• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ashojte babulky,ako to je s prikrmovanim,kedy by som mohla zacat,my sme na umelom mliecku,tusim vtedy sa moze aj okolo 4mesiaca
28. sep 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 lem swarovski nie je kristal iba to ma ako obchodnu znacku , ja by som radsej uprednostnila prirodu
28. sep 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
tak my sme dnes po ockovani, maly plakal strasne, ale nejak sme to zvladli.....teraz spinka, robila som mu obklady na nozky a dufam, že nebudeme mat teplotku.
My sme sa dnes vazili a mame 5100g a 62cm. :slight_smile:
28. sep 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 tak toto som nevedela, to fakt??? Klamári. :frowning2:
28. sep 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa alex ja nastastie nemam, plne kojim bez prikrmov, dufam, ze tak skoro ani nebude :wink:

@denisse praveze nemame stahovaciu bocnicu inak by som to uz spravila :unamused:

@cigaretka5 a nevies kde sa taky krystal kupuje? lebo postielka v prievanie nie je, je prave vo svetlom kute a oproti zrkadlu spim praveze ja, cize ked je u mna tak je oproti inak ma zrkadlo rovno nad postielkou , uz to tak bolo nainstalovane predoslym majitelom a my sme len odstranili spod zrkadla skrinu a supli tam postielku, bohuzial inde ju nemame kam dat.
28. sep 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 ja som tiez bola prekvapena ked mi to teda v kelnotnictve povedala, ze dobry marketing urobi svoje ale ze je to obycajne tvrdene sklo a plat, ale urobit to vedia pekne , ze?
@pepppe Ahojky, ja tak viem, že od ukončeného 4. mesiaca sa môže. A kamoška takto prikrmovala aj keď kojila, to som bola prekvapená, ale ako vidím, čo pediater, to iný názor. :unamused:
@bambola ak si v ba, tak napriklad na suchom myte je taky obchod s ezoterikou a kamenmi, pod michalskou je tiez nieco take, obcas byvaju take stanky v poluse, na vianocnych trhoch a podobne, skoda ze sme sa o tom nebavili minuly tyzden na vinobrani v pezinku toho bolo kopec
28. sep 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 - nevadiiii - sak o chvilu su vianoc. trhy, tak nam nieco mozes blizsie povedat :wink: Poslala som ti IP
28. sep 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 dakujem, kuknem niekde. este mi poradili pretriet tvaricku ocikanou plienkou. ja uz som taka zufala ,ze sa dam nahovorit na cokolvek :sweat_smile:
28. sep 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ak mas pocit ze je urieknuta tak pretri. To som nikdy neskusala, ja malu cas od casu okupem v bylinkach cistec, to je proti urieknutiu a po tom spinka kludnucko
28. sep 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kockly na IP odpoviem vecer chce to kusok viac casu
28. sep 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 noo ja zacnem tak od toho konca 4mesiaca,aspon troska,,,,uvidime ako sa zatvari drobcek a co vy ako sa mate???mala poslucha?
28. sep 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 potrebujes este nejake blizsie info odo mna?
28. sep 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 veru a ked som si chcela ist v nedelu kupit kamen ktory som si vyhliadla tak pocasie o nicom :angry: :angry: :angry: baby z ba teraz bude vystava esoteriky v inchebe :wink:
a ty sa v tych kamenoch vyznas?? aky si si kupila??? mas pocit ze to funguje?? ja som sa teraz namotala na larimar prip oceansky jaspise

inak tiez mam knihy o fs a dost sa tym riadim i ked v tomto nasom byte sa to celkom podla fs upravit neda
28. sep 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete niekto kde v telke bude @boddez co spominala @ericica?
28. sep 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: na jojke v novinach o pol ôsmej :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boddez a coze si tam stvaral :grinning:
28. sep 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli tu kvôli materskej ..a o tom sme sa bavili ze to bude nie len pre mna likvidačné ked bude materska znizena.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len som koktal jak puk a snad ma vyretušuju troška tam ...:D:D:d...ten môj fejs:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka najdolezitejsia zasada je nechat nech ta kamen oslovi,
28. sep 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka myslim ze mam secko
28. sep 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...co porabate?tak ja mam dnes prve odchlpovanie za sebou,som fakt zvedava ci sa toho zbavim navzdy,mam prist o mesiac zase....
@pepppe nekojene dei maju zacat s prikrmom od ukonceneho stvrteho mesiace,cize od piateho...zacina sa mrkvou a postupne sa pridava zemiak,kalerab,brokolica....zeleninka sa mixuje zo zaciatku uplne na hladko...
@boddez fiha to si pozriem teda,ty nasa televizna hviezda :grinning:
@cigaretka5 ja tiez verim na tieto veci,na ruke nosim Rodonit :slight_smile:
28. sep 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, aj vasi mali tak strasne plakali po ockovani? Ten nas sa zobudil a taky strasny plac spustil, ani nozkami nemohol pohnut od bolesti.....ani prsnik nechcel...teraz zaspal od unavy....taky strasny plac som unho este nepocula, ani ked mal koliku.... :frowning2: :frowning2:
28. sep 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, tak takto sa mi maly taha do sedu a takto si ožužlava palce, najlepsie s cumlom naraz...
28. sep 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka aky je podareny :slight_smile:
28. sep 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne lekarka vravela ze po novom sa prikrmuje od 17 tyzdna aj ked sa koji, ale len trosinku..par lyziciek
28. sep 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi povedat kedy po prvej davke sa dva druha davka rotarixu?
28. sep 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola my ideme na druhu davku o dva mesiace..
28. sep 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok