Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
26. sep 2010

@mirka285 som zvedava,,ako bude chutit ten puding s kyslou smotanou na jablkach,,,,daj vediet,,,mne mamina upiekla to jablkove pyte,,,- taj uz je jasne,,preco ja som lava na pecenie,,lebo moja mamka, pecie kazdy vikend,,a ja som nikdy nebola prinutena a ked,,tak mi to zabralo kopec casu- som na to jednoducho lava 😨

merikac
26. sep 2010

🙂 koceny,,mne dnes mm, uvaril obed, zemiakvu kasu a peneny bravcovy bok- take nezdrave a take dobreee,,,mnam,,ja sa dnes hram cely den so zehlenim a s malou,,,,,,,,

monline
26. sep 2010

@boddez vitaj..ako dlho nás čítaš?

monline
26. sep 2010

@merikac ahoj..aj mne ide žehlička, mám straaašnú kopu na žehlenie..doobeda som varila a snažila sa malého uspať...muž sa ma pýtal, že prečo je malý dnes taký upišťaný a prečo tak zle spí...tak som mu povedala, že je taký stále 🙂

cigaretka5
26. sep 2010

@kafoditka ja na vasom mieste idemn ich slusne poziadat a ak neskomncia volam mestkych policajtov

bambola
26. sep 2010

no nasa mala tiez nie a nie spat hned ako ju polozime je hore a pritom na nej vidno aka je nervozna z toho ze je unavena. von nemozme lebo leje ako z konve uz od noci. teraz pisem jednou rukou a druhou kolembam autosedacku lebo uz mam za cely den nosenia dooost 😖 klipkaju jej oci ale stale sa mechri a je hore. cely den strasne prdi tak ju podozrievam, ze aj brusko ma bolave trosku 😒
clovek by si myslel, ze deti pri takomto pocasi zalomia a oni nic to len my dvaja sme taki ochrapani 😀

monline
26. sep 2010

@bambola aj Daniel je v posledné dni nepokojný a nevydrží spať viac ako hodinu, ale dnes spí len polhodinky..zaspáva mi kolísaním v kočíku alebo na rukách..našiel si takú polohu, že si čelo s noštekom pritlačí na moju ruku, vtedy ho stačí jemne kolísať..

katka55
26. sep 2010

@merikac ano, ano, ja som to bola. co si sa dozvedela?

mirka285
26. sep 2010

@merikac babule kolac je dobry,pekne drzi po kope,vobec sa nerozteka,nie je presladeny a ta kysla smotana sa stratila v tom pudingu...ide to chutovo dokopy,recept i zaradujem medzi oblubene,lebo navyse aj dobre vyzera ten kolac,skoda ze Vam nemozem poslat kostovku.....a zacalo prsat takze tvrdneme doma aj my 😖

monline
26. sep 2010

@mirka285 veru škoda, že nejde poslať kúsok..ale skúsim si ho niekedy upiecť i ja

merikac
26. sep 2010

@katka55 ze to ma vacsina populacie a pritom o tom ani nevie,,ide o to, ze v tej - strbinke-cyste sa, moze nahromadit moc-co vedie k zapalu, preto tie preventivne prehliadky,ale vraj to nieje nejako zivotu nebezpecne a zvykne sa to do 1roka upravit 😉 asi tak som laicky pochopila vyklad nasej dr.

merikac
26. sep 2010

@mirka285 idem ho urobit aj ja,,kupila som si smotanu- muz ide zajtra do prace, tak mu ho nabalim,,,,dufam, ze sa zadari, aspom tak ako tebe 😉

mirka285
26. sep 2010

@merikac podla toho obrazkoveho postupu sa neda pokazit....je s nim len trosku piplacka...

robika
26. sep 2010

@bambola aj moj malicky je taky, ze place a je mrzuty, len kvoli tomu ze je unaveny a pritom nie a nie zaspat, ale my toto mavame uz niekolko dni, nie iba dnes... aj ked dufala som ze uprsane pocasie zaberie a bude kludne buvat cely den, ale prave naopak...nastastie v noci spinka poriadne a Tvoja v noci buva ako?
@mirka285 no vyskusam ho aj ja urobit, teraz jem strasne rada sladke, tak ked hovoris ze je dobry, treba ho vyskusat 🙂

boddez
26. sep 2010

@mirka285 dakujem ..nooo....stale asom tuzil po dievčatku ...svoju malinku milujem ..to ze sa jej matka zachovala ako sa zachovala...to je uz jej vec... 🙄 🙄 🙄 .stale bude moje male babatko pre mna to najcennejsie...a neskutočne ju milujem ...uzivam si materskej a robi tatikovi velikansku radost ta moja sofinka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

boddez
26. sep 2010

@monline no registroval som sa včera🙂) 🙂 🙂 🙂 🙂

monline
26. sep 2010

@boddez a odkedy si na Sofinku sám? od narodenia?

boddez
26. sep 2010

@monline 🙂 🙂 🙂 od 11.7...2010 tj od druheho dna ako sa narodila od kedy som prisiel za nou do pôrodnice vybavil som si z lekarmi aby som tam mohol byt s nou a chodil som na hotel sa len vyspat..bol som tam s nou od ran do večera mamičky babatka a ja zo sofinkou..:D::D...vraj take este v bojnickej nemocnici ..nemali 🙂 🙂 🙂 🙂 a potom sme sli domkov a začalo sa najkrajsie obdobie v mojom zivote 🙂 🙂 🙂

robika
26. sep 2010

@boddez mas moj hlboky obdiv a Sofinka je stastne babatko, ze ma takeho super otecka 🙂

boddez
26. sep 2010

🙂 🙂 🙂 dakujeme...som ststatny aj ja..pretože niečo tak užasne ...som nezazil nikdy ako zaživam teraz ..je to môj pokladik...a dava mi najavo ako jej je dobre ked sa usmieva ...ked spinka ked je spokojna a stastna ...milujem ju tak ako este nikoho na svete..nebudem milovať 😀 😀 😀 😀

ericica
26. sep 2010

@boddez krasne si to napisal 😵 😵 😵 mas moj hlboky obdiv....skoda ze je takych chlapov malo ☹

ericica
26. sep 2010

kocky dnes sme cele dopoludnie shopingovali....malinka spinkala,Rebi sa hrala v detskom kutiku tatik na nu daval pri kavicke pozor a maminka nakupovala..... 😉 😵 troska som si uzivala ,,,ale ako vzdy nie na seba ale na moje kocky 😀 😝

boddez
26. sep 2010

@ericica 🙂)) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

oacka
26. sep 2010

@boddez vitaj medzi nami! konečne ďalší východniar! rodili ste v Bojniciach, ale bývate okolo KE?
tak ja som úplne nespokojná s mojou foto seansou,lebo rodinní fotografi sú naprd... 😠 dve fotky zo sto sa dajú použiť,ale jedna je hrozne podarená, aj s naším starším krstným synom,čo hrozne miluje mm:

pepppe
26. sep 2010

@boddez uzastne,,,prajem vam vela vela zdravicka,,,,,, 😉 😉 ste o dva dni strarsi ako nas alexik,,,,, 🙂 klobuk dolu,ze sa vies tak krasne o malinku postarat vela chlapov by to si myslim nedokazalo 😉

boddez
26. sep 2010

@oacka dakujeme...ano rodila v bojniciach ...pretoze jej biol matka je z handlovej ..a ja som košičan ..a byvame aj s mojou malou kočkou v KE.... 🙂 🙂 🙂 🙂

boddez
26. sep 2010

@pepppe prajem alexikovi vela zdravička.....a dakujem ..viem pretoež ju milujem... 🙂 🙂 🙂

cigaretka5
26. sep 2010

caute baby , konecne trosku volno . akurat si tu obzeram fotecky malej . Mame za sebou prve profi fotenie a mala to zvladla uplne super aj ked sme museli pocas toho krmit ............

cigaretka5
26. sep 2010

@bambola az teraz som si vsimla ze tie nase dietky su v jeden den narodene

cigaretka5
26. sep 2010

@boddez ja mam asi este tehu demenciu az teraz som si vsimla ze si chlop , vitaj medzi nami- i ked ja som tu len obcas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre