• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@sarai aj naša má občas takú pišulu akoby vysušenú,ale nedávala som na to nič. žeby púder? poradíte nám?
moja ešte stále kaká riedke,radia mi dať jej smectu alebo ryžový vývar. k dokine idem až budúci týždeň. malá má citlivý žalúdok,dali by ste jej niečo proti hnačke na mojom mieste??????? dokina hovorila,že ona sa aspoň 2 týždne bude prečisťovať z tej alergickej reakcie,tak neviem....
16. sep 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebolí vás odsávanie???? mňa kojenie nikdy nebolelo zatiaľ... ale odsávanie piestovou bolo dosť nepríijemné a prd som odsala,tak ja neodsávam....
16. sep 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka aj moja kaka riedke. doktor na zaciatku hovoril, ze je to dobre. ale teraz nebol velmi spokojny. ale ze kym ju brusko neboli, nebude to moc riesit. tak neviem. ty ides dat smectu? co to vlastne je?
16. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac aj moja je presne taka, strasne rada sedi. a ked jej podam ruky, hned sa vytiahne uz aj pomaly bez pomoci do sedu. a aj na nohy sa taha. ale baranky pasie tiez. hlavicku drzi pekne hore uplne dlho a uz sa aj pretaca z bruska na crbatik jedna radost. uz sa tesim, ked ju dam do detskej stolicky.
16. sep 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ja som sa rozhodla, ze malu dam ockovat (teda vypit) na rotavirusy ked ste sa tu bavili o tom, ze kedy to treba tak som citala ten link od @mojalili a tak som sa nejako nezavisle rozhodla :sunglasses: hoci som predtym o tom uz citala vela.

inac mne mala spava s dvoma prestavkami 12hodin :dizzy_face: prva prestavka je po 6 hodinach , jedine co mi na tom vadi je, ze skor ako o 22h nezaspi. skusali sme ju uz aj drzat hore a neviem ake finty ale to sa nam podarilo "len" presunut zaspavanie z polnoci na desiatu :angry: ale tak aspon nieco :slight_smile:
16. sep 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja uz som maleho zaockovala :wink:
16. sep 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som sa zase po porade s jednou znamou doktorkou rozhodla, ze nedam ten rotarix ... je to tazke rozhodovanie ...
16. sep 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse ja som sa zas po porade so znamou detskou lekarkou rozhodla dat
16. sep 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska
ja viem, je to kazdeho rozhodnutie, dufam, ze ani jedna z nas nebude lutovat ...
16. sep 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
bud rada za taky spanok .. mne mala tiez zaspava okolo 22.00 a prvykrat je hore o pol jednej, druhykrat o pol piatej a definitivne o pol osmej, dnes dokonca o pol siedmej ...
16. sep 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse ahoj, mozes napisat, preco si sa rozhodla, ze nedas?? Co tvrdila ta znama doktorka?
16. sep 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska @merikac @oacka - moj maly este neudrzi hlavicku, ked je na brusku. Skor ked si ho dam odgrgnut na plece, tak vtedy ju vie drzat vzpriamene, ale pre istotu ho stale za nu drzim.

@sarai - puder nepouzivam, len masticku Sudocrem. Ale snazim sa casto prebalovat a dobre zadocek poutierat a vzdy dat ten krem.

@mojalili - s takou odsavackou nemam skusenosti, viem porovnat Medelu, Farlin a Chicco. Chicco elektricka je najlepsia.

@oacka - mna neboli, mam taku odsavacku, ze sa da nastavit intenzita odsavania, takze si to dam tak, aby ma to nebolelo. Pri odsavackach, kde su len 3 stupne, mi to ide bud moc slabo, co ani nic neodsajem, alebo prilis silno, co ma uz boli.

@denisse - u nas podobne - zaspava okolo pol jedenastej (ak kojim o desiatej), potom je hore o jednej, o stvrtej a o siestej a potom uz kojim kazde dve hodiny. Nemam sancu spat 3 hodiny v kuse (kedze asi pol hodinu trva kojenie a potom este niekedy aj prebalujem a hojdam, nech opat zaspi).

16. sep 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa ja ju tiez casto prebalujem a nechavam aj vyvetrat bez plienky. a sudocrem dam tiez, na vecer aj taku hrubsiu vrstvu. no akosi jej to nemizne.
16. sep 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili ja uz mam tu odsavacku tesco doma od merusky som ju kupila a mozem povedat ze je dobra mne sa asi za 15 minut odsavania z oboch prsnikov podarilo odsat 80 ml a to som si ani neuvedomovala ze odsavam vobec to nebolelo a islo to jedna radost. viem porovnat lebo mam doma farlin odsavacku balonkovu co prd odsaje a este ta aj ruka boli a medelu rucnu som skusala v porodnici ta je tiez dobra. :slight_smile:
16. sep 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai ja puder používam, Aviril, najmä preto, aby nemal vlhkosť v michelin záhyboch na stehienkach..nemal ešte zaparenú riťku, mal len problém s odreninami na tých faldíkoch z vnútornej gumičky na plienkach..ale už používame väčšie 4-9kg, tak sa to zahojilo, dávala som mu na to sudocrem alebo bepanthen..puder je fajn, používala som ho aj pri Nike, veď skús, určite jej tým neublížiš a možno práve pomôžeš
16. sep 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse rotarix sa uz neockuje... v cr ano???ved bol kontaminovany prasacim virusom... nam dala lekarka recept na rotateq ... ale tiez nedavame...
vcera sme boli na foteni tak som zvedava na foto :wink:
16. sep 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka ja som zas pocula ze rotateq je zly a rotarix je fajn
16. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka kafo zltacku aj my chceme dat teraz malej pichnut ale to az od roku a pol sa tusim ockuje. male babetka nie... teda ak mas na mysli platenu vakcinu... Bcko je uz obsiahnute v hexe. ockuje sa len A
16. sep 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam dala recept na ten rotateq... myslim ze rotarix sa uz nepouziva kedze bol kontaminovany... ale v podstate mi je to jedno kedze nedavame
16. sep 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky :slight_smile:
mozem sa k vam pridat? Citam vas od zaciatku, ale az dnes som sa odhodlala prispiet (vdaka @merikac za prilezitost :wink: )
@mojalili ja pouzivam odsavacku z Tesca a som s nou velmi spokojna, v porodnici som skusala avent a medelu a tie mi teda vobec nevedeli odsat mliecko. Takze ja s nou mam dobre skusenosti a odsavanie ma neboli :wink:
@maxara maxi myslim na teba a drzim palceky
16. sep 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá a aké plienky používate my sme mali Babylove z DM 3-5kg, tie boli super, ale od 4-9kg neboli také dobré, :fearful:
teraz sme kúpili tesco sensitive, zatiaľ sa mi pozdávajú
16. sep 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka256 @nununka Takze sa k vam pripajam, nakolko som ju kupila a naozaj musim povedat, ze je dobra a hlavne ODSAVANIE NEBOLI, normalne som mala radost z toho....

A TERAZ OTAZKA NA USKLADNENIE MLIECKA - kocky, to odsajete naraz napr 100ml a date zmrazit? Alebo sa moze postupne pocas dna poskladat mliecko (uchovavat uzavrete v ladnicke) a vzdy vecer ho supnut do mrazaku??? SOm v tomto novacik, tak sa radsej spytam.

Musela som si zacat odsavat, 1. aby som zvysila produkciu, 2. maly mi nechce z ľavého prsníka poraidne piť a mna dost casto bolieval...

KAmaratka mi pozicala CHicco balonikovu, no hrozneeee, bolelo to ako svina a nic.....tuto za 2 minuty som mala 20ml odsate....parada...
16. sep 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liluu nie si spokojna s tymi 4-9 ? ja uz sa na ne tiez presla a zatial nemam vyhrady..ty ano? co ti na nich nesadlo?
16. sep 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 moja, neskoro som si precitala tvoj prispevok, uz som ju mala kupenu. ALe dakujem, ze si na mna myslela :wink:
16. sep 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k mate chut si pozriet relaciu o ockovaniach
http://www.stv.sk/online/archiv/cesty-nadeje
z 11.9
16. sep 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liluu MY pouzivame LEN Tesco sensitive, ale dobre su aj z Lidlu Tujours, kvalitou sa tieto dve zhoduju a nedaju sa porovnat s PAmerskami, su super.... (s Pamperskami nemam dobre skusenosti hlavne pri chlapcovi,mokre vajka stale mal v tom)
16. sep 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili mozes 24 hodin skladovat v chladnicke, potom ked nespotrebujes tak supnes do mrazaku kde mozes uskladnit 3 mesiace :wink:
16. sep 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zase kupujeme len pampersky (malej) tie babylove mi pridu strasne tvrde... maly je na latkovkach zatial....a obcas ked mu dam tak tiez pampersky ale uz mal aj babylove a tie boli tiez v pohode.
16. sep 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak v tescu je teraz akcia na pampers.... :wink: 11€
16. sep 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska no neviem, filovi sa začala riťka červenať a 2x sa celý docikal, celkom mokrý bol, ale plienka pekne sedí, tak neviem čím to bolo
16. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok