Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
17. sep 2010

@tinaki1275 no ja nemam manducu, ale dnes som skusala a je tam ako tvoja mala na foto 😉

merikac
17. sep 2010

@tinaki1275 ci pana!!!! - (rozumej ci pana), ved to je postavicka zeny v treningu pri priprave na nejaky sportovy vykon a nie maminy ktora porodila 😲

merikac
17. sep 2010

@zrzulka dakujem za podporu............ 😵

janka256
17. sep 2010

@zrzulka neviem je tam napisane HCM Gardenia ja som len vyberala podla objemu vzala som 7 litrovy ale ta pokrievka je nejaka cudna ako nie je kriva ani nic ale tak ako to moze byt tlakovy hrniec ked sa tam ani tlak nevytvori sak nic mi ani nesycalo ani nic pri vareni ale tak meso sa uvarilo asi za 45 minut bravcove co si myslim ze by malo byt skor ☹ teraz neviem ci reklamovat ci vratit lebo neviem ci mi vymenia vobec za iny 😠

mirka285
17. sep 2010

@janka256 pokrievka musi urcite presne doliehat ved iba vtedy sa tam spravi podtlak....ja by som isla reklamovat...

mirka285
17. sep 2010

a kazdy tlakovy hrniec syci,takze nieco nieje v poriadku,Jani chod to vymenit.

tatianka.g
17. sep 2010

@mirka285 raz si tu spominala take suprove sanky, vies mi povedat, kde sa daju objednat?

mirka285
17. sep 2010

@tatianka.g ja som ich objednala a este mi neprisli stale ☹ www.babyborn.sk

mirka285
17. sep 2010

@tatianka.g najdes ich v kolonke hraj sa so mnou....

merikac
17. sep 2010

@mirka285 mirka a ani tie capacky?

mirka285
17. sep 2010

@merikac nie,ved to bolo v jednej objednavke spolu,este aj osuska detska....capacky mi uz budu nanic aj ked dojdu,ale stoja dve eura,takze to ma netrapi,niekomu darujem 🙂 ale tie sanky by uz mohli prist teda,asi tam zvolam buduci tyzden kde to viazne

janka256
17. sep 2010

@mirka285 no hned zajtra pojdem len ho musim vylestit lebo som v nom skusaôla uz varit 😖

tatianka.g
17. sep 2010

@mirka285 dakujem velmi velmi pekne, a uz je to dlho co si ich objednala? nasla som ich aj na bazare ale chcela som nejaku original stranku

merikac
17. sep 2010

@tatianka.g ja som ich tiez videla na minibazare,,ale predava ich presne ta ista spolocnost

mirka285
17. sep 2010

babule zavolam tam a budem Vas informovat kde nastal problem lebo objednavala som pred troma tyzdnami a dokonca mi poslali mail ze objednavku budu okolo 8. septembra posielam a stale nic 😕

tatianka.g
17. sep 2010

no ja tak objednavam nosic z liliputi, zatial to trva sice len tyzden ale nejako sa neozyvaju
@mirka285 ok budem cakat na info
(aj tak si vas kazdy den citam a porovnavam ako sme na tom s nasim Tomaskom🙂 )

stanka33
17. sep 2010

@tatianka.g ty si objednavas liliputi nosic??? aj ja si ho chcem objednat a z akej stranky??? nestiham vas citat ja som si ho tiez vybrala, manducu nechcem neviem to uviazat ani cas na to nebudem mavat...inak mne mala tiez v poslednej dobe vymysla pri prsniku ale ked je hladna pije..
inak vo vnutri mi LILI nechce spavat tak max polhodku, iba vonku za pochodu....

merikac
17. sep 2010

@stanka33 zajtra ti poslem link stranky, ked som ho nasla za 59 eur, dnes som neni za svojim pc,,a mam pocit, ze je tam je najlacnejsi

merikac
17. sep 2010

@mirka285 budem ti vdacna za info,,lebo ja checem z tade objednat tiez,,len vaham,,,,sice ak by posielali aj na dobierku, tak by mi to bolo suma fuk

tinaki1275
17. sep 2010

@merikac dakujem za kompliment,potesi vzdy🙂)))

stanka33
17. sep 2010

@merikac dakujem si zlata🙂

mirka285
17. sep 2010

@merikac ved ja som si to aj objednala na dobierku..s tym neni problem...mne aj odpisali,ze kompletizuju objednavku a okolo 8. posielaju a stale nic...tak ja im zavolam,aj tak som to mala v plane a zistim co sa deje...ja som dnes sama doma,Gabko mi ostal doma v Sali,lebo rano ide dat vytepovat auto ktore mi dnes mimochodom kupil,a nechce mi povedat ake,tak ma to sere trochu,lebo peniaze boli moje co som predala corsu a on mi doplatil a mohol to so mnou konzultovat si myslim,a Tomasko isiel dnes spat prvykrat v zivote kamaratovi...ale volala som s jeho mamou,nech to ma pod kontrolou aby nieco nevymyslali...

strasska
17. sep 2010

@stanka33
@merikac
ale uplne najlacnejsie vyjde tu, ked to preratas podla kurzu, len podla mna to nezaslu na SVK, ale keby ste niekoho mali v Madarsku
http://www.liliputi.hu/index.php?m=product&a=pr...

stanka33
17. sep 2010

@strasska diky a mate ho uz niektora????

tinaki1275
17. sep 2010

@bellablonde ano ten latkovy pruzok co sa extra vybera z toho vrecka,ale moja sa chce pozerat a uz hlavicku celkom drzi tak myslim ze to ani velmi nie je treba,len ked zaspi tak je to praktickejsie s ty m...inac aj mne sa zdalo ze jej hlavicka trci ale to je ok ...manduca je ale super..🙂)

tinaki1275
17. sep 2010

baby mi dnes s mm vyrazame von !!mamina je u mna na dovolenke a bude strazit tak dufam ze mala bude dobra,akurat ju dokrmim a ideme do santit do baru!!!oci mi sice klipkaju ale tak dlho som nebola normalne von ze mi to je jedno..
😀

mirka285
17. sep 2010

@tinaki1275 len pekne chod a dobre sa zabav 🙂

strasska
17. sep 2010

@stanka33 ja mam manducu, ale este som ju nepouzila kvoli tomu torticolisu 😖

merikac
17. sep 2010

@strasska ano , je to ona,,si sikulka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre