• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@petrap001 ja dufam ze nejaku au-pairku nalakam na more a 6 mesiacov dovolenky ... :wink: aj ked nie je zvykom ist robit au-pair do grecka...ja by som tiez rada pracovala aj v zime,ale bohuzial..tu nic nie je..skapal pes... :confounded:
30. sep 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 najdi si slovensku aupair :grinning:
30. sep 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ja pridem aj s malou aj s mm na more a 6 mesiacov :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - maxi cize este sa rozhodujes kedy dat nausnicky majelj? ja tiez nad tym premyslam. urcite chcem dat nastrelit, lebo ked som bola v pondelok u pediatricky a tam malemu 2 mesacnemu babatku prepichovali uska, to bolo nieco neskutocne zleeeeeee !!! taky plac u dietatka som este nikdy v zivote nepocula... :frowning2: mamicka toho babtka normlane radsej vysla z ordinacie lebo to uz nezvladala... ale zrejme to je indy - vindy...kazdy ma iny prach bolesti...
30. sep 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 katy u rolnej? ja ak dam prepichnut tak dam asi u doktorky, uz som sa s nou o tom bavila a nejako po ockovani by sme mohli. ale ja som skor teraz v stadiu, ze sa rozhodujem ci vobec prepichovat :-/
30. sep 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky

ako sa dnes mate? Ja akurat upratujem, maly spinká- uvidim dokedy mu to vydrzi..... :slight_smile:
Tesim sa, ze maly nedostal teplotu po ockovani, je to dnes sice treti den, ale to by nemal uz dostat.
Ako reagovali vase deticky na ockovanie?
30. sep 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola waw uz som jednu nalakala..a jedna izba vam bude stacit? a jeden plat?upozornujem vopred ze moja mala je hyperaktivna uz teraz :slight_smile:
30. sep 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
ja som bola dnes s malym v detskej fakultnej na Kramaroch skrz tu jeho zvacsenu oblickovu platnicku a som rada, lebo to ma v poriadku :slight_smile: Ale samozrejme som sa vytocila do nepricetna, lebo zaparkovat na kramaroch je uplne nemozne a ked KONECNE najdete jedno volne miesto po pol hodinovom bludeni tak nejaky cesky chuj musi parkovat cez dve miesta! :angry: :angry: debil.. Potom som skocila do Baumaxu kupit si nove velke kochliky a dnes idem presadzat moje kvetinky - teda len tie dve, ktorym sa u mna dari :sweat_smile: Maly mi akurat zaspal, idem trochu upratat a potom s nim pojdem na prechadzku..

@katty17 ja budem chodit s malym plavat na Zahradnicku do SNOPu, to mam najblizsie...
30. sep 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 nie nerozmyslam.. toto je nedorozumenie.. reagovala som na stary prispevok, co napisala sarai na strane niekde predvcerom a to tak, ze aj to baby zle pochopili, tak uz to nejdem rozoberat..
Idem dat Ninke prepichnut usi po ockovaniach, teraz dostane na uvitani do zivota krasne nausnicky, ale tie nie su na prestrelenie a tak dame si uska prepichavat.. snad to zvladneme..
30. sep 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - ano u nej. strasne mi to bolo luto ako to malicke plakalo. to uz ani nebol plac ale brutalny rev. :frowning2: a poviem ti ze to vobec netrvalo kratko :(
30. sep 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj, mna boddezov pribeh dojal, paci sa mi ako sa stara o malicku....aj ked urcite by to mala byt samozrejmost, ze rodic sa stara o svoje dieta, a je to jedno ci je to mama alebo otec....ale v dnesnej dobe uz nie je nic samozrejmost, tak klobuk dole pred nim. Jasne, ze to z boddeza nerobi nadcloveka, ale myslim, ze o to mu ani neslo.
Chcel sa podelit o svoj pribeh. :slight_smile:
30. sep 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde :grinning: Bellinka dakujeme za gratulku k mm meninam, odovzdam :wink:
30. sep 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - jaaaaj, tak uz si rozhodnuta. :slight_smile: my sme uz mali uvitanie do zivota na miestnom urade :slight_smile: stretla som tam aj nasu Allex :slight_smile: bolo to velmi rychle. cele to trvalo asi 20 minut :slight_smile:
30. sep 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.vesela moja mala zvysenu teplotu a bola uplackana nasledujuce 2 dni po ...evidentne ju bolela nozicka,ale zvladli sme to .. :slight_smile: uz teraz mam ale obavu z nasledujuceho :unamused:
30. sep 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka - domi a kedy chcete zacat chodit? vraj na pasienkoch je tiez take cosi pre babatka. je to vraj novucke a skvele. kamoska tam chodila a odporuca. vraj tam ani po skonceni plavania nevyhanaji maminky s detickami... cize mas kopec casu na obriadenie seba aj maleho... lebo vo viacerych centrach dost nahanaju :(
30. sep 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 kam ides chodit na plavanie??, aj my chcemeeeeeeeee :wink: tiez cim skor ak by sa dalo

@maxara maxi miska dakuje :wink:
30. sep 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.vesela Ahoj Silvi, vidis, tebe som chcela este IP napisat.. ked neodpisem hned, potom zabudnem.. tak idem na to :slight_smile:
30. sep 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 dokelu :unamused: ja osobne teda pri tom urcite nechcem byt, nebudem hrat hrdinu. videla som v nemocnici ako malej brali krv z rucicky a uz to som sa rozplakala :frowning2: a to mala neplakala ale spala. no neviem....asi si to riadne premyslim :unamused:
@kafoditka ani nepis to parkovanie na kramaroch otras a co dr?? ako sa ti pozdavala?? dufam ze si tam na mna nenadavala???a dlho ste cakali???
@katty17 no to dufam, ze to bude rychle, lebo ... mame potom ten obed v restike a sem sa mi vsetci dovalia.. a budu az do rana zurovat.. :grinning:
30. sep 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. sep 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky ste tu vastky s babetkami co su narodene v juli?
30. sep 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fadriana ??????? my sme jun a je tu par ks aj august
30. sep 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa v pohode, ved ak sa bojis kup polohovatelne lehatko... nas je v nom akoby v polosede. vyvysena poloha sa dokonca odporuca pri refluxe... a co potom hovori mama na autosedacky??? ved to je to iste v podstate
30. sep 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka nie necakali sme, sestricka nas hned brala..doktorka v pohode, nejak sme sa nevykecavali, bola prijemna, vysetrila maleho, povedala nech dojdeme o pol roka na kontrolu a tot vsio.. :wink: inak pekne bludisko su tie Kramare.. :unamused:
30. sep 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 a nemas nejaky link na to? Keby to vypadalo dobre tak mozem skusit aj tam, ked hovoris, ze je to nove a su dobre ohlasy..
30. sep 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka tak som rada ze ste oki... o pol roka len na prevenciu ci preco?? a jj bludisko... ja tiez kramare nemusim
30. sep 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nedavno som sa zaregistrovala mam konecne trosinku casu ze sa opytam mam 2mes.dcerku a dost place je strasne nachylna na moju stravu nikedy ked si nedam pozor place od bolesti bruska aj cely den vie nekto poradit co ma podobny probleem?dakujem
30. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka opat na kontrolu, ci sa mu to rastom telicka nebude nahodou zvacsovat..
30. sep 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fadriana moj maly plakaval skoro stale, jednak som vysadila mlieko, co dost pomohlo a davali sme mu kazdy vecer Infacol a mozem povedat, ze bolesti bruska prestali, z toho infacolu neprestali hned, trvalo to asi 2-3 dni...
30. sep 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok