Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
28. sep 2010

kocikovanie dnes opat neuspesne 😒 15minut revu a ani hrbolata cesta ju neutisila 😠 dnes od pol desiatej spala asi 3x10 po kojeni, hned po polozeni do postilky bola hore. vcera mi pospala v postielke asi 2x polhodku ale vecer som jej asi spravila taku traumu, ze uz tam nechce byt ☹ vidim aka je unavena a uplakana ale nemoze mat cicku vpuse cely cas 😕 ach jaj

mojalili
28. sep 2010

@ericica Veru ten cas leti, ja som si prave uvedomila,ze na MIkulasa zaciname s prikrmami, po 6. mesiacoch 😉 Parada, DANKO dostane krasny darcek na MIkulasa, mrkvu 😀 😀 😀 My mame tuto nedelu 4 mesiace 🙂

kafoditka
28. sep 2010

@mojalili a ako je to vlastne s tymi prikrmami? To mu budes davat po troche najprv mrkvu len tak uvarenu, potom zemiak a podobne?? A az neskor kasicky?? Fuuuha, tusim budem nutena zacat konecne varit 😉

cigaretka5
28. sep 2010

@bambola neviem ci fungujes na takych veciach ako je prudenie energii v byte, my na om dost ficime a celkom to funguje a podla mna su deturence dost citlive na take veci. SKus pozriet ci nie je pri postielke nieco co ju rusi, ci nieje postielka v rusivej zone , ci napriklad nie je postielka oproti zrkadlu, v prievane, prilis nacapena v uzkom priestore , v najtmavsom kute a tak.

cigaretka5
28. sep 2010

@bambola ak nemas postielku kam premiestnit skus taky maly trik, kup si krystal umy ho v cistej vode a daj drobcekovi do posielky alebo k postielke tak aby mal moznost pohlcovat negativne veci. Napriklad zaves na postielku, nikdy ho ale nedavaj tak ze by smeroval na drbceka, napriklad na kolotoc alebo pod

alllexa
28. sep 2010

Ahojte - dievcata, tie co kojite, mate aj menstruaciu?

tatianka.g
28. sep 2010

no alllexa ja uz druhy-krat 😠

kafoditka
28. sep 2010

@cigaretka5 cele to feng-suej moze byt zaujimava vec.. aj by som si rada nejake prvky z neho osvojila, ja na take veci cary-mary verim 😉 Ako napr. urieknutie a podobne..viem, ze to nema z feng suej nic spolocne, len som tym chcela povedat, ze by som si rada vypocula o tom nieco zaujimave. V nasej jednej izbe, kde fungujeme o tom nemoze byt rec, ale v buducnosti, ked sa nam podari osamostatnit by som sa na to mozno dala ukecat.. 😉

cigaretka5
28. sep 2010

@kafoditka no ja som bola jednu dobu ovplyvena FS asi az moc ale potom som strasne dala na intuiciu a ono to funguje, ono staci pocuvat vnutorny hlas a ked sa kuknes do izby v pokoji zistis co ti tam vadi a co by sa dalo zmenit.
Ja teraz skor fungujem na zazracnej sile byliniek a kamenov, z vlastnej skusenosti vidim ze kamene funguju a nasavaju vsetky tie svinstva co su okolo nas..............Ak ale budes chciet este si z FS dooooooooooooooooost pamatam mozme hodit rec niekedy ked budem v BA

cigaretka5
28. sep 2010

@kafoditka je jedno kolko izieb okupujete aj ak byvas iba v jednej izbe daju sa robit cary mary uz len s farbami

kafoditka
28. sep 2010

@cigaretka5 😀 😀 😀 no to asi nie je jedno, kde byvame.. my sme totiz u svokrovcov v starom komunistickom byte so storocnym cingrlatkovym lustrom v obyvacke, takze v tomto byte FS neslo ani kilometer okolo 😀 😀

cigaretka5
28. sep 2010

@kafoditka idu vianoce kup im novy luster, hmmmm 😀
inak ak su tie cungrlatka krystal, tak to je 10000% FS , sak to je energia jak svina, len tie kristali by nemali smerovat na konferencny stol .

cigaretka5
28. sep 2010

ufff kolko gramatických chyb, prepacte dievcata

denisse
28. sep 2010

@bambola
tak si dajte dole bocnicu z postielky a prisunte ju na doraz k posteli ... a mala bude v postielke, ale blizko teba ... my sme to tak mali s nelou a znova to tak urobim ...

kafoditka
28. sep 2010

@cigaretka5 je to asi krystal, co ti ja viem, svokra spominala, ze by za neho teraz dostala majland 😀 Konferencny stolik je mimo neho, tak to je asi fajn. tak ja mam FS v obyvacke, ani som o tom nevedela.. 😉
Inak do tohto bytu by bolo treba vrazit kooopec penez len luster to nespravi a svokra by sa ho aj tak nevzdala..presne ako tych otrasnych cajovych suprav, co dostala pred 34rokmi na svadbe.. 😝 😝

cigaretka5
28. sep 2010

@kafoditka no ani viem si asi predstavit, nabytok az po stenu ze tam stoji vzduch, co? no tak s tym moc nepomozem ale skus aspon u vas v izbe intuitivne veci pomenit ak sa tam necitis OK, najhlavnejsie aby ste - ak tam mate telku - tu v noci vypinali nielen cez ovladac a aby ste tlmili jej blbu energiu supni na nu alebo pred nu maly kristal, ten to vcucne do seba

kafoditka
28. sep 2010

@cigaretka5 telku nemame, tu som zrusila, aj tak sa tu nieje pomaly kde pohnut, mam len notebook polozeny na komode, v noci vypinam. Ja mam odjakziva plytky spanok a ked je spln mesiaca, nespim vobec alebo len velmi mizerne.. no tusim si FS trochu nastudujem.. Ty a nevies mi poradit, co alebo aky kamen si mam zavesit na seba, ked chcem aby pohltil zlu a negativnu energiu z mojho svokra?? 😉 😀 ale vazne...

cigaretka5
28. sep 2010

@kafoditka ake si znamenie? ake znamenie je on? v ktorom roku si sa narodila? - kludne mi daj do IP- standartne je na ochranu zenskosti - aduar- teda mesacny kamen, na negativnu energiu je aj neutralny a vseobecny kamen kristal

jaruska8
28. sep 2010

@alllexa Ja ešte nie a dúfam, že ešte nepríde. :(( Lebo krvácala som presne 6 týždňov od pôrodu, ako švajčiarske hodinky. 😒 😒 😒

cigaretka5
28. sep 2010
jaruska8
28. sep 2010

@cigaretka5 Takže keď máme v spálni kryštálové lampy a luster, tak sa môžeme tešiť??? Lebo sa mi tam aj dobre spí. 😉 Aspoň tie prachy stáli za to. 😀 Mimochodom, nerobím si srandu, ja tomu tiež verím. A tie znamenia, astrológia je moje hobby, od detstva, aj keď len úplne amatérsky, samozrejme, k vypracovávaniu horoskopov som sa, na moju škodu, nedostala. 😒

alllexa
28. sep 2010

@tatianka.g - to fakt? A je taka silna ako pred tehotenstvom? Lebo ja len tak slabucko krvacam.
A babatko Ti pocas nej mlieko neodmieta?

@jaruska8 - ja som zacala trosku krvacat, trvalo to tri dni, tak neviem, ze ci to je uz to. Tiez ju nechcem, aj kvoli mlieku, aby nenabralo inu chut.

cigaretka5
28. sep 2010

@jaruska8 este sa netes zalezi ake maju tie kristaliky tvar ak su ako kyvadlo a boda to rovno na vas tak je zle

cigaretka5
28. sep 2010

@jaruska8 ja si aj tak myslim ze zenska intuicia je svina a skolu na to nepotrebujeme , no nie?

jaruska8
28. sep 2010

@cigaretka5 Nie, sú oblé a nemieria presne na nás. 😀

kafoditka
28. sep 2010

@cigaretka5 moze byt aj swarovski krystal?

jaruska8
28. sep 2010

@cigaretka5 To je pravda, len ju treba počúvať. 😉

jaruska8
28. sep 2010

@alllexa Hm, no vyzerá to ne menzes, môže byť aj slabší. Ja sa tiež bojím o chuť mlieka, ale verím, že to bude OK. Mojej hladoške nevadila ani moja zvýšená teplota, nesťažovala sa, že by bolo mliečko prehriate. 😀 😀 😀 😀

jaruska8
28. sep 2010

@kafoditka Snáď hej, inak naj šperky sú práve kryštál v kombinácii so striebrom, ten prečisťuje, aspoň ja tak viem.

cigaretka5
28. sep 2010

@kafoditka no swarovski je obycajny sklo-plast. najlepsi je prirodny , ten kupis v ezorerickych obchod alebo v tych stankoch napriklad na vianocnych trhoch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre