Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
24. sep 2010

@maxara@bambola: k politike.... a co ja, co nemame ani balkon, len svetlik na medziposchodi? co budem pestovat ja? Pride k nam niekto na polikance s obzerancami? 🙂

@katka55: mame rovnaky problem, u nas zatial zabera len mai tei - nosic, v kociku byt nechce ani za svet, ale my zase mame reflux, dufam, ako @alllexa pise, ze po 3 mesiaci to bude fajn

maxara
24. sep 2010

@strasska 😀 som rodena politicka 😀 😀 😀

@gijar no myslim, ze takto isto to bolo aj predtym, ze mozes pracovat, rodicak ti vezmu a daju ti preukazatelne naklady na skolku, max vsak do vysky 300e.. len predtym ti zobrali rodicak a dali len polovicu ako strop..
no ale dobre, ani mna to uz nebavi, nikam to nevedie..
a mimochodom, ja som Fica nevolila, len pre informaciu 🙂 a ani sa ho nechcem zastavat, ma riadne za usami, tak ako vsetci, co su tam.. ale Smradicovu a Dzurindu by som nevolila, aj keby totalne rovnaky nazor ako ja, a to zial len preto, ze ja im jednoducho neverim.. oni maju tak ohyzdne a nesympaticke ksichty, ze neverim im ani nadych

gijar
24. sep 2010

@alllexa tak moj kebyze na rovnom ma byt tak reveme cely den 😀 takze je bud v lehatku, lebo 6kg nevladzem nosit na rukach stale, alebo na bruchu spi (v noci a obcas ked sa podari cez den). na chrbte nechce byt, v postielke, v kociku ....tak co s nim?vymenit? 😀
@tinaki1275 tak to je sila. mne sa tu nastastie v statnom sektore podarilo zamestnat, som ucitelka AJ a kedze AJ tu neovladaju oni bohvieako,tak sa mi to podarilo...ale znamy na mna kukali, ze to zazrak sa stal 😒 tak neviem......
my sme mali najom za 2-izbak 560 tusim, neviem kolko to bolo metrov, 50 mozno....teraz sme v inom meste, kde je lacnejsie....takze mame 3izbak. suma je bez energii samozrejme 😒 nastastie si nemusime platit bo MM ma preplacany...inak by sme sa na celu tuto zapadnu krajinu mohli vykaslat 😒 ...preto hovorim, ze na SR nie je az tak zle, ked to porovnavam 😉

mojalili
24. sep 2010

NO NASMIALA SOM SA RIADNE, CO MATE PESTOVAT NA BALKONOCH A RODINNYCH DOMOCH 😀 😀 😀 😀
Tip na balkon - fazula, bude sa vam tahat az k susedom a mozete od nich vyberat aj eurace od ks - fazulky... 😉

maxara
24. sep 2010

@lulu1983 ty by si mohla mnozit orchidey a fikusy 😉

maxara
24. sep 2010

@mojalili 😉 za prenajom fazule-rastliny, ze im pekne ozelenieva plochu balkona 😀

katka55
24. sep 2010

@lulu1983 ja som rozmyslala nad satkou, ze by mozno pomohlo nosenie, ale je mi luto vypargat tolko penazi za satku, ak tam nakoniec mozno vobec nebude chciet byt. jeden nosic sme dostali, ale nie som si ista, ci je dost bezpecny a hlavne je az od 3-4 mesiacov... konkretne tento: http://www.webareal.sk/feddo/eshop/33-1-NOSICE-...

nina88
24. sep 2010

Tak som si co to precitala spatne a som rada,ze nie som jedina z inej planety a niekto pochopil moj nazor... 😉 Dakujem... 🙂

adelaine
24. sep 2010

@mojalili alebo susedia ti zaplatia za to, aby si odstranila tu fazulu, lebo prestavali vidiet cez okna :D

mirka285
24. sep 2010

ahojte....vidim,ze som tu rano nacala debatu a celkom sa zabavate 🙂 🙂miki ke budes pestovat tu zeleniu daj vediet,ja mam kadejake fajnove kamaratky a budem im to ponukat jak biozeleninu,ta je draha,tak nieco zarobime 😉 maxi no a ty jedine do filmu,ja si ta viem zivo predstavit..podla mna aj scenaristka by si bola dobra...myslim si,ze urcite ma kazda z nas kusok svojej pravdy a musime sa aj trosku akceptovat navzajom...aj ked obcas to ide len velmi tazko...

maxara
24. sep 2010

@adelaine no vidis, ty mas tiez podnikatelskeho ducha 😉

@mirka285 😀 by som zomrela od hanby..

maxara
24. sep 2010

Inak prisiel domov mm a pytal sa co je nove, tak som mu hned supla, ze nam zalmuzneje rodicak a on ze "no co uz".. tak to no co uz ma popchlo k vysvetleniu, ze "chapes? ti co maju podla zakona narok a vynimocne tam patrim aj ja, tak tym vezmu a daju okrem inych aj cigoskam co nikdy nerobili.." a mm mi na to zahnojil "my sme si teraz s Branom dali dve ciganky na vinobrani, tak by malo byt minimalne o dve menej" 😅 teliatko.. tak ma zrusil.. este ze som sa vyventilovala tu. 😵

maxara
24. sep 2010

@lulu1983 ozaj a dnes som si na teba spomenula. Rano som uspavala Ninku na terase a vysla som s nou na take odpocivadlo, co tu mame a na chryzantemach som zbadala taku mega modlivku zelenu. Tak ma napadol ten konik pred tvojimi dverami do izby v porodke 😉 aj tak si mala podla mna do mna kopnut..

adelaine
24. sep 2010

@maxara nasi mm sa nad tym nejak moc nevzrusuju...
celkovo, ja sa rozculujem nad mnozstvom veci, a moj mm len mavne rukou...

maxara
24. sep 2010

@denisse aj na teba som si spomenula dnes, ty si tusim chcela take to zavesne kreslo, taku platenu hojdacku, co mame na chalupe. Tak mm mi dnes kupil 😔 😵 z lasky (ja som mu dnes z lasky kupila medovnik na vinobrani, som tam odskocila s ocom na skusku jeho obleku na ninkino uvitanie do zivota). Inak mi poslal dve stranky a na jednej stali vsetky tie kresla o 20e viac ako na druhej a ta ista znacka.

maxara
24. sep 2010

@adelaine no ved.. mali by sme dat nejake stretko a pomavat rukami spolu vsetci, nech sa tolko nerozculujeme, hm?

zrzulka
24. sep 2010

@bambola coze???to je sila.... nebola opitaa? mne sa minule stalo ze cudzia zenska mi zacala oblapavat maleho za rucky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak jej hovorim nech ho nechyta... a ona dalej, tak som jej chytila ruku a odtiahla .... ale uz nasrato.... ona na mna urazeno pozrela a utrusila len ze ved ma ciste ruky.... no jasne... pokladnicka v predajni ma fakt ciste ruky..... na taketo situacie nie som pripravena.... ved ani ja si nedovolim chytit ani kamoskine babo a nieto este cloveka ktoreho ani nepoznam 😒

zrzulka
24. sep 2010

@maxara vyzerala som na vinobrani velku vatu a teba nikde 😀 😀 😀

zrzulka
24. sep 2010

@katka55 z toho ta bude akurat tak riadne boliet chrbat 😒 ja som ho mala kym som sa nedozvedela o ergonosicoch... to sa neda porovnat... nemoze plakat preto ze nevidi???... nas tiez nebol rad v kociku ale teraz kym na neho rozpravam tak je v pohode....dnes sme boli doobeda dokonca 4 hodky vonku co je u nas rekord....no vsak sa mi aj prvy krat prekadil....

zrzulka
24. sep 2010

... k politickej debate sa nevyjadrujem.... stacil adrenalin vcera 😀 😀 😀 dnes uz neprosim....je smutne ze stat sa nestara o vobec nic.... ci uz su to rodiny s detmi, ci dochodcovia.... handicapovani ludia... zdravotnictvo, skolstvo.... nevidim jedinu oblast na ktoru by sme mohli byt hrdi ze funguje.... je to fakt smutne.... moj muz ma tiez dva joby aby sme ako tak vyzili ... tiez je to na ukor rodiny 😖 a takto ziju mnohe z nas co k tomu dodat....?
no a debata ordinacia.... tu uz nesledujem

maxara
24. sep 2010

@zrzulka ja som tam bola dnes iba okolo 13tej s mojim ocom, na pol minuty a este ani neboli poriadne stanky rozostavane a obsypane.. dala som si zmrzku u osmana a isli sme do zeleziarstva na stanici kupit tyc. Ale zajtra pojdem s vatou 😉 pojdes?

duja
24. sep 2010

Ach jaj no na Slovensku je to veru nezavidenia hodne..myslela som, ze sa vratime aj s malym..ale to radsej budem tu sama na vsetko ale aspon budeme moct zit..

adelaine
24. sep 2010

@maxara mas recht, bodlo by to 😉 🙂

cigaretka5
24. sep 2010

@gijar Celu tvoju diskusiu som necitala skončila som
pri tom kde tvrdis že zahraničné ekonomiky majú budúcnosť a v pár príspevkoch ďalej sa priznavas že nie si ekonóm a ani sa tomu nerozumies. Ak tvrdis že zahraničné ekonomiky sú v poho potom ti asi unikol posledný rebríček zadlzenosti a nepostrehla si že Slovensko patrí k tým najmenej zadlzenym.......

cigaretka5
24. sep 2010

Baby a čo má fakt vytaca sú ľudia tvrdiaci ako je to terazna sk lepšie a sami sú niekde v uk alebo Írsku a nemajú v pláne sa vratit, taký slovakpatrioti tých milujem

noemarta
24. sep 2010

fuuuha,caute, teraz som si vas docitala, od rana som nemala cas si sadnut za pc.
ostra vymena nazorov, ja politizovat v tejto teme nebudem, ale .....neda mi sa neozvat, len tolko, najlepsie je sa vyhovarat na predchadzajucu vladu.
A kazda jedna z nas ma svoj uhol pohladu,svoj nazor, takze neviem preco sa hned niekto uraza a rozhorcuje... 😒 😉
@maxara fuuha, nezavidim ti, ty po operacii, a krstiny a vinobranie a kolaudacia na krku.... prajem ti, aby si to vsetko zvladla bez ujmy na zdravyyyy,hadam ti rodina mm, pomozu 🙂 🙂

cigaretka5
24. sep 2010

Baby vy čo budete zajtra v pk na vinobrani dvaja najvyšší ludia s červeným mutsy kočíkom sme my......

maxara
24. sep 2010

@cigaretka5 😉 asi tak nejak..

@noemarta ale pomozu.. neboj.. aj ked by som radsej zorganizovala neco pre 40 bab z konika ako kolaudacnu party s mm rodinou, ale tak aj oni su zabavni..

Viete co sa mi teraz stalo? Okupkali sme Ninocku, dla som jej prso a zrazu zacala tak grcat, aj nosom, tak som zase kricala, nech dycha, potom plac a rev a mm ju zacul z dola, dobehol a tak som mu oznamila, ze ideme rektalkovat, lebo bambu je zrejme zapecene, LEBO vcera dostala od mm otca BEBU, lebo bol kupit v dmke mliecko a to nase nemali, tak kupil bebu (to preto, ze som bola tak dlho v BA a zabudla som zobrat susene, mala som so sebou len zarobene a to mi stiahla kym som cakala v nemocke), co samozrejme nepovedal, ved naco.. A ked uz mala polku flase v sebe, tak zadelil, ze aj toto jej chuti, tak to je super.. skoro ma piclo, ked sa to prevalilo.. No a teraz bola taka zapecena, ze mi az rektalka odmietla vojst do kakaca.. ☹ navela navela sa mi to podarilo, ale ani cez rektalku a ani po jej vytiahnuti nic neslo, tak som ninke cez tu rektalku urobila taky maly klystir. Najprv jej vysla brutal husta kasa a potom este vystrelila na mna a na zem brutalny fekal.. cela som bola od hoven.. 😅 a zrazu ticho, ziaden plac, mm jej supol flasu mliecka a uz si spokojne cuckala.. no ale aspon ze sa nam toto podarilo dost z nej, chudatko moje bambulate

maxara
24. sep 2010

@cigaretka5 a kedy asi tam budete? my budeme tak stredni so zelenym Vulcanom a obrovskou cukrovou vatou 😝

maxara
24. sep 2010

@cigaretka5 a ked ma zbadas, kopni do mna..

KTO ESTE IDE NA VINOBRANIE? Aj tam sa mozeme stretnut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre