• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara- jeej maxi,,ja nemam az tak Ninku okukanu,ale nepripomina ti ju toto babo?? hlavne ked je malucke :wink: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/melisandy/album/alexandra-23-12-2009/5273226/
29. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac prosím ťa! ja revem u lekárov úplne verejne! aj keď jjej krv brali,aj keď náušničky pichali a ke´d jej dvaja lekári pchali prst do riti, tak samozrejme tiež! v nemocnici som revala už pri výťahoch,keď nás svine ľudské nepustili s malým deckom do 2 výťahov!!!!! až do tretieho sme sa vošli!
29. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka tak pri tej situacii, s tou prdusou,,tak to by som spustila aj ja,,na sto pro,,inac sa drzim :grinning:
29. sep 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac
@oacka :angry: :angry: :angry: juuj tak to by som im uz asi aj ublizil som sa bal dnes ako bude vystrajat...pri naušničkach a nič pohoda plačkala menej ako ked je hladna...moje bobo male..potom prieies tatik utrel slzičku pomojkal ona sa mi postazovala a bolo dobre... :sweat_smile: :sweat_smile:
29. sep 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac a jej ich nastrelili ci prepichovali ?lebo tie co sa nastreluju sa nesmu 6 tyzdnov vyberat :frowning2:
29. sep 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac fakt sa ta mala Alexandra podoba na maxinkinu Ninku..niektore babatka sa navzajom podobaju,to som si uz vsimla...
29. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac hej, hej,podoba sa na ninku, to je sranda... :slight_smile:
29. sep 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne dnes pediatricka povedala, ze si mam ist kupit kvapky namiesto vigantolu do prvej rakuskej dediny, tam do lekarne, ze aka je fasa baba..... :unamused: to je riesenie...
29. sep 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 nastrelovali,,ale co jej necham nech ju to picha?? ona spava len na boku v noci,,takze istotne si to zalahne,,,rano pozriem aketo ma,,,alebo v noci pri kojeni
29. sep 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta mne dnes predpisala doktorka,,teda malej- jenorazovy vitamin D v tobolke od slovakofarmy,,vraj jeho ucinok je na 3 mesiace,,,,
29. sep 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac nechapem preco ti to neukazala,mne normalne ukazala ze netrci na konci tycka,ale uzaver :angry: a ono sa to nesmie vybrat kvoli tomu ze tie nastrelene nausnice su hrubsie a vyformuju tu dierku....
29. sep 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta mala musi byt kocka v tom svetriku,ja davam Vigantol stale..
29. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja tiez davam stale vigantol, vsak pokial mame...
29. sep 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes povedala Gabovi ze Linda ma taky tucny nostek a skoro ma zozral,ze no urcite...akoze normalne sa nasral :grinning:
29. sep 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 zajtra jej urobim fotku v nom, ale je v nom zlatunka, taka na zozratie. :slight_smile:
@bambola @mirka285 tak co mam ho davat dalej? vy ste sa radili s lekarkou?? :confused:

@merikac a co to je za liek, ako sa vola??

a este dalsia vec, rozmyslam nad tym rotarixom, mame cas do 27.10. vteda nas budu ockovat, uz teraz sa bojim...
Neviem ci to dat ci nie..... jaaaaj.... :confounded:
29. sep 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 nebude sa podobať na nevlastnú sestričku? a ja som videla jeden fotoalbum,kde sa bábo podobá na Lindu,len neviem,ako sa volalo. ale veľmi mi ju pripomínalo,aj som ho otvorila,som myslela,že je to ona. :slight_smile:
29. sep 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no maaa , ale je na zozratie.
A neni jej vobec vidno nausnice ma ich vobec? :confused:
29. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri, viem ze ste sa uz o tom bavili, budete chodit plavat, a ked tak, tak kam??
my chceme zacat chodit sem do ivanky, baby si to tu velmi chvalia, tak som zvedava. :slight_smile:
29. sep 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja ten Vigantol davam,ja som ho chutnala,nic mu neni,ani nesmrdi...a to ockovanie to si musis sama zvazit a povedat argumenty preco ano alebo preco nie.....
@oacka ja to neviem posudit ci sa podobaju lebo ich vidim stale.
@noemarta tak ako som napisala vitamim D jednorazova tobolka od slovakofarma,,tak bolo na recepte,,svagrina mi ho zajtra donesie z lekarne,,tak ak tam bude nieco viac napisane,dam vediet,,vraj je to nejaka mala tuba,,ktoru mam dat malej jednorazovo vycucnut a bude mat davku na 3 mesiace,,,vraj to kedysi predpisovali,,,svagrina- lekarnicka, ked som jej volala hned vedela o co sa jedna
@mirka285 ja umrem,, Linduska je na tej foto v tom vankusi cela ty,,,a to som bola predtym presvedcena, ze je tatova :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ci to je v sedacke?? to co ma okolo hlavicky?!
29. sep 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta noo tu istu dilem mam aj ja s tým očkovanim...ako hmm ..počul som ze babatka po tom horučkuju a maju zle reakcie sofinka je zdrava spokojna nic jej nieje...neviete či to je povinne alebo to sa da odmietnut?..alebo niečo?
:frowning2:
29. sep 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka a podla teba?
29. sep 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac to je v autosedacke,a este tam ma tu novorodenecku vlozku...tak sa vam zda ze mala sa uz aj na mna podoba?
29. sep 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boddez toto ockovanie nie je povinne, mozes to odmietnut.
ja neviem, zvazujem.....
@mirka285 a ty si dala lindu zaockovat na rotavirus?
a mne sa tiez zda,ze mala uz ide aj na teba, aleee, prvy moment, je urcite na tatu. Tak jak nasa, prvy moment je cely tato, ale ked sa zapozeras, tak je uz aj na mna, nooo, jeeee :slight_smile:
29. sep 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no jasne,,ze je uz cela mama a fakt ked bola mensia bola tatinova,,zaujimave ako sa nam tie deti menia,,aj na moju emmu, zacinaju hovorit, ze je moja a doteraz vsetci svorne tvrdili, ze je to otec :grinning: ..podla mna sa nepodobaju,,,,,,
29. sep 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta :unamused: :unamused: :unamused: no uvidiime....mame este 2 týždne....na rozhoodnutie
29. sep 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta alebo si to my len namyslame,ze tam je niaka podoba :grinning: ja som nedala,mna odhovorila kamoska,ze to je to iste ako ked sa dava ockovat proti chripke cize aj tak sa neda zaockovat proti vsetkym druhom a kazdy rok su vraj aj tak ine....ale tak kazdy si to odovodni sam ci ano ci nie....a malu odfot a ho to sem potomnech sa aj my pokochame aka je kocka....
29. sep 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boddez ale iba ockovanie proti rotavirusom je nepovinne,to co sa ockuje v troch mesiacoch to je povinne....
29. sep 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok