Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
17. sep 2010

@merikac aj ja som chcela liliputi, tak som trochu hladala po nete 😉

merikac
17. sep 2010

@mirka285 juuuj, takze to bude fest prekvapku,,dufam, ze budes nadsena a padnes z neho na rit,,,, 😀 😉 ..........co je to s tymi detmi?+ aj denis dnes chcel spat u kamarat co ma narodky,,,ale nedovolila som mu,,,tak bol aspom dlho u neho do 21* tak dlho vonku este nebol,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 😀

merikac
17. sep 2010

@strasska ja som ho chcela kupit teraz,,len som si pomyslela, ze na zimu ho asi moc nevyuzije, tak pockam do jary

merikac
17. sep 2010

@mirka285 aky je tvoj a aj ostatnych nazor na tento kocik? http://www.hrajko.sk/sportovy-kocik-quinny-buzz...

mirka285
17. sep 2010

@merikac dufam ze budes mat pravdu 😉 a tiez neviem co vymyslaju,ale ta kamaratova mama povedala ze sa nemusim bat,ze je doma s nimi,tak dufam ze nic nevyvedu...

stanka33
17. sep 2010

@tinaki1275 tak sa zabav aj ja by som isla santit ja som uz strasne davno nebola....a ja ani nemozem ist teraz k nasim...dneska do nich nabural nejaky debil autom nastastie sa im nic nestalo len auto je na srot a sa z toho este nespamatali

@strasska dik si mi usetrila cas aj ja si ho objednam ked nevynosim na jesen na jar sa urcite zide....

merikac
17. sep 2010

@mirka285 ono to je asi taka moda, spat u niekoho,,u nas casto prespavaju denisovi kamarati,,,nemam s tym problem, len mam opacny,,nechat denisa spat u niekoho,,,lebo u neho to meno Denis-postrach plati 😀 😀 😀 😀 😀

mirka285
17. sep 2010

@merikac mne sa paci dizajnom,aky je v praxi ja osobne neviem,ale ma ho kamoska a ta si ho chvali,ze je s nim velmi spokojna.....sestra ma tiez quinny ale speedi nie buzz,a ta zase hovori ze na buzz jej vadilo ze sa neda zvlast polohovat opierka na nohy ci co...ale podla mna ziadny kocik neni dokonaly a kazdy ocakava nieco ine,to co vadi mne,nemusi vadit druhemu..chces taky kupit?myslim ze Petrap ma Quiny tak ona mozno lepsie posudi...

merikac
17. sep 2010

@stanka33 fuuu, to je sila,,hlavna vec, ze su zdravi,,no potom ked je so zdravim,vsetko ok,,tak je prirodzene, ze clovek je v soku z toho a hlavne rata, o co prisiel ☹ ☹

mirka285
17. sep 2010

@merikac no ja som im tiez navrhla ze mozu byt u nas,Tomas ma izbe dve postele,takze nebol by problem,ale niako uz boli nastelovani k tomu kamosovi...ale skontrolovala som mu ruksak co si k nemu berie,nic nebezpecne som nenasla,ale aj tak som z toho taka nesvoja,vsak vies co myslim....

merikac
17. sep 2010

@mirka285 zvazujem,,ale z bazaru,,,len neviem, ci by bol vhodny na zimu,,nema nanoznik ☹((

merikac
17. sep 2010

@mirka285 tak vies co nasla moja mama denisovi v izbe ked som bola v porodke,,spala u nas asi cela banda chalanov z ulice a denis im nacapoval z pivnice domacu slivovicu do mineralkovej flase,,,!!!!!!!!!!!!!!! ako obranu pouozil vetu, ze ju chceli zapit aby bola zdrava, ze sa to tak robi,,a ze ked tatko nepije, chcel ho nahradit!!!, este dobre, ze sa niekto nasiel, co proti tomu bojkotoval,,lebo nechcem si predstavit, co by s tymi deckami porobila prava domaca slivka 😖

mirka285
17. sep 2010

@merikac sestra ma k nemu taky original fusak co je miesto nanoznika,tiez nema nanoznik....ci ty uz mas fusak kupeny iny?

mirka285
17. sep 2010

@merikac 😨 😨 no esteze to dobre dopadlo...tak dufam,ze oni nemaju domacu slivovicu 😝

stanka33
17. sep 2010

@mirka285 no ja budem taka ista mama ako ty......
inak muzov brat si raz naberal domacu ku kamaratom do flasky kde mala svokra svatenu vodu, akoze nenadadne dost... 😀 😀 😀

stanka33
17. sep 2010

@merikac no ja som sa k nim chystala ale ked neni auto doma sa bojim ist s deckami co ked sa nieco stane...ale taka som rada ze su v poriadku, lebo oproti islo dalsie auto a keby sa im nevyhlo tak naburaju aj do neho a to by bolo velmi zle

mirka285
17. sep 2010

@stanka33 hlavne ze vsetko dobre dopadlo,ale chapem ta,clovek ma z toho aj tak cudny pocit este chvilu....

merikac
17. sep 2010

@stanka33 fakt mali stastie,,,a ty sa neboj,,aj ked ta chapem,,,

monline
17. sep 2010

@merikac
@mirka285 aj nika zvykne prespať u kamošky a ja len dúfam, že je to ešte furt kamoška..a nie nejaký kamoš.. 😖 v januári bude mať 17, v jej veku som si začala s exom, dúfam, že bude mať viac rozumu...viem ako sa cítite, ale deti prejdú všetkým..nika má za sebou prvú opicu aj vodnú fajku..našťastie to skončilo len pri prvom pokuse...deckú sú zvedavé a skúšajú všetko čo môžu...a aj keď ich zavrieme a izolujeme, aj tak to raz skúsia..

bambola
17. sep 2010

@monline co je zle na vodnej fajke, ja mam jednu doma aj ked som ju uz teda par rokov nepouzila 😀

monline
17. sep 2010

@bambola presne toto mi vysvetľuje aj ona..že na tom nič nie je..🙂

bambola
17. sep 2010

@monline ale nieco na tom je, urcite sa nedaj 😉 navyse 16 je malo aj na vodnu fajku 😠 ja som si to dala doniest z egypta ked som mala asi 19, to sme mali take obdobie (cca2 roky) ale v podstate som to odvtedy ani nevytiahla zo skrine.

merikac
18. sep 2010

@monline, ved to, ze si vyskusaju mnoho veci,tak ako my,,,ale predsa je to ine, ked su to nase deti 😀

alllexa
18. sep 2010

@tinaki1275 - tak aj ja som si kukla tu fotku na plazi - uff, takto vyzerat po porode, teda parada!

alllexa
18. sep 2010

@stanka33 - ja mam ten nosic liliputi, vybrala som si ho a svagrina nam ho kupila na krst, len teraz rodi, takze nam ho este nestihla dat🙂

bellablonde
18. sep 2010

@tinaki1275 @bambola dakujem vam kocky za odpovede, budeme si to so saskou trenovat, len musim vzdy vystihnut chvilu ked je v pohode, lebo vecer som ju zase skusala nosit, ale cele mi to prerevalaaaa 😀

my ideme dnes na svadbu, sa tesim, dufam, ze si ju aj trochu uzijeme...🙂
lebo teda ja mam mega ponorku

bellablonde
18. sep 2010

aj my mame fajku vystavenu na policke ale moc ju teraz nepouzivame ,,, 🙂 😀 boli casy, ked ficala aj kazdy druhy vecer

bambola
18. sep 2010

dievcata ja som taka nasrdena, ze koniec. vobec nam nekuria a to mame chladny byt, to by este nevadilo ale dnes v noci bola strasna kosa. ja som spala pod perinou z peria zababusena az po krk a omrzal mi nos a usi. tak som isla skontrolovat moju malu, ktora spala tiez na posteli vedla mna pod dekou a perinou. kedze si to male chudatko teplo neudrzi a samozrejme aj pocas spanku sibrinkuje hore dole rukami bola cela uplne chladna az som sa zlakla ☹ a to nebola sama ani hodinku lebo dovtedy som pri nej lezala.
tak som si zase k nej lahla pod perinu a celu noc som ju tam "vykurovala". toto je neskutocne, fakt neplatime (teda mm 😀 ) malo mesacne, ze ta teplo a oni mi nechaju vymrznut dieta. jaaaaaaj, fakt by som niekoho kopla.

bambola
18. sep 2010

@monline
@merikac pozrite vsak skusit to skusia urcite a nijako im v tom nezabranime uz je len na nich a na to ako boli vychovani/e aby si zvazili co ano a co nie. zrejme je lepsie niekedy radsej nevediet, nezistovat. lebo kazdy z nas minimalne vyskusal cigaretu ale uz vo svojom dalsom zivote nefajci (ako dospelak s rodinou) len keby ste sa dozvedeli, ze vase dieta fajcilo tak nasleduje kazen apod a pritom islo len nevinne vyskusanie a tym to hasne. ci nie? sa mi hovori teraz co 😀 poviem vam o 15rokov ci to funguje 😀 a ci som sa tym riadila 😀

tinaki1275
18. sep 2010

@alllexa fakt dik ,ale ver mi ze az take uzasne to nie je...mam 1,60 takze som nizka a az tak sa na mna kila nelepia.a na fotke som stiahla brucho..ako sa dalo..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre