Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
30. sep 2010

@katty17 nausnicky ti daju tam kde to nastreluju...vsade maju svoje nausnicky ktore su kompatibilne s nastrelovacou pistolou...nausnicky je potrebne nosit 6 tyzdnov a potom ich mozte vymenit za ake chcete...

noemarta
30. sep 2010

@katty17 jaka kocenaaaaa 🙂 🙂

merikac
30. sep 2010

@mirka285 ja fandim kazdemu kto sa stara sam o dieta a nemyslim, ze by niekto nefadil boddezovi- ...ide o to,,ze,,, a nebavme sa konkretne teda o nom, ale o dakom abstraktnom muzovi, ze preco je muz ktory sa sam stara o babatko taka senzacia a zene presne v tej istej situacii, nie je dopriate presne take iste uznanie??? preto lebo my ludia nie sme zvyknuti, na taketo situacie a vytvarame umelych hrdinov a potom nam je divne, ked niekto urobi nieco, co by malo byt samozrejmostou aj pre muzov,,no jasne ze to samozrejme pre mnohych muzov nebude,,presne z toho dovodu- lebo su vnimani ako rarita spolocnostou a nik im nevstepuje,,ze to sa má a nie vsetci muzi maju take hlboke citenie ako boddez.............. ☹

mirka285
30. sep 2010

@mirka285 jaj aj teraz by som sa tam supla aj s tym pivom v ruke ci co to mas 😀

katty17
30. sep 2010

@noemarta - marcelka ja asi rotavirus nie. ockovanie mame 25 oktobra a lekarka mi poradila nejake naplastne aby ju to menej bolelo. ale tiez je ich dostat len v rakusku. desne. nausnicky chceme dat ale tiez tak o mesiac.

merikac
30. sep 2010

@katty17 si si dopriala.......... a to pivecko v ruke,,, teraz neviem,co si si viac uzila 😀

katty17
30. sep 2010

@mirka285 - miri, jasne ze to bolo pivecko. nechapem ale pocas tehu mi nejako slapalo 🙂 samozrejme ze s mierou. 😀

kafoditka
30. sep 2010

@katty17 jeeeej taky luxus mat na teraske... pocuj, sak vy ste s risim mali aku romantiku cele leto.. 🙂 bublinky v bazene - bublinky v pohari.. 😝

katty17
30. sep 2010

@merikac - nakoniec mi ta vyrivka dopomohla ku kontrakciam. 😀 prevelice rychly porod to bol 😀

mirka285
30. sep 2010

krava som pisem sama sebe 😀 to malo byt Katty 🙂

katty17
30. sep 2010

@kafoditka - ved musite prist niekedy ku nam na terasku. aj vyrivku mozeme dat 😀 styri kocky by sme sa tam mohli supnut. a krpci by zurovali v kocikoch . si to predstavte, vonku snezi a my sa clapoceme v 36 stupnovej vodicke 😉

noemarta
30. sep 2010

@kafoditka kafko nezavid katkeeeee, hi hi 🙂 🙂 ved aj ty sa mas dobre no nie, so svokrooom, hi hi 🙂 🙂 🙂

kafoditka
30. sep 2010

@noemarta Marceli, moj maly bol po ockovani v pohode, len sa chcel viacej mojkat a byt na rukach 😅 v noci sa zobudil s placom a teplotou nad 38, dostal cipok, napapal sa a spal az do rana, na druhy den mal mierne zvysenu teplotu, ale to si uz cipok nevyzadovalo.. a my sme rotavirus dali ockovat.. 😉

noemarta
30. sep 2010

@katty17 tak to si sem aku vyzyvavu ponuko hodila!!! pocuuuj, nemozeme robit u vas kurzy plavania ???!! 🙂 🙂 😀

petrap001
30. sep 2010

@katty17 prestan hej?? lebo budeme zavidiet 😀

mirka285
30. sep 2010

@katty17 tie naplaste sa volaju Emle myslim,ale oni sice umrtvia miesto vpichu ale nezabrania samotnej bolesti po vpichu 😒

kafoditka
30. sep 2010

@noemarta no porad sa mam najlepsie na svete 😀 😝 😝 😝

@katty17 neblazni, sak Risi by dostal infarkt keby to videl - styri baby v bazene s poharom v ruke 😀 😀 😝

katty17
30. sep 2010

babule, netreba uz zavidie. kvoli kocikovaniu na teraske sme vyrivku zbalili 😉 ale velmi premyslam ci ju nevytiahnut ked bude snezit. je to paradicka. sampus v jednej rucke a rucka od kocika v druhej 😀

katty17
30. sep 2010

@kafoditka - on rad obskakuje navstevy. vazne. velmi rad vari, pecie, nalieva... je vybornym hostitelom. uz som tu mala ale zo desat bab na terase a on jediny muz ktory sa o nas pekne staral 😉

katty17
30. sep 2010

@mirka285 - miri ano to su tie naplaste. cize vravis ze je to blbost?

noemarta
30. sep 2010

@kafoditka @katty17 sice Risiho nepoznam, ale myslim si, ze on by bol len rad keby dosiel domov a vo vyrivke by videl styri kraasne mamicky s poharom v rukeee na cele so svojou panickou. 🙂 🙂

kafoditka
30. sep 2010

@katty17 mne povedala doktorka, ze tie injekcie deticky strasne stipu.. 😒 takze s tymi naplastami si asi nepomozes.. podla mna staci, ked pri kazdom prebalovani jej tu nozku pomasirujes, aby sa jej tam nespravili hrce.. 😉

lela1809
30. sep 2010

tak dnes sme boli na poradni 🙂 vsetko je OK 🙂 vazime 4870g 🙂 klbiky su OK a stale nemusime viazat na siroko 🙂 tak sa tesime 🙂 akurat nas sopliky trapia :( tak odsavame... a nabuduce nas caka ockovanie :(

katty17
30. sep 2010

@noemarta - si to ale vazne predstavte keby sme tam vazne tak lebedili a risi by na nas daval velky pozor. alebo na nase batoliatka 😀 paradny obraz 😀

katty17
30. sep 2010

@kafoditka tak to si radsej vazne nachystam cipok a basta. 😉 ved to prezili vsetky deturence tak aj sandruska bude hrdinka 😉

merikac
30. sep 2010

@katty17 vybrala som si ich tam, kde ich nastrelili,,,ale @mirka285 ma pravdu v tom,ze ak nemaju kryty ten spicaty koniec, tak su uplne nevhodne pre babo, co prave meme aj my,,lebo som si to nepreverila a teraz som nasrata 😠

katty17
30. sep 2010

@merikac - a to ta na to tam neupozornili???

noemarta
30. sep 2010

takto si dnes Nela vegetila.... 🙂 🙂

katty17
30. sep 2010

@noemarta - ako? posles foto? 😉

noemarta
30. sep 2010

booze a foto som tam nedala... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre