Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
28. sep 2010

@kafoditka ono neslo o priberanie do celeho telicka z toho sunaru ,,ale len, ze mali deti velku hlavu z neho v nepomere s telickom- no ja neviem,,co je na tom,,ale tak sa mi to vstepilo,,ze aj ked bol Denis maly,,som sa tomu snazila vyhnut,,,ale vies ako to chodi- jedna baba povedala,,to je asi tak ako s tymi dlhymi prstami a podobne 😉

merikac
28. sep 2010

@mirka285 vo fotoalbume,,,ale je toho zalostne malo,,kedze sme len sedeli 😉

mirka285
28. sep 2010

to ze deti maju v urcitom obdobi svojho zivota velku hlavu v pomere s telickom je pravda...vcera som o tom akurat citala v knizke ktoru som mala v Prenatal boxe...ale nema to nic so Sunarom ani stravou..hlavicka rastie proste skor a telicko to potom dobieha a okolo jedneho roka je to uz vyrovnane...to som mudra co?

kafoditka
28. sep 2010

@merikac Pekne fotecky... a ja ze kde dnes Peta cely den trci 🙂

kafoditka
28. sep 2010

@mirka285 ty kokso moj Filip je junovy, ma 7kg, ale vypije mi max. 120ml mlieka.. 😕 Lindusa pije zakazdym 150??

kafoditka
28. sep 2010

@mirka285 jaaaaj sorry, teraz som si vsimla ze pije len 130ml...

merikac
28. sep 2010

@kafoditka ta ako (maxara) klobuk dolu,,dufam, ze dobre prisla domov,,cele to absolvovala v horucke 😒

merikac
28. sep 2010

@mirka285 😀 ako pani sova🙂)))))))))) sak aby sranda bola

mirka285
28. sep 2010

@kafoditka Linda neni velky papkac,ved ona nema ani 5,5 kila ale dlha je dost 😉 si strazi postavu cajocka...

mirka285
28. sep 2010

@merikac tak mas stastie,som myslela ze ziadne foto nebude 😀 tak ste si poklabosili,co?

kafoditka
28. sep 2010

@mirka285 no to ma po mamine 😀 😀 😝

mirka285
28. sep 2010

@kafoditka hlavne dnes som mala extra dietny den,na veceru gulas,potom som si dala este parok a zaklincovala som to bonbonierou....

kafoditka
28. sep 2010

@mirka285 to nic, ja som mala pred chvilou cerstvy ryzovy nakyp 😉

merikac
28. sep 2010

@mirka285 ved som zirala,ked som pozrela na hodiny,,ze 4!!!!!!!!!!!!!!! nechcela som tomu verit,ze sme my a hlavne deti vydrzali na jednom mieste 4 hodiny sediet a kecat 🤐

mirka285
28. sep 2010

@merikac to aj my me tolko kvakali minule,to utecie jak nic ked je o com...

merikac
28. sep 2010

@mirka285 padol mi niekde doma na chodbe dudel a za toho oneho ho neviem najst,,uz som aj dlazku poumyvala,,a nikde neni a pritom som ho pocula ked padol,,,len som sa hned pren nezohla,,,,zeby cierna diera??????????? 😠

mirka285
28. sep 2010

@merikac nie,slohol Ti ho domaci skriatok...mne kradne aj ponozky z pracky alebo z kosa na pranie...

merikac
28. sep 2010

@mirka285 aj tebe a cely par?,lebo mne vzdy a zasadne len jednu ponozku z paru,,,,, 😀

kafoditka
28. sep 2010

@merikac tak tu druhu ponozku ukradne zasa mne a potom to nosi ako hotovy par 😀 😀 Mne zasa pracka papa okrem ineho aj silonkove ponozky..

mirka285
28. sep 2010

@merikac aj mne iba jednu,u nich sa to tak nosi,ze kazda ponozka ina...ale uz mi slohol aj tangace hajzlik maly 😀 a nie a nie ho prichytit...

alllexa
28. sep 2010

@katty17 - ano, vola sa to Oleovit... Ja mu zatial davam Cebion

merikac
28. sep 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 😀 😀

merikac
28. sep 2010

@mirka285 exibicionista jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

mirka285
28. sep 2010

@merikac niekedy mu zakricim ked idem von zeby mohol aj poupratovat kym budem prec a nic...kasle na mna ale brat mi veci to ano...a najcastejsie ich vrati ked ich uz nepotrebujem alebo nehladam 😠 kocky co pouzivate Aventacke flase netecu vam?mne zacne z nicoho nic tiect...

kafoditka
28. sep 2010

@mirka285 ja mam aventacke dve a zatial netecu..

nununka
28. sep 2010

Dobry vecer, kocky 🙂
@merikac, @mirka285, @kafoditka pobavili ste ma :D :D tak aj ja sa pridavam do klubu co ma doma "ponozkovych skriatkov" :D
A k dnesnemu stretku - bolo super, ani neviem ako tie 4hodky ubehli 🙂 snad si to este zopakujeme a uz vo vacsom pocte dufam 😉

mirka285
28. sep 2010

@kafoditka nechapem ale je tu o tom tema tak som neni jedina...

ericica
28. sep 2010

@kafoditka dobre pises ja to zas poznam tak ze deti co jedia bebu maju velku hlavu ...spon tu v mojom okoli tak maminky hovoria.....tak neviem ale ja som sa pytala doktorky a ona mi povedala ze to ako bude neskor diety vyzerat ze to zalezi na genoch

ericica
28. sep 2010

@nununka dufam ze nabuduce sa na to stretko dostanem aj ja....teraz mi to bohuzial na moju velku skodu nevyslo ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre