Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

carrie84
28. sep 2010

@adelaine - nasmu sa tiez nechcelo past koniky - len ked mal naladu 😉 A zrazu jedneho dna - z nicoho nic zdvihol hlavu a odvtedy pasie uplne ukazkovo 🙂

To s tym zrkadlom by zaujimalo aj mna - este som o tom nepocula.

zrzulka
28. sep 2010

@kafoditka toto aj svokra furt ze bude lakomy, to aj pri miske hovorila.... som ju hned vyviedla z omylu ze vsetky deti maju rucky v pasticke 😉
a nas maly sa rad pozera a skeri do zrkadla.... my sa casto do neho pozerame ale viem ze svokra mi uz pri miske hovorila ze deti sa pozerat do zrkadla nemaju.... len neviem preco.... aby neboli samolubi zeby???? 😀

kafoditka
28. sep 2010

ja si myslim, ze Maxara to bude urcite vediet, s tym zrkadlom, len si musime na nu pockat 😀

merikac
28. sep 2010

@kafoditka
@lutsine my kazde rano vsavame s tym, ze asi hodku stojime pred zrkadlom a mala ma soolo,,najskor sa na seba divne pozera,,potom sa rosku uskrnie a ked zbada, ze to babo na druhej strane sa uskrnulo, tak sa vyskeri este viac az sa potom smeje,,potom sa uchaa- no proste pre mna to je uzasne divadelne predstavenie,,a s tymi poverami,,aj moja bude lakoma- lebo na zatate paste a bude umelkyna vraj, lebo ma dlhe prsty, atd,,atd,,,uz sa nad tym ani nepozastavujem, co babky povedia....
@mojalili ved ani Emma sa este neprevracia z chrbatika na brusko,,,obcas sa da do takeho klbka a zacapi si tvar o podlozku,,ale este, ze by sa cielene prevracla, to nehrozi,,,to tam je co za strigu- daka vasilisa premudra, ci co 😠

@zrzulka ja by som sa tiez neodvazila pre ten drziak ist,,alebo skor,- uz by sa mi hnusil,,,,

a teraz na zaver Vas pozdravim a zazelam pekny dnik 😵 - zobrala som to opacne,,,,ale som sa odusevnila s tym zrkadlom 😀 😀

zrzulka
28. sep 2010

@kafoditka co je bosorka???

zrzulka
28. sep 2010

@merikac ved to ked si predstavim ze sa v tych miestach grupuju potkany tak kaslat nan.... i ked vcera ma to sralo... ale co sa budem hnevat na malu za to.... ona si aj tak neuvedomuje este hodnotu veci(nie je to prva ani poslena vec co znicila alebo stratila) ani to ze nieco nespravne urobila... este je mala na tieto veci 😉

kafoditka
28. sep 2010

@zrzulka 😀 😀 nieeee ale Peta ma vzdy na vsetko vysvetlenie 😉

zrzulka
28. sep 2010

a my mame dnes 3 mesiace :O))))) boze jak to leti... a tiez sa este neprevraciame ale uz to nepotrva dlho myslim lebo on je dost pohyblivy. a vase deti uz tiez chytaju do rucok? dari sa im? lebo ten nas sa snazi ale este pevne neuchopi... akurat tak si plienku furt na hlavu stiahne a potom sa jeduje ze nic nevidi 😀

zrzulka
28. sep 2010

@kafoditka uz sa tesim na jej vysvetlovanie, to vzdy stoji za precitanie 😀 😀 😀 ... fuuu musia sa jej ckat ked ju tu tak spominame:O)))))

zrzulka
28. sep 2010

baby a ked idete von a fuci davate len spanielsku deku ci uz aj fusak? jak tak pozeram na maleho tak o chvilu sa nam uz nezmesti do vanicky. budeme musiet vytiahnut sportovu cast. ale myslim ze bude aj spokojnejsi ked bude vidiet. lebo on je zvedavy jak stara blazkova 😀

adelaine
28. sep 2010

..a co je inak s Maxi?
necitala som to mnozstvo stran dozadu...nemam na to cas, iba narazovo,
ked maly spi, ako teraz...viem, ze absolvovala tu operaciu a potom uz nic .. 😒

mirka285
28. sep 2010

dobre ranko...jej to s tym zrkadielkom bude pekna blbost lebo ked si vsimnete tak je nacapene na kazdej rozvojovej hracke,ci hracej deke,ci lehatku....keby to bolo pe deti nevhodne tak by ho tam nedavali 🙂 babule ja musim dnes upratovat kedze som vcera nic nespravila a straaasne sa mi nechce....
@zrzulka toho potkana si viem zivo predstavit,mne sa tiez obracia zaludok ked vidim takeho tucneho vypaseneho potkana....

kafoditka
28. sep 2010

@zrzulka ja mam zavinovacku od Emitexu - prechodnu- malemu dam polodupky, bodynko s dlhym rukavom, mikinu, ciapku a zabalim ho do tej deky. Na kociar dam ten vrch aby na neho nefukalo a to mu bohate staci.. Ved ked teraz vytiahnes fusak, co mu budes davat, ked bude v zime -5..? 😉

adelaine
28. sep 2010

@zrzulka veru, minule som riesila, ze moj sa uz tiez pomaly nezmesti do vanicky
a kde to este aj fusak by som tam mala napchat :( som tiez zvedava, odkedy mozu
byt v sportiaku...ale asi zavisi od typu kocika, vsak?

mirka285
28. sep 2010

@zrzulka podla mna je na fusak este teplo,moja mala bola vcera cela spotena a to som ju len trosku lepsie obliekla a dala len do letnej zavinovacky...

mirka285
28. sep 2010

@kafoditka jeeej Domi,presne tak obliekam aj ja malu,vcera som jej dala ale teplejsiu bundicku a normalne mokry chrbat mala..
@adelaine presne ako pises,zalezi od kocika...

adelaine
28. sep 2010

@mirka285 mne risino place, ked ho teplejsie obleciem, asi nema rad viacero vrstiev na sebe,
a nechcel byt ani v tej spanielskej deke pozapinany

kafoditka
28. sep 2010

@mirka285 ja ho nechcem moc prehrievat, aby sa nespotil a neprechladol.. a ja som strasne zvedava, ako si moj Filip zvykne na to, ze ho budem teplejsie obliekat, lebo on neznasa, ked mu je teplo a robi vzdy cirkus.. o hrubsej ciapke ani nehovorim. Ale tu asi riesit nebudem, myslim, ze detom staci, ked im dame aj tensiu nie? Ved overaly maju teple kapucne..

kafoditka
28. sep 2010

@adelaine muzova sesternica ma peg perego pliko p3 sportak a malu tam mala od 4 mesiacov.. Ty mas tusim pp nie? Inak ja som sa straaaaasne zalubila do sportaku bugaboo bee, strasne sa mi lubi co vsetko vie, ked si hodite do googlu, pustite si video, stoji za to... a pozrite, co som nasla, v akych farbach ho maju: http://mainebabytreats.com/category_7/Photo-Gal...

zrzulka
28. sep 2010

@mirka285 mi hovor o tom nieco, mna este teraz strasie ked si na to spomeniem... asi budem mat problem tadial prejst prvy krat po incidente... sakra a este v tych miestach sa mala tak rada pozera na vodicku... btw moze potkan ublizit clovekovi? v podstate je to plache zviera nie? jeho vlastne vydesilo to ako tam padol ten nas drziak... ja si hned predstavujem vsetky tie choroby ktore prenasaju.. tam inak chodia do tych miest ludia vencit psov...

pokial nefuci tak to obliekanie neriesim len ked fuka tak je to take neprijemne ze hadam by som ho do toho fusaku aj dala 😒 tiez ho velmi neobliekam. zatial som len tenkou dekou, len predvcerom som vytiahla spanielsku ale ked vidim ako ine mamicky babusia deti tak sa mi zda ze my sme asi prilis odvazni... to je fakt ze ked uz teraz dam fusak co v zime. V zime som ratala ze budem davat spanielku aj fusak a bude navleceny v overali

@adelaine ja som minule v poluse videla tak stare dieta ako pato a bolo uz v golfaci. to sa mi zda skoro... ja ratam ze vydrzime maximalne do toho novembra a potom sportak...

zrzulka
28. sep 2010

@kafoditka no jasne, podla mna staci ked bude mat chranene uska....
inak nas sa pri obliekani rehoce lebo jeho to stekli 😀 😀 😀

kafoditka
28. sep 2010

na tej stranke su dva typy bugaboo - cameleon a bee, ten mensi je bee 😉

kafoditka
28. sep 2010

@zrzulka s tym sportakom sme na tom podobne...max. november

adelaine
28. sep 2010

@kafoditka jj mam Peg, ale chcela by som ho vymenit za iny...kukala som len link, co si pridala,
tie kociky su kraasne 🙂 ved minule na kave sme videli jeden na zivo, vsak?

adelaine
28. sep 2010

aha co som nasla:
http://www.nasarodina.sk/magazin/modules.php?na...
test kocikov, ten bugaboo obstal najlepsie

kafoditka
28. sep 2010

@adelaine ano ano to bol on... len keby nebol taky drahy... 😒 vcera som ho ukazovala Petovi, bol nadseny, ze aky je dobry a ked si pozrel cenu skoro ho vystrelo, ze ci mi nestaci teutonka za tisic eciek, ked vymyslam nad dalsim sportakom.. 😕 No uvidim, ako budem spokojna s teutonkou sportakom a ked nie, mojho favorita poznate 😉

adelaine
28. sep 2010

@kafoditka Domci, ale ved teutonku kebyze chces velmi rychlo predas cez bazar,
verim, ze by po nej chnapli, kebyze nieco spustis z ceny....

kafoditka
28. sep 2010

@adelaine ale jasne, toho sa nebojim.. 😉 To je len koketujem s myslienkou na bee, ono kebyze ho fakt chcem, tak to bude aktualne aj tak az buduci rok.. Ja ale dufam, ze ma teutonka sportak nesklame.

kafoditka
28. sep 2010

kde ste vsetky???

lutsine
28. sep 2010

@zrzulka no my tiez ukazujeme maleho pred zrkadlo...ja som len napisala co hovorila moja babka,ale pred nou radsej nespominam co vsetko s malym robime. No a s tymi pastickami a dlhymi prstami to aj nam hovoria...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre