Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
24. sep 2010

@maxara No o 15 mame spicha u svokrovcov tak keď sa zorganizujeme tak myslím že tak okolo 16. Ale teraz má nápad že asi bude bitka o kocik ale červený mutsy tlaceny niekym a v jeho okoli dvaja dlhani - asi budeme jediní, ale sak tu nás poznas aj z nemocky, len na rozdiel od nemocky si aj vlasy umyjem aj sa namalujem ......

cigaretka5
24. sep 2010

@maxara Najskor ta poklopkam pi ramene a keď nič tak kopanec

maxara
24. sep 2010

@cigaretka5 😀 este kebyze rozoznavam kociky.. no ak si vsimnem cerveny kocik, budem hladat dvoch dlhanov.. no a ci si vas pamatam.. teba som videla len tak ukosom a tm sice s nami isiel vo vytahu, ale som nevedela, ze je to tm, tak som ho nejako neobzerala 😉

maxara
24. sep 2010

@cigaretka5 ale bud nezna, uz som si prezila dost bolesti 🙂 pjosiiiim

miki060707
24. sep 2010

@maxara ahojte, inak ja som mala pri sonu bebu prvé mesiace a tak zapekala a také revy, dala som nutrilon comfort a bol klud, nám beba ublížila...

monline
24. sep 2010

@katka55 ten môj nechce ležať v kočíku, chce sa obzerať..našťastie sa dá zdvihnúť opierka v hlbokom, tak ho tak dávam, obzerá sa, spokojný je..keď sa unaví, tak potom ho dám do rovna a uspím, to sa natriasa kočík, alebo ho preložím do starého kočíka, ktorý má remene a dá sa kolísať...ale v posledné dni sa mi darí uspávať ho 2x za deň v posteli poležiačky pri kojení..

miki060707
24. sep 2010

ahojte, jaaj, ja tiež končim s polit. debatou, určite mame každá svoj názor a to je správne, ...tak ja už fakt končim a nebudem sa navážať na pani Radičovu, alebo pána Fica...
ale mohli to nechať ten rodičák, no nie, ale srať na nich...
Mirka, ak sa mi niečo urodí na záhradke, tak sa ozvem, na cene sa dohodneme 😉

maxara
24. sep 2010

@miki060707 no ved, keby som vedela, ze mu nedoslo, ze sa to nesmie len tak z brucha menit.. a ja uz BEBU nechcem ani vidiet

strasska
24. sep 2010

ahoj, pekny vecer zelam. Aj vy sa tak tesite na vikend ako ja, konecne nebudem na deti sama 🙂 A to je pri tom Julinka uplny poklad, doobedu spi v kociku cca od 9-12, potom od 2-3 doma a nakoniec opat v kociku od 5-7, ale to uz ju vecer budim lebo vcera napriklad spinkala az do 8 😲
My sme rev v kociku zazili pri Miskovi, tiez si pamatam, ze som ho nosila na rukach a kocik nakoniec tlacila. 😅 S kocikom sa skamaratil az ked z neho videl a nemusel v nom spat 😉

merikac
24. sep 2010

@maxara tak z celeho dnesneho vasho debatovania dievcence som sa na koniec aspom zasmiala,,na slovnom spojeni brutal fekal,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 😀 ..kde ty na to chodis----------------

maxara
24. sep 2010

@merikac este teraz mi smrdia ruky, co mi nejdu poriadne umyt.. a to bud rada, ze som slovo fekal pouzila v suvislosti s hovenkom.. mojim synovcom bezne hovorim "drz fekal" akoze bud ticho 😅

maxara
24. sep 2010

@strasska aj Ninka je taky pokladik, ked ju netrapi nieco ako stupel v zadku, ale to je len vynimocne, vlastne len teraz po tej hlupej bebe a predtym sme mali daaaavno naposledy

merikac
24. sep 2010

@strasska tak to je aj nas pripad, casto tlacim kocik pred sebou prazdny a herecka sa diva na svet z mojich ruk,,,a jak sa dolezito tvari,,,a najnovsie,ked idem do tesca,,tak nebude vo vajici ano bohovi,,,na ruky a rozdava usmevy na kazdeho kto o nu zavadi pohladom 😀

maxara
24. sep 2010

@merikac 😵 to je mileee

merikac
24. sep 2010

@maxara ...povedz to mojim rukam 😀

strasska
24. sep 2010

@merikac ja som s Miskom v kociku vzdy natriasala az kym nezaspal, co niekedy trvalo aj 50min, potom cca 30 min spal, ale uz po 25. minute som utekala smer domov, pretoze po zobudeni spustil do 30s.taky rykot, akoby som ho tyrala 😠
A ako 2 mesacny mi spal denne 3x30 min. zvysny cas visel na prsniku, alebo mal vzdusny kupel, alebo som skakala na fit lopte, ci nahodou nezaspi 😉

maxara
24. sep 2010

@merikac uvidis ako ti to bude chybat, ked ti mala zacne behat.. 😒 az mi je smutno, ked si predstavim, ako to teraz leti

strasska
24. sep 2010

@maxara tak Julka bola zatial bez stuplov, a ona si vsetky slzy vyroni pri cviceni 😢

maxara
24. sep 2010

@strasska ja sa obavam toho, ze ked mam prve pokladik, ci druhe nebude take nieco ako moj zatko

maxara
24. sep 2010

@strasska ☹ chudatko, ale tak tu zapchu tiez neprajem nikomu, aj ked je to teda aspon v nasom pripade jednorazova zalezitost.. ale ty kojis, nie?

maxara
24. sep 2010

@strasska ty nahodou nemas cestu okolo vinobrania 🙂 ? ja viem, blbost, ale uz by si mohla zavitat na zapad 😅

maxara
24. sep 2010

@strasska Inak ked mi prejdu tieto moje kadejake neduhy a Ninka bude vacsia, tak sa chystam za kamoskou do KE, ona nam tam bookne vzdy nejaku izbu na intraku, takze celkom v pohode a lacne ubytko. Tak potom sa tam mozme kuknut navzajom do kocikov 😉

maxara
24. sep 2010

Viete co ma sere? Ze ked ja mam moznost byt takto neskoro v noci na koni, tak tu so mnou nikto nekeca, trpim si tu samomluvou a samotukom a je vybavene.. pojdem spat a rano najdem este tri strany debaty

merikac
24. sep 2010

@strasska 😀 😀 vzdusny kupel 😀 ...........mne toto mala s tym spanim 3x30 min robi posledny tyzden,,,,,

maxara
24. sep 2010

esteze mam celkom peknu profilovu fotecku..

miki060707
24. sep 2010

heeej som tu

maxara
24. sep 2010

a ozaj, dnes som varila tie kuracie rulicky, co raz robila tusim mon, z maggi napady, ale ja som ich robila bez toho maggi.. som si ich okorenila len tak, ako som uznala za vhodne a vobec este neviem ako to chuti, lebo som varila az ked prisiel mm domov, cize som zacala po 18tej

miki060707
24. sep 2010

@maxara a ozaj už môžeš jesť všetko???? už neboli nič? myslím, či máš krče, už ako algifen môžeš vyhodiť, nie?

merikac
24. sep 2010

@maxara zajtra ideme mm, byvalemu kolegovi na 40-tku gulas party,,,ziadna nobl slava,,ale taka prava nefalsovana pohodka,,a moj mm sa ma pyta, ze co kupinma,,ja naneho kukam,,,ze ci sa nedohodli partia,,a ze neeeee,,,tak rad,,je to srandista,,tak iste nejaky fasa napad by to chcelo

monline
24. sep 2010

@merikac aj tak to skončí pri fľaši..si myslím 🙂 to je najjednoduchšie..čím väčšia, tým lepšie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre