Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
26. sep 2010

@boddez mám pocit, že si sa tu našiel a že sa medzi nami mamičkami dobre cítiš..asi si prečítaš kopu ženských záležitostí, ale- čo už, na muža sme akosi neboli pripravené 🙂

monline
26. sep 2010

@boddez pekný nick 🙂

mirka285
26. sep 2010

idem do hajan
@boddez aj ty uz chod,rano vstavas,nech nie si unaveny...dobru noc vsetkym

boddez
26. sep 2010

@monline noo je to prijemny relax...si pokecat ...s vami ..a vela uzitočnych rad som tu nasiel... 🙂 🙂 🙂 🙂

boddez
26. sep 2010

@mirka285 my sme mali zo sofinkou predvečerny šlofiik...nieosm unaveny...:D:D:D...ladke sny aj vam 😅 😅 😅

monline
26. sep 2010

@mirka285 dobrú noc

monline
26. sep 2010

@boddez je fajn byť v spoločnosti ľudí s rovnakými starosťami a radosťami

boddez
26. sep 2010

@monline 🙂 🙂 🙂 vačšinou radostami... 😀 😀 😀

meruska
27. sep 2010

dobre ranko babenky a chlap 😉

dnes som si privstala, Timko este chrni, lebo ma caka mega navsteva z mojej roboty.,..10 a viac zvedavych zien...ale aspon poklebetim... teraz ale musim doladit byt, nachystat vela dobrot aby sa u mna citili dobre...uz len aby Timi nebol nesvoj z tolkych ludi

lulu1983
27. sep 2010

dobre ranko vsetkym 🙂

@boddez: vitaj, nech sa vam dari so sofinkou takto krasne nadalej 🙂 mas skvelych rodicov, ked ti takto pomahaju, urcite maju obrovsku radost z vnucatka

@meruska: drzim prst, nech to pekne vyjde 🙂 timi nech je spokojny

uffff.... vonku prsi, tohto tyzdna sa bojim... ma prsat vela.. risko byt v kociku stale nechce a ked bude liat do mai teiu ho nevezmem moc :( hmm.... tento vikend budeme mat krstiny... nejako sa vobec netesim

boddez
27. sep 2010

@lulu1983 ano to mamm ..a pomahaju .mi ..aj ked vela času nemaju ale poomahaju...🙂))) 🙂 🙂 🙂 🙂

boddez
27. sep 2010

😕 😕 😕 to čo je zase vonku?:::: 😕 😕 😕

kafoditka
27. sep 2010

Bre ranko babulky - a aj tebe
@boddez 🙂 Tak dnes to vypada na den straveny doma, to pocasie je desne 😒 Co budete porabat?
Baby, sa mi lubi, ze je tu medzi nami chlap, super ozivenie na konovi, nie? 😉

boddez
27. sep 2010

@kafoditka bre ranko aj vam..prajeme ...no dnes to vidim na hrkalkovo umojkany den... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som mama tata v jednom..🙂)) 😲 😲 😲

zuzik1983
27. sep 2010

@tinaki1275 aj moja mala bola doteraz v pohode,ale posledny tyzden grcka dost a to po kazdom papani,niekedy aj po 2-3 hodinach,potom place a ja neviem ci je hladna alebo je jej zle.z prsnika jest nechce tak jej davam z flasky a je jedno,ake jej dam mlieko,ci moje MM alebo UM,grcka tak ci tak.moze to byt aj tym,ze jej davam vela?ona vypije aj 200ml,ked jej dam menej,tak dost place a pyta aj kazdu hodinu a pol.baby ja si myslim,ze je to vela aj casto,co myslite vy?a treba davat cajik alebo vodu,ked sme na UM?a kolko by bolo vhodne za den?

lulu1983
27. sep 2010

@kafoditka : kafko, dobra otazka, mala by som zehlit, ale sa mi nechce a pradlo je este maaaalinko vlhke, tazke som rozhodla, ze je mokre a este pocka 😉 ja stale dufam, ze sa aspon cez obed kusok objavi oskar na oblohe

bambola
27. sep 2010

@lulu1983 lulu a preco nie mei tai? ja si prave pochvalujem manducu, ze aj ked prsi malu tam supnem a vezmem velky dazdnik. takto nezmokneme ani jedna. keby sme sli kocikom moknem ja 😠

my bezpodmienečne dnes musime von lebo uz vcera bol nervozna z celeho dna doma a to bol velky dom u nasich a toto je dvojizbak v blave 😀

lulu1983
27. sep 2010

@bambola: trochu sa bojim, ze mu v tom bude zima... ked nebude silno prsat, urcite pojdeme von

mirka285
27. sep 2010

dobre ranko 🙂
@zuzik1983 s tym papanim aj u nas je to tak,aj si dost odgrcne po jedle,vypije ledva 100 ml,tk ja jej potom ponuknem za hodinu ci to chce dopit...momentalne nedavam ziadny caj,lebo nechcem aby si naplnila zaludok ked tak neporiadne pije mliecko...ale myslim ze je to len dacasne,zaujimave je,ze rano vzdy stiahne 15o ml bez problemov....tak moj plan na dnes je-uz mam umyte vlasy,to bol bod cislo jedna,teraz cakam kym Gabko odite do prace,skor ako odite kazala som nech ide vybrat tu novorodenecku vlozku z autosedacky,potom chcem poupratovat trosku-utriet prach.vytriet dlazky a okolo druhej ideme so segrou do Brendonu tak omrknem tu stolicku a ked bude dobra hned ju aj kupim...som sa rozkecala,co?
@lulu1983 neboj krstiny budu v pohode,aj pocasie sa vylepsi do vikendu 😉
@meruska tak ty budes mat dnes veselo,ku mne sa nahlasili baby z roboty na stvrtok,tak tiez sa tesim,ja sa vzdy len bojim aby mala bola dobra,ale zatial bola vzdy 😉 a aspon si poklebetis,a tak

bambola
27. sep 2010

@lulu1983 ja nase vzy dam aj pancusky do manducy a navrch nejaku neprefukavu mikcu, pod tym asi dve vrstvy a teplo ma aj od teba , kedze ju mas na hrudi 😉 ale podla mna by to elegantne vyriesil aj taky jesenny overal 🙂 nemusis sledovat co kde ako trci 😉

adelaine
27. sep 2010

dobre ranko vsetkym,
my mame dnes velmi zly den, pokracuje po zlej noci, neviem co sa deje 😖 😢
furt placeme, nechce papat, len malo, potom plac..som na nervy ☹

lulu1983
27. sep 2010

@mirka285 dakujem.. ideme na styri dni k svokrovcom pod tatry.. asi preto som taka nervozna.. nebudem vo svojom + krstiny budu v rezii svokry - poviem to rovno, ked ide o moje dieta, chcela by som rozhodovat sama, takto nebudem mat sancu a mm ma nepodpori - je mu to jedno, hlavne, ze to bude za nami
@bambola: jesenny overal mi nespominaj: pred 8 dnami som jeden kupila a je mu maly, zase rastie ako z mlieka 😉 normalne zboznujem pancuchy, lebo tie sa natahuju 🙂 🙂 🙂 mate manducu taku modru s bielou hviezdou vpredu?

kafoditka
27. sep 2010

@mirka285 daj potom vediet, co si kupila 😉

noemarta
27. sep 2010

ahojte, dobre ranko, teda ako komu, u nas sa este spi, mala.... 🙂
my sme mali v celku dobru noc, ale predvcerom bola mala skoro co hodku hore, neviem co sa dialo....
ja neviem co budeme my dnes robit, lebo vonku je hnusne, doma mam vsetko porobene, barak vyupratovany, navarene, napecene, vcera vecer som si este aj pozehlila,no neviem, asi budeme iba spaaaat.... 😉
@mirka285 joj, aj ja budem musiet este skocit do brendonu, lebo ja tava, strasne sa mi tam pacil taky vlneny podsity sveter pre malu a a a a a som jej ho nezobrala a teraz banujem, tak teraz ho mam furt v hlave, musim jej ho kuuupit. 🙂 ja jej uz musim kupovat 68cku velkost, zas som jej vcera upratovala v skrini a a a vela veci som vyradila, co su jej male. a to mam teraz objednane veci z nextu a 62, tak som zvedava, do kedy jej to vydrzi, zeby mesiac?! fasa...
@adelaine ahooj, Mati, to ma mrzi ze je maly taky, mozno to je tym pocasim.
ako som spominala, my sme mali taku vselijaku noc predvcerom, ale uz je dobre

zuzik1983
27. sep 2010

@mirka285 no ale 200 sa mi zda moc a tak casto,a este ked to aj vygrca.dufam,ze ju to coskoro prejde,lebo na poradnu idem az buduci tyzden,ze by som sa na to popytala doktorky

bambola
27. sep 2010

@lulu1983 prave z tohto dovodu som este nekupila overal aby mi z neho nevyrastla 😉 a uvidim aj podla fusaku, ked kupim riadny hruby fusak tak nebudem kupovat zimny overal asi.
nie, my mame taku fialovu maducu s farebnymi pasmi.

bambola
27. sep 2010

Skusite mi poradit? lebo uz som mierne zufala ☹
mala kedysi spavala velmi pekne v postielke, zmenilo sa to ked sme sli na tyzden k nasim. V novom prostredi sa necitila dobre tak sa zacala viazat na mna resp. na cicik. Odvtedy zaspava len na ciciku, ukludnuje sa na ciciku, musim si ist s nou lahnut a ked zaspi na ciciku tak sa pomaly odtiahnut. Ked ju dam do postielky hned je hore a nechce tam spat. Chce spat len so mnou.
Mne by nevadilo, ze spava pri mne ale nemusela by spavat na ciciku ale dost sa aj bojim, ze by som jej mohla v noci ublizit, resp. ju zadusit mam sice teraz este lahsi spanok ale nemozem si to zobrat na zodpovednost. Prosim poradte ako na nu.
Len mi neradte, ze vyplakat lebo to podla mna nie je riesenie, takemu malemu dietatu to moze ublizit a nasa mala dokaze plakat aj dve hodiny vkuse az z toho zachripne Netvrdim, ze vobec nema plakat len proste nechat ju smarenu v postielke a nechat rumadzgat v dvoch mesiacoch nie je podla mna ok.

adelaine
27. sep 2010

@noemarta ahojcek, ty sa mas...sikulka...
ja teraz momentalne nestiham pri malom nic, ked ma takyto den,
len sa nosi na rukach alebo v satke, nedajboze ho polozit...tak dufam,
ze je to prechodne, ako pises, lebo fakt netusim v com by bol problem...
ma len zlu naladu z pocasia zrejme 😀 😀
..ainak k rym velkostiam, risimu oblikam 74 ach jaj, tiez sa riadne natahuje 😅

@mirka285...presne aj u nas, predtym vypil standartne 160 ml ako nic,
leraz vypije ledva 100 ml 😖

oacka
27. sep 2010

ahojte, ženy! a chlap! 🙂 my sme doma z detskej chirurgie, Kike našiel chirurg trhlinku v dupke! dúfam,že jej ju nespravil ten doktor predtým! takže jej neroobil žiadne sondy ani nič, že to asi krvácala z toho. ja som happy!!!! mlieko ešte pre istotu nebudem veľmi jesť,ale občas si dačo skúsim dať. teraz spí v autosedačke,ona je vždy z lekárov totál hotová. 🙂 včera zaspala o osmej večer, zobudila sa o 3:50 a o 7:15 ráno! a to už týždeň takto spinká. len sa jej včera ťažšie zaspávalo,zobudila sa ešte raz s revom,asi ju tie ďasná zaboleli, pocucala hryzátko a gél a zaspala. idem vás prečítať. my tu máme úplnú tmu,chce sa mi spať.

oacka
27. sep 2010

@zuzik1983 vraj treba dávať aj feniklový čajík,aby malú nezapekalo... inak aj moja minulý týždeň a aj včera čo to vygrcne. predtým sa jej to tiež nestávala. včera dokonca vygrcla dosť. a teda grgá v jednom kuse.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre