• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@oacka aj mojej to spliecha, tiez je raz-dva, ale nad ranom stale tlaci, aj ked nekaka. a tvoja kristinka berie probiotika?
29. sep 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse aj my mame tie hlieny v stolici a podla mna je to nermalne,ci?
29. sep 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
ja myslim, ze je to normalne .. len som postrehla, ze oacka cosi o tom pisala, tak preto pytam ...
29. sep 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse moja s tym pucenim prestala, ale teraz zas zacala. tak ja neviem, preco? a je to presne vtedy, ked si potrebuje poprdkat.
aj ty sa chystas davat nutrilon? preco? a ako kaka barborka? ma to huste, hej?
ten hlien sme mali aj my parkrat
29. sep 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai Julka ma presne takut stolicu, riedku, ked tlaci tak to fajne spliechne...dokonca je niekedy aj zelena, ale to bude tym ze kaka v noci a ked prepocujem spliechnutie, tak ju prebalim az rano a to uz stolica zoxiduje :wink:
29. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse a niekedy ma stolicu mazlavu, ze jej ani zadok poriadne umyt neviem...ale kedze pribera, je spokojna, tak neriesim :sunglasses:
29. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska tak to potom asi nie je take nezvycajne, ked to maju viacere. potom to mozno nemusim ani riesit.
29. sep 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai tiez som bola spociatku prekvapena, zial nepamatam si, ci aj syn mal takuto stolicu...ale mala je fakt spokojna a pekne pribera, tak ze si myslim, ze to bude ok
29. sep 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som na hlieny v stolici pytala doktorky ,a povedali mi ze pri kojeni je to normalne a pri UM sa to tiez obcas stava ak dieta prehltne sopliky alebo ma proste hlieniky v hrdle...inac mne sa posledne dni strasne puci a prdi v kuse,ale tak smradlavo ,ze mm uteka prec ked si prdne..a kolika je zase tu ..zopar dni bol klud...ja uz sa bojim ze nikdy neodide.. :frowning2: vcera prerevala 5 hodin v kuse..az vozenie v aute ju ukludnilo ..ja sa uz na nu nemozem pozerat ako sa trapi .. :cry:
29. sep 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ty zase riesis vahu :astonished: mirka ti dobre povedala, budete mat stihle modelky. Inak ani my nemame 6 kg. :sweat_smile:
A co sa tyka pritahovania hlavicky, my sme rovnaky pripad, tiez sme nepritahovali hlavicku, potom minuly tyzden hop a uz to v stredu zvladla a od stvrtka zasa lezi hlavicka na podlozke...ale dnes u rehabilitacnej nastastie zahviezdila a trochu ju dvihla.
Takze uvidis, Kika ta mozno prekvapi :slight_smile:
29. sep 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 joooooooooj tak nasa "sestricka" sa trapi, tak to mam mrzi, ale uz sa nam blizi milnik...3 mesiac, vacsine deti to ustane, tak drzim palcoky :slight_smile:
29. sep 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska my tiez nemame 6kg. este len 5,5kg.
29. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme už 6100 g a 63 cm :wink:
29. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sme na UM,lebo na mojom vydržal chudák len 30 min.a už bol hladný.takto vydrží ,,až,, 2 hodky :grinning:
29. sep 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ale ano, objednava presne na hodinu, dokonca si za to necha platit :unamused: dnes som si nechala vratit peniaze, nejde mi o tie 3 eura, ale platim ich preto aby sme necakali... No veru, normalne sa desim, kolko bude vazit, ked bude mat rok...hm... :slight_smile:
29. sep 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai
nechystam sa zatial na nutrilon ... len ma zaujima, ako to deti beru ... nelu som kojila 18 mesiacov a ked som jej okolo roka ponukla UM, tak ho ani za svet nechcela, trvalo asi 3 mesiace kym aspon trosku vypila ...
teraz mam doma jednorazove balenia nutrilonu pre istotu a dufam, ze ich nebudeme potrebovat ...
29. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terina25 chlapina...uz som na Vas myslela, ze ako sa Vam dari...ako zvladas obe deticky?
29. sep 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska dik ,dufam ze to teraz len vrcholi a za par dni ustane...lebo mamina mi dnes odisla nazad na slovensko ,tak uz sme zase bez pomoci..:frowning2:
29. sep 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai a malicka sa kedy narodila? Nasa Julka mala na 2 mesiace 4800 a 58cm a teraz ideme na poradnu az koncom oktobra
29. sep 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 - a skusila si rektalnu rurku?
29. sep 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa priznam este nie,mamina mi ju doniesla mam ju pripravenu a vcera sme hovorili s mm ze dnes ak sa zopakuje ten vcerajsok pouzijem ju ..ja jej cipok davam bez problemov ale tej rurky sa nejako bojim ... :cry: aj ked je tensia ako cipok...neviem dufam ze to prekonam..
29. sep 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu1983 a ku komu chodite v dubravke? lebo mna objednava tiez vzdy na hodinu, neplatim za to a vzdy ma aj vezme na cas.

@oacka nasa ma tiez faldiky len na nozickach, aha a este ma dvojitu bradu :angry: ale inac je cela chuducka asi bude po mne :grinning:
29. sep 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili - sranda je, ze ja som na Miskove meniny uplne zabudla - chudacik:slight_smile:

@mirka285 - ako Ti tie flase tecu, zvrchu? Ja mam Chicco, tie su celkom ok.

@oacka - s tou vahou sa nestresuj, ak Ti lekarka nic nepovedala, je to ok. Ved dieta nema vyzerat ako prasiatko:slight_smile:

@tinaki1275 - ja som sa jej tiez bala, ale je to fakt tenucke a ohybne, ked prekonac prve dva cm, ide to ako same dnu...
29. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa A vy ako, uz spinkate lepsie?
@tinaki1275 sak vyskusaj, ju to boliet nebude a ked nepomoze, aspon vies, ze si skusila vsetko
29. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ste pri tých vahach tak mi mame nieco cez 6kg a cm netusim. a tiez kakame riedke.
ja som minule hladala o zelenej stolici a zevraj to je vtedy ak dieta vypije iba predne mlieko. tak radia odstriekat trochu aby sa dieta dostalo k zadnemu mlieku.

podla mna je rurka lepsia ako cipok. tiez sme ju uz museli pouzit. tie revy asi len vydrzat. nam vyzera ze uz presli. teda pevne dufam.
29. sep 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili
Misko dakuje a by si neverila ako sa dnes predviedol u mojej mamky v praci :confounded: Hadzal sa tam o zem, zhadzoval veci zo stola, vyskal, krical a zo vsetkeho sa smial. No proste ciste nevychovanca. Dokonca rozbil babke pohar na kavu :sweat_smile: ...ale najlepsie, ze mne to az tak nevadilo, lebo aspon sa konecne prejavil...stale bol medzi ludmi zakriknuty, tak uz je z neho huncut.
To sa mu do toho sveta zide :sunglasses:
29. sep 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nas maly uz tyzden pije namiesto vecerna kojenia po kupani Nutrilon a asi mu vyhovuje, kedze neplace, nekrci sa, negrcka ani nic podobne. Cely den normalne kojim a aj v noci. :slight_smile: takto nam to konecne vyhovuje, uz nebyva taky hladny po kupani a pekne zaspinka.
29. sep 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 tie cipky co obcas davam su homeopaticke -carum carvi -teda kminove specialne na koliky a kakanie..100%prirodne.ziadnu chemiu by som malej nedavala...radila som aj s alekarom a suhlasil ..
29. sep 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa ako hlboko to mam zaviest?mna uz aj 2 cm desia..:frowning2:
29. sep 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka moja ani na 3 mesiace nebude mat ako tvoja ,tera ma len 5350g a za tyzden ma uz 3 mesiace,tak to nedobehne,tvoja je uplne ok....ono to uz teraz pojde s priberanim pomalsie..
29. sep 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok