Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
18. sep 2010

@mirka285 no ja sa veru nechystam 🙂 ale ktovie.. este ma to boli, hlavne ta pupocna diera.. ☹

maxara
18. sep 2010

@mirka285 @alllexa ved aspon mozete ist beztrestne nakupovat

maxara
18. sep 2010

idem spat, som priserne unavena, zajtra vas snad docitam 😉

luminkasp
18. sep 2010

@maxara , maxi tesim sa, ze slo vsetko v pohodke 😉

babulky aku velkost obliekate drobcom?

bambola
18. sep 2010

@maxara vitaj 🙂 vidis, ze vsetko dobre dopadlo (klop klop) aspon si mozes dat na vinobrani cigansku bez nasledkov 😀

bambola
18. sep 2010

@luminkasp fuha, ja ani neviem moja nosi od 58 do 62, nieco je jej vacsie a nieco akurat. ale ona je taky drobec

luminkasp
18. sep 2010

@alllexa aj ja mam este kila na sebe, ja sice gate obleciem, ale som v nich ako hotova hurka a tricka akosele u mna tiez nehrozia, lebo mam prsiska ako..., takze hore hlavu, mne tie kila este idu dolu, ale pomalicky 😉

luminkasp
18. sep 2010

@bambola ja som dnes malemu obliekla dve kosele 68 a on ich ma dobre, mne sa to zda byt take velke, nasa mala bola taka malinka, tak len zo zvedavosti 😎

kafoditka
18. sep 2010

@maxara som rada, ze si konecne doma a v poriadku 😉

@luminkasp my momentalne obliekame c.62...

Ja este teraz bojujem s kopou pradla na zehlenie 😒 mam tam toho pozehnane..

mirka285
18. sep 2010

moja nosi 62 🙂

bambola
18. sep 2010

@allexa baby mna asi odstrelite ale ja mam uz 49kilo a nic nerobim, nejako mi to ide same ale ak vas to potesi este stale je to +5kilo ako pred tehu 😀 mne nevadili kila navyse, konecne mi boli rifle akurat a nebola mi taka zima 😕

mirka285
18. sep 2010

@kafoditka nespominj pradlo,ja sa uz dva dni robim ze ho nevidim...

bambola
18. sep 2010

inac ale zavisi aj kde sa to oblecko kupi lebo napriklad 62 z HaM je nejaka strasne velka a z CaA sa mi tiez niektore veci zdaju vacsie, zase tie tesko veci su tak presne ako su cislovane, aspon mne sa zda

mirka285
18. sep 2010

@bambola ty budes asi zase ten druhy extrem...co nevie pribrat...ja radsej par kil na vyse ako par kil menej...s kilami navyse mam aspon vyplnene vrasky 😀 ale ty si este mlada,tak ty take nemusis riesit...

katka55
18. sep 2010

@merikac my mame s tymi oblickami asi rovnaky problem. oznamili mi to sice uz v porodnici, ale aj tak sa nic neriesilo. teraz v 3m mame ist na sono a uvidia, ci sa ta strbinka zmensuje. vraj sa to zvykne napravit same. ak nie, tak hrozi, ze sa tam budu zbierat necistoty z mocoveho mechura ci z coho, a to by uz bol problem... ak o tom nieco zistis, daj mi pls vediet 😉

bambola
18. sep 2010

@mirka285 ja mam proste take proporcie a nic s tym nenarobim, mama mi nadava, ze uz zase vyzeram ako spajla a starka mi vzdy riadne nalozi na tanier ked k nim pridem 😀 ale je to fakt, ze to je proste moja vaha a keby som bola podvyzivena tak predsa neotehotniem zo 44 kilami 🙂 ale fakt by som sa nenahnevala za tri styri kila navyse 😉

mirka285
18. sep 2010

@bambola ja by som ti tie styri kila s radostou dala a boli by sme maximalne spoko obe 😉

stanka33
18. sep 2010

ahojte....

@katka55 my sme mali u Jurka to iste s oblickami a po roku sa nam to upravilo same nebooj sa, v 90 pripadoch sa to do roka upravi.....

my nosime tiez 62 je nam akurat,uz sa tesim kedy z nej vyrastie a povytahuje tasky so 68 aspon sa uvolni v skrini miesto...

ja obleciem vserko povodne oblecko kila mi nejdu dole uz vyse mesiaca, ale ja si aj tak musim kupit nove veci, lebo skoro ziadne nemam poriadne gate...min. tyzden som si kupila dvoje..aj tak mi je malo... ☹

stanka33
18. sep 2010

uf teraz som dovarila masovu polievku a dopiekla pernikove muffiny...uz iba zajtra kuriatko upeciem, knedlu mam a chlapom som urobila kapusticku...porazi ma takto po nociach varit.... ☹

janka256
18. sep 2010

🙂 @mirka285 ahoj tak som dnes ten tlakovy hrniec bola vratit a pohoda ani sa nepozreli ci bol pouzity ani sa ma nepytali ci chcem vymenit alebo peniaze spet ale rovno vratili peniazky tak som rada dokonca mam dojem ze s tym mali uz viac reklamacii ked to dslo tak hladko 😖 a rovno som zasla do kauflandu a kupila som si novy nejaka znacka OMEGA je 6 litrovy a je super hned som vyskusala varit v nom slepaciu polievku a ta bola za 20 minut hotova este aj moja mama sa cudovala ze tak skoro ved ona vari kura aj 3 hodiny aj tak meso je tvrde a mne sa teraz doslova rozpadavalo takze parada som rada sice bol drahsi o 20 euro ale lepsi 🙂 a funguje presne podla navodu 🙂

noemarta
18. sep 2010

@maxara ahoj max, vitaj znovu medzi nami, som rada ze vsetko dobre dopadlo a ze si bola aj z nemocnicou spokojna. 🙂
My sme sa pred chvilou vratili z vinobrania z modry, bolo akosi tesno, to som asi prvy raz zazila taky natresk ludi v modre, vacsinou je takto v pezinku. a a a je pravda, ze sme boli prvy krat s kociarom, tak aj to je ine predieranie...
Ale najest som sa najedla paraaadne, super jedlo bolo tento rok..... kedze tu rozoberate kila na vyse, nebudem rozoberat co som vsetko zozralaaaa.... 🙂 🙂 🙂 mnaaam.
@mirka285 Miri, prosim ta, aky fusak ste to minule spominali ze je drahy ale super, nechce sa mi to hladat.
Zvazujem ci kupit ten fusak, alebo kombinezu malej.... nevieeem. 😉

noemarta
18. sep 2010

mala bola dnes za hereckuuu. prikladam foto. 🙂

mirka285
18. sep 2010

@janka256 no super tak som rada ze ti hned vratili peniazky a kupila si novy a nezavadny 😉 a je to super vec,ja doma tiez casto vyuzivam,setri to hlavne cas pri detoch...
@noemarta spominali sme asi Lodger,ten je drahy ale super,da sa pouzivat zvlast aj vlozka ktoru ma,takze je super vyuzitelny aj ked je chladnejsie ale aj do tuhej zimy...a on vyzera ako dekovy ale neboj,je neprefukavy a nepremokavy a navyse aj pekny 😉

mirka285
18. sep 2010

@noemarta fiha aka kocena,pekne si ju vyparadila 🙂

bambola
18. sep 2010

@noemarta asi myslis tento fusak 😉 nieze mi ho vykupis, lebo sa na neho odhodlavam 😀
http://www.bambini.sk/sk/product/1203/lodger-fu...

bambola
18. sep 2010

@stanka33 mozes aspon po veceroch ta moja potvorka je tu pri mne a smeje sa na plne kolo a po spanku ani stopy 😕

mirka285
18. sep 2010

dnes som sa rozhodla ze pojdem dat buduci tyzden niekedy malej nastrelit nausnicky..chcela som az po ockovaniach ale nas objednala na ockovanie az ked bude mat mala skoro styri mesiace a uz ma nebavi kazdeho opravovat ze to nie je chlapec...ja neviem ci Linda vyzera niak muzne ale stale sa pytaju ci to je chlapcek a k tomu mala cela v ruzovom..nechapem

bambola
18. sep 2010

baby kolko je to kocikovne? doslo mi 700,48€ je to len samostatne kocikovne alebo je to aj s rodicovskou? lebo ta mi ma dojst az buduci mesiac povedali.

mirka285
18. sep 2010

@bambola 678 euri

bambola
18. sep 2010

a co je potom tych 22€ ? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre