka
14. sep 2010

Ahojte, kočky! krásne fotky ste tu pohádzali, máte vydarené deťúrence! mirka,malá s čapurdou je na spapanie. moja nechce čiapku an za boha. minule taký hysák chytila,že ani vonku sme nemohli ísť, našťastie sa rýchlo ukľudnila, a zaspala,tak som jej čiapku prehodila cez ucho a išli sme... posledné dni mám ideálne dieťa, papá a spí. teraz sa sama hodinu!!!!!!! hrala v postieľke, potom sa dosrala a ke´d som ju prišla prebaliť,tak spala. 😀 tak nech spí tak,posratec!

kafoditka
14. sep 2010

@mojalili ako davkujes tu biogaiu?? To je na predpis ci to volne kupim?

@adelaine kamilky som skusala a zabrali - po 6tich dnoch bez kakania 😉

lulu1983
14. sep 2010

@oacka fiiha oacka to sa malinka tak zlepsila odkedy vynechavas mliecne? alebo co sa zmenilo? inak suuuper, to je uzasne 🙂 blahozelam najsamfest 🙂)

tinka349
14. sep 2010

ahojte mamicky ,

ja som mala vcera najhorsi den za 8 tyzdnov . . . mala nespala dokopy cely den a preplakala ho a ja som revala s nou ☹ az moj otec ju dokazal utisit ked ju zobral na ruky . . . a dnes? ceeely den spi . . . ja to nechapem . . .

a dnes som mala zapis v skole, dosla som domov po 3 hodinach a co nevidim? moj otec mal malu na rukach, flasku so sunarom v ruke a mala si dudle o 106 😀 😀 😀 😀 😀 otec to naschval spravil aby som mu to nezakala, a doma som nebola 😝 ale nacvik musi byt, lebo o tyzden mam uz skolu a to od 7:30 do 17:00 😠 😠 😠 😠 ale stredy a piatky volne . . .

a tu je moja buchtuska ako mi rastie 🙂

tinka349
14. sep 2010

@oacka tak to mas ozaj zlate babo 🙂 moja ma dnes dobry den, spinka skoro cely den....vcera cely den preplakala . . .

oacka
14. sep 2010

@lulu1983 asi je to aj tým,že ju už nebolí bruško,hoci stolica ešte nie je ok, a asi aj tým,že už bude mať 3 mesiace, a odvtedy by sa to malo zlepšoovať. normálne sa sama pohrá aj sa sama uspí cucaním ruky. a papá každé 2 až 3 hodiny.. kiežby jej to vydržalo!!!!! včera sa tak nahlas smiala,ke´d videla mm ako vyberá riad z umývačky,že sme sa rehotali všetci.

kafoditka
14. sep 2010

@tinka349 neskutocna paradnica je mala 🙂 odkial jej kupujes take super veci??

lulu1983
14. sep 2010

@oacka klop klop nech to kristinke ostane 🙂

lulu1983
14. sep 2010

@tinka349 tinka mala krasulka

tinka349
14. sep 2010

@kafoditka lonsdale supravicku som kupila v UK a aj to cervene minnie, riflicky HM ko, ostatne second hand 😀

kafoditka
14. sep 2010

@tinka349 🙂

tinka349
14. sep 2010

@kafoditka a preco davas malemu nutrilon? taky papkacik je? aj ja zacinam s dokrmovanim....a moj ocino bez konzultovania kupil obycajny sunar tak dnes mala flaska premieru 😎 ale chutil jej, scucla vseeetko 😀

kafoditka
14. sep 2010

@tinka349 ja stracam mlieko, teda zacalo sa mi tvorit velmi malo mliecka, takze musim prikrmovat.. 😒

tinka349
14. sep 2010

@kafoditka no ja mlieko mam to len moj otec vymysla ze malej to nemoze stacit ked je taka buchta 😀 a prave som ju sla kojit a otec mi krici nech jej sunar spravim 😀 😀 😀

meruska
14. sep 2010

ahojte..tak mi dnes mame 8 tyzdnov, za sebou ockovanie rotarix 😉 58 cm a 4790 g takze vsetci sme spokojny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre