Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
20. sep 2010

@mojalili - no moj tak spava bezne, kazde dve hodiny sa budi, navyse ak sa k tomu pridruzi este to, ze nechce spat, ze mrnka, tak spim mozno hodinu medzi tymi prestavkami...
Nastastie posledne dni mal uz aj trojhodinovy interval.

tinaki1275
20. sep 2010

Baby tak mne dnes mala prvykrat spapala 150ml !!!som skoro odpadla,vycucala najprv 120 a potom sa mi zdalo zeby este chcela tak som urobila dlasiu 30 a len tak prasklo ... 🙂 a som zvedava dokedy vydrzi ,normalne cez den po 3,5 hodinach 120tky je hladna tak uvidime ... 🙂
inac dik za rady na ocko ,zda sami ze odvcera ked som vyskusala od vecera repik ,je to lepsieale robim aj masaz ..tak hadam kombinacia zabera..dufam 🙂
idem varit gulas,mmsa uz nanhio strasne tesi ...vcera sme boli u mojej uzasnej svokry a tam zahlasil pred 10ludmi ze sice vyborne vari ,ale jemu chutia lepsie slovenske jedla a hlavne moj gulas!!!tak som zase na odstrel..ale nech .. 😀

katka55
20. sep 2010

@alllexa dakujem, budem kukat zlozenie 🙂

lulu1983
20. sep 2010

@alllexa nas risko tak spinkal, kym bol v postielke, odkedy spi medzi nami, je to lepsie 🙂

mojalili
20. sep 2010

@alllexa nie si znicena? ci potiahnes cez den? 😕
@luminka ta to je veru blbe, ked ochorie cela rodina. Lili byva v skolke do 15tej, len ppondelky ma tanecnu na ZUške, tak sa nahanam.. 🙂

zuzik1983
20. sep 2010

@tinaki1275 ja som mojej malej ntiez bezne davala 120-130,ale v pposlednej dobe place,tak som este dorobila,150 stiahne v pohode a place,tak som dnes dala dokonca 170a mrncala,ale viac jej nechcem dat.myslis,ze moze byt taka hladna?lebo ja mam pocit,ze ona taha dokedy ma,keby jej zarobim 200,tak by hadam stiahla aj to.ja neviem teraz ci jej nemam viac zarabat,ked ona potom ked pospi aj tak vygrca

zrzulka
20. sep 2010

@monline jeminenky... jaky sen 😒 braskovi drzim palce, urcite to dobre dopadne... to len podvedomie pracuje na plne obratky... a preco ho operuju?? predpokladam ze mlady clovek... to je narocna operacia....inak ja som mala dnes tiez strasidelny... este ze to bol len sen...

zrzulka
20. sep 2010

@monline nie nehladam do 18tky... co si??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja len ze celkovo nechapem multifunkcne veci... ja som len taky prosty clovek co ma telefon na telefonovanie, fotak na fotenie, kameru na natacanie,mp3kac na pocuvanie.... aaaaaaaa stolicku na krmenie, nepotrebujem aby vydrzala do 18tky... 😀 😀 😀 co uz so mnou?? 😉

maxara
20. sep 2010

@mirka285 ☹ veeeelmi som chcela ist, ale fakt by som nezvladla ani manipulaciu s kocikom, ani s Ninkou, ani dlho chodit a hoci teraz pisem, ze by som to nezvladla, tak som dnes cely den chodila s mamou po obchodoch.. ale zas ona mi riesila Ninku a ja som len chodila 2m za hodinu.. 😒 tak mozno trosku rychlejsie.. 😅

Inak aj mne sa strasne hovadiny snivali, ale ja som to pripisala tomu, ze spim totalne strnula v jednej polohe, lebo sa este bojim spat na bruchu.

@monline vdaka, a neboj, brat bude ok.. 😔 drzim palce

BABYYY AKO STRETKO?

zrzulka
20. sep 2010

@mirka285 polohovanie som myslela nastavenie az do takej lezatej polohy... ak to beries len ako na jedenie tak myslim ze fajn vyber... tiez mam rada jednoduche a prakticke veci... daj potom vediet ako sa ti pozdava ked pojdes omrknut do brendonu... inak cena je fajn... ja som pozerala tie stokke stolicky a teda ceny riadne premrstene... ktovie preco ked vyzeraju presne tak ako ta co si sem hodila link... ako tie potahy dovnutra maju pekne... paci sa mi stokke dizajn....

zrzulka
20. sep 2010

@maxara maxi tak ked zbadam velku cukrovu vatu zarucene sa za nou budes skryvat ty 😀 dobre vediet 😉

alllexa
20. sep 2010

@mojalili - no som - permanentne nevyspata... cez den vobec nemam kedy, lebo nespi, spi mozno hodinku a to vtedy, ked sme vonku. Potom spi este poobede taku hodinku a to som rada, ze mam chvilu casu nieco porobit. Vecer to robim tak, ze ho nakojim, idem hned spat (okolo desiatej) a mm mi ho donesie uz spiaceho do izby. Vtedy ma asi najvacsiu pauzu a budi sa na kojenie okolo jednej.

maxara
20. sep 2010

@zrzulka 😀 presne taaaaak 😀 😀 😀

maxara
20. sep 2010

@alllexa chudatko, toto i vobec nezavidim.. ☹

mirka285
20. sep 2010

caute koceny 🙂 tak som sem nakukla narychlo,lebo pozeram Panelak...len som chcela povedat,ze stretko dopadlo supeeer,sme si zase trosku pokvakali,fakt mi to dobre padlo 😉 fotky mam v mojom fotoblogu 🙂

noemarta
20. sep 2010

caute,
ja som tiez len nakukla, zajtra si vas docitam.... veru veru stretko bolo supis, aj mne dobre padlo a zjavne aj Nelke, lebo uz spi jak dudek. Fotky mam v mojom fotoblogu... 🙂 🙂
pekny vecer, dobruuu.

robika
20. sep 2010

Ahojte, @maxara maxi vitaj spat, dufam ze Ti bude uz len lepsie a lepsie 🙂
kupujete tie hracie deky? urcite je to zaujimave, lenze stoja dost penazi a neviem ci sa to oplati, ci to maju deticky radi...

@mirka285 pred par dnami si pisala ohladne toho fusaku lodger, este nemam kupeny ziadny fusak, tak si robim prehlad, ktory fusak by sa oplatil, Ty si uz tento lodger kupila?
@alllexa to Ti nezavidim, to je dost narocne, ked tak malo spinka...
my mavame dni tiez take, ze maly skoro vobec nespi, teda posledne 3 dni sme mali take, ze cely den vobec nespal, az vecer po kupani zaspal, ale zase v noci spi dobre...potom mame vzdy 2 dni dobre, takze cez den spinka aspon 3 hodinky...
v poslednom case ho uspavam vonku v kociku, tak ze na dvore mame take kamene, cez ktore chodim s kocikom a s malym to dobre natriasa a ocividne sa mu to paci, staci 15-20 minut a uz tvrdo buva...

mirka285
20. sep 2010

@robika ja nemam Lodger,ja mam original fusak Teutonia ku kociku,ale keby som si nekupila original Teutonacky tak si urcite kupim Lodger 😉

robika
20. sep 2010

@mirka285 mirka vedela som, ze si o tom fusaku pisala, tak som si myslela, ze ho chces kupit... citala som o nom a dost ho chvalia, ale aj tak som si neni ista, este som myslela na fusak od emitex 3v1... a Ty mas dost prehlad 🙂

mirka285
20. sep 2010

@robika Emitex je tiez fajn,celkovo Emitex ma dobre vyrobky,tiez si ich kocky chvalia...ten Lodger je taky stylovejsi,ten Emitex je viac klasika...podla mna by si bola spokojna aj s jednym aj s druhym 🙂

robika
20. sep 2010

@mirka285 dakujem mirka 🙂 , este porozmyslam a jeden z nich kupim urcite

monline
20. sep 2010

dík..tiež veríme, že to dobre dopadne..brat má 40 a idú mu dať mechanickú náhradu chlopne..

monline
20. sep 2010

@zrzulka dík..tiež veríme, že to dobre dopadne..brat má 40 a idú mu dať mechanickú náhradu chlopne..

monline
20. sep 2010

@mirka285
@noemarta pekné fotky zo stretka, mali ste super počasie dnes, pekné maminy ste 🙂

merikac
20. sep 2010

ahojte babulky- asi som vadna,,ale mne neusiel este ani jeden diel panelaku 😀 😀- proste na nom slapem
@maxara - co to citam??-ty si uz aka funkcna - zato tvoj mm, je asi ako po operacii 😀 - ty to vsetko absolvujes a on to asi za teba preziva 😀
@mirka285 stolicka je vyzera byt super,,ja som nad nou este neuvazovala, zda sa mi to este skoro,,,aj niektora budete davat deti do chodakov*pavukov?

Wou dnes ste kavickovali- super pocasie je- konecne, mohlo by tak dlhsie vydrzat,,,
@mojalili ako ste prezili dnesny den?- co tie dasienka?
@katka55 mna ani nenapadlo uvazovat nad forbou, uz som bola od porodu 2x u kadernicky,,a v pohode, az na to, ze posledny tyzden vidim vsade svoje vlasy,,aj vam padaju??????? 😠

robika
20. sep 2010

@merikac na panelaku ficim aj ja, ked nestihnem v telke, pozriem si ho z archivu... a vlasy mi zacali tiez velmi padat, vsade su, myslela som si, ze padaju iba mne... nebude to z kojenia?

monline
20. sep 2010

@merikac tiež pozriem panelák, ale skôr v repríze...dnes som chcela vidieť ten nový seriál Kriminálka Staré mesto, ale zdal sa mi zabrzdený a nezaujímavý,,,nemám nič proti Fialovej, ale tie zábery na ňu ako na niekoho hľadí boli prehnane dlhé, snažila som sa nájsť jej v tvári nejaký výraz, ale ona sa tvári rovnako..

ja pavúka ešte nemám, ale keď už bude Danko pevný, tak ho tam dám..Nika mala pavúka rada, páčilo sa jej, že sa dostane kam chce sama..a dalo sa niečo popritom porobiť...začala chodiť ako 11 mesačná s chrbticou sme nikdy nemali problémy

vlasy mi nepadajú, mám ich celkom fajn teraz

merikac
20. sep 2010

@monline ani som nepostrehla,ze ide nieco nove v TV 😀 Mne detska doktorka sice povedala, ze je zasadne proti pavukom,,ale ze ked treba cosi urobit- aj ona osobne to robila- neublizi dietatku dat ho don na 15-20 minut a co si pamatam, tiez sa v nom Denisovi pacilo
@robika pri prvom som kojila cca do 2mesiacov a tiez som si myslela, ze zostanem holohlava,,

mirka285
20. sep 2010

aj ja ficim na Panelaku 🙂 ja tiez na pavukovi nevidim nic zle,aj ked viem ze niektore mamicky tvrdia ze je to pre deti nevhodne...ale zas podla mna to nebude taka tragedia,aj my sme boli strceni v pavukovi a nic nam nie je 🙂 ja si poziciam od sestry a vyskusam....novy serial som ani ja nepostrehla,ale ja vlastne pozeram telku vzdy az vecer..

merikac
20. sep 2010

@mirka285 zlata sestra,skoda,ze ja mam surodencov o dost starsich a po ich detoch su kociky, choditka a ine vymozenosti dnesnej doby totalne "po zaruke" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre