• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
kocikovanie dnes opat neuspesne :unamused: 15minut revu a ani hrbolata cesta ju neutisila :angry: dnes od pol desiatej spala asi 3x10 po kojeni, hned po polozeni do postilky bola hore. vcera mi pospala v postielke asi 2x polhodku ale vecer som jej asi spravila taku traumu, ze uz tam nechce byt :frowning2: vidim aka je unavena a uplakana ale nemoze mat cicku vpuse cely cas :confused: ach jaj
28. sep 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica Veru ten cas leti, ja som si prave uvedomila,ze na MIkulasa zaciname s prikrmami, po 6. mesiacoch :wink: Parada, DANKO dostane krasny darcek na MIkulasa, mrkvu :grinning: :grinning: :grinning: My mame tuto nedelu 4 mesiace :slight_smile:
28. sep 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili a ako je to vlastne s tymi prikrmami? To mu budes davat po troche najprv mrkvu len tak uvarenu, potom zemiak a podobne?? A az neskor kasicky?? Fuuuha, tusim budem nutena zacat konecne varit :wink:
28. sep 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola neviem ci fungujes na takych veciach ako je prudenie energii v byte, my na om dost ficime a celkom to funguje a podla mna su deturence dost citlive na take veci. SKus pozriet ci nie je pri postielke nieco co ju rusi, ci nieje postielka v rusivej zone , ci napriklad nie je postielka oproti zrkadlu, v prievane, prilis nacapena v uzkom priestore , v najtmavsom kute a tak.
28. sep 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ak nemas postielku kam premiestnit skus taky maly trik, kup si krystal umy ho v cistej vode a daj drobcekovi do posielky alebo k postielke tak aby mal moznost pohlcovat negativne veci. Napriklad zaves na postielku, nikdy ho ale nedavaj tak ze by smeroval na drbceka, napriklad na kolotoc alebo pod
28. sep 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte - dievcata, tie co kojite, mate aj menstruaciu?
28. sep 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no alllexa ja uz druhy-krat :angry:
28. sep 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 cele to feng-suej moze byt zaujimava vec.. aj by som si rada nejake prvky z neho osvojila, ja na take veci cary-mary verim :wink: Ako napr. urieknutie a podobne..viem, ze to nema z feng suej nic spolocne, len som tym chcela povedat, ze by som si rada vypocula o tom nieco zaujimave. V nasej jednej izbe, kde fungujeme o tom nemoze byt rec, ale v buducnosti, ked sa nam podari osamostatnit by som sa na to mozno dala ukecat.. :wink:
28. sep 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no ja som bola jednu dobu ovplyvena FS asi az moc ale potom som strasne dala na intuiciu a ono to funguje, ono staci pocuvat vnutorny hlas a ked sa kuknes do izby v pokoji zistis co ti tam vadi a co by sa dalo zmenit.
Ja teraz skor fungujem na zazracnej sile byliniek a kamenov, z vlastnej skusenosti vidim ze kamene funguju a nasavaju vsetky tie svinstva co su okolo nas..............Ak ale budes chciet este si z FS dooooooooooooooooost pamatam mozme hodit rec niekedy ked budem v BA
28. sep 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka je jedno kolko izieb okupujete aj ak byvas iba v jednej izbe daju sa robit cary mary uz len s farbami
28. sep 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 :grinning: :grinning: :grinning: no to asi nie je jedno, kde byvame.. my sme totiz u svokrovcov v starom komunistickom byte so storocnym cingrlatkovym lustrom v obyvacke, takze v tomto byte FS neslo ani kilometer okolo :grinning: :grinning:
28. sep 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka idu vianoce kup im novy luster, hmmmm :grinning:
inak ak su tie cungrlatka krystal, tak to je 10000% FS , sak to je energia jak svina, len tie kristali by nemali smerovat na konferencny stol .
28. sep 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff kolko gramatických chyb, prepacte dievcata
28. sep 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
tak si dajte dole bocnicu z postielky a prisunte ju na doraz k posteli ... a mala bude v postielke, ale blizko teba ... my sme to tak mali s nelou a znova to tak urobim ...
28. sep 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 je to asi krystal, co ti ja viem, svokra spominala, ze by za neho teraz dostala majland :grinning: Konferencny stolik je mimo neho, tak to je asi fajn. tak ja mam FS v obyvacke, ani som o tom nevedela.. :wink:
Inak do tohto bytu by bolo treba vrazit kooopec penez len luster to nespravi a svokra by sa ho aj tak nevzdala..presne ako tych otrasnych cajovych suprav, co dostala pred 34rokmi na svadbe.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no ani viem si asi predstavit, nabytok az po stenu ze tam stoji vzduch, co? no tak s tym moc nepomozem ale skus aspon u vas v izbe intuitivne veci pomenit ak sa tam necitis OK, najhlavnejsie aby ste - ak tam mate telku - tu v noci vypinali nielen cez ovladac a aby ste tlmili jej blbu energiu supni na nu alebo pred nu maly kristal, ten to vcucne do seba
28. sep 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 telku nemame, tu som zrusila, aj tak sa tu nieje pomaly kde pohnut, mam len notebook polozeny na komode, v noci vypinam. Ja mam odjakziva plytky spanok a ked je spln mesiaca, nespim vobec alebo len velmi mizerne.. no tusim si FS trochu nastudujem.. Ty a nevies mi poradit, co alebo aky kamen si mam zavesit na seba, ked chcem aby pohltil zlu a negativnu energiu z mojho svokra?? :wink: :grinning: ale vazne...
28. sep 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ake si znamenie? ake znamenie je on? v ktorom roku si sa narodila? - kludne mi daj do IP- standartne je na ochranu zenskosti - aduar- teda mesacny kamen, na negativnu energiu je aj neutralny a vseobecny kamen kristal
28. sep 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa Ja ešte nie a dúfam, že ešte nepríde. :(( Lebo krvácala som presne 6 týždňov od pôrodu, ako švajčiarske hodinky. :unamused: :unamused: :unamused:
28. sep 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 Takže keď máme v spálni kryštálové lampy a luster, tak sa môžeme tešiť??? Lebo sa mi tam aj dobre spí. :wink: Aspoň tie prachy stáli za to. :grinning: Mimochodom, nerobím si srandu, ja tomu tiež verím. A tie znamenia, astrológia je moje hobby, od detstva, aj keď len úplne amatérsky, samozrejme, k vypracovávaniu horoskopov som sa, na moju škodu, nedostala. :unamused:
28. sep 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g - to fakt? A je taka silna ako pred tehotenstvom? Lebo ja len tak slabucko krvacam.
A babatko Ti pocas nej mlieko neodmieta?

@jaruska8 - ja som zacala trosku krvacat, trvalo to tri dni, tak neviem, ze ci to je uz to. Tiez ju nechcem, aj kvoli mlieku, aby nenabralo inu chut.
28. sep 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 este sa netes zalezi ake maju tie kristaliky tvar ak su ako kyvadlo a boda to rovno na vas tak je zle
28. sep 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 ja si aj tak myslim ze zenska intuicia je svina a skolu na to nepotrebujeme , no nie?
28. sep 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 Nie, sú oblé a nemieria presne na nás. :grinning:
28. sep 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 moze byt aj swarovski krystal?
@cigaretka5 To je pravda, len ju treba počúvať. :wink:
@alllexa Hm, no vyzerá to ne menzes, môže byť aj slabší. Ja sa tiež bojím o chuť mlieka, ale verím, že to bude OK. Mojej hladoške nevadila ani moja zvýšená teplota, nesťažovala sa, že by bolo mliečko prehriate. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Snáď hej, inak naj šperky sú práve kryštál v kombinácii so striebrom, ten prečisťuje, aspoň ja tak viem.
28. sep 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no swarovski je obycajny sklo-plast. najlepsi je prirodny , ten kupis v ezorerickych obchod alebo v tych stankoch napriklad na vianocnych trhoch
28. sep 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok