Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
29. sep 2010

@maxara- jeej maxi,,ja nemam az tak Ninku okukanu,ale nepripomina ti ju toto babo?? hlavne ked je malucke 😉 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/melisandy/al...

oacka
29. sep 2010

@merikac prosím ťa! ja revem u lekárov úplne verejne! aj keď jjej krv brali,aj keď náušničky pichali a ke´d jej dvaja lekári pchali prst do riti, tak samozrejme tiež! v nemocnici som revala už pri výťahoch,keď nás svine ľudské nepustili s malým deckom do 2 výťahov!!!!! až do tretieho sme sa vošli!

merikac
29. sep 2010

@oacka tak pri tej situacii, s tou prdusou,,tak to by som spustila aj ja,,na sto pro,,inac sa drzim 😀

boddez
29. sep 2010

@merikac
@oacka 😠 😠 😠 juuj tak to by som im uz asi aj ublizil som sa bal dnes ako bude vystrajat...pri naušničkach a nič pohoda plačkala menej ako ked je hladna...moje bobo male..potom prieies tatik utrel slzičku pomojkal ona sa mi postazovala a bolo dobre... 😅 😅

mirka285
29. sep 2010

@merikac a jej ich nastrelili ci prepichovali ?lebo tie co sa nastreluju sa nesmu 6 tyzdnov vyberat ☹

mirka285
29. sep 2010

@merikac fakt sa ta mala Alexandra podoba na maxinkinu Ninku..niektore babatka sa navzajom podobaju,to som si uz vsimla...

noemarta
29. sep 2010

@merikac hej, hej,podoba sa na ninku, to je sranda... 🙂

noemarta
29. sep 2010

baby, mne dnes pediatricka povedala, ze si mam ist kupit kvapky namiesto vigantolu do prvej rakuskej dediny, tam do lekarne, ze aka je fasa baba..... 😒 to je riesenie...

merikac
29. sep 2010

@mirka285 nastrelovali,,ale co jej necham nech ju to picha?? ona spava len na boku v noci,,takze istotne si to zalahne,,,rano pozriem aketo ma,,,alebo v noci pri kojeni

merikac
29. sep 2010

@noemarta mne dnes predpisala doktorka,,teda malej- jenorazovy vitamin D v tobolke od slovakofarmy,,vraj jeho ucinok je na 3 mesiace,,,,

mirka285
29. sep 2010

@merikac nechapem preco ti to neukazala,mne normalne ukazala ze netrci na konci tycka,ale uzaver 😠 a ono sa to nesmie vybrat kvoli tomu ze tie nastrelene nausnice su hrubsie a vyformuju tu dierku....

mirka285
29. sep 2010

@noemarta mala musi byt kocka v tom svetriku,ja davam Vigantol stale..

bambola
29. sep 2010

@noemarta ja tiez davam stale vigantol, vsak pokial mame...

mirka285
29. sep 2010

ja som dnes povedala Gabovi ze Linda ma taky tucny nostek a skoro ma zozral,ze no urcite...akoze normalne sa nasral 😀

noemarta
29. sep 2010

@mirka285 zajtra jej urobim fotku v nom, ale je v nom zlatunka, taka na zozratie. 🙂
@bambola @mirka285 tak co mam ho davat dalej? vy ste sa radili s lekarkou?? 😕

@merikac a co to je za liek, ako sa vola??

a este dalsia vec, rozmyslam nad tym rotarixom, mame cas do 27.10. vteda nas budu ockovat, uz teraz sa bojim...
Neviem ci to dat ci nie..... jaaaaj.... 😖

oacka
29. sep 2010

@mirka285 nebude sa podobať na nevlastnú sestričku? a ja som videla jeden fotoalbum,kde sa bábo podobá na Lindu,len neviem,ako sa volalo. ale veľmi mi ju pripomínalo,aj som ho otvorila,som myslela,že je to ona. 🙂

noemarta
29. sep 2010

@mirka285 no maaa , ale je na zozratie.
A neni jej vobec vidno nausnice ma ich vobec? 😕

noemarta
29. sep 2010

Miri, viem ze ste sa uz o tom bavili, budete chodit plavat, a ked tak, tak kam??
my chceme zacat chodit sem do ivanky, baby si to tu velmi chvalia, tak som zvedava. 🙂

mirka285
29. sep 2010

@noemarta ja ten Vigantol davam,ja som ho chutnala,nic mu neni,ani nesmrdi...a to ockovanie to si musis sama zvazit a povedat argumenty preco ano alebo preco nie.....
@oacka ja to neviem posudit ci sa podobaju lebo ich vidim stale.

merikac
29. sep 2010

@noemarta tak ako som napisala vitamim D jednorazova tobolka od slovakofarma,,tak bolo na recepte,,svagrina mi ho zajtra donesie z lekarne,,tak ak tam bude nieco viac napisane,dam vediet,,vraj je to nejaka mala tuba,,ktoru mam dat malej jednorazovo vycucnut a bude mat davku na 3 mesiace,,,vraj to kedysi predpisovali,,,svagrina- lekarnicka, ked som jej volala hned vedela o co sa jedna

merikac
29. sep 2010

@mirka285 ja umrem,, Linduska je na tej foto v tom vankusi cela ty,,,a to som bola predtym presvedcena, ze je tatova 😵 😵

merikac
29. sep 2010

@mirka285 ci to je v sedacke?? to co ma okolo hlavicky?!

boddez
29. sep 2010

@noemarta noo tu istu dilem mam aj ja s tým očkovanim...ako hmm ..počul som ze babatka po tom horučkuju a maju zle reakcie sofinka je zdrava spokojna nic jej nieje...neviete či to je povinne alebo to sa da odmietnut?..alebo niečo?

mirka285
29. sep 2010

@oacka a podla teba?

mirka285
29. sep 2010

@merikac to je v autosedacke,a este tam ma tu novorodenecku vlozku...tak sa vam zda ze mala sa uz aj na mna podoba?

noemarta
29. sep 2010

@boddez toto ockovanie nie je povinne, mozes to odmietnut.
ja neviem, zvazujem.....
@mirka285 a ty si dala lindu zaockovat na rotavirus?
a mne sa tiez zda,ze mala uz ide aj na teba, aleee, prvy moment, je urcite na tatu. Tak jak nasa, prvy moment je cely tato, ale ked sa zapozeras, tak je uz aj na mna, nooo, jeeee 🙂

merikac
29. sep 2010

@mirka285 no jasne,,ze je uz cela mama a fakt ked bola mensia bola tatinova,,zaujimave ako sa nam tie deti menia,,aj na moju emmu, zacinaju hovorit, ze je moja a doteraz vsetci svorne tvrdili, ze je to otec 😀 ..podla mna sa nepodobaju,,,,,,

boddez
29. sep 2010

@noemarta 😒 😒 😒 no uvidiime....mame este 2 týždne....na rozhoodnutie

mirka285
29. sep 2010

@noemarta alebo si to my len namyslame,ze tam je niaka podoba 😀 ja som nedala,mna odhovorila kamoska,ze to je to iste ako ked sa dava ockovat proti chripke cize aj tak sa neda zaockovat proti vsetkym druhom a kazdy rok su vraj aj tak ine....ale tak kazdy si to odovodni sam ci ano ci nie....a malu odfot a ho to sem potomnech sa aj my pokochame aka je kocka....

mirka285
29. sep 2010

@boddez ale iba ockovanie proti rotavirusom je nepovinne,to co sa ockuje v troch mesiacoch to je povinne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre