Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
30. sep 2010

@noemarta zlata..a to iste bodynko ma aj moj Filip 😉 s tym dracikom

katty17
30. sep 2010

@noemarta - cely tata 😀

katty17
30. sep 2010

nasa takto zaspala pred cestou na prechadzku 🙂

katty17
30. sep 2010

najnovsie foto sandricky 😉 dnes sme cely den boli s babkou a klabosili o zivote 😀 hlavne sandricka sa vykeciala 😀

noemarta
30. sep 2010

@katty17 bozee, na zozratie jeee 🙂 🙂

katty17
30. sep 2010

babule, idem si k malej lahnut lebo nejako sa jej neda zaspinkat. risi je v saunicke, tak doma same bacujeme 😉 . kukneme so sandrou panelak a sup ju do postielky. ja si docitam knizku konecne... 😉 dobru nocku a sladke sny.

merikac
30. sep 2010

@katty17 nie,,,este ked som sa spytala doktorky, ci je to ostre,,tak ma presviedcala, ze nie,,ze je to tak zapnute,,ze prakticky ten tuplik nepretrca,,a veru pretrcal☹((((((((

monline
30. sep 2010

@katty17 strááášne je krásna 🙂

kafoditka
30. sep 2010

Bru nocku fesandy, idem sa povenovat manzelovi 😉

miki060707
30. sep 2010

ahojte, tak ak má niekto záujem o sunar, nech sa ozve 🙂

maxiii, hod foto torty, som zvedava.......

no jako ja si neviem predstaviť, aby sa mm staral o maleho, ved sa ho bál aj chytiť a prebaliť, to uričte neprebali ešte, sa boji, aby hento, či to, ale keby bol donútený, tak by sa postaral si myslim, lebo tiež o malu sa ako nestaral, ako staral, ale ako počuvať, ked spala, či sa pýta na šerblík, či sa odkrila, či to, to bola moja starosť, lebo mi mami máme dobré uši a naši mm oni zaspia a zobudia sa ráno a ked som bola v pôrodke, tak sa pekne postaral, síce zamestnal našich, ale ako v noci sa mu nedocikala a počuval ju, či sa pýta....takže ja si tiež myslim, že by to malo byť zamozrejme, či otec, či matka zostane s dieťaťom, len uvažujem, že ked je len jeden rodič, jedna materská, aká to maju vyriešené s platením inkasa a to nehovorim o plienkach a mlieku....lebo ja z materskej by som to neutiahla, keby som bývala sama.......

mojalili
30. sep 2010

@katty17 tie botky su uuuzasne, aj cela Sandrička 🙂
NA dievcata sa lepsie kupuje, krajsie veci su... 😠

mirka285
30. sep 2010

@katty17 tie naplaste su fajn,len nepomozu zrovna na toto ockovanie....inak v tom je Risi s mojim Gabom rovnaky,aj Gabo rad obskakuje moje kamosky,vyslovene sa predvadza 😀

miki060707
30. sep 2010

@katty17 kráááásna

mojalili
30. sep 2010

Moja LILI dnes hviezdila🙂

Povedala som LILIANKE, ze DANIELKO pasie koníčky......viete, čo LILI urobila? Urobila z vankúšov ohradu okolo Danka.....Prečo???? Odpovedala....."No veď aby mu tie koničky neutiekli" 🙂)))))

Tatinko isiel na futbal hrat....zobrala sho za ruku a povedala: "POD, JA TA VYPREVADIM".....ked odchadzal, povedala " NO UZ CHOD A NEZABUDNI PRIST SKORO DOMOV..." No vidite, ja vlastne ani nic hovorit nemusim, mam zastupcu 🙂

alllexa
30. sep 2010

@bambola @katty17 - ono nejde o to, ze chcu v kostole robit problemy alebo co. Ide o to, ze ked uz ma byt dieta pokrstene a nema to byt len taka formalita, chcu mat istotu, ze dieta bude vychovavane vo viere. Aj tak si myslim, ze neprekaza, ked ide o slobodnu mamicku, hlavne je, aby krstny rodic mal sviatosti. Myslim, ze napr. aj v kostole na Teplickej by to malo byt v pohode.

@meruska - u mna presne to iste - cez den kazde dve hodiny a tak to bolo aj v noci, ale posledny tyzden uz pridal aj dva trojhodinove intervaly v noci, tak sa tesim🙂

@aalexis007 - skus mu pritlacit nozicky na brusko a uvolnit mu plienku, pripadne masirovat. Alebo si daj pozor na stravu - snaz sa jest vlakninu, tekutiny... Drzim palce!

miki060707
30. sep 2010

@mojalili tak takýto slovník má i naša Soňa, je to zábavné počuvať a dobre sa nasmejeme, tiež som hovorila, že malý ma koliky a tak a malá, že nech mu ich okamžite vyberiem a ja reku, čo a ona, veĎ tie kolíky... 🙂
ešte dneska niečo zapotila, ale neviem si spomenuť čo....

inak maleho som posielala do časáku dieťa, tam su deti, čo sa narodili a maleho tam uverejnili, pred 3 rokmi aj Sońu, tak som rada, že budu mať obaja rovnaku pamiatku...

merikac
30. sep 2010

@katty17 krásna ,,istotne bola na prechadzke za hviezdu
😵

merikac
30. sep 2010

@mojalili 😀 vies ako dlho musela nad tym rozmyslat, kde su tie konicky? 😀 😀

tinaki1275
30. sep 2010

@merikac waw,tak to si vystihla..plne suhlasim...a beriem za slovo , uz si robim poradovnik na au-pairky 🙂 ,mas tam cestne miesto... 😀

miki060707
1. okt 2010

@merikac dobré ránko, chcem sa ťa spýtať, ked si robila tú kyticu z klobások, či máš foto, je to dosť zaujímavé....a reku, jak sa ti to podarilo 🙂

mojalili
1. okt 2010

@miki060707 MIki, aj moju LILI tam uverejnili pred 4 rokmi 🙂 Na Danka som akosi pozabudla 😕

Dobré ránko kočky, ten moj chapík si zmyslel, ze 5 hodine bude vyspaty, skoro ma prehodilo.....ale o 6.15 zaspal a spi doteraz, co ja nemozem 😒 😒 😒 Musim ist navarit spenat a LILI ma obudila ☹

@merikac Myslím, ze ona si ich vie zivo predstavit kdekolvek, taka je zamilovana do konov 😀 A cudujem sa, ze mu tam nedoniesla este vsetky svoje kone, ma ich cca 50... 😀

maxara
1. okt 2010

@monline @merikac Baby vy ste take zlate.. ale presne ako to meri popisala, presne tak som to myslela a mon, ty si zlaticko, ja viem, ze niekedy potrebujem podat vysvetlenie k mojim konspiraciam 😉 cmuk vam obom. Jedine, co som mala neskor proti @boddez ovi bolo, ked ma zahriakol, ze si ho nemam vsimat.. tak to ma az potom trosku rozhorcilo, lebo komentovat budem co chcem ja..

maxara
1. okt 2010

@mirka285 @kafoditka Baby ja nehovorim, ze je to bezna vec, ze je s malou doma.. ja som len napisala, ze BY TO MALA BYT samozrejmost.. a je kopec mamin, ktore si tiez financne tiez nemozu vyskakovat a su same s detmi a im medializacia nepomoze, lebo su to maminy.. bezne clovek mavne rukou, nemala si sa dat nabuchat.. tak sa staraj.. to som tym celym myslela.. vobec nie, ze by sa mal strcit alebo ze by nemal prijimat dary od tych, co chcu pomoct, ale to, ze je trapne to, ze ti ludia chcu pomoct az vtedy, ked je to medializovane a je trapne to, ze sa medializuje len muz, ktory ostal sam (lebo to nie je bezne) a nie zena, ktora ostala sama (lebo si za to moze sama..nazor vacsiny) . Tu je Petzi, ktora odisla od muza a nikoho ani nenapadlo sa opytat, z coho bude zit a ci vystaci.. ani ziaden reporter ju neoslovil, lebo takych je vela.. o to mi islo.. a nie zhodit boddeza. Tiez ocenujem, ze ostal doma, ze Sofinku chcel a je s nou. Ale vynimocny je len tym, ze sa to nevidi casto. A nie tym, ze je nejakym sposobom lepsi ako keby bol on mamina-zena

maxara
1. okt 2010

@noemarta no budem si to musiet pozriet, ale citala som ja tie stranky, kedy sa pripojil a prislo mi to smiesne, ze sa pridal on a tesne pod nim sa pridala adapa a polovica ani adapu neoslovila, len vsetci zacali hikat nad boddezom a klobuk snimat z hlavy a pod.. Tak mozno aj toto prispelo, ze som proste nechapala tu jeho uzasnu vynimocnost..

miki060707
1. okt 2010

@maxara no Petiiiii 😉 🙂 presne to si myslím aj ja, vidiš petzi sme sa nepýtali, či vyžije, alebo či to, či hento, že jak to zvládne sama s dieťaťom.......

ozaj, tak ako je to s mliečkom? robí problémy??? hadam nie
ja rozmýšlam stále nad hami a babylove.....včera som kupovala nutrilon, booože, tá cena...kurnik, šak plenky z babylove su super, tak hadam aj mleko 🙂 no šak asi skusim to babylove, ale až dvojku

miki060707
1. okt 2010

@maxara a včera som kupovala už 3ku, vy už náte asi též,ne??myslim plenky 🙂

merikac
1. okt 2010

dobre ranko,,,dievcata, mam zle obdobie a dusim v sebe, to co sa bojim povedat nahlas,, ☹
@miki060707 - robila som ju v bratovom kvetinarstve- kedysi pred-13timi rokmi som v sebe uplnou nahodou objavila ako take predpoklady na uviazanie kytice,,,takze to neni moja prvotina,,ale uz som neviazala dobrych 5 rokov nic,,tak som rada, ze sa podarila,,,,, 😉

maxara
1. okt 2010

@miki060707 Ahoj Miki, tortu odfotim zajtra, lebo je u nasich v mrazaku ☹ strasne som sa od nasich ponahlala.. no a to mliecko problemy nerobi.. ja este aj kojim a ked som nekojila, co som bola v nemocnici, tak nemala vobec ziadne problemy a teraz s mojim mlieckom obcas prdi a ma aj vetry, ale to teda asi nebude z toho babylove. Tak vyskusaj.

Dobre, idem makat dnes, mozno obcas kuknem..

merikac
1. okt 2010

@mojalili neboj aj to bude ked mu ich zacne ponukat,,vyckaj casu 😉 .........spenat ti bezproblemov zje aj mm aj Lili?

maxara
1. okt 2010

@miki060707 ano mame uz trojky plienky

@merikac co sa deje? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre