Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

boddez
29. sep 2010

@mirka285 a to je čo za očkovanie?...rotavirus su v 5tich ze?...

noemarta
29. sep 2010

@mirka285 no ved mam na rozhodovanie este par tyzdnov.... skor som naklonena ze nie...
idem uz drochmat, majte sa paacko.

mirka285
29. sep 2010

@boddez rotavirus mozes ale nemusis dat zaockovat-to su hnacky,vracanie/ochorenie ktore dieta dostane vacsinou v kolektive....a to druhe je Hexa a pneumokoky to sa ockuje v troch mesiacoch a to je povinne...to je to co a picha do noziciek,a deticky potom maju vacsinou aj horucku lebo je trosku bolestive ☹

robika
29. sep 2010

Ahojte,
no mame za sebou 2 dni navstev lekarov, vcera sme boli na klbikoch a mame vsetko v poriadku a dnes sme boli na ocnom, poslala nas doktorka, vraj sa jej zdalo ze Filipko malo fixuje, no ale podla ocnej je to vsetko v poriadku.
Akurat co som sa riadne nastvala tak vcera sme na klbikoch cakali vyse 2 hodin, maly skoro cely cas plakal a krical, potom od unavy zaspal a ked sa zobudil zase, uz som bola taka zufala.... tak dnes k ocnej sme boli objednani na 13:00 s tym ze dovnutra sme sa dostali o 14:30 vraj doktorka mala casovy sklz, tak za taketo prednostne zobratie odo mna vypytali 4 eura... nejde o prachy ale o princip, ja som sa sice objednala, ale doktorka nestihala, no a tu malicky tiez krical o dusu, tusim neznasa lekarov....
pisali ste o tlaceni nad ranom, aj Filipko tlaci o dusu kazde rano, tlaci a nic nejde, potom sa napapa, zacne tlacit zase a konecne mu to ide, lenze samozrejme vygrcneme z toho tlacenia aj trochu mliecka. tato procedura rano trva vyse 2 hodin..
@strasska maly ma presne taku istu stolicu ako opisujes Ty a tiez pekne pribera, tak si tiez myslim ze to bude fajn
@tinaki1275 aj ja som si myslela, ze si budem vediet veci zorganizovat ale vobec nic nestiham... snazim sa s malym o nejaky rezim, ale vobec sa nam v tomto smere nedari...

boddez
29. sep 2010

@mirka285 achh pane prečo to musi boliet a mat take nasledky ze teplotuje...vrr....strasne toto... 🤐 🤐 🤐 😨

mirka285
29. sep 2010

@boddez ale nie vsetky deticky maju horucku,niektore to znasaju dobre...tak si musis hovorit ze Sofinka to zvladne v pohode 😉

boddez
29. sep 2010

@mirka285 🙂 🙂 🙂 sofinka moje male bobo tatikove statočn dievčatko to zmakne lebo je po tatikovi...a tatik da na nu pozor a ona to zmakne... 🙂 🙂

tinaki1275
29. sep 2010

@robika no ved to ta som bola zvyknuta mat veci pod kontrolou..a teraz ☹ hroza a strach..uplne bez systemu...

merikac
29. sep 2010

@tinaki1275 ALE ked sa na teba mala usmeje,,istotne zabudnes na to,,ze inokedy by si uzm mala navarene, upratane,,,alebo popripade by si si vychutnavala kavicku,,si tam v tej chvili, ked ti mala venuje nadherny usmev a si z nej namakko- aspom u mna to tak funguje 😀

robika
29. sep 2010

@tinaki1275 ja stale dufam, ze sa nam s malym podari zaviest nejaky rezim, aby som sa vedela zariadit, ked nieco potrebujem urobit, ale zatial bez uspechu... ☹

zrzulka
29. sep 2010

@mirka285 krasna babula, mne sa tiez podoba viac na teba ale aj z muza na nej nieco badam.... taky pekny mix vas oboch 😉
nas maly je uz cisty blond, strasne sa zmenil....

robika
29. sep 2010

@merikac v tom s tym krasnuckym usmevom mas pravdu, vtedy mam den hned krajsi, esteze sa moj maly velmi rad smeje 🙂

tinaki1275
29. sep 2010

@merikac to ano, vtedy som hotova...akurat ze sa casto obavam ci robim veci spravne..a vsade sa pise aky ma mat dieta rezim a pod...ja mam pocit ze u nas je kazdy den totalne iny ..a neviem to ovplyvnit.. 😒 jeden den mi spi dobre rano, iny den poobede,dalsi den nespi skoro vobec ,proste mam pocit ze nieco nerobim spravne a to ma vyvadza z miery.. 😖

tinaki1275
29. sep 2010

@robika to mam aj ja tak..ale stale dufam ze sa to casom nejako spravi... 😒

merikac
29. sep 2010

@tinaki1275 istotne,,,, 😉 pockaj,ked bude vacsia a vo vsetkom sa ti bude snazit pomahat- skoda, ze imtoobdobie nevydrzi do casu,,kedy su uz na tu pomoc dostatocne vyspeli.......... 😉 😀

merikac
29. sep 2010

@boddez a ty si co vystrajal,,ked mas zrazu prazdny fotoblog???????? 😕

oacka
30. sep 2010

@mirka285 v brušku sa Linda podobala viac, ale pery aj nosy majú podľa mňa podobné. Lujza je krásna. no a Linda ani nehovorím.

bambola
30. sep 2010

@noemarta ja som ten moj vigantol ochutnala a nezda sa mi, ze by mal inu chut.navyse som ho nikdy nenatiahla az do balonika. radila som sa s kamaratkou, ktora je magistra a mm je lekar, zhodli sme sa, ze radsej davat ako nie.

miki060707
30. sep 2010

@mirka285 Miri, chcem sa ťa spýtať, či by si nechcela kupon na sunar do Dm, škoda to vyhodiť a tušim je tam minus 3.35, šak to je dosť, šak to je dole stovečka a možno by som našla aj dva....

počuvajte baby, vy ste zahlasili deti do DM, ja hej a dostala som kuponiky, nekere som využila.....

inak dobré ránko....mali sme dobrú nôcku
ja mam druhé krámy, síce silné, pekne po 28dňoch, ale jako sa citim dobre.....tak fajn,...
no idem, lebo o desiatej chodim po malu do škôlky, s učiteľkou sme zvolili, že tam bude kratšie, aby si tam zvykla a potom to budeme predlžovať...

miki060707
30. sep 2010

nečítala som si všetko, ale rada by som si pozrela foto tortičky, čo erika robila maximke....vy tiež? idem kuknuť do albumov...

petrap001
30. sep 2010

ahojte babenky,tak som tu zavitala zas po dlhom case.mali sme perny tyzden,no co uz.bratova svadba dopadla super,mala som aj maleho so sebou,ale o desiatej som ho odviezla ku svokre 😉 a spinkal az do druhej,pokial sme neprisli domov.viac som uz nevydrzala,no co uz,lebo den predtym sme boli na osemdesiatke a tam ste tiez boli dlho.ale zvladli sme to 🙂 v pondelok na ockovani,maly si trosku poplakal,ale potom uz nic.ani horucky,ani zly nebol,no super,cuduj sa ake je to moje dieta odolne.a tiez sa ma pytala,ci ho chcem ockovat proti rotavirusom,tak sme sa nakoniec rozhodli,ze nie.myslim,ze ked ma nieco chytnut,tak to chytne aj tak.a zbytocne nechcem donho pchat tolko chemie naraz,ked nemusim.
posledne dva noci mi akosi nechce spat,vkuse sa budi skoro kazde dve hodiny ak nie castejsie a je.to bude asi ta kriza v tretom mesiaci.dufam 😝 lebo nechcem ho prikrmovat s UM ked nemusim.
a deticky vam rastu mamicky?? ja sa z alexa velmi vytesujem,tak sa strasne zmenil,uz to nieje take male babatko,pozera vsade,smeje sa,no uzastne.
viete co sa ma moj Palo minule opytal?ze ci necheme sestricku pre Alexa 😲 😲 😲 akoze taku otazku by som od neho tak skoro nikdy necakala,normalne som oci vyplastila na neho.ved maly ma len 3 mesiace,co ja som nejaka tovaren ??? 😀 ale normalne to mam stale v hlave,ze ake by to bolo...ved chcela by som aj druhe,ale teraz??? asi este niee.ako lahko si to predstavuje,ze?deti sa mu zachcelo robit 😀 😀 😀
Aj vam si mali cmulaju prstiky??? Mne zacal asi tak pred dvoma tyzdnami.a to aj po jedeni!a niekedy ma az taky cerveny prstik,chudacik.a dam mu cumlik a vypluje..

boddez
30. sep 2010

@merikac odpustala...🙂))už som to napravil uz sa to nestane..🙂)) 😉 😉 😉 😉

petzi
30. sep 2010

@oacka Ahojky, ako sa dari?My sme na SVK na dovolenke, takej dlhsej ale pojdeme do rakuska,
musim byt tam ak chcem aby riesili byvaleho na sude.ale chcem tam byt aj kvoli malinkemu,
je tam lepsi system a aj mne to tam viac vyhovuje.
Krstiny,teda uvitanie do zivota dopadlo super, velmi to drobca zaujimalo.
A co som sa ta predtym pytala,ci ta bolela rana, pamatas? ja som sla lekarovi, musela som
brat antibiotika, mne sa ta rana zapalila a zacala napuchat.to mi k tomu tiez dopomohol partner, kedze
ma len stresoval a robil doma akurat tak bordel,ktory som musela upratovat ja, lozit po rebriku, robit
nakupy ,vsetko vlacit.no hruza,teraz nam je super.
pa 😉

petzi
30. sep 2010

@zrzulka DAkujeme zrzulik za pozitivnu energiu ,budeme ju potrebovat, ved okolo vsetkeho behat a
stale nie je koniec s papierami,je to strasne,ale citim sa dobre, nie je mi za nim smutno a drobec je
velmi zlaty.som s neho unesena.dakujeme 😉
@mojalili Ano je mi dobre, nelutujem.,je to tak lepsie,nemohla som donekonecna skakat tak,ako on piskal,
nemozne.Malinky je tiez omnoho kludnejsi a pekne papa a spinka a smeje sa.
Dakujem vam vsetkym baby,majte sa dobre s deturencami 😉

petzi
30. sep 2010

@luminkasp Ahoj dakujem.si zlata.dufam aj ja ze uz bude iba lepsie.vsetko dobre prajem 😉

petzi
30. sep 2010

@tinaki1275 ahoj ,ano som to ja. 😀

mojalili
30. sep 2010

@bambola Lekar mi povedal, ze mam davat Vigantol. Vrchnak som vyhodila, kupila kvapkadlo v lekarni za 0,43€ a davam. 😉

@petrap001 No moj muz mi to hovori od narodenia, a teraz akosi stale, lebo sa nevie vynadivat na krasneho smejka. Ja by som aj pristala, len nie na byte, cakam, kym sa prestahujeme do rodinneho domu, takze sme sa s Maxi dohodli, ze budeme opet o rok - dva sa stretat na dalsom fore 😉 Chcem, aby sa mohli aspon dvaja krpcovia zahrat spolu, a potom sa len budeme s muzom pozerat, ako krasne rastu a na dochodok chceme byt ako nemecki dochodcovia, dovolenky a tak 🙂 splnit s sny 🙂

oacka
30. sep 2010

@petzi no díky pekne so zapálenou ranou! to ja som asi mala šťastie na bezproblémovú sekciu! klop-klop. a partner je Slovák? a o malého sa nezaujíma? chrapúň! užite si SLovensko. mám kamošku vydatú v Salzburgu,ani ona by sa už na Slovensko nevrátila,ale vidím nanej,že jej chýba taká slovenská obyčajná mentalita..... jej muž je taký moc eňo ňuňo. 🙂

mirka285
30. sep 2010

dobre ranko..tak dnesny den zacina na prd,boli ma hlava...
@miki060707 si zlata,akurat ze ja neviem ako sa s tymi kuponmi naraba a ani tu nemame dm,u nas predavaju sunar v Terne v potravinach 🙂

mirka285
30. sep 2010

fuha,vy sa tu uz chystate na dalsie deti?pri tom rodicaku malom sa budu mat co chlapi obracat 😒 ja sa uspokojim ,uz som stara na viac deti,ja mam teraz prioritu rodinny dom..mne je obcas smutno z toho kolko uz mam rokov,nelutujem ani minutu svojho zivota,ale chcela by som byt mladsia 😀

boddez
30. sep 2010

dobré ránko kočky....🙂))dnes zhanam ludi čo chpodia do madarska som počul že nutrilon jednotka je tam ovela lacnejsi..a ma presne take iste zlozenie...asi sa pojdem prejst..a vypakujem vsetky lekarne..🙂)a urobim sofinke kupel z nutrilonu..🙂 😎 😎 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre