Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
30. sep 2010

@mirka285 takze nebude tretie, noooo 😉
inac to som aj ja brutal hakliva na bazeny, kupaliska, jazera, uz aj s morom som mala problem, tak duuufam, ze ako pise Katka, ze v tychto detskych to bude lepsie!!

noemarta
30. sep 2010

@maxara tiez som sa na tvojom pribehu pobavila, ale poviem ti, ta obdivujem ist tak dalej sama s malou s autom a a a to ani so srandy nepis, ze si soferovala jednou rukou, davaj pozooor !!!!!
A a a a aj ty si fesanda maaax, jasneeee!!! 🙂

maxara
30. sep 2010

@katty17 😀 no ak robi Sandricka to co som napisala, tak bude urcite politicka 😀 Inak plavat s Ninkou bude chodit moj Misko, lebo ja by som sa hanbila sa vyzliect do plaviek.. este nie som zas taka stihla 😀 a taktiez nie som zatial stotoznena s mojim zjazvenym striovitym brusiskom.. ☹

@mirka285 veru nenudim, hoci Nina si to zrejme o mne mysli, kedze teraz pred 10timi minutami mi ogrcala sedacku.. akozeeeee mozem davat dole potah a prat, aby to do soboty rana vyschlo.. krava mala..

petrap001
30. sep 2010

@maxara 😀 😀 😀

boddez
30. sep 2010

@meruska na nutrilone 🙂 🙂 🙂

maxara
30. sep 2010

@noemarta 🙂 Marci ty mas asi dnes lichotnicky den 😉 Davala som pozor, neboj, krmila som ju, lebo som sa trmacala za debilom, co isiel v 90tke pre istotu 70 a v 50tke 30.. dement.. nenavidim takych vodicov.. nenavidiiiiiiiiiiim

alllexa
30. sep 2010

@katty17 - o tom plavani som prave pisala aj Noemarte, tak zopakujem:
Aj ja uvazujem chodit s malym plavat... Od kamarata som na to dostala tento tip - v Bratislave od 4 mesiacov:
http://www.alva.sk/index.php?page=11
Je to od 4 mesiacov veku babatka, takze najskorsi kurz by pripadal asi v decembri: 29.11. - 18.12. Stoji to 146 EUR, trva 4 tyzdne, lekcie su dva krat do tyzdna.

boddez
30. sep 2010

@alllexa my len nutrilon ...nechcem jej menit no a plienky neviem kde su lacnejsie ale tiez zase len pampersky 2ky...nejako nehcem jej menit ...takto je to super...len som rozmyslal nad madarskym nutrilonom ked je to to iste..tak prečo nie 🙂 🙂 🙂

katy1979
30. sep 2010

@maxara prosim ta co sa hanbis chodit plavat. chod s malou aj ty lebo to potom budes lutovat. keby ze vidis ake vselijake baby tam chodia tak by si sa citila uplne v pohode. no co maximalne si das cele plavky a tvoje brucho nebude vidiet.
a kam chcete chodt? lebo ja sa stale neviem rozhodnut

katy1979
30. sep 2010

@alllexa do alvy sme chodili aj my so sebim. az na to ze kazdý mesiac mas ineho instruktora je to ok. a hlavne kvalita a cistota voda co mam info z hygieny. potom sme chodili do zabiatka ked uz bol vacsi a tam bolo tiez super.

maxara
30. sep 2010

@cigaretka5 @jaruska8 musim vam nieco napisat co sa tyka swarovskeho .. on to swarovsky je kristal a to co cigi ty pises je krystal.. To znamena, ze ide len o gramaticky oddelitelne takmer rovnako znejuce slovo s inym vyznamom..
krištáľ = sklo vybrusene tak ako ho pozname, alebo aj cencule a pod...
kryštál = fyzikalny jav.. vykrystalizovana nejaka hmota.. alebo aj nazov nerastu..
cize to swarovskeho je sklo v tvare kristalu, alebo ako to napisat.. a krystal je nerast (okrem i/y je rozdiel aj v makceni na konci).. cize ziadny podvodnik 😉 len nedorozumenie

mirka285
30. sep 2010

inak tie co byvate blizko Devinskej,napr.dubravcanky,tak aj u nas je plavanie v Rolande http://www.rolando.sk/aqua-baby/

maxara
30. sep 2010

@katy1979 ☹ niekde co som mala link sa da ist tak, ze obaja rodicia.. tak mozno tam pojdem 😉

mirka285
30. sep 2010

@maxara Peti tak presne toto som chcela minule napisat ale potom som si to rozmyslela aby si baby nemysleli ze mudrujem 😀

lutsine
30. sep 2010

@petrap001 aj moj cmula stale prstiky, aj po jedle,aj mimo....no aj moj manzel by rad sestricku pre Maxika ,ale ja sa nato este necitim.....ved keby to vyslo,ze bude sestricka...keby sa to dalo naprogramovat. 😀 😀 😀

monline
30. sep 2010

@noemarta a nad plávaním v senci si neuvažovala?

jaruska8
30. sep 2010

@maxara Aha, no aj tak, vybrúsené sklo a vybrúsený kryštál je rozdiel. Pri ich cenách, keď kúpite pravého swarovského... A nie len komponenty. 😉 Ale je to o značke. 😀 Rozdiel medzi krištáľ a kryštál viem, mám to v náplni práce, len potom by v obchodoch mali uvádzať, že to sú swarovského krištáli (alebo swarovského vybrúsené sklo). 😀 😀 😀 😀 Aby k tomu nedorozumeniu nedošlo. 😝

bambola
30. sep 2010

@mirka285 mirka to vyzera dobre, dala som si to do zaloziek, do DNV mam teda blizsie ako do mesta 🙂

maxara
30. sep 2010

@ericica Ahoj Eri, cesta v pohode, zabludila som v Sali 😀 , Ninka chvilku kvikala, co bola nervozna ale potom zalomila.. Inak Rebi je krasna.. uplne som este aj potom mm hovorila doma, ze krasna je, tie bielucke vlasky, modre ocka, uplna princezna 😵

@boddez no teda.. teraz citam cosi zozadu, nech som v obraze a nestacim sa cudovat.. prepac ak sa ta nejako dotknem, neviem ake si mal reakcie tu na koni, idem poporiadku, ale podla mna je to trapne..
Akoze fasa, si super, ze si si malu zobral k sebe, ked ju matka odvrhla, to sa ti musi nechat. Ale v com si vynimocnejsi ako baby, co ostali same, bez muza ??? 😕 😲 ja nechapem, preco ti tu vsetci skladaju poklony a klobuky, ked by to mala byt samozrejme tvoja moralna povinnost.. ano, je to neobvykle, ale to je asi tak vsetko.. ja byt na tvojom mieste, by som si neodpustila, keby o mne natacali reportaz ako nejakej atrakcii. Ved kolko deti nema jedneho z rodicov. Navyse kolke zeny, co ostali same, ostali same aj s viacerymi detmi.. a castokrat dobite a bez domova.. a tym chcu ludia posalt hovno, lebo dobre im tak, nemali chudaka muzika provokovat.. akoze tym nechcem povedat, ze ti nedoprajem zaujem alebo dary, ale mi to pride trapne, aki su dnesni ludia "nezistni".. ked ukazu v telke psa, ako ho niekto odstavil pri plote, tak ho chcu vsetci, ale ze su takych istych pripadov plne utulky, tak to neeeee.. okej, uz som ticho..
ale velebit ta nebudem, ak dovolis

maxara
30. sep 2010

@mirka285 😀 na mna su uz zvyknute, ze mudrujem, co?? 😀 😀 😀

maxara
30. sep 2010

@jaruska8 😉 mali by.. ale to by tak netahalo..

lulu1983
30. sep 2010

@maxara ahoj maxi.. uz si tu chybala 🙂 fest

jaruska8
30. sep 2010

@maxara Veď jasné. 😀 😀 😀 😀 😀

alllexa
30. sep 2010

Dievcata, myslite si, ze lehatka su vhodne pre deti od narodenia? Lebo mama mi stale hovori, ze to nie je dobre, aby som maleho v tom cez den mala, ze by mal lezat na rovnom. Ibaze mne dost casto place a utisim ho len drncanim na tom lehátku.

maxara
30. sep 2010

@lulu1983 ozaj, ved aj teba som zhliadla, takze este o jednu osobku z MK viac 😉

maxara
30. sep 2010

@jaruska8 😀

jaruska8
30. sep 2010

@maxara Maxi, hoď nejaké foto malej, ako sa mávate??? My sme mali včera návštevu, moja krstná a krstná mojej mamky, čiže Ninkina krstná babka a krstná prababka. 😀 😀

jaruska8
30. sep 2010

@alllexa V minulosti sa hovorilo, že to má zlý vplyv na chrbticu, ale v knihe Dieťa a ja to autorka popiera, vraj sa to nepotvrdilo. V každom prípade napr. j, som bývala na rovnom a mám skoliózu, takže tak. Moja Ninka býva v lehátku a aj hojdačku máme. 😉

tinaki1275
30. sep 2010

@alllexa tie lehatka su uz podla mna tak ergonomicky urobene aby vyhovovali detskej chrbtici, samozrejme nechavat dieta v lehatku v rozumnej miere,niekde som citala ze v lehatku by nemalo byt dieta viac ako 3 hodiny ..a to s tym na rovnom pocuvam od mamy aj ja..a co potom detska autosedacka..? a deti ktore maju reflux sa vyslovene odporuca aby bolo aj hodinu po jedle v autosedacke alebo v lehatku vo zvislej polohe..nehovoriac o hojdacej sieti ,ktora sa vyslovene odporuca a tam je dieta v polohe ako v maternici -klbko ...ja mam malu aj teraz v lehatku uz 1,5 hodiny lebo mi tam zadriemala,a nemienim ju budit a prenasat na rovne.. 🙂 som rada ze trochu spi..

maxara
30. sep 2010

@jaruska8 Jaru, nemam teraz v kompe ziadne take novsie, ale klikni si na @merikac a ona ma z utornajsieho stretka fotecky a som tam aj ja s Ninkou.. Tvoja Ninka aka je velika 😕 ci to sa mi zda?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre