Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
26. sep 2010

@mirka285 mirka prosim ta kde v auparku ste kupili ten mixer? to taky nejaky maly rucny? lebo taky by som chcela aj ja aby som nemusela vytahovat nejaku velku kravu kvoli jednej kasicke 😠

bambola
26. sep 2010

@boddez jej to ste skoro ako my, nasa mala je 8.7. 🙂 krasna je, pozerala som si album. a ste len vy dvaja? (ak sa mozem opytat)

boddez
26. sep 2010

@bambola ano sme len sami dvaja...🙂))a je nam suprovo....sme zdravý spokojny krasne rastieme...no čo nam chýýba? 😀 😀 😀 😀 😝

mirka285
26. sep 2010

@mojalili ano zatial je to moj favorit len sa chcem pozriet na nu nazivo....

kafoditka
26. sep 2010

Caute babizne, vonku je hnusny cas a mna doma slak trafuje, lebo sused preraba byt a momentalne od rana vrta v kuchyni, ktora ma susednu stenu s nasou spalnou ☹ Maleho mi uz 2x zobudil, co plakal lebo sa zlakol takze Peto ide robit vedla poriadky... To si nemoze dat pokoj aspon v nedelu, ked uz vrta cely tyzden?? 😠 😠

MIRKA tu hribikovu polievku by som si teda straaaasne dala, take ja lubim 😉

@boddez vitame ta, Sofinka je krasna 😵

boddez
26. sep 2010

@kafoditka dakujem ..noo je krasna ved je po mne..🙂)):D:D:D 😀 😀 😀 😀

mirka285
26. sep 2010

@bambola mixer vies co je taky rucny,ze jedna hruba tyc,nie metlickovy,tak k tomu je taka nadobka co na to nasadis a tym mozes sekat alebo slahat potraviny...tak ja som chcela len tu nadobku lebo ten mixer mame,ale neda sa to kupit zvlast,tak som kupila taky mensi co stlacis poklop a on mixuje..maju ich v Nay....

oacka
26. sep 2010

@kafoditka my zažívame to isté. sused zvrchu asi zbíjačkou dáva dole starú podlahu,malá sa tak strašne zľakne. keby to robil vkuse,bolo by to lepšie, ale on trochu zavrta a prestane. ona chce spať a vždy sa s desom prebudí.... a stále s tým začína od piatej popoludní, keď je malá zlostnná. 😠 😠 😠
my dnes ideme gratulovať švagrinej a Kikinej krstnej. chcem tam porobiť veľa rodinných fotiek,aby som mohla vyrobiť vianočné pohľadnice. teraz majú v happyfoto zľavu na väčší formát, tak to chcem stihnúť. preto chcem Kikušu vyfešákovať. 😀

mirka285
26. sep 2010

@boddez vitaj v klube 🙂 no idem varit lebo mam toho na dnes pozehnane 😉

boddez
26. sep 2010

@mirka285 🙂 🙂 🙂 naaapodobne sofinka v Klokanke a varime..:D:D

cigaretka5
26. sep 2010

@kafoditka No a sused vie o tom že porušuje domovy poriadok.? V nedeľu je v panelakoch zakázané robiť veci čo narusuju pokoj a ticho

kafoditka
26. sep 2010

@cigaretka5 no zrejme o tom nema ani páru... 😒 no a pre istotu mu zacal kontrovat aj sused nad nami... ☹ milujem panelakovy zivot... 😠

zrzulka
26. sep 2010

@boddez vitaj medzi nami 😀
to je obdivuhodne ze vychovavas dcerku sam...klobuk dolu... 😉

zrzulka
26. sep 2010

@cigaretka5 my sme boli dodobeda ja som sa chcela vyhnut davom ludi... ze pojdeme aj dnes ale akosik pocasie nevyslo... musim varit 😠

@mirka285 mirka ma napada jablckova zemlovka ked mas kopec jablk 😉 ja zboznujem zemlovku.... hned by som si dala taku fajnu s maslom a bielkovou penou 😉

zrzulka
26. sep 2010

@oacka krasnu princeznicku mas veru.... nas drobec tiez hypnotizuje fotak... a najnovsie uz zacina chytat do rucok co mu pride pod ruku. najnovssie stahuje na sebe plienku a potom krici lebo nic nevidi 😀 😀 😀 podareny je

boddez
26. sep 2010

@zrzulka dakujem víítam...nieje to nič obdivuhodne ...svoje male krasne klbko milujem ...a som na nu hrdy...🙂)je to moje vysnivane babatko 😀 😀 😀

zrzulka
26. sep 2010

@boddez a preco ste ostali dvaja ???co sa stalo s matkou malinkej?....niekto ti s nou pomaha ci to zvladas sam? prepac tolko otazok ale ja nikoho takeho ako ty nepoznam.... verim ze malu zboznujes, je krasna..... Dcerky su tatinkove, aj ona bude zboznovat teba 😉 😉 😉

boddez
26. sep 2010

@zrzulka je moja mala princezna a stale bude...zvladam to sam ...babka z dedkom su sice o par bran dalej ...ale kedze prauju tak vacsinou sme sami...ale zvladame to ...a tesim sa z kazdej sekundy s nou..velmi ju lubim 😵 😵 😵

adelaine
26. sep 2010

ahojte koceny,
aj mna poraza, vonku je hnusne, maly je nervny, len pisti....ale aj tak som
poslala mm kocikovat, aspon som navarila a konecne upratala...hadam to vydrzi
aspon dozajtra 😒

a inak, narobili ste mi priserne chute na taky nedelny kolacik, mnam...dala by som si.

bambola
26. sep 2010

@kafoditka @oacka predstavte si, ze ked chcel nas sused vrtat tak si prisiel spytat, ze kedy by mohol lebo, ze obcas pocuju nasu malu mrnkat tak, ze asi mame babatko 🙂 no uzasny, to sa mi este fakt nestalo aby sa niekto prisiel spytat 😎 akurat, ze nase malej je to jedno, ona sa nezobudi, minule spala v kociku a sli sme okolo robotnikov co pilili beton a mala ani nezmurkla 😀

bambola
26. sep 2010

@boddez vidno, ze ju lubis 🙂 nasa mala je tiez tatova ale tak na hranie, zvysok je moja starost 😀 😠 ale nieeee, teraz krivdim, pomoze aj tato, nielen pri hrani 😉

boddez
26. sep 2010

@bambola hehhe kazdy tatik....ma ine starosti radosti..🙂)))veim ze mate dobreho tatika...moja situacia je ina..🙂)) 😎 😎 😎

robika
26. sep 2010

Ahojte, tak toto pocasie ma zabija... nevedela som maleho uspat, lebo kocik po terase vobec nenatriasa ☹ , sice teraz trochu zaspal pri papani, ale to mu vie vydrzat iba par minut... myslela som si ze babatka budu radi spat pri dazdi, ale vobec to na mojho maleho neucinkuje...

@boddez vitaj medzi nami 🙂

@oacka @kafoditka ako to citam ako to je so susedmi, no neviem ci sa chcem prestahovat do panelaku, byvame teraz v dome, lenze so svokrou a tak sme zacali s mm uvazovat, ze ked nemame zatial na domcek ani peniaze ani cas, pojdeme aj do panelaku, len aby sme boli sami... ale ked clovek natrafi na blbych susedov, tak to je potom hrozne...

noemarta
26. sep 2010

@boddez vitaj medzi nami, klobuk dole pred tebou 🙂
Adelaine spomina ze by si dala nedelnajsi kolacik a ja uz som si ho upiekla, tvarohovo-jablkovy. Zatial je vrely, tak neviem aky je, ale vyzera dobreeee. 🙂 🙂
Ved co budem v takomto pocasi, no pieeeect. 🙂 Moja polovicka a mala spia a ja coooo??? 😕

boddez
26. sep 2010

🙂 už spinka aj to moje klbko male pekne..aj papušku som jej nachystal a pokial som jej nachystal tak mi zaspala..🙂))to ona vie velmi dobre..🙂))no nemiluj ju 😲 😲 😲

robika
26. sep 2010

no to mate super, ze vase deturence pekne buvkaju, ten moj buval naozaj dlho, az 20 minut 🙂 a takto som ho nasla.. davam foto a teraz uz veeelmi place, takze sa ideme hrat s mamickou 🙂

adapa
26. sep 2010

Môžeme sa pridať aj my?Lukáško sa narodil15.6.2010,mal 50cm a 3540g.Na svet sa trochu poponáhlal,lebo termín mal až 20.7.2010.Ale čo už.Hlavne že bol a je zdravý.

katka55
26. sep 2010

vitajte @adapa a @boddez 🙂
ja som vcera uplnou nahodou narazila na jednu babu, ktora robi poradkynu nosenia, a tak uz mam doma pozicanu satku a ideme sa skusit satkovat, kedze kocik uz nie je nas kamarat 😠 ale viac sa mi asi pozdava manduca... uvidim 😉
...a u nas je dnes nedelny kolacik jablkova strudla 😵

mirka285
26. sep 2010

no tak ja som konecne dovarila,dopiekla a sme aj naobedovani...tak som piekla ten kolacik co som hodila vcera link,zatial mi chladne na balkone tak dat vediet ci to stalo za tu piplacku 😉 Linda je na tom asi ako vase deticky,cela past v puse a kuse co vidi a nevyse je akasi nevrla ☹ pockam kym stuhne kolac,a pojdem k mame s malou sa poprechadzat,u nas zatial neprsi 🙂
@boddez ty mas u mna velke plus,obdivujem chlapov ktory sa nevzdaju zodpovednosti a zoberu zivot do svojich ruk...Sofia bude na Teba urcite pysna a vrati Ti vsetku tvoju lasku 🙂

merikac
26. sep 2010

@katka55 nepamat, presne,,ale ty si sa pytala, ked budem vediet nieco nove o tej oblicke, ze chces vediet info?!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre