Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
28. sep 2010

@kafoditka dakujem, len som chcela vediet ci to nieje nejako kratko potom.

erytrea
28. sep 2010

ahojte kocky

prosim vas viete mi nieco poradit na vypadavnie vlasov? za posledne dva tyzdne mi vypadlo tolko co sa posledne dva roky narastlo, som zufala, vsade same vlasy a to ich pritom nosim v gumke zopnute 😒 😒 😒 😒 😒

zrzulka
28. sep 2010

@kafoditka jeeeeeeeeej aky iny ste uz... zlatucky je Filipko... jak nas maly tiez pomenej vlasov... 😀 tiez vyzera ze bude blond ze jo???

@cigaretka5 vsak praveze ma oslovil 😉

@boddez som ta videla v TV ale kus sa sekli, ze 4 mesacna Sofi... ved ma len 2 a pol 😉 to ty si volal do Tv ci ta oslovili?

zrzulka
28. sep 2010

@erytrea ak kojis tak je to kvoli tomu ... mne tiez padaju ale menej ako pri malej

boddez
28. sep 2010

@zrzulka noo ved hej ...moja mala 4 mesacne babo vyzera o dost inak....teda...🙂))no vyznaju sa..krasne to zosekali 🙂 🙂 🙂

ericica
28. sep 2010

@boddez aj ja som ta videla a sofinka sa fakt krasne usmievala 🙂
@mojalili no ano to mas recht...tebe som to aj minule pisala na fb ze danko ma uz v sobotu 4 mesiace ako rychlo to leti...
@kafoditka ja zacnem ako prvym prikrmom mrkvou ,potom zemiak a spenat a potom to budem miesat a az potom zacnem ovocne presnidavky a mliecne kase....tak som to robila aj pri rebi 😉
maxi aka bola cesta???Ninka ti ju dufam prespala.. 😵

zrzulka
28. sep 2010

@boddez media 😝 ... poserkaju vsetko co sa da 😉 asi sa im hodilo 4 mesacne babo...

erytrea
28. sep 2010

zrzulka ano kojim a viem ze je to preto ale nahodou nevies ake vitaminy su aspon na obmedzenie?

silvia.vesela
28. sep 2010

@bambola my sme na tom boli dnes.
a inac kocky aj mne zacali strasne padat vlasy, kupila som si v kadernictve ampulky proti vypadavaniu....lebo tiez sa bojim o vlasy....tiez iba kojim, tak je to asi preto.....

boddez
28. sep 2010

Hodinu po odvisielani novin mi vola týpek čo tu bol robit reportaz ze sa mu ozvaliludia či nemôžu sofinke prispieť plienkami peniazmi vecičkami🙂)))..a zajtra mi zavola týpek ze hce môj pribeh urobit repiortáž o mne o sofinke ako čo bolo že koncom týždna by cheli niečo prist natočit dyg hviezda SOFI?🙂))) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲 😲 😲

merikac
28. sep 2010

@silvia.vesela
@erytrea ...babulky,,asi vas sklamem,,ziadne ucinne vodicky ani masticky neexistuju, co to padanie zastavia,,ale je dobre, aspon trosku ich podporit nejakym vyzivnym balzamom, samponom ci vitaminmi z lekarne...mne padali aj pri malom, ked som po 3 mesiacoch dokojila a padaju aj teraz ked kojim- tiez som miestami zufala, ze zostanem holohlava....

katty17
28. sep 2010

@boddez - sakris, ja som to prepasla. akurat som kupala sandricku 🙂 opakuju niekedy rano spravy? 😉 ozaj, ja ani neviem co sa ti vlastne prihodilo , ale velmi velmi ma to zaujima ked si uz nasa julovka ;) pisal si o tvojom zivotnom pribehu tu v julovkach?
@mirka285 - miri uz ste vybrali z vajicka tu novorodenecku vlozku? my uz davno chodime bez nej a sandricka si pekne drzi hlavku. vobec jej tam nebeha. sikula jedna.
dnes sme boli na poradni a uz vazime 5200 gramov. dokina vravi ze aku mame akcnu babulu, neustale sa mi vrti doma, kope, boxuje ... nie a nie prestat. jedine ak spinka tak je v kludovom rezime. ved ani fotiti ju nedokazem, pretoze su fotky rozmazane z tolkeho pohybu 😀
ozaj babule a bubuliak - pediatricka mi povedala ze mam jednoznacne vyradit vigantol ten co ma ten co ma tu sedu balonikovu pumpicku ci ako to nazvat. dala mi nazov novych kvapiek vraj su ale dostat len v rakusku. ze si ho zeny chodia kupovat hned za hranice do lekarne... ale vraj o take tri tyzdne by mali byt nove kvapky aj u nas...

merikac
28. sep 2010

dobry vecer, babulky,,dnes sme mali s Emmou velmi prijemny den v spolocnosti par konikovych mamiciek a ich deticiek - tymto im dakujem,,bolo super,,az som v aute bola prekvapena, ako ryhlo to ubehlo a kolko hodin v tej rychlosti ubehlo 😀

boddez
28. sep 2010

@katty17 svoj pribeh mam aj v blogu....a tu je odkaz a vraj chcu natočit reportaz čisto o mojom teda nasom pribehu..🙂)

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fte...

merikac
28. sep 2010

@katty17 aj my sme vybrali vlozku a Emma si drzi pekne hlavu,,ale ked zaspala,,tak sa jej zosuchla na bok, proste jej tam chyba 😒

cigaretka5
28. sep 2010

@katty17 kukni nanete

katty17
28. sep 2010

@boddez - nejako mi to nedokaze otvorit. sakris ☹

katty17
28. sep 2010

@merikac - sandricka sa to nejako naucila ze aj ked zaspinka tak drzi a drzi. 🙂

boddez
28. sep 2010

@katty17 aj mne to dlho nacitavalo...kuknes rano v reprize alebo potom rovno reportááž....o nas zo sofinkou...koncom týždna dojdu točiť🙂) 🙂 🙂 🙂

mirka285
28. sep 2010

@katty17 ano uz som vybrala tu vlozku,chua moje konecne tam ma miesto a hlavicka jej nepada lebo v tom maxi cosi vajicku viac lezi ako sedi....ja som dnes zacala davat malej sunar miesto Nutrilonu tak som zvedava co...mala totizto uz dva tyzdne velmi malo jedla,co by mi az tak nevadilo,ale ona cely den odgrcavala mlieko a mala uplne riedku az vodovu stolicu...akokeby nevedela stravit to mliecko a dokonca skoro vobec neprdkala..ked ste poculi u nej za cely den jeden prdik tak aj to bolo vela...tak od dnes davame Sunar a som zvedava ci sa to zlepsi...

merikac
28. sep 2010

@mirka285 mozno teraz zadristam- lebo to nemam overene,,ale moja mamina kedysi pracovala ako sestricka v jaslickach, cize deturence od 3mesiacov a viac a pamatam si - to som bola este dieta-ako tam tie baby vzdy komentovali ze "" aj ten ma velku hlavicku, lebo papa sunar, od sunaru maju deti velku hlavu"- mne sa to tak vrylo do pamati, ze si sunar automaticky spajam, s tymito ich vyrokmi,,,,, ☹ ..ale je pravda, ze odvtedy (20 rokov) zmenilo zlozenie sunaru

miki060707
28. sep 2010

@mirka285 ahojte, Miri, to faakt si zmenila, potom daj vedieť ako malá reagovala, mne malý celkom dobre reaguje na nutrilon, stolicu ma takú dobrú, aj prdí, no nekedy dosť reve, ale bohvi od čoho, a som sa spýtala dokt. že či môžem a tak a ona, že hej, že mlieko hami vyrába ten istý výrobca jak nutrilon, ale ja asi tak po pol roku tú dvojku dam už hami, hadam nam bude robiť lepšie, šak to bude lacnejšie mlieko, aspon ostane na plienky, xi

mirka285
28. sep 2010

@merikac 😀 to sa hovorilo ze od Sunaru lebo ine UM neexistovalo....ale inak aj teraz niektori tvrdia ze deti su z UM tucne,ale to je len mytus....Linda papa ovela menej ako by mala,tak dufam nebude tucinka...som pozrela temu Umele mlieka lbo som nevedela ake mam skusit a baby tam najviac chvalili Sunar tak preto som ho skusila...mne sa uz ta jej stolica vobec nepozdavala,ani mojej mame,a vobec neprdela..ale ani som zase nemala pocit zeby ju bolelo brusko,len akoby jej zle travilo,ze aj styri hodiny nechcela jest...

kafoditka
28. sep 2010

@mirka285
@merikac inak to som pocula aj ja, hovorila mi to svokra.. 😕 ale to mas tak.. nasa suseda ma 9rocnu dceru a ta je taka gulka zevraj preto, ze vyrastala na BEBE. Tak si vyber.. 😒

mirka285
28. sep 2010

@miki060707 a maly ma aku stolicu?lebo Linda mala normalne jak vodva hnacka,vsade jej to tieklo...

mirka285
28. sep 2010

No Linda je z tej nizsej vahovej kategorie tu v Julovkach a navyde je este k tomu Junovka takze si moze dovolit aj Sunar...len ked ona by mala pit 180 a pije len 130 takze sa neobavam niakeho rapidneho priberania 🙂

merikac
28. sep 2010

@mirka285 ved uvidis,,za vyskusanie clovek nic neda a hlavne, ze ked si citala nan dobre ohlasy,,,,

mirka285
28. sep 2010

@merikac ty si bola na akom stretku ty tajnostkarka?

merikac
28. sep 2010

sak v nr..a preco tajnostkarka????????
@mirka285

mirka285
28. sep 2010

@merikac a kde je fotodokumentcia?a kto bol vsetko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre