Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
29. sep 2010

@strasska AJ ja stale hovorim, ze je dobre, ze LILI je zivel, aspon sa v tomto svete nestrati... 😉 AKo pokracujete s cvicenim?

mirka285
29. sep 2010

@alllexa no normalne mi teco spod toho srobovania....ale nie vzdy,niekedu tecie,niekedy nie,a jednu som uz musela vyplestit do kosa lebo ta tiekla stale...mozno je to tym ze ked mi trochu toho prasku na nej zostane v tom uzavere alebo co ja viem....inak su dobre lebo tym ze nie su uzke ich viem dobre vyumyvat po kazdom krmeni a nesmrdia tak zatuchnuto...no idem ja von kym neprsi,je niaky zly tlak tak ideme na kavu niekam 😀

silvia.vesela
29. sep 2010

ahojte kocky,

@oacka nas maly sa vcera vazil u dr. a ma 5100g, takze je este chudsi od Kristinky. 🙂 Pri narodeni mal 3500g, ale v porodnici schudol na 3100g....tiez ho len kojim a nechcem ho prikrmovat este, lebo priemerne za tyzden priberie okolo 170-180g a dolna hranica je 150...takze je to oki. 🙂
A aj on kaka zelene obcas, tiez som sa zlakla, ci to nie je tym, ze "hladuje", ale pekne pribera, svojim tempom, tak som kludna. 🙂 Ved deticky maju byt hlavne zdrave a nie tucnucke. 🙂

lulu1983
29. sep 2010

@bambola k dr. foltinovej

katy1979
29. sep 2010

@tinaki1275 ja som cipky ani nehladala mna zasa desi to. predsa ta rurka je tenucka tie cipky asi dost hrube. a tu rurku musis natriet kremom ale to asi vies. staci kusok a uvidis.

bambola
29. sep 2010

@lulu1983 no tu si mnohi pochvaluju ale ja som dostala varovanie od cloveka, ktoremu nemam dovod neverit tak som k nej nesla. vidim , ze som spravila dobre. ja som velmi spokojna s Dr.Rolnou, je zlata aj so sestrickou.

katy1979
29. sep 2010

inac tu na slovensku sa vseobecne panikari ak deti nepriberaju vela. zazila som viacej deti co prvý polrok priberali velmi malo a potom sa to rozbehlo. tu radia hned lekari dokrmovat. ale naco hlavne ze priberaju. keby chudli tak ok

lulu1983
29. sep 2010

@bambola u nej sme boli raz, ked moja doktorka neordinovala a je naozaj uzasna, vazne rozmyslame, ze k nej v polroku prejdeme, skor sa tusim neda

tinaki1275
29. sep 2010

@katy1979 vyskusam ,inac tie cipky su k dostaniu len v rakusku a nemecku a su specialne pre dojcata,su malicke a ja ich este horucou vodou zmensujem na polovicku ..a mala ani neregistrovala ze jej ich davam .tak hadam aj s rurkou to bude tak...

silvia.vesela
29. sep 2010

@katy1979
tak, to mas pravdu, vacsinou radia UM. Ja som mala asi pred 2 mesiacmi krizu v kojeni, mala som malo mlieka, hlavne podvecer, ked som bola unavena. Maly bol nepokojny, plakal, ja som bola nervozna z toho, on tiez...
tak som isla pre istotu k nasej detskej doktorke, ta ho zvazila a za tyzden pribral 130g...cize menej ako by mal.....ale dr. mi povedala, ze mam vydrzat, kupit si laktacne cajiky, oddychovat co najviac a ze to prejde. A naozaj mala pravdu, preslo to a ja som stastna, ze som ju posluchla a ze sme nedali hned UM. 🙂
A este povedala, ze jeden tyzden moze pribrat viac a dalsi menej, neda sa to presne odhadnut. A ked nase deturence prospievaju, tak je to super. 🙂

alllexa
29. sep 2010

@strasska - dakujem za opytanie, je to lepsie, uz ma aj trojhodinove intervaly🙂
Aj Tvoj syncek ma dnes meniny, co?🙂 Ale ako citam, je dost akcny🙂

@tinaki1275 - no mna to tiez na zaciatku desilo, ale v pohode to ide dnu aj 4-5 cm. Ono to ide dnu uplne same... Ved skus tak jemne, poton uvidis...

oacka
29. sep 2010

@denisse že môžu byť tie hlieny z helicobactera,ale aj z alergie na mlieko, ktorú ale možno ani nemá.. možno to ani nie sú hlieny,len taká forma stolice. naša naposledy fľašu ani UM nechcela. ale som si myslela,že keď tak pomaly priberá,tak je hádam hladná a bude chcieť. ale asi to teda odložím, keď píšete,že aj vaše zlatíčka toľko vážia.
naša má v stolici vlastné vlasy!!!!!!!! ona si ich trhá vzadu na hlave a potom olizuje ruky!

ivkafu
29. sep 2010

@lutsine presne tak to riesime aj my, len vecer davame aj to nie vzdy, ked sa mu chce tak papa pekne aak nie tak dame UM

tinaki1275
29. sep 2010

baby pridavam nasu malu na najoblubenejsom mieste -v tatkovom naruci na hojdacej stolicke..

oacka
29. sep 2010

kočky, veľmi vám ďakujem za zverejnenie váh! 😀 vážne ste ma ukľudnili! ĎAKUJEM! tu je moja modelka s novými bábikami od babky:

tinaki1275
29. sep 2010

@oacka ta je zlata taka vysmiata,ako babika medzi babikami ..a ma peknu baculatu tvaricku ..🙂

katty17
29. sep 2010

@bambola, @lulu1983 - ja chodim tiez s malou do dubravky a k dr. Rolnej. uzasna doktorka. vrelo odporucam !!!
babule preco riesite vahy? sa vam zda ze maju malo ci vela? sandra ma tri mesiace a vazi 5200 g.

bellablonde
29. sep 2010

@oacka moja je tiež taký slíž.... 57cm a 4700 😀DD 😅 ked sa napapa tak ma brusko ako zachodovy pavucik,,,
naopak ja som rada, ze je taka mini...je zdravucka, nic jej nechyba a aspon ma nebolia ruky a chrbat z nosenia

oacka
29. sep 2010

@bellablonde mňa veru bolia aj kríže aj ruky, minule som ju hodinu vláčila na rukách po nay elektrodome, ona sa nevedela vynadívať na chladničky a ja som mala na druhý deň svalovicu. moja mama ju volá supermarketové dieťa. 😀

lulu1983
29. sep 2010

boooze... to tu mam najvacsie dieta zo vsetkych? 😲 😲 😲 😲

oacka
29. sep 2010

@silvia.vesela aj naša schudla po narodení na 3090g, takže boli na tom narovnako. hlavne že sú zdraví! 🙂 🙂

bambola
29. sep 2010

@katty17 ty chodis z DD az do dubravky? 🙂 tak to sa mozno niekedy u rolnej uvidime 😉

bellablonde
29. sep 2010

k novej dokine sa da prejst az po 6 mesiacoch...
ja som teraz tiez vymenila a konecne som spokojna, nechodim na poradnu so stresom,,,
totiz moja povodna doktorka si vzdy nasla nieco, aby mohla doslova ze buzerovat
teraz je to uplne parada, normalne sa v klude porozpravame

@tinaki supis foto 😉

bellablonde
29. sep 2010

@oacka to je zlate, ze supermarketove dieta... ja som spravila chybu, ze som petka od malicka neucila na velke NC priestory
vcera sa mi stalo, ze sa mi v auparku 4x stratil !!! on ked vidi fotobunky, vytahy, fontany a take tie prepazky, cez ktore sa vchadza do predajni, tak je ako utrhnuty z retaze
cize sa vcera tolko hral s prepazkou v NAYku az sa spustil alarm na celu budovu,
potom mi zoparkrat usiel v potravinach
a to som vlastne mala stastie, ze si nevsimol pohyblive schody, lebo to fakt neviem ako by som ho s kocikom s malou saskou nahanala
🙄

katty17
29. sep 2010

@bambola - ano chodim s DD do dubravky a to len kvoli dr. Rolnej. bola mi odporucena a naozaj je skvela. takze sa mi to oplati tam cestovat. zatial som tam bola vzdy autom ale ked Risi nebude moct tak budem chodit elektrickou. este som nesla nikdy elinou.
sli ste uz niektora s kocikom v elektricke?

katty17
29. sep 2010

@bambola - tebe tiez dr. kazala prestat davat vigantol a prejst na cosi ine?

bellablonde
29. sep 2010

ja som isla raz sama s kocikom busom a mala som dost 😒
v elektricke nastastie nemam skusenost a ani sa nechystam

tinaki1275
29. sep 2010

@bellablonde boze to ako zvladas dvoma takymi malymi deturencami ...ale je super ze su vekom tak blizko ,budu si rozumiet ...

lulu1983
29. sep 2010

@katty17 v elektricke a buse len raz - nic prijemne aj to som musela cakat na dalsi bus, lebo viac ako 2 kociky nemusi vziat a aj to sa za ten druhy plati. teraz ideme v mhd vzdy v nosici, rychle a efektivne

bellablonde
29. sep 2010

@tinaki1275 🙂 su aj "lepsie dni" ako dnes... obaja spia naraz 😵
celkom sa to da zvladnut, este keby peto nebol taky prilis akcny
ale mam na neho finty, vzdy ho necham doobeda vybehat vonku az do vycerpania, potom zaspi na dve hodiny a zvysok dna az do vecera je trochu kludnejsi 😎 😀

a zase saska je mega dobre dieta 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre