• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ahojte kocky

my sme mali vcera ockovanie tak dnes teplotkujeme :frowning2: maly je chuda taky mojkacik od rana do vecera som ho dnes nosila, stale plakal ked som ho polozila :frowning2: ale uz konecne zabuval, ockovali nas prevenarom a dala som aj rotarix, snad uz zajtra bude lepsie.

My mame manducu a v tej sa maly velmi rad nosi ale teraz ked ma bolave nozicky som ho tam nechcela davat, no tiez je tam max dve hodky potom uz sa mrvi a chce papat, inak dnes som uplne vycucana, maly papal skoro kazdu hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2010 o 20:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ja si na to tiez neviem zvyknut, zhorsuje mi to astmu ..a chyba mi klasicka snehova zima :cry:
1. okt 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 to ti verim,ja zimu zboznujem...a kopec snehu....musis prist na Slovensko v zime:slight_smile:
1. okt 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 kazdu zimu chodime tak dufam ze aj tento rok to vyjde..akurat to bude horsie s financiami ..:frowning2: no pokusime sa..a trochu mam strach ako bude reagovat mala na zmenu klimy ..:frowning2: v januari ,ked zvykneme chodit na svk bude mat len 6 mesiacov..
1. okt 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa
my chodime von asi takto:
ak sa ideme len prejst tak dupacky, body s kratkym rukavom a kosielka a na to davam tento flisovy overal ..ciapocku uz mame hrubsiu :wink:

a ak sa ide na navstevu a maly ide za fesaka tak ma pancusky a rifle, body s kratkym rukavom a na to bud kosielka alebo neake tricko s dlhym rukavom a tato prechodna vetrovka :wink:
1. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme na to ide deka :wink:
1. okt 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska boze ten je sladky :wink:
1. okt 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 sladky? skusim odhryznut a poviem ti :grinning:
1. okt 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez davam von len body s kratkym rukavom na to s dlhym, dupky a nejaku mikcu a prikryjem ju obycajnou dekou. ciapku tiez nemame nejaku extra hrubu. podla mna este nie je taka zima a fusak este ani nemam kupeny , len tento tyzden idem :sweat_smile:

my mame manducu a dnes som behala s mamou po avione a spala mi v nej nieco cez tri hodky . ona ked tam zalomi tak vydrzi dlho :slight_smile: rekord mame asi vyse 5hodin :confused:
1. okt 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky?
1. okt 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak to obliekanie vazne zalezi od lokality...my sme boli v stredu v meste, Julka mala body s dlhym rukavom, dupacky, ciapku a flisovy overal. Bola prikryta dekou a som si riadne nadavala, ze ako som ju velmi obliekla. A vystupili sme u nas, 30km od Kosic a tu taka kosa, ze som bola rada, ze som ju v tych Kosiciach neprezliekla.
1. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ja som tu...staci? :wink:
1. okt 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som ešte pančuchy nedávala, tiež dupky, body, alebo košielka a mikina a deka.....či zavinovačka a nato deka, podla počasia vyberám dupky, bud normálne, alebo teplejšie...
1. okt 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este minule som chcela, ze ja cestujem s detmi casto a vela, samozrejme autickom, potom busom SAD-kou, elektrickou, busom MHD, aj trolejbusom a uz aj cestu vlacikom mame za sebou :wink:
Takze uz mi chyba iba lietadlo, lod a metro, ci? :slight_smile:
1. okt 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
@katty17 ja tiez nie som vydata a nakoniec sa krst podarilo vybavit, asi preto ze je to na dedine a vsetko zalezi aj na fararovi, dufam ze sa Ti to podari vybavit :slight_smile:
@merikac nas mava obcas sopliky, doma mame odsavacku (tu do ust), ale mne ta odsavacka nevie nic odsat a pritom maly ma v nosteku sopliky, ale po noci ich mam uz suche a preto nejdu odsavackou vysat, musela som mu vyberat s vatickou, lenze to sa da iba ked spinka
ja obliekam body s kratkym rukavom, na to tricko, teplaciky ale uz trosku teplejsie, svetrik a prikryjem dekou, akurat dnes bolo dost chladno a mal take studene rucicky ako 2 cencule
1. okt 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska ja by som sa bala este s malym cestovat niekam autobusom, lebo urcite by celu cestu vyvadzal, ako ho poznam, zrovna ked treba tak je ako "z divokych vajec"
1. okt 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika pri Miskovi som cestovala 1x busom asi az na 10mesiacov, lebo bol dost uplakany a v kociku pospal iba 30 min., ale Julka je drichmoska, ona mi v kociku spava aj 3 hodky :wink:
1. okt 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska jasnačka, že stačí, však teba mám rada :slight_smile:
1. okt 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska odvážna, koľko cestuješ..aj ti niekto pomáha s kočíkom pri nastupovaní a vystupovaní? Ja by som aj chcela s malým ísť busom do BA kým je ako tak počasie..len sa bojím, že mi šofér pri ceste späť povie, že je tak plný, že ma s kočíkom nevezme..lebo aj to sa môže v našom buse stať..takže- my sme doteraz šli len autom
1. okt 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline mne zase hapruje internet...,a to kazdy vecer v tu istu hodinu..to je na nervy.. :angry:
1. okt 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.....konecne mam frei tak si vas idem kuk... :wink: :wink: :wink:
1. okt 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika mne sa stalo, že som s našimi šla do senca, malý v autosedačke, bez podvozku sme šli..vyložili ma pri banke a oni šli o kus ďalej čosi nakúpiť, malého som potom na pešej zóne dala v tej sedačke na lavičku a "kecali" sme spolu..o chvíľu ale ostal mrzutý a taaaaaaký rev spustil, že som ho zo sedačky vybrala..ale malý si zmyslel, že to nestačí..tak som ho kolísala, čičíkala, nosila na rukách a on vreskot!! až som sa zľakla, že sa ľudia začnú moc obzerať, či mám vlastne vlastné dieťa, ak ho neviem utíšiť..tak som ho šupla späť do sedačky, reval, a rozhodla sa ísť s ním ďalej za našimi, bližšie k autu..utíšil sa tým pohybom, ale ja som ruku cítila ešte aj na druhý deň
1. okt 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 teba som sa chcela už dávnejšie spýtať..ako vnímajú gréci to, že im slovensko neposkytlo peniaze?
1. okt 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica vitaj, teba tu často nevidno :slight_smile:
1. okt 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline chodim sem kazdy vecer ale neprispievam vzdy....som leniva jak vos..... :grinning: :grinning: :grinning: si vas stale len citam :dizzy_face:
1. okt 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline uu..vsetci znami mi to vycitaju... :confused: ze vraj oni boli prvi ktori suhlasili s nasim vstupom do EU..
1. okt 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica aj ja častejšie čítam ako píšem..ale zas- niekedy prídem a je tu niekoľko strán popísaných a mám málo času, tak len koniec prečítam a čosi napíšem..nie vždy je čas vrátiť sa dozadu k tomu napísanému
1. okt 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline zial je to nevyhnutnost, lebo mame iba sluzobne auticko, a kedze chodim s Julkou cvicit raz tyzdenne do nemocky, tak ma nemoze MM stale vozit. :confounded:
Cize z nudze cnost. A ja si stale pomoc zabezpecim, vacsinou niekoho poprosim, elektricky, aj MHD zvladam sama...
minule som dokonca sliedila po ulici v Ke, koho by som schmatla a Julka ma zatial cakala spiaca v kociku zaparkovanom nad dlhokanskym schodiskom :wink:
1. okt 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline inac hocikedy ti torticku upeciem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len sa ozvi....senec neni az tak daleko :grinning:
@merikac som si precitala tvoj prispevok a dnes som robila taku torticku co by bolo dobra aj pre denisa....futbalovu tortu zo zlatou fajkou nike :wink: ,
@kafoditka co si sa prezrala langosov??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@maxara zelam ti aby sa vam ta oslava zajtra vydarila....
1. okt 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ze im odkazujem nech sa uskromnia,Slovaci sami ziju v chudobe,im mozes povedat ze matersku nam dali na 190 eur :pensive: si mozno zacnu viac vazit turistov,lebo podla mn su Greci neskutocne lenivi...samozrejme nie vsetci :slight_smile:
1. okt 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok