Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
24. sep 2010

@merikac no ty si super.. ja neviem vyberat darceky, ale ked nic nemas kupene, tak asi zvaz podla toho, co je otvorene zajtra.. nas sused je srandista, ale riadny a on ma 40tku o dva tyzdne.. no a on dal nasmu druhemu susedovi na 40tkunejake funny tricko.. ja vacsinou kupujem viacero tematicky spojenych malych darcekov, ktore vzdy odovodnim.. 😒 nevioem fakt

@miki060707 no radsej nie..nemala by som.. ale skusam, co si mozem dovolit. Bolesti nemam take tie zlcnikove, obcas ma picha pri peceni, ked sa prezeriem, co momentalne nechtiac robim, lebo mi netravi hned, ale az neskor. Takze sa musim naucit jest inak ako som bola zvyknuta. Asi polovicne porcie a castejsie, co je na materskej fajn, ale v praci nepouzitelne,..

monline
24. sep 2010

@maxara dnes šla Nika na vinobranie k svojmu otcovi (je z Pk)..aj by sa mi páčilo pozrieť tam,a le ohlásila sa mi návšteva, prídu pozrieť malého a zajtra je u nás Babie leto, je to oslava v dedine, kadejakí hostia sú popozývaní (normálne som sa zamyslela aké i/y), hudba, stánky, zábava..bude tam fajn..už postavili na ihrisku veľký stan pre prípad, že bude pršať..teším sa, s malým tam pôjdeme, on má rád hlučné akcie, ked sa môže z kočíka obzerať

maxara
24. sep 2010

@merikac a ma nejake hobby? alebo kde pracuje? ako co?

merikac
24. sep 2010

@monline, vidiiis,teraz, este ze si sa ozvala,,,ma napada v tej suvislosti,,ze je blizko jeden obchod, kde predavaju alkac v zaujimavych falsach....

strasska
24. sep 2010

@maxara prepac maxi, uz sa ti venujem
ano kojim, takze sa nam zatial zapchy vyhli
....ak bude druhe ako nas Misko, vylovim z pamate vsetky tipy a triky ako na neho/ju
.... nie nemam cestu okolo, mozno aj dobre, bo ja mam teraz stale chut na sladke a na alkohol ☹
..... ked budes v ke, urcite kukneme do kocikov, aj keby som mala prejst trasu herlany kosice peso 😉

monline
24. sep 2010

@maxara no..kebyže vydržíš s polovičnými porciami až do práce a potom aj tam, tak natoľko schudneš, že budeš konkurovať tinke a ostatným štíhlym laňkám 🙂
mne našťastie chutí aj dobre trávi..nech zjem čokoľvek..🙂

merikac
24. sep 2010

@maxara kamionista a to je cely jeho svet,,,,,,,,,,,, 😀

miki060707
24. sep 2010

no ja idem už do postele, deti spia už 20 minut, tak to treba využiť... 🙂 paaa

monline
24. sep 2010

@merikac no..strhla by som niekde na ulici dopravnú značku so 40tkou...resp. skúsila zohnať u cestárov..možno s a to dá kúpiť (svokor dostal pred rokmi 50tku)

miki060707
24. sep 2010

@strasska ahoj, prosim ťa na akej ulici bývaš? nepoznáš dvorkinovu?

monline
24. sep 2010

@miki060707 sladké sny

strasska
24. sep 2010

@miki060707 poznam, lebo som na furci byvala asi 20 rokov
preco?

strasska
24. sep 2010

@miki060707 a byvala som na Bielocerkevskej, teraz uz 10 rokov byvam v Herlanoch - dedinka 30km od KE

merikac
24. sep 2010

@monline a zavru ma 😀 .................ale poviem mm, nech skusi zohnat,,bola by prca,,,,,,,,,,,,

miki060707
24. sep 2010

@strasska mne tam bývala tá kamarátka, čo zomrela....tak som si na nu spomenula, ked ste tu spomínali KE....

maxara
24. sep 2010

@monline no ja neviem, ako sa bude Ninke pacit, ale dufam, ze sa bude, lebo ked bude rucat z kociara, drbne ma.. no a mne prestalo travit teraz po tom zlcniku, inak som oredtym nemala problem.. a nie ze ci vydrzim ae budem musiet, lebo to, co som obvykle zjedla na ranajky normalne, mi teraz stoji v krku do obeda.. vlastne od nemocnice som necitila hlad a to zjem o dost menej ako predtym. Uz som si myslela, ze mi nerobili zlcnik, ale bandaz zaludka, co by tiez nebolo na skodu 😉 ale chuda ja nikdy nebudem, neboj

@strasska oki, tak sa tesim, ale bude to najskor na jar

@merikac nuz tak mu mozete kupit nejake vlnene papucky a vesticku, ide zima.. 😀 ja viem, blbost, ale to som dnes videla na vinobrani, tak ma to napadlo.. ale vies co som videla v egypte? tam maju tie palubovky v autach vystlane kozusinou taviou a aj na radiacej pake maju taky strasfukel 😀 to by sa mi pacilo, keby som dostala.. ze akoze, nech ho v zime nechladi

strasska
24. sep 2010
strasska
24. sep 2010

@maxara joooooooj tak to je este daleko, ale i tak sa tesim 😉

maxara
24. sep 2010

@merikac no to co pise mon je super napad 😉 urcite lepsi ako ten moj strasfukel

maxara
24. sep 2010

@strasska Ivetka, ani sa nenazdas a kukas mi do kocika 😉 a ozaj, vzdy ked ta tu zbadam, tak si spomeniem na slovo strasfukel a teraz som ho aj pouzila vo vete.. to je take sproste slovo, normalne sa mi chce na nom smiat 😀 😀 😀

petzi
24. sep 2010

Ahojte babulky, ako sa vam dari s ratolestami.
Viem,dlho som sa neozvala, tak vam podam info.
Uz som na SVK, opustili sme partnera, otca mojho syna.je nam fajn, mame 10tyzdnov
a 5 dni, zajtra krst a velmi sa tesime.vazime 5600g a meriame urcite dost.
Vsetky vas zravime a prajem vsetko dobre 😉
S pozravom Petzi s Innsbrucku a Jan Mikael.pa 🙂

monline
24. sep 2010

@merikac alebo šlohni kohlík s čilipapričkami maxare z balkóna, oblož klobáskami a zabaľ do celofánu

maxara
24. sep 2010

@petzi fiiiha ake mas ty novinky.. mile aj nemile.. 😒

maxara
24. sep 2010

@monline heeeeej, to je moooojeee.. ja to sice nejem, ale pysim sa nimi, ake su mrte stiplave 😀

monline
24. sep 2010

@petzi vitaj doma...držím palce aby nový život bol lepší

monline
24. sep 2010

@maxara ja by som ponúkla jeden z mojich troch kohlíkov čilipapriečiek čo mám na terase, ale zvädli mi..pritom rovnako ako ty som sa o ne nestarala..ako len je to možné? 😀

merikac
24. sep 2010

@maxara a co je vlastne ten strasfukel??????????? 😲

strasska
24. sep 2010

@petzi vitaj doma 😉

merikac
24. sep 2010

@monline
@maxara teraz si trafila klinec po hlavicke,,ako toto by bol darcek pre necho ako vysity,,,maxi,,nebud lakoma a dones kochlik s cilipaprickami,,,ja ti za to navarim nieco dobre🙂))))))))))

monline
24. sep 2010

@merikac a ešte zvyknú predávať také rôzne ceduľly do auta...s vtipnými textami, možno aj niečo také by (popri fľaške) potešilo..ale aj to tričko s vtipným nápisom..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre