• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ahojte,

mne mala spala do pol 11 usmiata ako slniecko, napapala sa a teraz mi zase spi :confused:
no mala by som ist aj ja upratat ale nechcem zapinat vysavac ked spi, tak snad aspon obed stihnem :slight_smile: aj teda ked sme ranakovali len nedavno :grinning:
15. sep 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ten moj je stale hladny ake mliecka davate malinkym lebo to moje mi nejako ubuda a sa mi zda ze je stale hladny..poradte mi prosim
15. sep 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 NEboj, aj tvoja bude sibrinkovat zachvilku s rukami, Danko je dost starsi , uz mame 3 mesiace aj 2 tyzdne, takze najvyssi cas :wink:

@denisse Neboj, aj Danko ma sopliky v stolici,pardon kocky, ale taky sliz....to je v poriadku, pamatam si to pri LILI. JE dobre, ze to ide von, kedze dieta nevie vykasliavat :wink: Nas sopliky aj dnes obudili, proste nevedel to prehltnut, tak som mu musela dat Libenar do nosa a zapit mlieckom, aby mu to stieklo dole...

A navyse mi LILI zacala kaslat riadne, 37 mala rano, teraz ide na 4 hodiny biolog. otcovi, tak snad este viac nebude chora :frowning2: To uz by som si hodila...

@denisse Deni, utorok idem na EMG - na ruky kvoli karpalnemu tunelu, je to uz strasneee, krce, bolesti, strpnutie stale... :frowning2: Uvidim, ci to zaberie.. :frowning2:
@merikac no znamienko je uz vonku,akurat som si to teraz odlepila a pozrela,rez je uplne tenucky,ale velke uz bolo deda dost lebo je dlhy...no dobre ze to uz islo von lebo keby mi to rastlo tak zachvilu ho mam cez pol ksichtu :unamused: no a my uz ficime na tejto hojdacke,lebo Linda sa rozhodla ze lehatko je uz o nicom :confounded: esteze mi to sestra zase odnekadial dovliekla,lebo keby som mala zase kupovat na dva mesiace sa nedoplatim...
ahojky dievcata, my sme boli chori, cela rodina, s jakubkom sme boli aj na pohotovosti cez vikend, lebo dost kaslal, ale uz je lepsie, no co, maly nam nieco dopratal zo skolky. A ked som to spomenula pre doktorkou ma zjazdila ako male decko - ze co som to za matku ked davam decko do skolky a mame babatko. Akozeee, keby som mala skolaka tak to ho ako tiez nemam davat do skoly ci co?!
15. sep 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jeeejda,,tak ta je bohova :dizzy_face: -jasne, ze aj Linda,ale aj ta hojda,,,ked to stoji take prachy, ze ked som pre mau take nieco pozerala, tak som si len vzdychla,,,,,,ja idem zajtra s Denisom ku koznej-tiez tam necham len 20 eur za objednanie a prechod z ineho regionu,,ma od zadku po stehno, taky bleduckohonedy flak,,,najskor som myslela, ze to ma z minuleho roku z dovolenky, lebo vtedy sa mu zacal tvorit- ze sa to tak blbo supe,,,,,a teraz mu na tom flaku rastu chlpy,,takze ma pol rite a cast stehna chlpate,,je to nechutne a ten moj pocitacovy maniak mi to ukazal az toto leto :angry:
15. sep 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac mame uz 10 tyzdnov dnes :slight_smile: a ozaj sa mi zacina dnes zdat ze sa snazi chytit hracku,zatial ale nic moc :slight_smile:
inac tu svadbu organizuje skor rodina teda aspon na Krete,ale pomahaju velmi svedkovia,ti sa povazuju po svadbe za clenov rodiny,akoby sa stali tvojimi surodencami..vacsinou su to kamarati.pravda je ze s takym mnozstvom ludi si to nemozes vychutnat.. :confounded:
15. sep 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :confused: :confused: jejda tak to urcite chod a daj vediet co nato povedala kozna...Tomas za mnou chodi s kazdou vyrazkou takze on nema nic take,ale ked mu zacali chlpatiet nohy,tak si ich oholil,somarik :grinning:
15. sep 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 super hojdacka,ja mam tiez ale taku obycajnu co je zaroven potom aj stolicka na papanie..ale je to super,mala mi v tom casto zaspi aj na 2 hodiny.. :wink:
15. sep 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je naozaj pekne,hojda sama,ma tri intenzity a este aj hra a su na nej vselijake hracky...akurat ze ti nase deticky to bude bavit chvilu,esteze sestra mi vsetko donesie,ona je uz 5 rokov na meterskej tak ma mamicky kamosky a oni si taketo veci poziciavaju co je velka vyhoda....
15. sep 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tomas je expert, normalne som vybuchla smiechom
15. sep 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 no vidis,,ake je to sikulka,,,, :wink:
15. sep 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili
tiez si myslim, ze tie hlieny su z toho .. tak si ma upokojila ...
a drzim palce na to EMG, aj ked podla toho, ako to citis, tak ti to len potvrdi :unamused: ja zatial ok ... len cakam, kedy to pride ...

a prikladam par fotiek :grinning:
15. sep 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili
ja som to asi poplietla .. EMG je nejaka rehabka alebo to vysetrenie?

a este som sa ta chcela opytat na reakciu na hexavakcinu ... ako dlho po ockovani sa moze prejavit a ako dlho to trva? my by sme po ockovani chceli cestovat k nasim a bola by som rada, aby sme tu reakciu este zvladli doma a az potom sa vybrali, tak neviem, ako to naplanovat ...
15. sep 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasmu ockovi sa podario spracovat nejake fotooo :dizzy_face:
15. sep 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse

nelka ma uzasne vlasky, ozaj nadherne
15. sep 2010 o 15:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeiny dik :slight_smile:

kuk, ked ju strihala kadernicka ... o tom, ze sa to straaasne rozcesava ani pisat nebudem :grinning:
15. sep 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola sta krasne,zlatunka je Matka a ake ma dlhe vlasky ..
15. sep 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse no ta je rozkosna,a ze sa tak pekne da strihat ...
15. sep 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
velmi pekne fotky ... take laskyplne :slight_smile:
15. sep 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275
kadernicka je znama mojej svokry a prisla k nim domov .. najprv ostrihala mna a potom malu, tak sa nechala :slight_smile:
15. sep 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dávate detičky očkovať aj proti tej rotavírusovej hnačke?
15. sep 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vll
ja to teraz riesim a velmi vaham ... mala je teraz nachladena, takze aj tak nemozem a o chvilu nam uz treba dat hexu a vraj medzitym maju byt 4 tyzdne ... som na pochybach, ale skor asi nedam ...
15. sep 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse a tak to ma mala super servis...:slight_smile:)kadernicka az do domu ..
15. sep 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vll ja som sa zatial nerozhodla,my sme boli predvcerom na prve ockovanie a chudak mala bola 2 dni v placi ,tak este uvazujem ...u nas je to ale sirup ,neviem ako je to na slovensku.
15. sep 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja som sa rozhodla, ze maleho zaockovat dam. Ockovacia latka, ktoru dieta vypije ako sirupcek vytvara imunitu v crevnom systeme a tak chrani proti infekcii, ktora sposobuje tazke hnacky a hospitalizaciu. Dieta ziskava odlonost voci tejto infekcii na cely zivot..
@denisse moja doktorka mi povedala, ze najlepsie je ockovat vsetko zaroven. Ze najprv vypije sirupcek a potom dostane hexu do jednej nozicky a pneumokoky do druhej..
15. sep 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby len sa chcem opytat, ockovanie proti zltacke je povinne alebo nie? Lebo to by som teda chcela aby bol zaockovany.. a ak nie je povinne a mala by som sa rozhodnut medzi ockovaniami proti rotavirom alebo zltacke - tak urcite dam radsej zltacku..
15. sep 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka tak tot som nevedela,to mi tu v grecku nikto nepovedal a nevies ci mozme ten sirupcek zobrat aj neskor, my uz mame prve ockovanie za sebou...inac tu sa ockuje vramci prveho ockovania aj na zltacku typu B ,a potom v 6 rokoch na zltacku typu A,je to vramci povinneho ockovania..
15. sep 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ten sirupcek sa moze podavat do pol roka dietata.. takze v tvojom pripade v pohode - nic si nezmeskala :wink:
15. sep 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok